Drąsi naršyklės apžvalga 2021: saugaus ir privataus naršymo internete ateitis?

Dauguma privatumo riešutų nematė reklamos daugelį metų. Koks visas „Brave“ naršyklės šurmulys? Ar tikrai „Brave“ naršyklė yra žingsnis į priekį siekiant užtikrinti vartotojų teises į privatumą, ar tiesiog sumanus būdas pasirinkti žmones tapti įmonės rinkodaros mašinos vergais? Tai turėtume ištirti, todėl parašėme šią išsamią „Brave Browser“ apžvalgą.

Internetas daugeliu atžvilgių yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis. Drąsi naršyklė suteikia vartotojams galimybę naršyti internete be skelbimų, paprasčiausiai apribodama jūsų duomenų rodymą reklamuotojams. Algoritmai ar algos negali jūsų identifikuoti, nes stebėjimo duomenys jiems nėra siunčiami, todėl neverta pateikti reklamos. Tai taupo jūsų baterijos veikimo laiką ir greičiau įkelia puslapius. Taigi, kuo šis požiūris skiriasi nuo priedų pridėjimo naudojant įprastą naršyklę? Toliau skaitykite šią „Brave Browser“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau.

drąsi naršyklės apžvalga

Ar „Brave“ naršyklė nemokama?

Taip, „Brave“ naršyklė yra nemokama, ji taip pat gali iškloti jūsų kišenes. Drąsi naršyklė naudoja „Ethereum ERC-20“ ženklą, vadinamą „Basic Attention Token“ arba „BAT“, kad sumokėtų vartotojams už jų skelbimų naršymą. Tai pasirenkanti programa, mokanti GPGB už „Brave Browser“ patvirtintų skelbimų peržiūrą. Naršyklės surinkti duomenys atliekami vietoje, tada jie pateikia skelbimus, kurie yra skirti būtent jums. Sąranka neįkyri ir jie atliko puikų darbą įtikindami žmones, kad yra saugūs.

Drąsi naršyklė įdarbina galutinius vartotojus, kad jie teiktų paslaugą, jų dėmesį. Jei nenorite dalyvauti, to neturite, o jų naršyklė yra nemokama, net jei nenorite matyti drąsių patvirtintų skelbimų.

Ar drąsus saugus naršyklė?

Ne, bet saugumo požiūriu niekas nėra saugu; tai visada yra ginklų lenktynės tarp spynų dizainerių ir spynų pertraukiklių. Tai sakant, jei jūs naudojatės nešnekančia naršykle, kuri neteikia daug informacijos apie jus, „Brave“ yra geras pasirinkimas, jei jums reikia kažko „plug and play“.

Slapukai seka viską, ką darote internete, kaip veikia internetas. Deja, rinkodaros biudžetai žino, kaip tai išnaudoti. „Facebook“, „Google“, „Microsoft“, „Amazon“ ir bet kuri svetainė gali sudaryti labai patikimą vaizdą apie tai, kas jūs esate. Jei jie turi pakankamai didelį tinklą, kad galėtų jus stebėti internete.

Nors „Brave“ tiesiogiai nesumažins jūsų operatyvinio saugumo (ar „opsec“), jų trečiosios šalies piniginės tiekėjo Palaikyk džiaugiasi. Atlikus grandinės analizę, viskas atsiskirs užsiregistravus gauti išmokas ir atsiimant lėšas. „Blockchain“ yra skaidrios ir nekintamos. KYC procesas susies jūsų GPGB lėšas su bet kuria „Ethereum“ pinigine, birža ar verslu, kuriam jas pervedate.

Itin nešvankūs, privatumą pažeidžiantys „Brave“ teisininkai iš tikrųjų neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik apsaugoti savo „Brave“ naršyklės interesus. Tačiau nematome jokių problemų, nes tai yra nemokama pasirinkimo paslauga, kuri nediskriminuoja naudojimo. Jie samdo bet kurį asmenį ir vienodai išmoka, remdamiesi papildomais skelbimais, jie sukūrė mokėjimo koridorių turinio vartotojams, kad atlygintų turinio kūrėjams.

drąsios naršyklės funkcijos

Ar narsioji naršyklė naudoja „Google“??

