Top 13 nejlepších peněženek pro Ripple (XRP) 2021

1. Ledger Nano S 2. Trezor 3. Keepkey
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Nárůst hodnoty Ripple (XRP) z 0,01 $ na 1 $ za minci za jeden rok a její zařazení do seznamu deseti nejlepších kryptoměn vyvolalo mnoho diskusí ohledně této měny o tom, jak je bezpečně nakupovat a ukládat. Můžeme ukládat XRP do nejlepší zvlněné peněženky, ale nejdřív se podívejme na otázku proč?

Proč potřebuji nejlepší peněženku XRP?

Stejně jako potřebujete fyzické peněženky, abyste si udrželi své fyzické fiat peníze, budete potřebovat ekvivalentní peněženku pro kryptoměny. Slouží k ukládání, převodu, přijímání a správě vašich mincí na jednom místě.

Ukládání kryptoměn neznamená, že tam skutečně mince ukládáte. Místo toho generuje soukromý klíč (hexadecimální kód), který se používá společně s veřejným klíčem (jiný hexadecimální kód) a který je nakonec spojen s určitým množstvím měny. Peněženka xrp se tedy používá jako osobní kniha transakcí.

Existuje několik typů peněženek na kryptoměny na různých platformách, jako je Desktop, Online, Mobile a Hardware. V tomto článku uvidíme nejlepší peněženky XRP a jejich různé funkce v závislosti na kategorii, do které patří.

Pojďme tedy začít.

Top 13 nejlepších zvlněných peněženek 2021

1. Ledger Nano S

Přehled Ledger Nano S

Ledger Nano S je hardwarová peněženka XRP, která má kompaktní tvar, jako je USB disk s připojenou obrazovkou OLED. Je považována za nejbezpečnější peněženku díky své malé velikosti a schopnosti ukládat soukromé klíče, což omezuje schopnost hackera ukrást měnu.

Zatímco ostatní peněženky xrp omezují počet mincí, které mají být uloženy, umožňuje vám ukládat neomezené XRP coiny. Kromě toho lze ukládat i další kryptoměny.

Díky Ledger Nano jako hardwarové peněžence pro zvlnění je používání měny snadné, bezpečné a bezproblémové. Potřebujete pouze zařízení kompatibilní s tímto zařízením, jako je počítač nebo mobilní telefon, a poté můžete začít odesílat a přijímat XRP.

Všechny soukromé klíče jsou uloženy v offline prostředí, tj. Ve vašem počítači, a proto je pro hackery docela obtížné nebo dokonce nemožné proniknout do vaší peněženky a ukrást. Toto zařízení můžete připojit k počítači se systémem Windows, Mac, Linux a Chrome OS. Můžete jej také připojit k telefonu Android pomocí kabelu OTG.

Zabezpečení Ledger Nano S.

Toto zařízení je dodáváno se samostatnou obrazovkou, která zobrazuje podrobnosti transakce, jako je počáteční klíč, který je generován po transakci, která nese důležité podrobnosti, čímž je odolná vůči hrozbám, jako jsou nezvané snímky obrazovky nebo hackování na obrazovku zařízení, což je možná hrozba v softwaru Peněženky.

Po připojení Ledger Nano S k počítači musíte nainstalovat aplikaci pro kontrolu zůstatku XRP a všech transakcí. Když někomu posíláte XRP, musíte k potvrzení transakce fyzicky použít zařízení, čímž je bezpečnější, protože hackeři k zařízení nebudou mít fyzický přístup.

Soukromé klíče jsou uloženy samostatně v zařízení, protože podporuje kryptografický ověřený firmware nahraný v jeho dvoučipové architektuře. Když jej navíc připojíte k počítači, vyžádá si 4místný PIN kód.

Kroky k použití

 • Chcete-li vytvořit a spustit peněženku XRP, nainstalujte si do svého počítače aplikaci Ledger Wallet Ripple prostřednictvím odkazu na jeho oficiálním webu a nainstalujte aplikaci Ripple na zařízení prostřednictvím správce Ledger..
 • Nastavení můžete změnit pomocí samotného zařízení, posouvání se provádí jedním tlačítkem a kliknutím na možnost oběma tlačítky. Stejně tak zavřete „Podpora prohlížeče“.
 • Spusťte Ripple Ledger Wallet na vašem PC. Synchronizuje se automaticky a poté jej můžete použít.

