Predikce ceny základního tokenu pozornosti (BAT) 2021, 2023 a 2025

Pokud někdy uvažujete o změně webového prohlížeče, ať už je příliš pomalý nebo vyčerpává příliš mnoho baterie, možná jste o Brave možná něco slyšeli. Fascinující, jak to je, Brave je více než jen vynikající webový prohlížeč, ale nabízí jedinečný a průkopnický reklamní model, který vás odmění svou nativní kryptoměnou Basic Attention Token (BAT) za bezpečné a soukromé sledování svých upravených reklam..

Ještě více než to, Brave vybudoval celý online ekosystém, který spojuje miliony uživatelů, vydavatelů a tvůrců i inzerentů s tokeny BAT. Naše předpověď cen BAT jako taková zásadně předpovídá slibnou a nadějnou budoucnost, i když technické faktory nevrhnou v nadcházejících letech nádherný výhled.

Společnost Brave dokázala proniknout hluboko do širokého hlavního tržního segmentu, kde uživatelé požadují větší kontrolu nad tím, co sdílejí online, a jsou chráněni před rozdáváním cenných dat, která mají být použita. Její decentralizovaná technologie s otevřeným zdrojovým kódem vstupuje na trh digitální reklamy ve výši 330 miliard dolarů a slibuje scénář win-win-win pro každého.

Predikce ceny BAT

Analýza historických cen tokenů základní pozornosti

Stateční Token základní pozornosti (BAT) byla historicky poměrně volatilní, takže si zasloužíte zvláštní opatrnost, pokud plánujete nákup na trhu. Brave uspořádal ICO v květnu 2017 na financování rozvoje jejich reklamní platformy a tokenu základní pozornosti, který ji řídí. Stal se jedním z nejrychlejších a nejžhavějších prodejů ICO, jaké kdy byly zaznamenány, protože prodal celou alokaci BAT tokenů za 1 miliardu za pouhých 30 minut, což společnosti vyneslo 35 milionů dolarů.

Od svého založení obchoduje trhaným způsobem díky rodícímu se trhu BAT. Nedlouho po uvedení na trh dosáhla svého historického minima a 16. července 2017 dosáhla 0,06621 USD.

Během několika měsíců však 9. ledna 2018 stratosféricky vzrostl na nové historické maximum 0,98070 USD. Rally se ukázala jako neudržitelná a od té doby má tendenci sestupovat k dnešní ceně. Inovace a jedinečná řešení BAT v rámci blockchainového prostoru nicméně vyústila v býčí sentimenty od zbytku průmyslu.

Aktuální cena, tržní kap, & Podrobnosti o dodávce

Tokeny BAT se v době psaní tohoto článku, 13. ledna 2021, obchodují za cenu ve výši 0,23588 USD. Pokud byste si koupili BAT tokeny během jeho prodeje ICO, vykouzlilo by vám to působivý výnos 487,28%. Pro srovnání, protože BAT začala obchodovat na veřejných burzách, poklesla o 75,95% ze svého historického maxima a vzrostla o 256,26% ze svého historického minima, měřeno dnešní cenou.

Brave původně plánoval použít bitcoin pro své reklamní tržiště, což uživatelům a vydavatelům umožnilo vydělávat tokeny prohlížením specializovaných reklam zobrazovaných v jejich prohlížeči.

Obavy ze škálovatelnosti bitcoinů však přiměly vývojáře Brave k vytvoření vlastní nativní měny, která lépe vyhovuje jejím potřebám. BAT je omezena na celkovou dodávku 1 500 000 000 BAT a v současné době má cirkulující dodávku 1 479 780 869 BAT. To by jí dalo hodnotu tržní kapitalizace 349 045 386 USD, což by z ní učinilo 66. největší kryptoměnu.

token základní pozornostiToken základní pozornosti (BAT)

Hodnocení: 74$ 0,688836 Cena (BTC) 0,00001400Marketcap$ 1,03 B Objem$ Změna 371,52 M24h 4,17% Celková nabídka 1,50 B BAT

Token základní pozornosti (BAT) Předpovědi prognózy budoucí ceny

BAT má velký potenciál vpřed, pokud bude i nadále rozšiřovat svou uživatelskou základnu tak působivě, jako tomu bylo již dříve. Prohlížeč Brave získává trakci jako silná a životaschopná alternativa k jiným významným prohlížečům, jako je Google Chrome, vzhledem k jeho vyšší rychlosti a efektivitě v kombinaci s vysokým ohledem na bezpečnost a soukromí uživatelů. Naše modely predikce cen BAT to však v budoucnu ukazují v obchodování s větším rozsahem.

Samozřejmě stojí za zmínku, že naše algoritmické modely mohou měřit pouze technické faktory.

