15 nejlepších způsobů, jak vydělat bitcoiny ZDARMA 2021 – konečný seznam

V dnešní době digitalizace lze s jistotou předpokládat, že digitální měna je budoucnost a investice do ní může přinést značné výnosy. Nejpopulárnějším způsobem výdělku bitcoinů je jejich nákup na bitcoinové burze. Zatímco většina lidí okamžitě prodává své bitcoiny za účelem akumulace okamžitých zisků, ostatní rádi hledají v budoucnu lepší příležitosti a mají tendenci se jich držet déle, protože získávají hodnotu v závislosti na tržních sazbách.

Bitcoin zaznamenal v průběhu let obrovský nárůst hodnoty. Zakládající a výkonný ředitel Coin Center, Jerry Britto, byl důkladně přesvědčen o praktičnosti investování do digitální měny a zastával názor, že kryptoměna a související technologie změní naši budoucnost a demografii ekonomiky.

způsoby, jak vydělat bitcoinyVzhledem k tomu, že bitcoiny překonaly všechny rekordy a od začátku roku 2017 vzrostly s dvojnásobným nárůstem čistého jmění, Britto byl svědectvím věrný. „Bylo mi zcela zřejmé, že tato technologie je stejně hluboce revoluční, jako byl a je internet,“ říká Britto. Pro skutečné věřící byl obrovský rozvoj kryptoměn namísto konvenčních metod dlouho očekáván.

Vrchol obchodování s bitcoiny také představoval začátek nové éry. Začalo se sdružovat více investorů, což vyvolalo obrovské šílenství. “Jakmile bude úspěšný, bude to nudná investice, způsob, jak přesouvat peníze po celém světě,” říká Martin Garcia, výkonný ředitel Genesis Trading, licencovaného amerického brokera a dealera bitcoinů.

V srpnu 2010, téměř dva roky po koncipování bitcoinu, Satoshi Nakamoto, navrhly pseudonymy projektů nebo spíše neidentifikovaní tvůrci myšlenkový experiment, aby lépe porozuměli pojmu kryptoměna. Na online fóru řekl: „Představte si obecný kov vzácný jako zlato se speciální vlastností, kterou lze přepravovat komunikačním kanálem.“ Jednalo se o nejdůležitější fyzickou analogii s bitcoiny, kde popisovali virtuální směnárnu.

Většina lidí však argumentovala o platnosti peněz jako prostředku směny, když jejich jediná hodnota spočívá v prostředku směny. Jednoduchá odpověď: víra v omezenou nabídku a obrovskou přenositelnost kryptoměny, která ospravedlňuje její tržní hodnotu. Bitcoiny se označují jako „digitální zlato“, protože jsou prokazatelně dobré pro uchovávání hodnoty, avšak digitalizované peníze nahrazující Visa a Mastercard a nahrazující alternativy bank jsou ve vzdálené budoucnosti.

Fred Ehrsam, bývalý prezident Coinbase, zaznamenal neobvyklý nárůst magických internetových peněz. “Věc, která jí dává (bitcoinovou) hodnotu, jsou jiní lidé, kteří jí dávají hodnotu”. To zdůrazňuje skutečnost, že hodnota sítě roste s exponenciálním nárůstem účastníků.

Bitcoin se také těší proslulému uznání značky u Googlu ve vyhledávání, Amazonu v elektronickém obchodování a Facebooku v sítích a hlavní investoři mají tendenci přicházet brzy a rychle dominovat. Bitcoin odměňuje těžaře za podporu jejich sítě pomocí jejich počítačů a je také cenným doplňkem. V reálných situacích, kdy je nabídka menší než poptávka, mají ceny zboží tendenci růst. Dodávka bitcoinů je však navždy fixována počítačovým kódem na 21 milionů mincí, z nichž již bylo vyrobeno asi 80%.

Teprve v roce 2017 zaznamenal Bitcoin svůj první fenomenální vzestup, když na největších bitcoinových burzách založených na USA zaznamenala společnost Coinbase předplatitelskou základnu 12 milionů zákazníků a převrhla barikádu popularity hlavního proudu. Coinbase se brzy stala jednou z nejstahovanějších aplikací pro iPhone během několika týdnů a vytvořila masovou hysterii. Bitcoin měl tehdy hodnotu téměř 300 miliard dolarů ve skutečných penězích.