Funkce

 • Vaše data jsou důvěrná a zabezpečená PIN kódem a protože jsou izolovaná, nikdo je nemůže ukrást.
 • Má vestavěný displej a pevná tlačítka, která uživateli poskytují intuitivní zážitek při zachování bezpečného a snadného přístupu k účtům.
 • Může podporovat různé kryptoměny najednou ve stejné hardwarové peněžence.
 • Ledger Nano S je odolný proti malwaru, tzn. Veškerá inicializace a obnova zvlněné peněženky xrp se v tomto zařízení provádí samostatně, takže vnější svět nemůže hackovat vaše kryptografické klíče.
 • Vaše soukromí je proto extrémně vysoké, protože ani Ledger nezná vaše soukromé klíče a přístup k vašemu zařízení.

Nevýhody Ledger Nano S

 • Jelikož se jedná o hardwarovou peněženku pro zvlnění, udržování bezpečnosti je vaší vlastní odpovědností. Zranitelností, které čelí, je to, že vám ji někdo ukradne.
 • Nikdy nepoužívejte zařízení Ledger, které již bylo inicializováno. Vždy si také uschovejte PIN kód a někde si ho zapište.

ZAČNĚTE S PENĚŽENKOU LEDGER

2. Trezor 

Přehled Trezoru

Trezor je známý jako původní hardwarová peněženka pro ukládání a přenos kryptoměn. Vzhledem k tomu, že hardwarové peněženky fungují, je to z hlediska bezpečnosti velmi bezpečná volba. Všechny soukromé klíče jsou uloženy na fyzických místech v reálném světě, a nikoli na některých počítačových serverech náchylných k hackování.

S více než milionem zařízení, která jsou již uložena, je to jeden z nejlepších tipů pro obchodníky s kryptoměnou. To bohužel znamená, že cenovka, která peněženku doprovází, nestojí za malé investice do kryptoměny.

Bezpečnostní

Stejně jako u většiny offline peněženek je soukromé semeno skládající se z 12 až 24 jedinečných slov uloženo offline a vaše mince lze pomocí tohoto klíče získat ze zálohy offline do pěti minut. Každá transakce, ať už je malá nebo velká, bude vyžadovat PIN. Omezené připojení USB zajišťuje, že peněženka je chráněna před viry nebo malwarem v případě, že je k ní připojen infikovaný počítač.

Kroky k použití

 1. U starších modelů připojte zařízení k počítači. U novějších modelů zapněte přímo peněženku a kliknutím na odkaz na obrazovce přejděte na web Trezor.
 2. Přečíst instrukce. Uživatelé starých modelů budou muset do svého zařízení nainstalovat peněženku.
 3. Ověřte otisky prstů, vypněte systém a odeberte jeho spojení s vaším zařízením. Znovu jej připojte a zapněte.
 4. Nyní musíte pojmenovat svou peněženku a nejdůležitějším krokem je nastavení kódu PIN.
 5. Chcete-li zadat špendlík, klikněte na prázdné čtverečky na zařízení – pozice skutečných čísel je na obrazovce peněženky.
 6. Uložte záložní frázi, která se nyní vygeneruje. K této frázi již nebudete mít přístup. Pokud zapomenete PIN nebo chcete získat zálohované mince, toto číslo je zásadní.

Hlavní body

 • Podporuje více než 1400 coinů a stále se rozšiřuje.
 • Neustále aktualizují svůj firmware a každá nová aktualizace přidává nové funkce a vylepšuje ty stávající.
 • Nejnovější modely mají podporu karet MicroSD, což znamená, že nemusíte peněženku připojovat k mobilu nebo počítači pokaždé, když potřebujete provést transakci.
 • Cena, snadné použití, uživatelsky přívětivý design a zabezpečení z něj činí nejlepší peněženku pro pokročilé uživatele.

Nevýhody

 • Toto je jedna z nákladnějších možností, která je k dispozici.
 • Když v roce 2017 oznámilo neoprávněný přístup, bylo vystaveno negativní publicitě.

ZAČNĚTE S TREZOREM

3. Keepkey

Přehled KeepKey

Peněženka KEEPKEY Ripple

KeepKey, poskytovaný na platformě ShapeShift, doplňuje webové rozhraní společnosti nulovými provizemi za obchodování. KeepKey podporuje všechny hlavní kryptoměny na trhu a také 46 ERC tokenů a neustále se rozšiřuje. Využívá generátor náhodných čísel ke generování každého soukromého klíče a je optimalizován pro macOS. KeepKey je známý svým jednoduchým, uživatelsky přívětivým designem a je velmi oblíbenou volbou mezi začátečníky.

