12 nejlepších způsobů nákupu bitcoinů s bankovním účtem / převodem

1. Coinbase 2. BitPanda 3. GDAX
coinbase bitpanda gdax
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Jsme rádi, že jste tady. Nákup bitcoinů pomocí bankovního účtu je zdaleka nejlevnější možností, pokud jde o poplatky, a proto je nejlepší volbou, pokud chcete maximalizovat své zisky. Dalším dobrým aspektem používání vašeho bankovního účtu k nákupu bitcoinů je to, že si můžete svobodněji vybírat, s jakou burzou chcete jít – protože většina burz nabízí bankovní převod jako platební metodu.

Další výhodou používání vašeho bankovního účtu je, že limity jsou mnohem vyšší než například u kreditní karty nebo PayPal.

S velkým výběrem výměn však přichází těžší doba rozhodování, než například mít mezi sebou 2-3 výměny. Nebojte se, v tomto tutoriálu představíme výsledky, které jsme shromáždili v našem výzkumu hledání nejlepšího způsobu nákupu bitcoinů s bankovním účtem.

Pojďme se rovnou podívat na to, co byste při výběru burzy měli vzít v úvahu!

Co je třeba vzít v úvahu při výběru burzy

Poplatky

Především jsme dostali poplatky. Poplatky se liší mezi různými burzami a protože pravděpodobně investujete do bitcoinu, abyste vydělali nějaké peníze, snížení poplatků vám může ušetřit spoustu (v závislosti na tom, kolik máte zájem o nákup).

Snadnost použití

Výměna bitcoinů by měla být snadná, dokonce i pro začátečníky. Zatímco většina burz má špičkovou uživatelskou zkušenost a je přímo použitelná, existují některé, které mají pocit, že patří do 90. let. Myslíme si, že nízké poplatky a vysoké limity mohou mít váhu až pro uživatelsky nenáročnou platformu, protože si na tuto platformu nakonec zvyknete. Budeme diskutovat o uživatelském rozhraní každé burzy, abyste získali jasnou představu o tom, jak snadné je její používání.

Podpěra, podpora

Podpora je podle našeho názoru také velká. Při používání služby nebo při pokusu o ověření se vždy vyskytnou chyby nebo problémy, bez ohledu na to, jakou burzu si vyberete. Důležitou součástí je, jak dobře vám pomohou problém vyřešit a jak rychle reagují. Podívali jsme se na to, co o nich říkají ostatní na fórech a jak se cítí, že každá burza řeší problémy / chyby, takže budete mít pocit, že burza, kterou si vyberete, má v případě problému záda.

Limity

Toto je volitelný faktor, který je třeba vzít v úvahu, ale pro některé jsou omezení výměny důležitá. Zatímco většina burz, které přijímají bankovní převody, má obvykle vysoké limity při nákupu bitcoinů bankovním převodem, je důležité si tyto limity poznamenat (obvykle je to pro ty, kteří chtějí utratit více než 10 000 $ / týden).

Nyní, když jsme se podívali na nejdůležitější faktory, které je třeba zohlednit při výběru nejlepší burzy, je čas projít nejlepšími burzami, které přijímají bankovní převody. Pojďme do toho!

Nejlepší 12 nejlepších způsobů nákupu bitcoinů bankovním převodem 2021

1. Coinbase

coinbaseNa prvním místě je lídr na trhu Coinbase. Se 13 miliony uživatelů, což je mnohem více než největší burzovní makléřství, je to velmoc. Proč masy milují Coinbase, dalo by se divit, no, je to platforma vhodná pro začátečníky, která umožňuje komukoli začít s bitcoiny, a tak získala velký podíl na trhu, protože je snadné začít.

Pokud máte bydliště v USA, můžete v Coinbase provést bankovní převod s připojeným bankovním účtem pomocí převodu ACH. Pokud jste v Evropě, můžete k jejich převodu použít SEPA, jakmile peníze převedete, jednoduše vyměníte EUR / USD za bitcoiny přímo na platformě za aktuální tržní cenu. Převod ACH bude trvat až 5 dní, než budou prostředky k dispozici na vašem účtu, zatímco u SEPA to bude trvat přibližně 2 dny.

