13 nejlepších bitcoinových burz do roku 2021 – vyzkoušeno a testováno s recenzemi

1. Coinmama 2. Coinbase 3. LocalBitcoiny
Logo LocalBitcoins.com
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

výměna bitcoinůObecně se víra, že bitcoin je druh měny, do které investují pouze hráči, riskující a šílení. Doba se však změnila a trh ukázal, že bitcoin je něco, co stojí za zvážení, a to i pro veřejnost . Proto mnozí začali hledat nejlepší burzy bitcoinů, aby se ponořili do tohoto trendu.

Ačkoli většina příběhů o bitcoinech, které se dostaly do zpráv, se týká narůstajícího počtu milionářů, hlavním účelem bitcoinů není zbohatnout lidi. Hlavním důvodem, proč lidé milují bitcoin, je to, že není vázán na žádnou zemi a nevyžaduje, aby banka transakci schválila. To znamená, že když něco kupujete, žádná z vašich informací nebude zaslána obchodníkovi a místo banky, která transakci schválí, jsou tu „horníci“, aby to zpracovali. Je to decentralizovaný systém.

Co jsou bitcoinové burzy?

Pokud uvažujete o získání bitcoinů do rukou, pak je nutný pohled na bitcoinové burzy. Bitcoinové burzy jsou webové stránky, které vám nabízejí různé způsoby nákupu bitcoinů. Ať už je to prostřednictvím platby kreditní kartou, dárkových karet nebo dokonce hotovosti, nabízí se mnoho způsobů.

Aby byly bitcoinové burzy o něco srozumitelnější, uvažujte o burze jako o newyorské burze. Ačkoli nejsou stejné, jsou podobné v tom smyslu, že obchodujete peníze za aktivum. Místo toho, abyste za své peníze získali akcie, získáváte určité množství bitcoinů úměrné částce, která stojí za to, když si je koupíte.

Co je to kryptoměna Exchange?

Kryptoburza je místo, kde vyměňujete určitou kryptoměnu za jinou kryptoměnu. Nejběžnější směna kryptoměn nastává u bitcoinů, které jsou hlavní mincí obchodovanou za další mince. Kryptoburzovní weby jsou o něco rychlejší ve srovnání s burzami fiat (USD, EUR atd.) Na bitcoinové burzy, protože nemusíte používat banku, bankomat nebo jiné platební metody, kde trvá den (nebo až 5 dní) dokončit transakci.

Při používání krypto burzy je však třeba mít na paměti jednu věc. Existují poplatky, s nimiž se musíte vyrovnat při převodu bitcoinů odkudkoli, kde jste je koupili, na web kryptoměn. Vzhledem k nárůstu transakčních poplatků bude při převodu malých částek nákladné.

Nejlepší recenze výměny bitcoinů

Níže si budete moci přečíst, co si myslíme o některých dnes populárních burzovních webech. Jelikož existuje spousta webů o podvodech, které chtějí vydělat peníze těm, kteří chtějí bitcoin, doporučujeme, abyste při rozhodování, které stránky zvolit, byli opatrní. Než se pustíme do recenzí, pojďme se podívat na to, co při výměně hledat.

Jak si vybrat nejlepší bitcoinovou burzu

1) Funkce

Jelikož je k dispozici mnoho různých typů serverů pro výměnu s různými druhy dostupných funkcí, je důležité se podívat, jaký typ funkcí se nabízí na webu, který vás zajímá. Některé funkce zahrnují filtrování (výměny typu peer-to-peer), různé způsoby platby a integrovaná kryptoburza (vyhnout se poplatkům).

2) Zabezpečení

Toto je nejdůležitější faktor, na který si musíte dávat pozor, protože pokud je bezpečnost webu nízká, vaše mince vám mohou být z peněženky kdykoli ukradeny. Abyste se tomuto problému vyhnuli, nejlepším způsobem je pořídit si hardwarovou peněženku, ale protože tato příručka je o burzách bitcoinů, nebude zde uvedena. Chcete-li zkontrolovat zabezpečení burzy, prozkoumejte, jak jsou mince šifrovány a co společnost dělá, aby vaše mince zůstaly v bezpečí.

3) Transakční poplatky

Některé weby nabízejí bitcoiny k prodeji za extrémně nízké sazby, zatímco jiné nabízejí extrémně vysoké sazby, aby profitovaly z těch, které nemají zkušenosti s nákupem bitcoinů. Většina webů, které níže přezkoumáme, má slušné sazby, ale u výměn typu peer-to-peer budou sazby o něco vyšší. Platební metody PayPal také přicházejí s vyššími transakčními sazbami kvůli vyšším rizikům.