Bezpečnostní

Stejně jako u většiny hardwarových peněženek jsou soukromé klíče ukládány offline a zálohování a načítání lze provádět pouze pomocí jedinečného semene pro obnovení. Na druhou stranu, obchodování a obchodování s kryptoměnami jakékoli hodnoty a objemu bude vyžadovat PIN. Peněženka je dobře chráněna před viry a malwarem a je považována za bezpečnou, protože nemá vlastní operační systém, na který lze cílit.

Nastavení KeepKey

 1. Jakmile provedete nákup a přijmete dodávku, nezapomeňte si stáhnout klientskou aplikaci KeepKey
 2. V aplikaci klikněte na Inicializovat KeepKey a zadejte název vašeho zařízení
 3. Vyberte silný PIN a potvrďte jej, ujistěte se, že splňuje požadovanou délku 9 číslic. Před potvrzením pečlivě sledujte obrazovku, protože pořadí číslic se nyní změnilo.
 4. Uvidíte 12slovnou frázi pro obnovení, kterou si musíte zapsat. Pokud si to nezapíšete a náhodou zapomenete PIN, můžete přijít o veškerý svůj majetek a coiny.
 5. Vše je hotové. Nyní budete přesměrováni na hlavní panel svého účtu, ze kterého můžete provádět transakce.

Funkce

 • Jedna z nejatraktivnějších cen – od pouhých 49 $.
 • Elegantní, atraktivní vzhled a velmi intuitivní design
 • Tlačítko navíc, které uživatelé musí podržet, aby potvrdili transakce, aby mohli přidat funkce zabezpečení.
 • Automatické přepínání PIN z času na čas, aby bylo zajištěno, že PINy nebudou snadno ohroženy.
 • Ceny pokročilých peněženek jsou nižší než průměr na trhu

Nevýhody

 • Podporuje omezený počet mincí, takže je méně pravděpodobné, že budou podporovány mainstreamové mince.
 • Může být objemný, aby se mohl nosit.

ZAČNĚME KEEPKEY

4. Edge peněženka

Edge peněženkaEdge Wallet je otevřená zdrojová nevazbová peněženka na kryptoměny, která je k dispozici pro iOS a Android. Edge (dříve Airbitz) provozuje mobilní peněženku od roku 2014 a licencuje své SDK společnostem a projektům, které potřebují využívat své bezpečnostní nástroje a bitevní infrastrukturu peněženky.

Peněženka Edge je plně soukromá, nad mnoha aktivy, která peněženka podporuje, má kontrolu pouze koncový uživatel. Peněženka Edge umožňuje fiat kryptoměnu, kryptoměnu a přímý přístup k síti Ripple z mobilního zařízení. Jedná se o ideální peněženku pro xrp, protože má všechny potřebné funkce.

Bezpečnostní

Edge používá uživatelské jméno a heslo nastavené k vytvoření a šifrování účtů lokálně v zařízení koncového uživatele, než na disk telefonu zasáhnou jakékoli informace. Edge nikdy nevidí ani nezná uživatelské jméno a heslo pro účet. Edge automaticky zálohuje šifrovaný účet jako zabezpečený proti selhání v případě poškození, ztráty nebo odcizení zařízení. Edge vždy poskytuje svým uživatelům výhradní přístup ke svému hlavnímu privátnímu semenu nebo hlavnímu soukromému klíči pro každou peněženku, kterou uživatel vytvoří na svém účtu.

Edge také dává uživatelům možnosti zvýšit bezpečnost jejich účtu. Dva, které vynikají, jsou Obnova hesla a nastavení dvoufaktorového ověřování jedním dotykem. Aby se uživatel zmírnil v případě zapomenutí pověření účtu, může se uživatel ještě více zabezpečit nastavením Obnovení hesla. Jejich nastavení 2FA maří útočníky tím, že umožňuje pouze přihlášení ze specifických zařízení, ke kterým uživatel dává přístup. Není potřeba žádná další aplikace pro ověřování a pro Edge 2FA se nepoužívá žádné telefonní číslo, to vše se provádí pouhým stisknutím jediného tlačítka.

Edge má decentralizovanou serverovou infrastrukturu a připojuje uživatele přímo ke kryptovým sítím, které používají. I když servery Edge selžou, peněženky uživatele budou i nadále fungovat.

Kroky k použití

 • Stáhněte si tuto zvlněnou peněženku online z příslušného obchodu s aplikacemi do svého mobilního zařízení. iOS a Android jsou podporovány.
 • Nastavit uživatelské jméno a heslo k vytvoření a šifrování účtu, se schopností nastavit PIN nebo otisk prstu pro snadný přístup.
 • Přidejte do svého účtu Edge peněženku XRP.