Drąsi naršyklė, atrodo, naudoja „Google“ 3 būdais. Pirmasis yra „Chromium“, kuris yra „Google“ priklausantis atvirojo kodo „Google Chrome“ bandomasis tinklas. „Brave“ yra pagrįstas „Chromium“, kuris sudaro pagrindinį naršyklės kodą.

Jie tiesiog pašalino „Google“ šnipinėjimo programą, visur pridėjo HTTPS, užblokavo kai kurias stebėjimo funkcijas, pridėjo „Tor“ be instrukcijų, „BAT“ piniginę ir atsitiktinius kiekvieno naujo nenaudojamo skirtuko fonus..

Antrasis yra numatytasis paieškos variklis. „Google“ galite nustatyti kaip numatytąjį paieškos variklį. Tačiau tai nerekomenduojama. Trečia, „Brave“ naršyklė gali naudoti tik „Chrome“ plėtinius, o tai leidžia lengviau pereiti, nes „Google“ kontroliuoja interneto vartotojų rinkos dalį ir, suprantama, didžioji dalis kūrėjų turėtų kurti naršyklės programas.

Drąsios naršyklės taip pat gali netiesiogiai naudoti „Google“ paslaugas, jei vartotojui reikia pasiekti savo „Gmail“, žiūrėti „YouTube“ ar kitas „Google“ paslaugas.

Visi skelbimai, įskaitant „Google“ skelbimus, nebus rodomi, nes „Brave Shields“ išjungia stebėjimo duomenis. „Drąsus skydas“ ne tik blokuoja skelbimus, bet ir valdo slapukus, valdo HTTPS, blokuoja scenarijus, apsaugo nuo pirštų atspaudų ir šias paslaugas galima pritaikyti kiekvienoje svetainėje arba visame pasaulyje kiekvienoje svetainėje. Kai kurie funkcijos yra ne visose platformose, todėl visada atlikite tyrimus patys.

Drąsus interneto naršyklės atsisiuntimas

Taigi dabar, po truputį įžangos, galvojate, kad galbūt norėsite narsiajam nuteikti? Eiti į Drąsus.com ir pasirinkite Atsisiųsti. Tai man primena seną „Internet Explorer“ ir „Bing“ pokštą. Vienintelis laikas, kai kada nors naudosite „IE“ ir „Bing“, yra tai, kad įdiegus „Windows“ reikia ieškoti kitos naršyklės. Kalbėdami apie IE, jie taip pat naudoja „Chromium“ savo pagrindiniam kodui.

Kiekvienas turėtų išbandyti „Brave“ naršyklę. Atminties ar RAM naudojimas yra įspūdingas ir daro nuostabų darbą, nestebindamas senesnių kompiuterių. Tačiau mes to neveiktume „Pentium 3“ sistemoje, nesijuokite per daug, tai yra teisėtas rūpestis labdaros organizacijoms, kurios teikia kompiuterio mokymą vaikams ir suaugusiems.

Daugelis žmonių visame pasaulyje negali sau leisti geresnių kompiuterių, o „Brave“ naršyklė netinka jiems. Ne bankai yra nebankinami dėl priežasties. Jie neturi dokumentų ir niekada nebus įleisti į KYC. Jie niekada negali gauti jokios finansinės naudos naudodamiesi viena naršykle, kuri galėjo padėti atnaujinti senstančius kompiuterius.

Kaip naudotis „Brave“ naršykle

„Brave“ naršyklė yra intuityvi ir paprasta naudoti. Jei galite naudoti „Internet Explorer“, galite naudoti „Brave“. Jie turi paprastą sąsajos raginimą, kuriame užduodami keli klausimai apie tai, kaip norite naršyti. Kai baigsite, internetas bus ranka pasiekiamas pusiau nuo privataus iki privataus, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo.