4) Výměna reputace

Toto je jeden z nejdůležitějších faktorů, které musíte vzít v úvahu, když hledáte burzu, na které budete provádět své transakce. Ten, se kterým půjdete, by měl mít vynikající pověst, a přestože vždy budou nějaké negativní recenze, musíte zkontrolovat váhu negativních a pozitivních.

Další věc, kterou byste měli zkontrolovat, je, že dobré burzy mají vždy vysoký objem obchodování. To je přímo úměrné rychlosti obchodů. Vyšší objemy obchodování znamenají, že někteří obchodníci hledají digitální aktiva.

5) Možnosti platby

Dobrá výměna by měla různé platební možnosti. Další věcí, na kterou se většina burz pyšní, je bezpečnost platebních možností. Normální směnárna by obvykle přijímala platby ve formě bitcoinů spíše než jakoukoli fiat měnu.

Velmi dobrá směna na druhé straně bude mít možnosti pro fiatovou měnu i bitcoiny a další altcoiny. Existují některé, které využívají peněženky jako PayPal, Skrill atd.

Používání těchto peněženek uživatelům usnadňuje provádění transakcí, protože peněženky jsou obvykle přímo propojeny s jejich bankovními účty a na obchodních burzách nemusí zadávat informace o svém účtu..

To chrání jejich informace, protože v databázi burzy je sdíleno pouze jejich ID peněženky. Možnosti platby, které zahrnují přímý převod kryptoměn ve směnných peněženkách, jsou ještě bezpečnější, protože jsou založeny na technologii blockchain.

6) Zabezpečení burzy

Jelikož jde o finance, je bezpečnost jednou z nejdůležitějších věcí, které je třeba vzít v úvahu při výběru burzy, na které chcete podnikat.

Existuje veřejná historie všech burz, které byly v průběhu let hacknuty, a vy byste se měli vyhnout těm, které mají podobné bezpečnostní problémy. Vyhněte se také burzám, které byly v minulosti hacknuty. Je to proto, že existuje vzor, ​​který se téměř vždy opakuje.

Burza, která byla jednou hacknuta, může být hacknuta znovu. Tomu se lze vyhnout, pokud vývojáři burzy úplně upgradují zabezpečení platformy. Přejděte na burzy, které mají pokročilá bezpečnostní opatření, jako je dvoufaktorové ověřování.

Obvykle, když jste se přihlásili k burze z jedné adresy IP, nemusíte se znovu a znovu přihlašovat pokaždé, když chcete získat přístup ke svému účtu. Pokud se však IP adresa změní, budete se muset znovu přihlásit.

Níže jsou uvedeny naše recenze na výměnu bitcoinů z několika nejlepších výměnných stránek, které máme rádi. Doporučujeme použít ty, které jsou na našem seznamu, protože používání našich doporučení je mnohem bezpečnější, než oslepnout a použít nějakou náhodnou výměnu, kterou jste našli online. Nezapomeňte, že pokud to zní příliš dobře, než aby to byla pravda, pak je to s největší pravděpodobností.

Nejlepší 13 nejlepších výměn bitcoinů do roku 2021

1. Coinmama

CoinmamaZnámý jako nejstarší bitcoinoví makléři v oboru, tento izraelský makléř je směnárna, ze které si můžete bitcoiny koupit kreditní kartou téměř z celého světa. Pokud chcete bezpečnou a zabezpečenou transakci k nákupu bitcoinů, Coinmama je skvělou alternativou.

Profesionálové

Coinmama má úžasný zákaznický servis. Skvělá věc na používání burzy, která není tak populární jako Coinbase, je to, že můžete získat rychlejší zákaznický servis. Je to proto, že na burze je méně lidí, kterých se musíte obávat, což vede k rychlejší době odezvy.

Tato burza je známá tím, že je k dispozici mnoha mezinárodním zemím. Takže i když žijete v zemi, kde mnoho bitcoinových burz nenabízí služby, Coinmama vám bude moci poskytnout bitcoiny.

Nevýhody

Bohužel ne všechno je pro tuto výměnu pro. Jedna špatná věc na této směně je, že směnné kurzy jsou ve srovnání s některými jinými vysoké. Například Coinbase má poplatek za směnu 3,75%, zatímco Coinmama má kolem 6% poplatky za směnu. I když se to nemusí zdát moc, v budoucnu to může být celkem dost, zvláště pokud plánujete investovat velké množství peněz.