Funkce

 • Podpora více aktiv
 • Funkce výměny kryptoměny v aplikaci
 • Funkce výměny kryptoměn v kryptoměnách
 • Obnova hesla
 • Podpora cílové značky XRP pro kompatibilitu s odesláním XRP různým obchodníkům a burzám
 • Uživatel má vždy a výlučně přístup ke svému hlavnímu soukromému klíči
 • Aktivní zákaznická podpora na více kanálech a platformách sociálních médií

Nevýhody

Pouze mobilní zařízení

 • Pokud není nastaveno Obnovení hesla a uživatel zapomene své uživatelské jméno a heslo, Edge je nebude moci získat do svého účtu. Edge záměrně nezná uživatelské jméno a heslo žádného účtu.

ZAČNĚME S EDGE WALLET

5. Rippex

Přehled Rippex

rippexRippex je stolní peněženka a jedna z nejlepších zvlněných peněženek online, která vám dává větší kontrolu nad vaší peněženkou, protože se jedná o aplikaci, kterou si můžete stáhnout do počítače i do mobilu a soukromé klíče jsou uloženy v počítači nebo mobilní, pohybliví.

Poplatek za transakci je nižší, a proto je užitečný pro obchodování.

Tato zvlněná online peněženka tvrdí, že provádí systém více verifikací a všechny transakce jsou ověřovány sítí Ripple. Veškeré informace o transakcích jsou zveřejňovány, čímž je zajištěna transparentnost se zvláštním sledováním soukromí. Udržují dvoustupňové ověřování (2FA), aby vaše klíče byly bezpečnější.

Kroky k použití

 • Chcete-li vytvořit Ripple účet na Rippexu, stáhněte si zvlněnou online aplikaci peněženky uvedenou na jejich webu.
 • Nainstalujte si aplikaci podle svého OS, ať už je to Mac, Linux nebo Windows.
 • Aktivujte svůj účet přijetím některých XRP.
 • U plateb musíte znát zvlněnou adresu příjemce a poté zadat částku XRP, kterou chcete odeslat. Klikněte na „Potvrdit“.

Funkce

 • Tato zvlněná online peněženka poskytuje uživateli větší kontrolu.
 • Přísný proces obousměrného ověřování a nízký poplatek za transakci.
 • Podporuje fiat měny, stejně jako euro, jen, americké dolary atd.
 • Agilita v transakcích a tvrzení, že je transparentním poskytovatelem služeb.
 • Mobilní aplikace Rippex má skvělé rozhraní a používá se, když potřebujete rychlé transakce a obchodní rozhodnutí.

Nevýhody Rippexu

 • I když je to bezpečnější než online Ripple Wallets, není to úplně bezpečné před malwarem ve vašem počítači.
 • Doporučuje se, aby byl váš počítač bez virů a pravidelně prováděny antivirové kontroly.
 • Vždy používejte důvěryhodný počítač.
 • Snažte se nepřistupovat ke svému účtu Ripple ze sdílených počítačů nebo sítí.

ZAČNĚTE S RIPPEXEM

6. Gatehub

Přehled Gatehub

bránaJednou z nejznámějších peněženek je Gatehub. Svou měnu XRP můžete kdykoli uložit a načíst, díky čemuž je uživatelsky přívětivější. Poskytuje službu typu Exchange system a komplexní pohled na všechny sazby aktiv. Můžete mít konsolidovaný pohled na růst a zisk všech aktiv na jednom místě, což je obrovská úspora času.

Nabízí také další kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic a Augur.

Kroky použití

 • Pro fungování peněženky Ripple je zapotřebí minimálně 20 XRP, jinak je peněženka deaktivována.
 • Chcete-li vytvořit novou peněženku, nejprve si vytvořte účet na jejich webu pomocí svého e-mailového ID.
 • Přejít na stránku peněženky. Kliknutím na „“ přidáte novou peněženku.
 • Zadejte název peněženky, vyberte typ peněženky a poté klikněte na Vytvořit.
 • Proces odesílání platby je přímý, stačí vybrat Peněženku a kliknout na „Odeslat platbu“.
 • Můžete použít informace o příjemci, jako je e-mailová adresa, adresa zvlnění, název zvlnění, název brány Gatehub, název peněženky a jméno kontaktu.
 • Zadejte částku, která má být odeslána, a kliknutím na „Potvrdit“ zahájíte transakci.

Funkce

 • Poskytuje informace o hodnotách všech aktiv používaných pro obchodní účely.
 • Poskytuje statistiky vaší peněženky a čistou částku v reálném čase, abyste si ušetřili nudnou metodu počítání XRP sami.
 • Okamžité platby pouze pomocí jména nebo adresy, na rozdíl od metod používaných v bankách, jako jsou ověřitelné piny a čísla účtů atd.
 • Můžete obchodovat se svými XRP a také nakupovat jiné měny na jedné platformě.

