Predikce ceny syscoinu (SYS) na roky 2021, 2022, 2025

Kryptoměny jsou připraveny udělat obrovský dopad na tradiční obchod. Nic víc než Syscoin, jehož cílem není nic menšího než decentralizovaná platforma pro online maloobchod. Jinými slovy, Syscoin může být dalším Amazonem nebo Walmartem.

Tyto maloobchodní prodejny získaly stále hlasitější kritiku za svou monopolní taktiku a chladnokrevné pracovní postupy. Zároveň se však zdá, že neexistuje žádná alternativa k centralizovanému modelu elektronického obchodování, který ztělesňují, nic, co by si mohlo dovolit stejnou kombinaci vysoké rychlosti, nízké ceny a nejvyššího pohodlí.

Pokud však Syscoin uspěje ve svém cíli úplně zrušit prostředníky, což lidem umožní používat virtuální měnu k přímému vzájemnému obchodování přes blockchainovou síť, mohla by se objevit nová forma inkluzivního, spravedlivého trhu.

Mohl by to být opravdu herní měnič, a proto jsme se rozhodli přinést vám tento článek o predikci cen Syscoin!

Predikce ceny syscoinu

Jak životaschopný je tento scénář? Je Syscoin opravdu na tento úkol? Jaké jsou počátky a historie této platformy a jaké jsou její budoucí vyhlídky? Měli byste vy, investor, zvážit tento slibný podnik? Upřímně řečeno, o kolik vzroste jeho populace v příštích několika letech?

Syscoin historická analýza cen

Spuštěno v roce 2014, Syscoin je jednou z prvních kryptoměn, která skočila do blockchainového rozjetého vlaku. Téměř tři roky, až do roku 2017, však zůstal altcoin s nízkou tržní kapitalizací s cenou jeden cent za token. Stejně jako ostatní altcoiny prošel v letech 2017 až 2018 trvalým býčím během, který se téměř dotkl dolarových hodnot v lednu 2018. Mezitím Syscoin představil řadu výše zmíněných inovací a zatímco cena nakonec propadla, zůstala v rozmezí 4–10 centů.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

V době psaní tohoto článku se Syscoin obchodoval za 11,5 centu za token, se změnou 5,82% za posledních 24 hodin. Altcoin má tržní kapitalizaci 69,26 milionu. Celková nabídka Syscoinu je 888 milionů.

syscoinSyscoin (SYS)

Hodnocení: 235$ Cena (BTC) 0,00000400$ 121,80 M Objem$ Změna 17,90 M24h 3,85% Celková nabídka 888,00 M SYS

Předpovědi prognózy budoucí ceny syscoinu

Prognóza cen vyžaduje pečlivou historickou analýzu a uvážlivé promítnutí této analýzy do budoucna. Je pravda, že předchozí výkon není zárukou budoucího úspěchu.

Současně, pokud se plní sliby, cíle se splňují podle očekávání a neustále se nastavují nové a inovativní cíle, lze rozumně předpovědět jasnou a růžovou budoucnost. To vše platí pro Syscoin, jehož vyhlídky jsou přibližné níže:

Krátkodobá předpověď

AfterPrice Change
1 den 0,118 $ 1,72%
1 týden 0,210 $ 81,0%
1 měsíc 0,123 $ 6,03%
1 rok 0,135 $ 16,4%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
1 rok 0,135 $ 16,4%
2 roky 0,119 $ 2,59%
3 roky 0,122 $ 5,17%
5 let 0,145 $ 25%

* Tato predikce ceny je založena na datech shromážděných z různých zdrojů určených výhradně pro vzdělávací účely a nelze je považovat za investiční radu. Uživatelé by si měli před investováním udělat vlastní průzkum.

Predikce ceny syscoinu na rok 2021

Syscoin bude v tomto roce pokračovat v růstu a inovacích.

Podle prognózy a algoritmické analýzy by se cena 1 tokenu Syscoin (SYS) mohla potenciálně pohybovat kolem 0,131 v roce 2021.

Predikce ceny syscoinu na rok 2022

S novým a vylepšeným rozhraním a širokým rozšířením blockchainu ve společnosti je Syscoin nastaven na pokračování svého současného kurzu.

Podle prognózy a algoritmické analýzy by se cena 1 tokenu Syscoin (SYS) mohla v roce 2022 potenciálně pohybovat kolem 0,135 USD.

Predikce ceny syscoinu na rok 2025

Syscoin letos pravděpodobně dosáhne inflexního bodu, protože jej stále více lidí bude používat pro své každodenní podnikání.

Podle prognózy a algoritmické analýzy by se cena 1 tokenu Syscoin (SYS) mohla v roce 2025 potenciálně pohybovat kolem 0,210 USD.

Je Syscoin dobrá investice?

Zatímco mnoho mincí stagnovalo a dokonce se dostalo do hibernace, Syscoin tiše stanovoval cíle, plnil očekávání a plnil své sliby. Podporuje ho skvělý tým (viz níže) se skutečnými inovacemi. Díky funkcím, jako je protokol ZDAG, by to mohlo být dokonce v úderné vzdálenosti od dosažení blockchainového svatého grálu vysoké rychlosti a robustního zabezpečení.

Zatímco konkurenti (jako Neo, Origin nebo BitBay) jsou v terénu, není těžké si představit, že Syscoin se svým všestranným mostem Ethereum bude v blízké budoucnosti první, kdo nabídne skutečně decentralizovanou verzi tržiště Amazon. . Pokud jde o to, má jasnou perspektivu.