S Coinmama můžete koupit pouze 150 $ v bitcoinech, než budete muset potvrdit svou identitu nahráním ID. Pokud si přejete zůstat v anonymitě, ale přesto chcete nakupovat bitcoiny pomocí Coinmama, bude vás tato bezpečnostní funkce omezovat.

ZAČNĚTE S COIN MAMA

2. Coinbase

Coinbase-GDAX-ETC-výběry-bitcoinToto je náš go-to web při nákupu bitcoinů, protože se jedná o nejpopulárnější burzovní platformu na světě a je snadno použitelný.

Pros pro Coinbase

Jelikož je to jeden z největších, znamená to, že je široce důvěryhodný a nebudete mít problém s tím, že vás web podvede. To také znamená, že Coinbase značně investuje do své bezpečnosti, což vám umožní cítit se bezpečně a udržovat bitcoiny uvnitř vaší virtuální peněženky na Coinbase. Coinbase má velmi jednoduché rozhraní, které umožňuje i těm nejchytřejším nakupovat bitcoiny pomocí jejich kreditních karet, bankovních účtů a dalších věcí během několika minut. Výběr bitcoinu je také snadný, protože můžete převést BTC na jiné kryptoměny nebo je přímo vložit na svůj bankovní účet.

Nevýhody

Zákaznická podpora, i když je k dispozici, není nejlepší. Je o nich známo, že jsou pomalé a problém se jim vůbec nevyřeší. Jelikož bitcoiny nelze vrátit a nelze je snadno dohledat, zákaznická podpora vám moc nepomůže, pokud něco půjde na jih. Coinbase nenabízí mnoho platebních metod, které byste očekávali od burzy. To zahrnuje nepřijímání některých významných společností vydávajících kreditní karty a nepřijímání platebních platforem, jako je PayPal (žádné směnárny však jako platební metodu nenabízejí PayPal).

Můžete vyměňovat bitcoiny za americké dolary?

Ano, bitcoiny můžete směňovat za americké dolary na většině burz, včetně Coinbase. Ačkoli výměna bude vyžadovat poplatek, můžete své bitcoiny převést a nechat je vybrat do své banky. Některé burzy však tuto funkci nemusí nabízet, takže je důležité vybrat ten správný, který nabízí funkce, které splňují vaše potřeby. Pokud tak neučiníte, budete muset čelit ještě větším poplatkům, protože převod bitcoinů z jedné burzy na druhou vás bude stát v poplatcích za transakční horníky.

Jak se zaregistruji na Coinbase?

Nejprve přejděte na Coinbase a klikněte na tlačítko registrace. Poté se zobrazí registrační stránka. Zde se musíte rozhodnout, zda se chcete zaregistrovat jako jednotlivec nebo jako firma. Rozdíl mezi nimi je v tom, kolik ověření musíte předložit, a v tom, jak chcete nahlásit svůj příjem.

Poté, co se zaregistrujete a ověříte svůj e-mail, doporučujeme pro zabezpečení účtu přidat přezdívku profilu a přidat dvoufaktorové ověřování. Důvodem je to, že při nákupu / prodeji bitcoinů v Coinbase budete i tak muset přidat svou přezdívku.

Nyní, když jste nastaveni, můžete na stránce Koupit / Prodat přidat preferovaný způsob platby. Uložením své platební metody můžete jedním kliknutím koupit kteroukoli ze čtyř mincí na Coinbase (bitcoin, bitcoinová hotovost, ethereum a litecoin). Mějte na paměti, že zpočátku existuje limit $ 400 / týden, pokud jej nechcete zvýšit.

Pokud chcete použít funkci, kterou má Coinbase k přímému prodeji mincí zpět do Coinbase za USD ve vaší peněžence Coinbase k převodu na jiné mince, budete muset předložit další ověření. Toto ověření zahrnuje číslo sociálního zabezpečení, ID atd.

ZAČNĚTE S COINBASE

3. Přepněte

Jedná se o jednu z nejrychleji rostoucích obchodních platforem pro bitcoiny a různé altcoiny. Tato platforma dokázala přilákat uživatele z celého světa díky své rychlé, spolehlivé a snadné službě pro obchodování s bitcoiny, litecoiny, ethereem a mnoha dalšími kryptoměnami. Zde můžete své transakce provádět okamžitě prostřednictvím kreditní nebo debetní karty.