Nevýhody Github

 • Společnost Ripple společnost Gatehub oficiálně nepodporuje ani nereprezentuje, ale je uvedena jako reference na jejich stránkách.
 • Přestože jsou všechna hesla a soukromé klíče šifrovány pomocí průmyslových standardních technik, je stále zranitelný vůči kybernetickým útokům, krádeži mincí a dalším postupům škodlivého softwaru.

ZAČNĚME S GATE HUB

7. Atomová peněženka

atomic_ripple_xrp_walletAtomic je velmi jednoduchá, komplexní a lehká peněženka, kterou si můžete nainstalovat do svého zařízení a snadno ukládat, odesílat, přijímat, vyměňovat a kupovat Ripple. Je schválen mnoha uživateli z komunity XRP kvůli jeho hladkému uživatelskému rozhraní a mnoha funkcím uvnitř. 

I pro netechnicky orientované uživatele se Atomic Wallet stává docela důvěryhodnou alternativou na rozdíl od řady komplikovaných kryptoměnových peněženek, protože poskytuje non-custody řešení typu „vše v jednom“ pro XRP hodlery. 

Díky jasnému a jednoduchému rozhraní si peněženka získává mezi uživateli kryptoměn stále větší oblibu. Peněženka uchovává všechny informace o vašem zůstatku z blockchainu a funguje tak, že podepisuje vaše transakce soukromým klíčem.

Soukromé klíče jsou generovány z mnemotechnické pomůcky. Atomic je zcela decentralizované řešení, které udržuje vaše prostředky v bezpečí a poskytuje vám nad nimi plnou kontrolu.

Kroky k použití

 • Stáhněte si atomovou peněženku a nainstalujte ji
 • Otevřete aplikaci a klikněte na „Vytvořit peněženku“
 • Nastavte heslo
 • Zapište si mnemotechnické pomůcky, heslo se 12 slovy a uložte je na bezpečném místě
 • A je to! Užijte si používání Ripple v Atomic!

Funkce

Výjimečná bezpečnost

Vaše soukromé klíče jsou zakódovány v zařízení a nikdy je neopouštějte. K vašim fondům máte přístup pouze vy. Atomic je postaven na vrcholu běžných knihoven open source.

Okamžitá výměna

Jediným kliknutím můžete vyměnit různé mince a žetony za jakékoli jiné. Nejsou potřeba žádné externí služby. Poskytuje Changelly & Platformy ShapeShift.

Decentralizace a anonymita

Atomic je plně decentralizovaná peněženka. Nemusíte předávat KYC ani žádný jiný druh ověření. Nikdy nemáme přístup ani kontrolu nad vašimi prostředky. Užijte si správu své kryptoměny zcela anonymním způsobem!

Členský program

Atomic je první peněženka s kryptoměnou s pokročilým programem členství, založeným na nativním tokenu Atomic Wallet. Držitelé AWC-BEP2 obdrží měsíční hotovost zpět za používání vestavěné směnárenské služby.

24/7 živá podpora

Náš tým podpory je vždy online a rád vám pomůže v případě jakéhokoli problému. Stačí nás kontaktovat dál [chráněno e-mailem] nebo živý telegramový chat @AtomicWalletChat

Hladké a praktické uživatelské rozhraní

Zaměřujeme se na výjimečnou uživatelskou zkušenost. Aplikace je plně optimalizována pro vaše zařízení.

Body, na které je třeba dávat pozor

Měli byste být zodpovědní za to, abyste frázi s mnemotechnickými semeny udrželi na bezpečném místě.

ZAČNĚTE S ATOMOVOU PENĚŽENKOU

8. Toast

Přehled Toast

toast peněženka logoJedná se o typ horké peněženky, což znamená, že se jedná o online peněženku. Všechny šifrované klíče se generují v telefonu pomocí Toastu a nikdy neodcházejí, takže je bezpečnější a méně náchylný k kybernetickým útokům.

Jeho zdrojový kód a softwarové binární soubory jsou otevřené, a proto tvrdí, že jsou bezpečnou peněženkou pro transakce a ukládání.

Vyvinutý společností StarStone Limited si jej lze stáhnout pro iOS, Android, Windows, Mac a Linux. Je to zcela zdarma Peněženka a neúčtuje nic z jejich strany. Neposílají žádné informace ani tajné přístupové kódy z vašeho telefonu na své servery, čímž tvrdí, že jsou bezpečné. Díky všem těmto funkcím je ideální peněženka pro uložení zvlnění.