Krátkodobá předpověď

AfterPriceChange
1 den 0,234 $ -0,67%
1 týden 0,232 $ -1,52%
1 měsíc 0,183 USD -22,32%
6 měsíců 0,197 $ -16,38%
1 rok 0,237 $ 0,60%

Dlouhodobá předpověď

AfterPriceChange
2022 0,237 $ 0,60%
2023 0,221 $ -6,19%
2024 0,210 $ -10,86%
2025 0,175 $ -16,38%

Predikce cen BAT na rok 2021

Od dnešního dne se zdá, že naše modely mohou předpovídat jen poněkud pozemskou budoucnost za cenu tokenu základní pozornosti. Stejně jako u každé investice se ale vždy důrazně doporučuje vzít v úvahu i další faktory, jako jsou základy aktiva.

Vzhledem k tomu, že více uživatelů, kteří si uvědomují soukromí a bezpečnost, hledají lepší alternativy než prohlížeč Google Chrome oblíbený v domácnosti, mohli bychom vidět, jak Brave postupně roste.

Predikce cen BAT na rok 2023

Brave již do svého prohlížeče zavádí další služby, aby dále zvýšil retenci uživatelů v rámci svého ekosystému, a to vše se stejnou strukturou, která provozuje jeho decentralizovaný reklamní model. Mají prémiovou předplatitelskou službu Firewall + VPN, která lépe chrání a zajišťuje uživatelské procházení internetu. Zavedení soukromě spravovaného zpravodajského kanálu Brave Today a zážitek z nakupování prostřednictvím e-shopu Brave Offers by navíc mohly nalákat více uživatelů.

Predikce cen BAT na rok 2025

Není snadné předvídat, jak by se Brave a jeho tokeny základní pozornosti mohly prosadit do roku 2025. Největší riziko pro jejich platformu je, pokud větší, dobře financované a dobře zavedené reklamní společnosti inovují podobnou funkcionalitu do svých již tak rozsáhlých sítí s nespočetnými miliony stránek a uživatelů. Brave bude muset pokračovat v inovacích v tomto prostoru i mimo jeho reklamní systém tím, že jej využije k vytvoření širší digitální ekonomiky poháněné BAT.

Je token základní pozornosti dobrá investice?

Z technického hlediska se zdá, že naše modely predikce cen BAT nemohly agregovat optimističtější výhled na BAT od Brave. Na základě základních faktorů, jako je již rychlý růst osvojitelů BAT a expanze vlastní digitální ekonomiky jen v posledních několika letech, jsme však mohli před sebou vidět velmi slibnou budoucnost.

Jako dlouhodobou investici, která je součástí vašeho portfolia vedle zlata nebo bitcoinu, určitě stojí za zvážení. Cítíme však, že nejlepší hodnotu BAT získává její použití v ekosystému jako likvidní měna mezi uživateli, vydavateli, tvůrci a inzerenty.

Vzhledem k tomu, že trávíme více času online, případ použití BAT stále roste a vidíme, jak daleko to přišlo. Již byla označována za jednu z nejúspěšnějších blockchainových inovací vůbec, s jejími jedinečnými propozicemi v sektoru, které vyústily v celkově v tomto odvětví celkem býčí sentimenty.

Proniknout do odvětví digitální reklamy v hodnotě 330 miliard dolarů nikdy nebude snadné. Přesto platforma online reklam Brave využívající BAT dosud zaznamenala 22,2 milionu aktivních uživatelů měsíčně, 7,4 milionu aktivních uživatelů denně, 1 milion ověřených tvůrců přijímajících příspěvky BAT, více než 2,5 tisíce reklamních kampaní s hlavními značkami, více než 400 inzerentů od roku a je používán ve 190 zemích.

Více než kdy jindy jsou uživatelé online bombardováni reklamami, které se na vás invazivně zaměřují, naplněné nesčetnými nezabezpečenými sledovači třetích stran a potenciálně škodlivým malwarem. Braveův průlomový slib vyřešit tento problém je obrovským skokem vpřed. Pro uživatele mohou lokalizované algoritmy strojového učení na zařízení bezpečně a soukromě sledovat vaše zvyky a historii procházení internetu, a tak přizpůsobit každou reklamu lépe než tradiční řešení.

Žádná datová stopa umožňuje ostatním proniknout do vašich podrobností procházení, protože všechny informace jsou uloženy v distribuované účetní knize. Na oplátku, uživatelé také získají 70% podílu v BAT tokenech k odměně jejich pozornost vůči těmto novým reklamám.

U partnerských vydavatelů a jednotlivých tvůrců, kteří tyto reklamy hostují, získají nejen snížení odměn za BAT, ale mohou také dostávat jednorázové nebo automatické měsíční příspěvky a tipy od podpůrných uživatelů. Populární weby jako Twitter, YouTube a Twitch spolupracují s Brave, což dále zvyšuje interakci mezi uživateli a jejich oblíbenými tvůrci.