Coinbase nabízí paušální sazbu 1,49% pro všechny transakce na jejich platformě, což je považováno za opravdu nízkou. Obyvatelé Spojených států mohou také připojit svou debetní / kreditní kartu k Coinbase pro rychlejší (ale dražší) vklady.

Používání platformy je extrémně snadné a může ji používat doslova kdokoli (ano, dokonce i vy babička!). Limity na platformě se počítají samostatně, což znamená, že se liší mezi těmi, kteří používají svou kreditní kartu nebo mají připojený bankovní účet (prostřednictvím ACH / SEPA). Coinbase nechce hovořit o limitech veřejně – ale všichni jsme měli limity 10 000 $ / týden na našich, starých a ověřených účtech, s počátečním limitem 1 000 $ / týden.

Během špiček v zájmu bitcoinu může být zákaznická podpora poměrně pomalá, což je pochopitelné, protože Coinbase někdy získá 100 000 nových uživatelů denně. U většiny výměn venku se dá očekávat pomalá podpora. Zákaznická podpora je na některých burzách vážně naštvaná, a zatímco podpora Coinbase může trvat několik dní, než odpovíme, je to zdaleka jeden z nejpřátelštějších a nejužitečnějších týmů podpory, se kterými jsme mluvili.

Coinbase velmi doporučujeme každému, kdo s nákupem / prodejem / používáním bitcoinů teprve začíná, protože je snadné začít s ním. Fungují také jako bitcoinová peněženka, takže nemusíte své bitcoiny přesouvat, abyste je mohli obchodovat nebo ukládat, vše lze provést na jedné platformě!

ZAČNĚTE S COINBASE

(Použijte náš odkaz a kupte si bitcoiny v hodnotě 100 $ a více a získejte bitcoiny v hodnotě 10 $ zdarma!)

2. BitPanda

bitpandaDalší v řadě je BitPanda. BitPanda je skvělá burza, která nabízí širokou škálu platebních metod, jako je Skrill, NETELLER a samozřejmě bankovní převod. BitPanda je zatím k dispozici pouze v Evropě, takže pro obyvatele USA přejděte dolů a podívejte se na další možnost. BitPanda nabízí bankovní převod přes SOFORT, SEPA a online bankovní převod.

Platforma se snadno používá a má moderní vzhled (pokud vám na tom záleží). Doba zpracování pouze do 3 dnů v kombinaci s vysokými limity a nízkými poplatky činí z BitPandy skvělou volbu pro naše evropské čtenáře. Poplatky nejsou veřejně zobrazeny, ale jsou zahrnuty v ceně při nákupu bitcoinu, což ztěžuje výpočet přesně toho, jaké procento jsou poplatky.

Podpora je skvělá a opravdu užitečná. Dokonce dostali jejich vlastní podpůrné vlákno na BitcoinTalk.org, kde odpovídají na vaši otázku, která se nepovažuje za důvěrnou informaci (osobní údaje, údaje, bankovní údaje). Vlákno můžete použít k vyhledání odpovědi na vaše otázky, které se nepovažují za osobní. Pokud jim chcete konverzovat soukromě, můžete jim také poslat e-mail.

Na BitPandě si můžete koupit více než jen bitcoiny a směnit bitcoiny za jiné kryptoměny, jako je litecoin, Dash a ethereum. BitPanda by pravděpodobně postavila tvrdší boj proti Coinbase jako první místo, pokud by umožnila obyvatelům USA využít jejich výměnu. Ale pro evropské zákazníky je BitPanda rychlou a levnou volbou.