Kroky k použití

 • Stáhněte si aplikaci Toast podle specifikací vašeho zařízení.
 • Klikněte na „Vytvořit novou peněženku“.
 • Poté zadejte 6místný PIN a poté musíte nastavit „přístupovou frázi“. Vaše přístupová fráze se používá k šifrování vaší peněženky, a proto by měla být zachována důvěrnost.
 • Sdílí se také fráze pro obnovení, která slouží k obnovení vašeho účtu, pokud zapomenete přístupovou frázi. Poznamenejte si někde těchto 6 slov pro budoucí použití.
 • Nyní klikněte na „Přidat účet“ a vygenerujte novou adresu Ripple.
 • Po vygenerování adresy musíte aktivovat peněženku vložením minimálně 21 XRP.
 • Platby můžete odesílat pomocí adresy zvlnění příjemce a částky, která má být odeslána.

Funkce

 • Snadné a rychlé odesílání a přijímání XRP, když aplikace běží na vašem mobilním zařízení.
 • Pomocí této peněženky můžete zobrazit zůstatky na účtu a transakce.
 • Zálohu můžete také vygenerovat z nabídky nastavení aplikace po vygenerování adresy Ripple, což je užitečné, i když jste ztratili mobilní zařízení.
 • Silně šifrované klíče jsou ve vašem zařízení uloženy pouze z bezpečnostních důvodů.

Body, na které je třeba dávat pozor

 • Pokud jste zapomněli PIN a přístupovou frázi a nezapsali jste si fázi obnovení, můžete přijít o účet a veškerou měnu s ním spojenou.
 • Jelikož se jedná o webovou peněženku, určité riziko malwaru stále ohrožuje data.
 • Před odstraněním aplikace musíte provést zálohy, jinak budou vaše měny a data navždy ztraceny.

ZAČNĚTE S TOASTOVOU PENĚŽENKOU

9. Platby mincí

Přehled Coinpayments

Logo peněženky CoinpaymentsSystém Coinpayments není jen peněženka, ale funguje také jako platforma pro výměnu a online tržiště produktů s hlavní měnou Ripple. Je to web, který funguje docela podobně jako banka, kde si můžete otevřít účet a ukládat měnu.

Přijímá kolem 105 altcoinů, nebo můžete jen uložit jeden s nízkým transakčním poplatkem rovným 0,50%. Jedná se o webovou peněženku, jejíž zabezpečení je implementováno pomocí BitGo.

O celé měně se tvrdí, že je 100% zabezpečena technologií BitGo pomocí technologie více podpisů, která uživateli poskytuje větší kontrolní moc. Pro vysoce zabezpečené sítě v Blockchainu se používá technologie více podpisů přidáním dalšího klíče k autorizaci transakce.

Můžete si vyměnit neomezený počet svých XRP a dokonce je uložit. Umožňuje vám nakupovat také online, protože spolupracuje s několika obchodníky a svou měnu můžete použít jako platební metodu s nízkým transakčním poplatkem.

Kroky k použití

 • Vytvořte si účet registrací na jejich oficiálních webových stránkách pomocí vašeho e-mailového ID. Založení účtu a výběr peněz je zcela zdarma.
 • Potvrďte své e-mailové ID.
 • Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla.
 • Používá metodu dvoufaktorového ověřování, takže vám bude zaslán kód na vaše ID e-mailu, abyste se mohli dále přihlásit.
 • Dále vygenerujte vkladovou adresu, přejděte na Moje účty a poté do „Peněženky na mince“.
 • Vyberte Zvlnění a poté kliknutím na „Vložit“ vygenerujte adresu.
 • Pomocí této vygenerované adresy můžete odesílat a platit měnu.

Funkce

 • Můžete ukládat XRP spolu s různými dalšími kryptoměnami.
 • Použití technologie Multisig zrychluje transakce a také poskytuje větší kontrolu s menší pravděpodobností hackerství.
 • Můžete také převést své mince na fiat měny, jako jsou americké dolary a eura.
 • Jejich stránka je poměrně snadno ovladatelná a intuitivní, takže je uživatelsky přívětivá.
 • Je integrován s obchodem Magento 2 a k ukládání vašich mincí používá peněženky s kryptoměnou Magento 2.
 • Má také mobilní aplikaci pro uživatele Android a IOS, takže si ji můžete stáhnout a použít, ať jste kdekoli.

Nevýhody coinpayments

 • Jelikož se jedná o online peněženku, vždy má riziko hackerů.
 • Je také integrován do Paypalu, který má únik informačního rizika týkajícího se vašich bankovních účtů, pokud získá přístup k jakýmkoli vašim informacím.