Uživatelské rozhraní je také navrženo tak, aby vyhovovalo jak novým studentům, tak zkušeným obchodníkům. Poskytuje novému obchodníkovi snadno použitelné základní rozhraní, takže většinu práce provádí samotná platforma. Zkušení obchodníci mohou zároveň mít plnou kontrolu nad svými transakcemi prostřednictvím různých nástrojů poskytovaných platformou.

Při používání vaší kreditní nebo debetní karty na této platformě nejsou vyžadovány žádné další poplatky ani další poplatky. Platforma využívá nejnovější bezpečnostní systém k ochraně online dat a soukromí svých obchodníků.

Platforma používá vojenské šifrování, jako jsou 2FA a SSL / TLS, které brání jakékoli třetí straně ve sledování online transakcí. 3D zabezpečený protokol poskytuje této platformě přidané zabezpečení spolu s hashovacím algoritmem SHA-256.

Pracovní postup této platformy je docela transparentní a ceny a odpovídající limity nákupu jsou velmi spravedlivé. Další funkcí této platformy, která vám může zajistit další pasivní příjem, je její program doporučení. Z vašich doporučení můžete získat 80% slevu z částky jejich první transakce a 10% z vašich dílčích doporučení.

Tato platforma přijímá tři druhy kreditních nebo debetních karet, kterými jsou MasterCard, Visa a Maestro. Limit nákupu této platformy se liší podle stavu ověření dokumentu. Čím více informací s touto platformou získáte, tím vyšší je maximální limit nákupu.

Například neověřený uživatel může koupit pouze bitcoiny v hodnotě až 110 $. Jakmile bude váš e-mail a telefon ověřen, dosáhne limit nákupu až 550 $. Po dokončení existuje několik těchto ověřovacích kroků, které mohou mít neomezené možnosti nákupu.

ZAČNĚTE S PŘEPNUTÍM ZDE

4. Bithoven

Bithovenova výměnaBithoven je jedním z posledních účastníků v oblasti kryptoměn. Přestože byla v počátečním stádiu výměnnou platformou, dokázala zapůsobit na odborníky i uživatele. Obsahuje jeden z nejpokročilejších algoritmů, který výrazně snižuje dobu načítání stránky a poskytuje obchodníkům nejlepší výnosy. Uživatelské rozhraní se snadno používá, ale skládá se z nejpokročilejších statistických nástrojů a funkcí, jako je svíčkový graf, který výrazně zvyšuje vaše obchodní zkušenosti. Kromě toho platforma také obsahuje informace, jako je souhrn vašeho účtu, historie transakcí, nedávné vklady a výběry atd., Nezbytné pro obchodování.

Podporuje všechny hlavní kryptoměny a více než 350 altcoinů, které uspokojí publikum se všemi druhy rozmanitých zážitků. Jedním z důvodů, proč si získává širokou popularitu, je skutečnost, že neexistuje žádný limit na počet vkladů a výběrů, které můžete za den uskutečnit. Platforma pro výměnu také obsahuje jednu z nejrobustnějších zákaznických služeb, protože mají podporu živého chatu a online formulář žádosti. Jejich stránka také obsahuje jednu z nejkomplexnějších sekcí FAQ. Obsahuje seznam běžných problémů, s nimiž se uživatelé mohou potýkat, a jaké jsou způsoby, jak se s nimi mohou vyrovnat.

Předpokládá se, že platforma bude podporována některými z vysoce hodnocených odborníků v kryptoprůmyslu a bude růst, protože v blízké budoucnosti bude aktualizováno mnoho nových a vzrušujících funkcí. Pokud bude pokračovat tempem, jakým si uzurpuje trh, ukáže se jako vážný konkurent pro stávající platformy pro výměnu kryptoměn.

ZAČNĚTE S BITHOVENEM

5. LocalBitcoins

LocalBitcoinsLocalBitcoins je směnárna typu peer-to-peer, kde kupující a prodejci přímo komunikují za účelem nákupu / prodeje bitcoinů za různé ceny a sazby.

Profesionálové

Ať jste kdekoli, budete moci tuto službu používat, protože LocalBitcoins je k dispozici po celém světě. Pokud žijete v zemi, kde nemůžete používat většinu burz, pak je pro vás nejlepší bitcoinová burza LocalBitcoins. Vzhledem k tomu, že můžete pracovat přímo s prodejci, můžete vyřešit jakékoli problémy, ať už se jedná o vaši polohu nebo platební metodu, takže můžete bitcoiny nakupovat bez ohledu na situaci, ve které se nacházíte. Transakce většinou nevyžadují ID. Pro ty, kteří mají problém s předložením ID nebo ověřením k provedení plateb, jsou LocalBitcoins dobrou alternativou. I když většina může vyžadovat určitou formu ověření, můžete odfiltrovat ty, které tak činí, a najít ty, které takové nemusí vyžadovat.