ZAČNĚME S BITPANDOU

3. GDAX

gdaxGDAX, také známý jako Global Digital Asset Exchange, je sesterským webem společnosti Coinbase. Jedná se o jejich burzu digitálních aktiv, kde můžete obchodovat s litecoiny, ethereem a bitcoiny za USD / EUR nebo naopak. Zákazníci z USA mohou použít bankovní převod k převodu prostředků na účet převodem ACH, zatímco evropští zákazníci to mohou provést prostřednictvím SEPA.

Pomocí GDAX je ve skutečnosti možné nakupovat bitcoiny za poplatek 0%, s převodem ACH je zdarma vklad a výběr kryptoměn. U SEPA je to pouhý poplatek 0,15 EUR za vklad a výběr kryptoměn. Díky tomu je GDAX nejlevnější možností bankovního převodu. Proč je tedy na třetím místě?

Jejich uživatelské rozhraní je zpočátku těžké pochopit, díky čemuž je motivace nízkého poplatku méně vzrušující. Nechápeme, proč by Coinbase tak ztěžovala jejich sesterskou platformu, ale odhadujeme, že GDAX by měl být používán spíše pro zkušenější uživatele. Podpora je stejně jako ostatní výše opravdu dobrá a přátelská, takže neváhejte, pokud narazíte na proces nákupu bitcoinů nebo ověření vaší identity.

Myslíme si, že GDAX je skvělou volbou pro zkušenější uživatele / obchodníky. Ale začátečník se tomu samozřejmě přizpůsobí, když ho nějakou dobu používají, takže i začátečníci to podle nás mohou vyzkoušet. Neexistuje žádná burza, která by mohla nabídnout nižší poplatek než GDAX, což z ní dělá opravdu zajímavou možnost.

ZAČNĚTE S GDAX

4. Blíženci

logo geminiGemini je skvělá volba pro zákazníky z USA, kteří mohou provádět bankovní převod pomocí ACH. Toto, stejně jako u všech ostatních burz, trvá až 5 dní, ale to se dá očekávat a nic s tím burza nemůže dělat. Nabízejí také některé z nejnižších poplatků v Kanadě a USA, což z nich dělá celkově skvělou volbu.

Jejich platforma není tak snadno použitelná jako Coinbase nebo BitPanda, ale stejně jako u GDAX si na to zvyknete. Druhou nevýhodou této výměny je, že bohužel ještě nejsou k dispozici ve všech státech USA.

Kromě těchto dvou nevýhod je to skvělá výměna a levná volba (ne tak levná jako GDAX) pro ty, kteří mají zájem o nákup bitcoinů s bankovním účtem.

ZAČNĚTE S GEMINI

5. Bittylicious

bittylicious logoBittylicious má poněkud praštěné jméno, ale je to skvělá volba pro britské zákazníky, protože nabízejí 15minutovou dobu zpracování pro online bankovní převody. Je to určitě nejrychlejší způsob nákupu bitcoinů ve Velké Británii. Zaručují také vrácení peněz v případě zpoždění dodávky.

SEPA přenos není u Bittylicious k dispozici a jejich platforma vypadá celkem levně. Jsou však legitimní směnou, která je důvěryhodná.

ZAČNĚTE S BITTYLICIOUS

6. Coinfloor

Logo CoinfloorS Coinfloor mohou obyvatelé EU financovat své účty Coinfloor pomocí SEPA, zatímco zákazníci ve Velké Británii mají dvě možnosti; SEPA a online bankovní převod. Coinfloor má vklad minimálně 1 000 měnových jednotek (1 000 EUR nebo 1 000 liber), což vylučuje průměrného Joea, který chce investovat menší množství peněz, ale zároveň dává těm, kteří investují o něco více peněz, větší pozornost a může nabídnout rychleji podpora kvůli ne tolik uživatelům.

Coinfloor umožňuje pouze bankovní převody v GBP, takže budete muset vyměnit svůj fiat za GBP, pokud to není vaše původní měna.

Pokud máte zájem investovat alespoň 1 000 EUR nebo Pounds Coinfloor, je pro vás ideální. Nabízejí také službu ukládání bitcoinů; Coinfloor Vaults, což je bitcoinová peněženka, která udržuje vaše prostředky v bezpečí, ale zároveň snadno přístupné, když je chcete použít / obchodovat.