Inzerenti také těží ze svého reklamního modelu, protože slibuje menší reklamní podvody a větší zapojení uživatelů jako způsob, jak inzerovat efektivněji a přesněji, aby bylo možné měřit zájem, aniž by byla narušena ochrana soukromí nebo reakce uživatelů využívajících služby blokování reklam..

Jak koupit základní token pozornosti (BAT)?

Ačkoli je token základní pozornosti kryptoměnou s menším tržním stropem, díky jeho integraci je široce používán mezi běžným publikem. Tokeny BAT jako takové lze snadno najít a zakoupit na většině burzovních platforem, jako jsou Coinbase, Binance, Kraken, OKEx, Upbit, Huobi, Gemini, Bittrex, Crypto.com, Bitfinex atd. Můžete použít CoinMarketCap nebo CoinGecko najít komplexní seznam trhů, které nabízejí BAT.

Více informací o tokenu základní pozornosti

Basic Attention Token (BAT) je nativní měna pro Brave, open-source, decentralizovaný blockchain založený na ethereu, který zajišťuje platformu pro výměnu reklam, která spojuje inzerenty, vydavatele a uživatele prostřednictvím transparentního systému odměňování pozornosti online reklam.

Primární rozhraní pro výdělky a používání BAT je prostřednictvím specializovaného prohlížeče Brave postaveného na Google Chromium. BAT je založen na tokenovém standardu ERC-20 a je zabezpečen pomocí konsensuálního algoritmu Proof-of-Work.

Primární použití BAT je jako měna transakce v rámci ekosystému Brave. Například inzerenti používají BAT k nákupu reklamního prostoru na Brave, zatímco vydavatelé a uživatelé získávají odměny v BAT za to, že jsou pozorní vůči reklamám. Prohlížeč Brave přirozeně zablokuje všechny reklamy a sledovače na webových stránkách, ale dává možnost koncovému uživateli.

To umožňuje Brave doplnit reklamní bloky na partnerských webech. V současné době tato technologie funguje pouze s vlastním prohlížečem Brave. Stále pracují na sadě SDK, která vývojářům umožní integrovat ji na jejich vlastní platformy a aplikace, což dále zvýší dosah tokenu Basic Attention Token.

Rovněž zavádějí nové přírůstky do sítě Brave. Statečný firewall + VPN je prémiová předplatná služba, která umožňuje uživatelům bezpečně a soukromě procházet internet. Je integrován přímo do prohlížeče jako doplněk a je již k dispozici v jejich mobilní aplikaci pro iOS.

Řešení je jedinečné, protože používá bránu firewall, která vytváří vrstvu zabezpečení, která bude chránit uživatele a jeho zařízení před malwarem online, a zahrnuje VPN k šifrování provozu..

Statečný dnes je kurátorská platforma pro čtení zpráv, která používá stejnou technologii jako její reklama k bezpečnému a efektivnímu měření zájmů uživatelů na základě jejich historie procházení a vzorů. Funguje nativně v prohlížeči Brave a vybírá články z více než 300 různých důvěryhodných médií a vydavatelů.

Podobně Brave Offers poskytuje vybraný zážitek z nakupování v elektronickém obchodování a využívá vaše zájmy k propagaci produktů a služeb svých partnerů. Tvrdí, že pracuje efektivněji při hledání prodeje a nabídek, které by jednotliví uživatelé považovali za zajímavé, stejně jako jeho reklamní systém.

Závěr

Ačkoliv naše predikce cen BAT přináší nejistou budoucnost její ceny, je jisté, že je zde určitě mnoho potenciálů. Statečný prolomí dilema, které nás sužuje; jak bychom mohli najít rovnováhu, která bude přínosem pro všechny účastníky digitálního světa?

Jak by inzerenti mohli lépe znát účinnost svých reklam, vydavatelé a tvůrci mohli vydělávat na živobytí z hostování reklam, zatímco uživatelé by mohli hromadně chránit své soukromí a zabezpečení proti shromažďování dat, a to vše najednou?

Ačkoli je to nové a nevyzkoušené území, je to velmi slibný začátek, protože Brave pokračuje v rozšiřování své uživatelské základny a seznamu partnerství. Jejich inovativní nápad znamená, že bychom všichni mohli růst a spravedlivě profitovat z rychle se rozvíjející online ekonomiky, kde je pozornost stejně hodnotná jako zlato.

Pokračující závazek Brave k přijetí své reklamní technologie do širšího světa zpravodajských kanálů a online nakupování je také optimistickým závazkem k růstu. Začínáme vidět vytvoření nového digitálního ekosystému, který nám dává velkou naději na token základní pozornosti, který to všechno pohání.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me