Nevýhody

Jedním z hlavních problémů při používání LocalBitcoins je, že směnné kurzy jsou vysoké. Například burzy, které jako jednu z přijatých platebních metod zahrnují PayPal, mohou účtovat sazbu 15%. Při nákupu velkého množství bitcoinů to může být hodně. Pokud chcete ušetřit a hledáte nejlepší možnou nabídku při nákupu bitcoinů, nemusí být LocalBitcoins pro tyto vysoké sazby tím nejlepším nápadem. Vzhledem k tomu, že LocalBitcoins je platforma typu peer-to-peer, je podvod běžný. Ať už jste prodávající nebo kupující, při používání této platformy budete muset použít náležitou péči. Kupující si od vás může koupit bitcoiny a poté platbu vrátit později, nebo vám prodejce nemusí bitcoiny doručit po dokončení platby.

Můžete vyměňovat bitcoiny za hotovost?

Pomocí platforem, jako je Craigslist a LocalBitcoins, je možné směnit bitcoiny za hotovost. Bezpečné je také, pokud to děláte lokálně, kde se setkáte s prodejcem / kupujícím za účelem nákupu / prodeje bitcoinů. Je to proto, že bitcoiny lze odeslat v okamžiku výměny hotovosti, což má za následek bezpečnou transakci. Jedinou špatnou částí této výměny je to, že může existovat minimum a maximum, kolik bitcoinů si můžete koupit, takže při použití této metody výměny byste měli počítat s tím.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY

6. CEX.IO

cex io recenzePokud hledáte nízké poplatky a dostupnost 99,999%, kdykoli to potřebujete, pak by pro vás mohla být výměna CEX.IO. Ačkoli tato burza není k dispozici na mnoha místech, pokud jste na místě, kde je služba k dispozici, budete mít z této burzy prospěch.

Profesionálové

Pokud se nacházíte v místě, kde je podporován CEX.IO, můžete použít způsob platby bankovním převodem, abyste se vyhnuli poplatkům při nákupu bitcoinů. Vzhledem k tomu, že za bankovní převod platí paušální poplatek 10 USD, bude použití CEX.IO při nákupu velkých částek mnohem levnější, protože procentní poplatky se mohou hodně zvýšit.

Pokud nakupujete za 400 USD v bitcoinech za den a pod 2 000 USD za měsíc, pak je tato burza pro vás ideální, protože nemusíte procházet rozsáhlým ověřováním. Pokud však kupujete více, budete muset podstoupit identifikaci, abyste zvýšili své limity.

Nevýhody

Počet podporovaných zemí a / nebo států v USA je velmi omezený. Z 50 států USA není 28 podporováno. Pokud tedy žijete v některém ze států, které nejsou podporovány (což je velmi pravděpodobné), máte smůlu a nebudete moci využívat nízké poplatky, které tato burza nabízí.

Ačkoli první úroveň identifikace a ověření nevyžaduje tolik informací, několik dalších úrovní vyžaduje rozsáhlé ověření, aby se zvýšily vaše limity. Jakmile se však ověříte, můžete si každý den koupit až 10 000 $ v bitcoinech a každý měsíc až 100 000 $.

ZAČNĚTE S CEX.IO

7. Zeď mincí

recenze wallofcoinůPokud jste v nákupu bitcoinů nováčkem a chcete, aby vás někdo provedl nákupním procesem, pak Wall of Coins může být pro vás tou nejlepší bitcoinovou burzou. Vzhledem k tomu, že Wall of Coins je peer-to-peer burza, buďte při obchodování s prodejci opatrní a při nákupu používejte náležitou péči.

Profesionálové

Wall of Coins poskytuje podrobné pokyny pomocí SMS, které vám pomohou s nákupem bitcoinů. Díky tomu je pro nové kupce bitcoinů snadné, protože budou mít jasné pokyny, jak postupovat na samotné platformě.

Většina prodejců na Wall of Coins přijímá nejoblíbenější typy plateb, ale nejpreferovanějším způsobem je platba v hotovosti. Zde fyzicky přejdete na pobočku banky a vložíte hotovost na bankovní účet prodejce.