Bez ohledu na to, zda jim důvěřují nebo ne, banky a správci aktiv se nakonec k bitcoinu také přidají, jak poznamenal Tyler Winklevoss, generální ředitel a spoluzakladatel Gemini, populární burzy kryptoměn. “Wall Street právě začal ponořovat prsty, je to spodní část první směny,” řekl.

Na rozdíl od zlata bitcoin není statická forma peněz. Jeho kód je neustále vyvíjen a lze provést úpravy, aby se zlepšil jeho potenciál k odemčení větší hodnoty. Většina fanoušků bitcoinů doufá ve vývoj rychlejšího a přístupnějšího režimu sítě umožňujícího přeshraniční platby. Pokud a kdy bitcoin dosáhne užitečnosti umožňující univerzální dosah prostřednictvím levných sazeb, mohli by ti, kteří vlastní sázky, najít jiné uživatele nebo korporace, které soupeří o nákup bitcoinů od nich.

Většina prvních investorů tuto přidanou výhodu drží. Lidé, kteří drží bitcoiny nejméně tři roky a více, se nazývají hodleri a jejich bitcoiny tvoří 4% bitcoinů vyměněných v roce 2017. Lidé volí možnost „počkat na to“, protože ceny mohou zítra stoupat a sklízet obrovské zisky.

Ačkoli bude technologie Blockchain potenciálním měničem her, bitcoin sám o sobě čelí určitým zjevným nedostatkům. Pokračující finanční spekulace naznačují, že čím více se cena bitcoinů zvyšuje, tím více se její technologie pravděpodobně vyrovná humbuku. Čím více bohatství do ní však proudí, tím atraktivnější jsou její dlouhodobé politiky, a proto do tohoto podniku přitahují značné množství lidí.

Top 15 nejlepších způsobů, jak vydělat bitcoiny zdarma 2021

Neexistuje žádný podstatný a snadný způsob, jak vydělat bitcoiny, bude to stát víc než jen peníze, aby se to stalo v bitcoinovém podnikání, jako je čas, trpělivost, zranitelnost a soukromí. Dobrou zprávou je, že pokud jste ochotni vynaložit úsilí, bitcoin je snadný obchodní podnik s peněžními toky.

1. Mikroventury

Pravděpodobně nejjednodušší, ale časově náročná metoda, mikro výdělky jsou velmi malým způsobem, jak vydělat bitcoiny a vydělat zisky. Příkladem této metody jsou webové stránky PTC nebo Paid To Click. Dávají vám malé množství bitcoinů za návštěvu jejich webových stránek nebo prohlížení jejich reklam.

Nabízejí trvání 5-20 sekund. Přesto je výnos jen asi 0,021 BTC, což znamená 9 612 $ za 24 hodin práce. Nejpopulárnějším webem PTC je dnes ads4BTC. Bitcoinové faucety jsou další webové stránky, které uživatelům poskytují každých pár minut malé množství bitcoinů. Tvrdí se, že provozování bitcoinového faucetu může být ziskové, ale to samé nelze říci o jeho použití. Za 24 hodin práce uživatelé získají pouze 0,0028 BTC nebo přibližně 1,31 USD, i když používají faucet s vysokou výplatou, což je považováno za méně významné množství peněz.

2. Mikro úlohy

Mikro úlohy se mohou pohybovat od testování webové aplikace v prohlížeči a psaní pro webové stránky. To vyžaduje malou odměnu za splnění těchto úkolů. Coinworker je jedním z takových příkladů bitcoinových webových stránek s mikro úlohami. Prostřednictvím psaní lze začít vydělávat slušné množství peněz v závislosti na množství znalostí a schopnosti psát dobře prozkoumané články.

Mnoho webů musí vyplnit požadovanou kvótu příspěvků a najmout autory s dobrou znalostí trhu s kryptoměnami. Plat autora blogu se bude výrazně lišit v závislosti na různých zkušenostech a odborných znalostech. Spisovatelé špičkové třídy dostávají zaplaceno 80 $ za 1 000 slov blogových příspěvků a v průměru se většina autorů dostává téměř 35 $ za napsání 1 000 slovního blogového příspěvku. Kvalitní práce obvykle vyžaduje hodně času a výzkumu, ale toto je jedna z takových metod výdělku prostřednictvím bitcoinů.