Decentralizované trhy však mají také nevýhody. Nejviditelnější je nedostatek regulace. Není jasné, jak může platforma Syscoin zabránit prodeji nelegálních předmětů, jako jsou drogy a zbraně. Některé položky, například zbraně, jsou v jedné jurisdikci legální a v jiné nelegální. Jak bude decentralizované tržiště řešit takové problémy?

Compliance bude hlavní bolest hlavy. Není však nemožné, aby bylo dosaženo proveditelného řešení. Syscoin pevně trvá na tom, že je v souladu se všemi příslušnými zákony a předpisy.

Koneckonců, internetový maloobchod, když se poprvé objevil, utrpěl nesrovnatelný zmatek ohledně jurisdikce a regulace. Takový zmatek se časem vyjasnil a Amazon, eBay a další obři se stali největšími společnostmi na planetě.

Jak nakupovat syscoiny

Syscoin je k dispozici na několika burzách, jako jsou Binance, Bittrex, Coinswitch a další. Pokud již držíte bitcoiny, můžete pomocí své bitcoinové peněženky vyměnit Syscoin. Vytvořte si účet na burze, ověřte svou identitu a zabezpečte svůj účet pomocí dvoufaktorového ověřování. Nyní vložte prostředky na účet a jakmile se prostředky objeví, vyměňte je za požadované množství Scoinů.

Více informací o Syscoinu

Syscoin, který byl spuštěn v roce 2014 jako bitcoinová vidlice, může být sloučen a těžen společně s bitcoiny, což mu dává bezpečný základ. Současně je Syscoin rychlejší a mnohem škálovatelnější a dosahuje propustnosti více než 60000 transakcí za sekundu (TPS), ve srovnání s méně než 20 u bitcoinů.

Zdá se, že Syscoin skutečně vyřešil to, co Vitalik Buterin nazval „blockchainovým trilemmatem“: zjevná skutečnost, že mezi ctnostmi decentralizace, bezpečnosti a škálovatelnosti si člověk může vybrat pouze dva a vzdát se třetího.

Konvenční kreditní karty pro jistotu volí druhé dvě na úkor první (jsou ovládány společnostmi, jako je VISA), zatímco altcoiny, decentralizované podle definice, vybírají jednu nebo druhou.

Syscoin řeže Gordian Knot s puchýřky rychlým protokolem Z-DAG, mechanismem konsensu o důkazu práce postaveným na vrcholu hlavní vrstvy Syscoin.

Kromě robustní platformy elektronického obchodování vybudoval Syscoin 4.0 rychlý a bezpečný obousměrný most s Etherem, díky čemuž je interoperabilní s tokeny ERC-20. Tímto způsobem mohou vývojáři Ethereum využívat výhod funkcí Syscoin a naopak.

Transakce s etherem, stejně jako bitcoiny, jsou poměrně pomalé, ale uživatelé mohou mobilizovat vysokou propustnost Syscoinu k rychlé transakci množství tokenů po síti; uživatelé Syscoinu mohou také využívat funkce Etherea, jako jsou chytré smlouvy. Vývojáři budou časem schopni podle potřeby budovat mosty napříč jinými sítěmi, díky čemuž bude platforma mnohem výkonnější.

Syscoin také nabízí službu digitálního ověřování, která uživatelům umožňuje využívat kryptografii k vydávání a ověřování šifrovaných digitálních certifikátů (tituly, záruky, licence atd.).

Syscoin není bez soupeřů. Cílem dalších platforem, jako je Origin a Bitbay, je nabídnout decentralizované protokoly elektronického obchodování. Investoři budou moudří vzít tyto konkurenty v úvahu při hodnocení dlouhodobých vyhlídek na Syscoin.

Tým

Syscoin vede Jag Sidhu, spoluzakladatel a hlavní hlavní vývojář platformy. Je odborníkem na strojové učení a umělou inteligenci s více než 20letými zkušenostmi s vývojem softwaru. Marketingový tým tvoří Andres Cortes, vývojář dApps, a tým dalších vývojářů.

Závěr

Stručně řečeno, Syscoin je slibná platforma s obrovským potenciálem pro budoucí růst. Po poměrně pomalém startu budovala kapacitu a během cesty zavedla řadu inovativních funkcí. Dokonce tvrdí, že dosáhl vysoké úrovně zabezpečení v kombinaci s vysokou rychlostí.

Pokud bude pokračovat na této cestě, je rozumné předvídat budoucnost, kde může nabídnout skutečně inkluzivní a decentralizované tržiště – blockchain Amazon – na kterém se může kdokoli podílet. Překážky však zůstávají. Nejviditelnější je samozřejmě otázka regulace, která psi blokují technologii obecně. Bude skutečně decentralizované tržiště přijato do nitra regulačních orgánů?

Například Amazon je společnost, která funguje v dobře definovaném právním rámci. Nemusí být činěna odpovědnou za veškeré protiprávnosti, ke kterým na jejím webu dochází, ale zároveň je povinna jim určitými kroky zabránit v jejich nejlepších schopnostech.

Bude pro Syscoin zaveden podobný právní rámec, pokud (nebo pokud) dojde ke zralému uskutečnění? Nebo bude Syscoin nucen pracovat ve stínech, útočištěm pro zločince a obchodníky se stinným zbožím?

To ukáže jen čas, ale není důvod být předčasně pesimistický k tomuto skóre. Blockchain získává mainstreamové přijetí každý den, dokonce i ze strany vlád, takže můžeme doufat, že budeme mít osvícený a progresivní pohled namísto ukončení projektu v jeho raných dobách.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me