Nevýhody

Vzhledem k tomu, že tato výměna je výměna typu peer-to-peer a není automatická, může bitcoinu chvíli trvat, než se na vašem účtu objeví, protože prodejce musí transakci ručně schválit a zaslat vám bitcoiny. Většina prodejců vám však bitcoiny schválí a zašle za méně než 15 minut, menšině to trvá o něco déle.

Stejně jako u všech výměn typu peer-to-peer dochází občas k podvodům. Ačkoli Wall of Coins dělá vše pro to, aby odstranil podvodníky a udržoval výměnu co nejčistší, stále existují možné podvody, proto vám doporučujeme při nákupu bitcoinů být při práci s prodejci opatrní.

ZAČNĚTE SE STĚNOU MINCÍ

8. itBit

itbit recenzeTato burza je první, kdo obdržel listinu od NY State Department of Financial Services a působí ve všech 50 státech USA. itBit je populární pro to, že nemáte stanovený limit na to, kolik bitcoinů si můžete koupit, a že máte nízké sazby.

Profesionálové

Jakmile se ověříte, není omezeno, kolik bitcoinů si můžete koupit. Průměrná velikost nákupu je ~ 350 bitcoinů, což ukazuje, kolik lidí denně s touto burzou nakupuje. Ve srovnání s ostatními burzami na tomto seznamu většina společností používá itBit k investování do bitcoinů kvůli jeho nízkým sazbám a bez stanoveného limitu.

Sazby za itBit jsou ve srovnání s jinými burzami extrémně nízké. Pokud používáte OTC trading desk, účtuje se paušální poplatek 0,1%, zatímco pokud používáte itBit na globální burze, je vám účtován poplatek 0,2%. Ve srovnání s 3% poplatky jiných platforem je itBit jedním z nejnižších z hlediska poplatků.

Nevýhody

Protože itBit přijímá jako způsob platby pouze bankovní převod, nebudete moci používat jiné formy populárních platebních metod, jako je kreditní karta, vklad v hotovosti atd. Protože itBit je licencovaná burza, musí dodržovat stanovené předpisy a přijímat platby prostřednictvím bankovního převodu je jedním z jeho předpisů.

Pokud nežijete v USA, budete muset projít rozsáhlým ověřováním, abyste mohli obchodovat s touto burzou. K ověření bitcoinů pomocí itBit budete muset předložit doklady totožnosti spolu s doklady o trvalém pobytu.

ZAČNĚTE S ITBITEM

9. Changelly

changelly-recenzePokud hledáte burzu bitcoinů, která vám může pomoci také s nákupem dalších kryptoměn, pak by Changelly mohla být pro vás tou nejlepší platformou pro obchodování s bitcoiny. Changelly je jedinečná burza, která je výměnou bitcoinů i altcoinů. Jelikož není mnoho výměn, které nabízejí funkce, s nimiž Changelly přichází, je třeba o nich silně uvažovat.

Profesionálové

Použitím této burzy se můžete vyhnout statným poplatkům, které přicházejí se zasíláním bitcoinů z jedné burzy na druhou. Pokud nepoužíváte Changelly a chcete své bitcoiny obchodovat na burze kryptoměn, budete muset za schválení a odeslání transakce zaplatit hodně pouze v poplatcích za transakční horníky. Používáním Changelly však budete moci tento proces přeskočit a přejít přímo k nákupu altcoinů ze samotného webu, jakmile si zakoupíte bitcoin.

Další velkou výhodou používání této burzy je, že nemusíte poskytovat dokumenty k nákupu bitcoinů. Na rozdíl od jiných burz neexistuje téměř žádný proces ověření.

Nevýhody

Na této výměně není všechno skvělé. Ve srovnání s jinými burzami si Changelly účtuje o něco více při převodu vašich bitcoinů na jinou kryptoměnu. Očekává se to, protože několik burz nabízí funkce, které nabízí Changelly, ale mějte to na paměti při rozhodování, kterou burzu použít.

Protože Changelly je stále nová společnost, není tak důvěryhodná jako ostatní burzy. Ačkoli to příliš neovlivní vaše zkušenosti, pamatujte na to při výměně s Changelly. Naše zkušenosti s Changelly jsou však dobré a doporučujeme je.

Jak se mohu zaregistrovat do Changelly?

Nejprve přejděte na web a klikněte na odkaz pro registraci. Budete vyzváni, abyste se přihlásili pomocí různých webů sociálních médií pomocí své e-mailové adresy. Vytvořte si účet a ke konverzi vašich coinů nebude potřeba žádné další ověření.

