Predikce ceny mincí a analýza půjček typu peer-to-peer

Pokud sledujete nejnovější vývoj ve světě kryptoměn, možná jste slyšeli o platformě ETHLend; decentralizovaná úvěrová platforma, která kryptoměny využívá jako kolaterál. Pokud ano, pravděpodobně víte o tokenu LEND platformy a přemýšlíte, jestli je to dobrá dlouhodobá investice. Přečtěte si o předpovědi ceny LEND coinů, která vám může pomoci při rozhodování.

Co je to decentralizované financování?

Jakmile se bitcoin objevil v roce 2009, podařilo se mu vydláždit cestu pro mnoho dalších kryptoměn a další se vytvářely téměř každý den. Zatímco většina lidí pravděpodobně slyšela o bitcoinech, mnoho z nich má jen nejasné znalosti o tom, co kryptoměny jsou. Ukázalo se, že kryptoměny jsou jen součástí širšího konceptu decentralizovaného financování (aka Defi); systém výměny peněz, který vylučuje prostředníky ve prospěch přímých transakcí mezi partnery.

Přímé transakce typu peer-to-peer znamenají mnohem víc než jen posílání peněz nebo placení za zboží či služby. Jednou z nejslibnějších aplikací Defi je půjčování peněz.

Pokud jste někdy zkoušeli nebo dokonce uvažovali o získání půjčky od banky, už víte, že je to dlouhý a obtížný proces s hromadou papírování a zdánlivě věčným čekáním. Musíte také ukázat bance, jaké částky se zdají být šílené. Pozdní Bob Hope to řekl skvěle: „Banka je místo, které vám půjčí peníze, pokud prokážete, že je nepotřebujete“.

Defi vyřadí banky z rovnice. Decentralizované platformy pro půjčování peněz spojují lidi, kteří si potřebují půjčit peníze, s lidmi, kteří si je chtějí půjčit. Podmínky půjčky jsou dohodnuty a uloženy v inteligentních smlouvách s krypto tokeny jako kolaterál.

Tak vznikl ETHlend.

Co je ETHLend?

Predikce ceny půjčených mincí

Ve zkratce, ETHlend je decentralizovaná půjčovací platforma běžící na blockchainu Ethereum, kde si uživatelé mohou půjčit prostředky pomocí kryptoměn jako zajištění.

Předpokládejme, že máte nápad na začínající podnik a potřebujete peníze na to, aby se vaše vize splnila. Máte nějaké krypto tokeny na své jméno, ale nechcete je prodávat, protože věříte, že jejich hodnota bude v blízké budoucnosti mnohem vyšší. Takže místo toho, abyste je prodali, přejdete na ETHlend a půjčíte si peníze od jiného uživatele a použijete své žetony jako kolaterál. Pokud splácíte svou půjčku, budete mít stále své žetony.

Co je to půjčovací mince?

PŮJČOVACÍ mince

Token LEND je nedílnou součástí platformy ETHlend. Jedná se o krypto token kompatibilní s ERC20, což znamená, že můžete použít software peněženky Ether, jako je metamask nebo peněženka Trust. Používání LEND v rámci platformy ETHlend vám poskytuje některé výhody, jako jsou snížené poplatky, airdrops a přístup ke speciálním možnostem a funkcím platformy.

ECOlend ICO proběhlo ve dnech 25. – 30. listopadu 2017 s cenou od 1 ETH do 25 000 PŮJČEK. Jinými slovy, 1 PŮJČKA měla hodnotu asi 0,01727 USD. Od té doby pravidelně přicházejí novinky ETHlend. V době psaní tohoto článku platforma vygenerovala více než 1 200 půjček v celkovém objemu téměř 186 000 USD. Budoucnost ETHlend určitě vypadá slibně.

Nyní, když jste obeznámeni s tím, co je platforma ETHlend, a s některými funkcemi tokenu LEND, je čas pustit se do toho, pro co jste pravděpodobně tady … předpověď ceny mince LEND.

Predikce ceny půjčených mincí

Samozřejmě, pokud náhodou neznáte určitou osobu se dvěma srdcem z Gallifrey, která pobíhá v modrém poli, nikdo nemůže udělat absolutně jistou predikci ceny ETHlend. Nikdo s jistotou neví, jaká bude zítra cena bitcoinu, etheru, EOS nebo jiné kryptoměny, natož za jeden nebo pět let. Totéž můžeme říci o ceně ropy, zlata nebo jakéhokoli jiného aktiva.

V době psaní tohoto článku je cena za 1 LEND coin 0,012 USD a za poslední týden vzrostla o přibližně 38%, s tržní kapitalizací něco přes 13,5 milionu USD. To je dobré vědět … ale co se stane v budoucnu?

Jak jsem již řekl, nikdo neví jistě. O některých odbornících a službách kryptoanalýzy je však známo, že předpovídají cenu PENDENCE mincí nebo dvě. A můžeme se podívat na to, co říkají. Zde je šest nejlepších webů, které se snaží předpovědět budoucnost mince LEND:

Predikce ceny mince LEND od Coinswitch:

Coinswitch je web, který shromažďuje informace o kryptoměnách z mnoha různých míst. Předpovídají cenu 0,14 USD pro rok 2021 a 0,37 USD pro rok 2023. To by znamenalo nárůst o 1 167% za dva roky a čtyřletý nárůst o více než 3 000%. Podle nich je nákup LEND tokenů dobrou dlouhodobou investicí.