Įkūrę naršyklę, iškart pastebėsite, kad keli dalykai skiriasi. Kai atidarysite naują skirtuką, jums bus pateikta nuostabi kažko šaunaus nuotraukos, bent jau mes taip manome. Viršutiniame kairiajame kampe jie pateikia keletą statistinių duomenų, įskaitant: Skelbimai ir stebėjimo priemonės užblokuoti.

Ši statistika yra pagrindinė priežastis naudoti „Brave“. Jie neleidžia atskleisti tam tikros informacijos apie jus lankomose svetainėse, įskaitant jūsų interneto istoriją ir vietą. Tai riboja reklamuotojus nuo tiesioginio jūsų pomėgių ir antipatijų nustatymo, vadinasi, jie negali jums parduoti.

HTTPS atnaujinimai taip pat labiau apsaugo jūsų duomenis, užšifruodami sesiją. Sunkiau analizuoti srautą. Paskutinė metrika yra jūsų sutaupytas laikas, tai tiesiogiai lemia tai, kad neįkeliate skelbimų ir neatsako į stebėjimo priemones. Įsivaizduokite, bandote išeiti iš biuro, bet tai jūsų gimtadienis ir visi nori jums palinkėti. Tai naršymas su skelbimais.

Dabar įsivaizduokite tą dieną, kai pagaliau atsisakote darbo, kurio nekenčiate, tiesiog einate, duodate viršininkui atsistatydinimą ir išeinate. Greita, lengva ir tikrai patenkinta. Štai koks yra naršymas be skelbimų. Naršymas be skelbimų žymiai prailgina jūsų baterijos veikimo laiką, nes jūsų naršyklė paprasčiausiai nebeatlieka tų užduočių.

Taip pat yra laikrodis, kuris nėra per 24 valandas, todėl, mūsų nuomone, jis nenaudingas. Jie bandė pataisyti šią problemą beveik 2 metus ir paprasčiausiai atsisakė. Paskutinis dalykas, kurį reikia paminėti, yra piniginė, kurią mes paminėjome aukščiau. Nors jie taip pat išleido „Binance“ piniginę Naktinis versijos, šios versijos nėra stabiliame leidime, todėl kol kas neketiname komentuoti.

Drąsūs atlygio skelbimai

Nors esame visiškai prieš „Uphold“ piniginės naudojimą. Garbingas jų pasirinktas būdas gauti pajamų iš šio projekto. „Brave“ naršyklė reklamuotojams parduoda tikslinę rinkodarą. Vartotojams, pasirinkusiems peržiūros skelbimus, už laiką mokama „Basic Attention Token“ arba GPGB. Tai naudinga visoms dalyvaujančioms šalims.

Kitas paslaugos bruožas yra turinio kūrėjo patarimas dėl jų turinio. Tai leidžia visiems leidėjams ir kūrėjams pasinaudoti jūsų dėmesiu, net jei pašalinote jų piniginę paskatą kurti turinį.

„Brave“ ir „BAT“ rinkodaros genijus yra nuostabus. Tai panašu į virusą, jei pateikiate patarimą neprisiregistravusiam kūrėjui, jis yra finansiškai skatinamas užsiregistruoti ir perduoda KYC duomenis, kad paimtų lėšas, nes yra nemokamų pinigų ir dauguma žmonių vertina pinigus už privatumą.

Ar „Brave“ naršyklė yra geresnė nei „Chrome“?

Taip. Drąsi naršyklė yra geresnė nei standartinė „Google Chrome“. „Google Chrome“ sukurtas kaip tiesioginės rinkodaros įrankis, valdantis 64,45% rinkos dalies. „Chrome“ turi įmontuotus papildinius, kuriuos galima išjungti. „Chrome“ renka duomenis apie vartotojus, apdoroja šiuos duomenis naudodama savo algo metodus ir naršydama internete pateikia turinį tiesiai į jūsų matymo lauką. Surinkant milijardus JAV dolerių, ateina į galvą tas senas posakis „jei tai nemokama, tu esi produktas“.