ZAČNĚTE S PLATBAMI ZA MINCE

10. Kryptonátor

Přehled Cryptonator

Logo peněženky CryptonatorJedná se o další online peněženku pro ukládání XRP a také pro provádění transakcí rychlým a bezpečným způsobem. Můžete ukládat a směňovat se v přibližně 15 kryptoměnách a umožňuje přímé transakce a okamžitou výměnu mezi měnami pro plynulejší proces pouze na jednom účtu. Účtuje velmi nízké transakční poplatky a otevření účtu je bezplatné.

Zabezpečení je silnou součástí této Peněženky, protože se postaralo o dvoustupňový proces ověření, šifrované připojení SSL přes HTTPS a důvěryhodné internetové protokoly, které zlepšují ochranu účtu a jeho bezpečnost. Rovněž se říká, že poskytuje zabezpečení Bank Grade, a proto nikdy nejde o ochranu soukromí a anonymitu vaší identity.

Můžete také přistupovat k Cryptonator jako rozšíření pro Chrome, protože jsou integrovány do prohlížeče Chrome, který jim poskytuje větší autentizaci a snadnější přístup k zákazníkům.

Jak používat

 • U Cryptonator existují dva typy účtů, osobní a obchodní účet.
 • Vytvořte si účet zadáním e-mailu a hesla.
 • Potvrďte své e-mailové ID. Při používání mobilní aplikace vám bude na váš mobilní telefon zaslán 2faktorový ověřovací kód pomocí OTP.
 • Přihlaste se ke svému účtu a vygenerujte své vkladové adresy.
 • V rozbalovací nabídce vedle názvu účtu klikněte na „Vytvořit novou adresu“. Každá kryptoměna může podporovat až 10 adres.
 • Nyní můžete tyto adresy používat k odesílání a přijímání mincí a pro transakční účely.
 • Při potvrzování platebních údajů budete znovu požádáni o OTP, aby byly bezpečnější.

Funkce

 • Vysoce kvalitní zabezpečení s dvoufaktorovým ověřováním a všechna uživatelská data jsou hašována kryptografickým algoritmem SHA-256.
 • Můžete si stáhnout verzi aplikace pro Android do svého mobilního zařízení a také rozšíření pro Chrome.
 • Transakce jsou rychlé, snadné a přímé, pouze s jedním účtem podporujícím 15 různých jiných kryptoměn.
 • Můžete také převést měnu na fiat měny v reálném čase s nízkými provizemi.

Nevýhody Cryptonator

 • Jelikož je online peněženkou, je zranitelná vůči hackerům a úniku vašich informací.
 • V případě krádeže mobilních telefonů je můžete kontaktovat a okamžitě získat účet.

ZAČNĚTE S KRYPTONÁTOREM

11. Obhájit

Uphold se nepoužívá jen k ukládání Ripple. Jedná se o burzu s více kryptoměnami, na které můžete převést svou fiat měnu na kryptoměnu.

Na rozdíl od jiných burz kryptoměny si můžete kryptoměnu koupit okamžitě pomocí debetní karty na Uphold. Můžete také odesílat, přijímat, obchodovat a převádět různé kryptoměny, které platforma podporuje.

Uphold umožňuje uživatelům začít nakupovat kryptoměnu, jakmile se zaregistrují a potvrdí své e-mailové ID. Chcete-li však zadat objednávky v hodnotě více než 1 000 $, musíte dokončit postup KYC nastavený společností Uphold.

Jak používat

 • Vytvořte si účet na Uphold pomocí svého e-mailového ID.
 • Ověřte své e-mailové ID kliknutím na odkaz, který vám byl zaslán.
 • Nyní budete moci zadávat malé objednávky na nákup a prodej. Abyste mohli zadávat větší objednávky, musíte dokončit postup KYC předložením několika dokumentů.
 • Po dokončení postupu KYC budete moci ze svého účtu zadávat větší objednávky.
 • Chcete-li svůj účet dále zabezpečit, povolte ověřování 2FA.

Funkce

 • Podporuje širokou škálu kryptoměn a zemí.
 • Poskytuje uživatelům možnost okamžitého nákupu kryptoměn pomocí jejich debetních / kreditních karet.
 • Služba používá k zabezpečení vašeho účtu několik bezpečnostních opatření.

Nevýhody

 • Uphold je horká peněženka. To znamená, že je zranitelný vůči hackerům a krádežím.
 • Nemáte plnou kontrolu nad svými prostředky, protože vaše soukromé klíče jsou vám vždy skryty.
 • I když vám umožňují okamžitý nákup kryptoměny, účtují si za každou objednávku na nákup značný poplatek.