Poté přejděte buď na řídicí panel, nebo zpět na domovskou stránku a vyberte měnu, kterou chcete změnit. Může to být USD, BTC, LTC atd. Pokud tedy máte USD, který chcete přímo převést na kryptoměnu (například Ripple nebo Dogecoin), vyberte v sekci „Získáte“ coinu a zvolte USD pro „ Ty máš.”

Používání Changelly je velmi jednoduché, protože nemusíte procházet matoucím a nákladným procesem nákupu bitcoinů z jedné burzy s USD, abyste mohli převést na jinou burzu a převést tento bitcoin na jinou kryptoměnu, protože to můžete udělat přímo v Changelly.

ZAČNĚTE ZMĚNĚNĚ

10. CoinHouse

coinhouseTato burza brokerů je jedním z nejjednodušších způsobů nákupu a prodeje bitcoinů a dalších altcoinů, zejména litecoinů a ethereum. Existuje možnost nákupu kryptoměn pomocí fiat měny Euro. Transakce lze provádět buď kreditní kartou, nebo bankovním převodem.

Ve směnárně je zabudována peněženka, kde si lidé mohou ukládat své měny a poté je přesunout do svých offline peněženek. Ve společnosti je specializovaný tým analytiků, který nabízí své služby prémiovým členům a říká jim o správném čase investovat a správném čase vytáhnout.

Jsou dobře informováni o tržních rizicích a příležitostech, což klientům pomáhá porozumět jim všem. Další funkcí, kterou prémioví členové mají, jsou nízké provize, které musí směnárně platit.

Prémioví členové si také mohou užít svobodu investovat do více kryptoměn, nikoli pouze do těch hlavních, které jsou k dispozici normálním členům. K dispozici je také vyhrazený manažer vztahů, který je nabízen prémiovým členům, aby pomohl se všemi problémy, kterým může uživatel čelit během provádění denních transakcí s digitálními aktivy.

11. Bitpanda

110-bitpanda-logo-pmBitpanda sídlící v rakouské Vídni je jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat spoustu kryptoměn na jednom místě. Uživatelé burzy si mohou svobodně navzájem posílat a přijímat digitální aktiva, což znamená, že s tím nejsou spojeny žádné transakční náklady. U všech kryptoměn, které jsou na platformě podporovány, existuje možnost vytvořit cenová upozornění, která obdržíte e-mailem..

Existují bezpečnostní opatření, jako je dvoufaktorové ověřování, správa zařízení a správa prohlížeče, vše zabezpečené šifrováním SSL. K dispozici je nepřetržitá technická podpora pro jakýkoli problém, kterému může uživatel čelit v kteroukoli hodinu dne. Vytvořené tikety jsou vyřešeny v krátkém čase a poté pokračuje podnikání jako obvykle.

Existuje celá řada platebních metod. Můžete vložit a vybrat své peníze prostřednictvím různých peněženek, jako je NETELLER, Skrill, EPS, nebo použít běžné metody, jako je bankovní převod a kreditní karta. Jedinou jedinečnou vlastností této výměny je, že existuje možnost uplatnit poukázky Amazon Denmark na částku, kterou si přejete vybrat.

12. BitBay

S více než 800 000 uživateli je BitBay jednou z největších burz kryptoměn v Evropě. Pokud jde o digitální aktiva dostupná na burze, existuje široká škála možností. Uživatelé si mohou vybrat z 20 kryptoměn, když chtějí investovat nebo zahájit každodenní obchodování. Díky rychlému procesu registrace existuje široká škála možností, pomocí kterých mohou uživatelé provést svůj první vklad.

Může to být buď prostřednictvím fiat měn, nebo přímým převodem kryptoměn z jejich offline peněženek. Existuje také další možnost, prostřednictvím které mohou uživatelé vkládat na své účty na platformě. A to prostřednictvím 15 000 polských pošt, které byly integrovány do systému. Výběry lze provádět buď bankovním převodem, nebo prostřednictvím bankomatů zřízených po celé zemi.

Také mezinárodní převody na burze jsou poměrně rychlé, což znamená, že se obchodování mohou účastnit lidé z celého světa a nemusí se obávat o jejich fyzické umístění. Vytvoření účtu je zdarma a výběr měn je na uživateli.

13. Kraken

Jedná se o jednu z největších burz v Evropě, která poskytuje možnost obchodování s bitcoinovými maržemi. U kontraktů, které chcete koupit nebo prodat v rámci obchodování s pákovým efektem, je limit až 5násobek vaší částky. Další dobrá věc je, že zkratování smluv je povoleno, když obchodujete s marží. Poplatek za transakci je poměrně nízký a pokud jde o podporu, existuje nepřetržitá služba.