Predikce ceny mince PŮJČOVNA peněženky pro investory:

Wallet Investor používá software pro technickou analýzu k předpovídání cen kryptoměny. Předpovídají, že i když se cena LENDU v krátkodobém horizontu může trochu zvýšit, nakonec se sníží… dolů! Předpovídají cenu 0,00193 za jeden rok a že mince by ztratila více než 84% své hodnoty. Rovněž považují za velmi pravděpodobné, že se LEND nakonec zhroutí. Určitě to vypadá, že PŮJČKA je špatná dlouhodobá investice. Ale ve vší poctivosti jsou předpovědi Wallet Investor stejně katastrofální pro téměř všechny kryptoměny, včetně Etheru, Litecoinu a Ripple.

Předpověď ceny mince LEND na Cryptoground:

Cryptoground také používal software k technické analýze cenové historie kryptoměn, aby předpověděl, co se stane v budoucnu. Jejich neurální síť předpovídá, že 1 PŮJČKA bude mít hodnotu 0,015 USD za jeden rok (nárůst o přibližně 24%) a 0,263 USD za pět let, což znamená nárůst o více než 2 000%. Říkají také, že PŮJČKA je dobrá dlouhodobá investice.

Predikce ceny mince LEND od Digitalcoinu:

Předpovědi Digitalcoinu se neaktualizují v reálném čase jako některé další předpovědi na tomto seznamu. Zejména předpověď pro LEND je stará více než rok. Přináší však několik zajímavých informací. V době psaní tohoto článku byla cena PŮJČKY 0,0049 USD. Jejich prognóza byla na říjen 2019 cenou 0,006, ale skutečná cena právě teď je 0,012 a ta se podle jejich predikce stane až v roce 2024. Cena LENDU tedy ve skutečnosti stoupá mnohem rychleji, než Digitalcoin očekával, že by.

Coinpredictor’s LEND coin predikce ceny:

Prognózy Coinpredictora nejdou příliš daleko do budoucnosti, takže od nich dostáváme pouze tříměsíční předpověď, a to není dobré. Odhadují, že za tři měsíce bude cena za LEND 0,0017 USD, což znamená 86% pokles.

Predikce ceny LEND coinů Tradingbeast:

Tradingbeast také předpovídá dobrou budoucnost pro investice do LEND coinů. Říká se, že cena by se měla do konce roku 2020 pohybovat kolem 0,0024 USD a do prosince 2022 0,0033 USD. To znamená, že do dvou let došlo k 163% nárůstu ceny.

Jak vidíte, existují různé názory na to, jaká bude budoucnost tokenu LEND. Někteří odborníci se domnívají, že jde o dlouhodobou špatnou investici, která nakonec úplně spadne. Většina analytiků však předpovídá, že cena mince LEND se významně zvýší s výdělkem za pět let mezi 300 a 3 000%.

Token LEND samozřejmě není jen další kryptoměna. Je ústředním bodem platformy ETHlend. Jako takový je případný úspěch mince spojen s přijetím platformy uživateli. A zatímco koncept decentralizovaných půjček typu peer-to-peer krytých krypto tokeny a uložených v inteligentních kontraktech je lákavý, ETHlend není jedinou decentralizovanou půjčovací platformou.

Token LEND má tedy spoustu potenciálů, ale pokud má vyletět, musí se platforma ETHlend opravdu chytit. Masové přijetí ETHlend ale pravděpodobně není hned za rohem. Spravedlivý přístup k půjčkám pro všechny, bez potíží se žádostí o banku, je určitě dobrá věc. Mohlo by to však být jen o trochu napřed. Pravdou je, že většina lidí ve skutečnosti nedostane to, o čem je celá ta kryptoměna. Dokonce ani někteří lidé, kteří kryptomenám rozumějí, nevěří plně ve svou budoucnost nebo jim nevěří. To není nejlepší scénář pro začínající platformu pro půjčování peněz, která jako kolaterál používá pouze kryptoměny.

Na druhou stranu mnoho odborníků souhlasí s tím, že kryptoměny jsou zde dlouhodobě a budou mít zásadní vliv na způsob našeho podnikání. Předpovídají také, že kryptoměny brzy začnou odebírat energii velkým bankám. Pro mě to zní jako dobrá věc.

Závěrem…

Mince LEND je zajímavý žeton se spoustou potenciálů. Jeho budoucí hodnota je spojena s úspěchem platformy ETHlend. Navzdory všem překážkám se domnívám, že nastal čas na decentralizovaný systém půjčování peněz, který by začal chtít chtít chamtivým bankovním společnostem. Věřím, že se ETHlend uchytí. Možná dokonce rychleji, než předpovídali někteří analytici. Cena LEND coin pravděpodobně v příštích dvou nebo třech letech vzroste o 300-500% a to určitě zní jako dobrá návratnost vaší investice.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me