12. Exarpy

Exarpy poskytuje nejlepší peněženkovou službu pro kryptoměnu Ripple, kterou lze také považovat za teplou peněženku. Na rozdíl od horkých peněženek, které jsou vždy připojeny k internetu, je Exarpy připojen k internetu pouze v případě, že chcete použít prostředky v něm uložené. Exarpy nevyžaduje pro přístup do vaší peněženky ani žádný specializovaný software.

Peněženka je generována offline a soukromé klíče ani veřejná adresa nejsou uloženy na žádném serveru. Ve skutečnosti Exarpy nemá žádné servery určené k ukládání adres Ripple.

Peněženka poskytuje velmi snadno použitelné rozhraní, které je extrémně citlivé. Díky tomu je příjemný zážitek.

Začínáme

 • Poté, co přejdete na web Exarpy, budete muset přijmout všechny podmínky a kliknout na „Pokračovat“.
 • Poté budete požádáni o odpojení od internetu. Po odpojení se zobrazí možnost „Vytvořit peněženku“.
 • Chcete-li vytvořit peněženku, budete muset vybrat 16 náhodně vygenerovaných čísel a kliknout na „Pokračovat“.
 • Nyní uvidíte vaše náhodně zvolená čísla PIN spolu s přístupovou frází a soukromým klíčem. Všimněte si je všechny na kousku papíru a uložte je na bezpečném místě.
 • Poté budete požádáni o zadání kódu PIN a přístupové fráze. Po zadání klikněte na „Přihlásit“.
 • Poté budete vyzváni k opětovnému připojení k internetu. Až to uděláte, budete mít přístup ke svým prostředkům.

Funkce

 • Vynikající zabezpečení nabízené pro ne-hardwarovou peněženku.
 • Tato peněženka je také integrována se směnárnou nazvanou Changelly, která vám umožní koupit více Ripple.
 • Za každý provedený převod je extrémně nízký poplatek 0,025 Ripple.

Nevýhody

 • K přihlášení k účtu potřebujete PIN a přístupovou frázi. Díky tomu je peněženka méně přenosná.
 • Peněženka nepodporuje žádnou jinou kryptoměnu kromě Ripple.

13. Guarda

Guarda je jednou z nejdůvěryhodnějších mobilních peněženek, které lze použít k ukládání vašich digitálních aktiv založených na blockchainu. Tato služba horké peněženky také poskytuje aplikaci, která vám umožňuje provádět transakce pomocí počítače.

Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů horkých peněženek vám Guarda poskytuje přístup k soukromým klíčům k vašemu účtu. To znamená, že budete mít plnou kontrolu nad prostředky ve vaší peněžence.

Můžete snadno vytvořit novou peněženku zadáním svého e-mailového ID a hesla. Tato služba peněženky je také integrována s Changelly. To znamená, že na této platformě můžete také nakupovat a prodávat kryptoměnu.

Začínáme

Aplikaci guarda pro Android si můžete stáhnout z obchodu Google Play. Alternativně můžete přejít na jejich oficiální web.

 • Klikněte na „Vytvořit peněženku“.
 • Nyní budete muset zadat své e-mailové ID a heslo. Klikněte na „Pokračovat“.
 • Jakmile je vaše peněženka vytvořena, musíte se přihlásit a přihlásit se..
 • Jakmile se přihlásíte, budete moci používat různé služby, které poskytují.

Funkce

 • Podporuje více platforem, což znamená, že je snadný přístup k peněžence z libovolného místa, kam chcete.
 • Díky vestavěné burze můžete snadno nakupovat a směňovat svou kryptoměnu.
 • Nad svými prostředky máte plnou kontrolu, protože máte přístup k soukromým klíčům na této platformě.
 • S podporou více než 30 kryptoměn je to jediná peněženka, kterou byste potřebovali.

Nevýhody

 • Zabezpečení je hlavním problémem peněženky Guarda. Kromě hesla, které jste nastavili, neexistují žádná další bezpečnostní opatření.
 • Stejně jako ostatní horké peněženky je i Guarda zranitelný vůči krádežím.

Nejlepší zvlněné peněženky: Jaká je vaše volba?

Diskutovali jsme o nejlepších peněženkách pro bezpečné uložení zvlnění. Zajistěte průzkum zabezpečení a dalších funkcí vybrané peněženky. Doufáme, že článek pomohl při výběru nejlepší peněženky xrp pro bezpečné uložení zvlnění.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me