Na platformě je šifrované chladicí úložiště a všechny transakce a data jsou zcela zabezpečené. Pokročilá technologie objednávek umožňuje uživateli automatizovat jejich strategii a nastavovat stop-loss objednávky. Výměna byla posouzena mnoha časopisy a zpravodajskými kanály, jako je The Wall Street Journal, The New York Times a CNBC. Všichni o výměně hovořili velmi dobře.

Jaké jsou typy bitcoinových burz?

1. Obchodní platformy

Zvažte obchodní dohodu vedenou prostředníkem, která spojuje kupujícího a prodávajícího. Obvykle existuje malá provize, kterou prostředník bere od obou stran. Stejný koncept následují obchodní platformy, které fungují jako prostředníci mezi kupujícími a prodávajícími různých kryptoměn.

Uživatelé na obou koncích transakce se nikdy nemusí setkávat a platba se provádí prostřednictvím bezpečné brány, která je součástí burzy. Mezi nejznámější obchodní platformy patří Binance, Bittrex, Cex.io atd.

2. Zprostředkovatelé

Stejně jako obchodní platformy umožňují brokerové stránky uživatelům nákup bitcoinů a altcoinů. Namísto propojení kupujících s prodejci však burza funguje jako kupující i jako prodejce. Existují předem stanovené ceny, za které můžete kryptoměny prodat burze makléřů, a existuje cena, za kterou si z nich můžete kryptoměny koupit..

Cena digitálních aktiv je obvykle vyšší ve srovnání s obchodními platformami, ale proces je mnohem jednodušší. Mezi nejpopulárnější zprostředkovatelské burzy patří CoinMama a CoinBase.

3. Platformy P2P

Toto je další způsob nákupu digitálních aktiv a postupem času se tento koncept stal také docela populárním. V tomto typu transakcí není žádný prostředník. Platformy P2P jednoduše spojují kupující a prodejce navzájem a cena aktiv je určena a sjednána oběma zúčastněnými stranami.

Platformy P2P nabízejí poměrně mnoho služeb, jako je bezpečný způsob platby mezi oběma stranami, a za to je malý poplatek za služby. U tohoto typu transakcí existuje zvýšené riziko, protože neznáte osobu, se kterou obchodujete.

4. CFD platforma

Zkráceně smlouva na rozdíl, jedná se o některé z nejrizikovějších burz. Základním principem transakcí na těchto burzách je, že jako uživatel sázíte na cenu bitcoinů a dalších altcoinů. Nevlastníte žádné digitální aktivum, ale hazardujete s cenou výměnou za fiat měny nabízené v rozpětí.

Tyto platformy vám také poskytují možnost využít své sázky půjčením peněz z burzy. I když to může znít dobře na papíře, znamená to docela velké riziko a začátečníci i amatéři se musí těmto výměnám vyhýbat.

Závěr

Nyní, když jsme prošli sedmi nejlepšími burzami bitcoinů, je čas, abyste se rozhodli. Při pohledu na výměnu vašich preferencí se pokuste zvážit pozitiva s negativy. Žádná výměna není dokonalá a neexistuje žádná nejlepší výměna, takže budete muset přemýšlet o tom, na čem vám záleží nejvíce. Hodně štěstí!

Nejčastější dotazy týkající se bitcoinových burz

Můžete posílat bitcoiny z jedné burzy na druhou?

Ano můžeš! Na burzách obdržíte bitcoinovou osobní adresu. Toto je adresa, kam posíláte své bitcoiny. Chcete-li posílat bitcoiny z jedné burzy do druhé, musíte jednoduše najít tuto adresu poskytnutou cílovou burzou. Poté musíte poslat žádost o výběr na první burzu pomocí bitcoinové adresy cílové burzy.

Jak vybíráte peníze z bitcoinů?

Jakmile budete chtít vyměnit své bitcoiny za fiatovou měnu, budete muset své bitcoiny prodat. Máme o tom úplného průvodce, ale je to v zásadě stejné jako přesun bitcoinu z jedné burzy na druhou, kromě této doby ji budete posílat z jedné burzy na bankovní účet.

Požádejte o výběr a zadejte požadované bankovní údaje. Jakmile je požadavek zpracován (obvykle okamžitý), uvidíte peníze na svém bankovním účtu po 1–5 pracovních dnech.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me