Tokiu būdu naudojant „Chrome“ puslapiai įkeliami lėtai. Tai tampa procesoriumi ir atminties šernu, kuris išeikvoja akumuliatorių arba pastumia jūsų maitinimo blokus ar PSU stipriau, nei reikia. Kainuojate laiką ir elektrą.

Drąsi naršyklė ir „Safari“

„Safari“ sukūrė „Apple Inc.“. Vienintelis „Safari“ naudojimas yra kitos naršyklės atsisiuntimas. Suteiktas „Safari“ yra daug geresnis nei „IE“, jo bendra rinkos dalis siekia 17,5%. „Safari“ puikiai sekasi patekti į antrąją vietą.

Be to, „Apple“ bandys apsaugoti jūsų skaitmenines teises ir kreipsis į teismą, kad neperduotų jūsų duomenų vyriausybinėms agentūroms, jei ir kur naudojama šifruotė, tačiau jei jos bus priverstos teismo nutartimi, jos vykdys.

Drąsus prieš „Firefox“

Dabartinis „Brave“ generalinis direktorius Brendanas Eichas taip pat buvo „Javascript“ kūrėjas ir buvęs „Mozilla Corporation“ generalinis direktorius. „Mozilla Corporation“ sukūrė ir valdo „Firefox“. „Mozilla“ uždirba pinigus iš … Jūs atspėjote, skelbimai. Na, tarsi. Paieškos sistemos moka „Mozilla“ honorarus už tai, kad naudotųsi naršykle prieigai prie vartotojų duomenų. „Firefox“ yra nemokama ir atvira, su visame pasaulyje veikiančia kūrėjų bendruomene. Jis vis dar priklauso „Mozilla“, kuri yra pelno siekianti įmonė.

„Tor“ naršyklė dėl tam tikrų priežasčių yra pagrįsta „Firefox“, tai labai pritaikomi papildomi papildiniai nėra įmontuoti, bet juos galima įdiegti ir naudoti. Sąžiningoje kovoje su papildiniais „Brave“ sunkiai sekasi kovoti su „Firefox“. Mes nemanome, kad „Brave“ naršyklė pilnai išnaudoja „Tor“ ir jai trūksta „Tor“ naršyklėje galimų papildymų, kad būtų galima pakeisti tapatybes naršant, o jūs vis tiek galite tai pasiekti uždarydami visas „Tor“ sesijas, langus ir skirtukus bei atidarydami naują „Tor“ seansą, langą arba skirtuką.

„Firefox“ valdo 4,58% naršyklės rinkos dalies, turėdama maždaug ketvirtį milijardo aktyvių mėnesinių vartotojų, iš eilės jie yra 20 kartų didesni nei „Brave Browser“, kuris turi 12 milijonų aktyvių mėnesio vartotojų.

Drąsios naršyklės pliusai ir minusai

Drąsi naršyklė turi daugiau pliusų nei trūkumų. Tai yra geresnis naršyklės pasirinkimas, kai kalbama apie privatumą ir mažiau sekama, palyginti su standartinėmis naršyklės diegimo galimybėmis. Jis yra standartinis su įmontuotu „Adblocker“ ir yra greitesnis bei efektyvesnis naršant internete.

Iš kitos pusės, „Brave“ naršyklė yra „Google“ malonė, kai kalbama apie plėtinius, nes ji neturi savo priedų bibliotekos ir turi laikytis trečiosios šalies nurodymų. Trečiųjų šalių plėtinių „Brave“ taip pat netikrina individualiai, laimei, „Brave“ naršyklė patars, jei pastebės kokią nors nenaudingą veiklą iš priedo. Tai „Tor“ paslauga veikia, tačiau jos negalima palyginti su originalia „Tor“ naršykle, o tai, mūsų nuomone, yra tiesiog rinkodaros triukas.