ZAČNĚTE S COINFLOOR

7. Coinfinity

koinfinityCoinfinity nabízí bankovní převody využívající SOFORT pouze pro obyvatele Rakouska. Jedná se o důvěryhodnou a zavedenou burzu, která nabízí vysoké limity a rychlé vklady. Pokud ale nejste z Rakouska, doporučujeme vám hledat jinde.

ZAČNĚTE S COINFINITEM

8. Paymium

logo paymiumSpolečnost Paymium se sídlem ve Francii nabízí bankovní převody pro obyvatele Francie. Mají skvělou mobilní aplikaci, kterou můžete použít k obchodování a prodeji svých bitcoinů na cestách nebo na cestách. Pokud plánujete investovat více než 2 500 EUR, musíte poskytnout ID, což je běžná praxe u všech burz kvůli „Know Your Client“ (KYC), která vyžaduje, aby burzy znali identitu každého uživatele.

Pokud se nacházíte ve Francii (bonjour!), Pak je tato možnost skvělá, protože můžete pomocí jejich aplikace rychle vyměnit své bitcoiny.

ZAČNĚTE S PAYMIEM

9. Bity

logo bityBity umožňuje všem Evropanům nakupovat bitcoiny pomocí SEPA převodů. S limitem 100 000 EUR ročně po komplexním ověření, ale pokud chcete pouze spodní limit ve výši 4 000 EUR, můžete ověřit pomocí svého telefonu.

ZAČNĚTE S BITY

10. Safello

logo safelloSafello je k dispozici ve 32 zemích a nabízí širokou škálu platebních metod; včetně bankovního převodu. Pracovníci podpory jsou k dispozici během pracovních dnů od 8:00 do 13:00, což je velké plus. Pokud jste Švéd a máte Swish Payments, můžete vložit peníze všechny dny v týdnu, ale jinak nebudou peníze vloženy během víkendu.

Safello zahrnuje poplatky do kupní ceny, což ztěžuje správný výpočet poplatku.

Safello je celkově skvělá volba s velkou podporou a uživatelsky přívětivou platformou. Rozhodně to doporučujeme!

ZAČNĚME SAFELLO

11. CoinCorner

coinner logoCoinCorner nabízí širokou škálu platebních metod, jako je Skrill, NETELLER a bankovní převod (abychom jmenovali alespoň některé). Posláním společnosti CoinCorner bylo od začátku snažit se usnadnit nákup bitcoinů, čehož dosáhli. S CoinCornerem získáte přístup k vlastní mobilní peněžence (k dispozici na telefonech Apple, Windows a Android).

CoinCorner nabízí okamžité vklady kreditní / debetní kartou, ale to bude vyžadovat, abyste zaplatili 5% poplatek pomocí kreditní karty, která je považována za vysokou. Mají také 1% obchodní poplatek, který je pro evropské standardy považován za vysoký.

CoinCorner doporučujeme těm, kteří žijí v Evropě a Velké Británii, aby nakupovali bitcoiny pomocí bankovních převodů SEPA a GBP.

ZAČNĚTE S COINCORNEREM

12. loket

loket logoCubits umožňují převody SWIFT a místní bankovní převody, jako je SOFORT a online bankovní převody. S obchodním poplatkem 0,9%, řadou platebních metod, podporou 20 fiat měn a snadným nákupním procesem je to skvělá volba pro začátečníka, který chce přímou směnu nákupu a obchodování kryptoměn s.

Stejně jako CoinCorner nabízejí přiloženou peněženku. To je dobré pro malé množství bitcoinů, ale pokud máte velkou částku bitcoinů, důrazně doporučujeme, abyste si pořídili hardwarovou peněženku.

Cubits je skvělou volbou pro Evropany, kteří chtějí snadno nakupovat bitcoiny pomocí snadno použitelné platformy.

ZAČNĚTE S CUBITS

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me