„Brave“ naršyklės importavimo funkcija yra naudinga žymėms ir jūsų istorijai, ir viskas. „Brave“ negali importuoti jūsų slaptažodžių. Tai kančia daugumai galutinių vartotojų. Galima teigti, kad neturėtumėte saugoti savo slaptažodžių savo naršyklėje, tačiau niekas nesilaiko šių patarimų, išskyrus žmones, į kuriuos buvo įsilaužta ir kurie išmoko iš savo klaidų, šių vartotojų yra nedaug..

Trūkumai

Dramblys kambaryje su „Brave Rewards“ ir jų pasirinkta rinkodara reiškia, kad jūs sutinkate su paslauga, kurioje esate produktas. Tai gali būti gerai tam tikriems žmonėms, tačiau tai pusė mato.

Norėdami išsigryninti GPGB žetonus už realius pinigus, turite atlikti KYC, kuris pažeidžia internetinio privatumo esmę. Žmonėms reikia mažiau prisijungimų, susijusių su jų realaus pasaulio tapatybėmis. Kiekviena įmonė, turinti jūsų KYC duomenis, yra papildomas įsilaužėlių atakos vektorius.

Kodėl turėtumėte naudoti?

Naršyklė „Brave“ teikia tai, kas žadėta, ji yra klasėje geriausiai nusiteikusi dėl energijos naudojimo ir žymiai prailgins jūsų baterijos veikimo laiką. Asmeniškai mes daug metų nematėme skelbimų ir nežinome, dėl ko kyla šurmulys. Mes nenurodysime savo papildinių dėl opsec ir ko ne.

drąsi naršyklės apžvalga

Drąsios naršyklės apžvalga: išvada

Naršyti privačiai yra atsakomybė, o ne teisė. Nors „Brave“ naršyklė yra žingsnis teisinga linkme. Tai tiesiog gerai, jis nieko ypatingo privatumo srityje nesuteikia ir nėra geriausias įrankis. Nors Toras yra geresnis, neapsigaukite manydami, kad juo naudotis esate saugus.

Naršymas privačiai yra apie išplėstinį protokolų rinkinį, o ne tiesiog naudojant stebuklingą naršyklę, kuri jus apsaugos. Pradedantiesiems gauti VPN, pagalvokite apie dabartinio kompiuterio formatavimą DBAN ir pradedant nauju įdiegimu. Yra keletas privatumo pamokos tai tikrai gali padėti senieji. Kai kurie veiksmai yra kraštutiniai ir priklauso nuo to, ką bandote padaryti.

Mūsų KYC duomenys mums verti daugiau pinigų, nei gali pasiūlyti naršyklė „Brave“, tereikia vieno nutekėjimo, kad pavogtų jūsų tapatybę ir būtumėte priversti gaišti savo gyvenimo metus kovojant už savo tapatybę. Šiuo silpnu laikotarpiu negalite įsigyti namo, įsigyti naujo automobilio, o policija gali sulaikyti jus, manydami, kad esate tapatybės vagis.

Nors mes nemanome, kad naršyklė „Brave“ išsiskiria, palyginti su minia, saugumo ir privatumo požiūriu, tai yra puiki vieta vartotojams pradėti. Vartotojams, kurie nieko neišmano apie geriausią internetinę praktiką, reikia tvirtos išeities taško, o drąsūs žmonės tai pateikia. Deja, privatumo apsauga yra kaip užtaisytas ginklas, o galutiniai vartotojai gali šaudyti sau į koją.

„Brave“ yra geriausia energiją taupanti naršyklė. Mes naudojome ir toliau naudosime „Brave“ naršyklę, kai naudosime įrenginius, kuriuose veikia baterijos. Tai nuostabi energijos taupymo priemonė ir rekomenduojame visiems pabandyti.

Kortelių atsitiktinis fonas yra geriausia šios naršyklės savybė, todėl jūs lėtėjate, kad iš tikrųjų apmąstytumėte, ko ieškosite arba kurią svetainę ketinate aplankyti. Skirti akimirką apmąstyti ir stebėti tikrąjį grožį yra maloni pertrauka nuo skaitmeninio gyvenimo šurmulio.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me