BitcoinTalk nedávno vydal podpisovou kampaň, kde lidé dostávají zaplaceno za reklamu na bitcoinový produkt. Lidé dostávají výplaty na základě své úrovně členství pomocí BitcoinTalk a řádný člen zajistil návratnost 0,0005 BTC za příspěvek. Příspěvky by měly být legitimní a autoři jsou povinni vytvářet originální příspěvky bez nelegitimního obsahu a nesmí zveřejňovat reklamy.

Očekává se, že za dvacet čtyři hodin práce vyděláte alespoň 0,144 BTC nebo 64,08 USD. Několik služeb souvisejících s bitcoiny je také příležitostí pro práci a lidé nabízejí plat vývojářům Blockchainu, manažerům webových stránek, odborníkům na grafický design, odborníkům na těžbu, online marketingu atd. I když se jedná o široké spektrum, lidé najímající v rámci těchto služeb nabízejí dobře dosaženou mzdu.

Ze služby, za kterou můžete dostat zaplaceno, se stává agent úschovy bitcoinů a arbitráž v bitcoinových transakcích. Povolení takových pracovních míst bude vyžadovat slušnou reputaci a zázemí.

3. Půjčky bitcoinů

Půjčky bitcoinů jsou způsoby, jak můžete zvýšit hodnotu bitcoinů, které vlastníte. Funguje na principech půjček a výměn v reálném životě, kde můžete půjčit určité množství mincí kryptoobchodům a získat je zpět s úroky. I když je pravděpodobné, že dosáhnete dobrého výnosu, je zde také odvrácená strana, což představuje riziko.

Zatímco někteří lidé nemusí vrátit vaše peníze, někteří jiní musí být pronásledováni, aby získali peníze zpět. Můžete půjčit přímo známému spolupracovníkovi, čímž dlužníka vyhodnotíte na základě vzájemné důvěry. Často je obtížné získat přítele / známou osobu, která odpovídá vaší částce, úroku a platebním požadavkům.

Další možností je půjčování webů, jako je Bitbond, kde dlužníci zveřejňují požadavky na půjčky a vy můžete přispět na jejich půjčku. Je možné investovat v malých částkách, čímž se snižuje celkové riziko. Před zapůjčením peněz musí být uživatelé vždy opatrní při výběru webových stránek i dlužníků.

Většina webů má zavedeny účinné podmínky a zobrazují kontaktní údaje pro požadavky uživatelů, avšak některé weby tuto flexibilitu nevyužívají, a proto je nutné k nim přistupovat opatrně.

Proto je nesmírně důležité pečlivě vybírat své úvěrové projekty. V současné době jsou tři hlavní weby zabývající se půjčováním BTC – BTCJam, Bitbond a Loanbase.

4. Těžba bitcoinů

Za prvé, těžba bitcoinů není rychlá nebo bezplatná metoda, jak vydělat bitcoiny. Budete muset investovat spoustu času, výzkumu a peněz. V tomto procesu se generují nové bitcoiny, protože váš počítač přidává nové transakce do blockchainu a vyhledává nové bloky.

Když objevíte nový blok, obdržíte určité množství bitcoinů. V tuto chvíli blok obsahuje 25 BTC a toto číslo může změnit průběh času. Vzhledem k tomu, že těžba bitcoinů je zdlouhavý a nákladný proces, většina těžařů se připojuje k těžebnímu fondu, jako je BitMinter.

Pouhým přidáním výpočetního výkonu do fondu můžete vydělat bitcoiny, aniž byste museli stavět vlastní bitcoinovou těžební farmu. Je to také zábavný způsob, jak poznat nové lidi online a získat podrobné znalosti o technologii těžby bitcoinů.

5. Bitcoinové denní obchodování

Existuje mnoho forem obchodování s bitcoiny. Den obchodování s bitcoiny zahrnuje nákup a prodej bitcoinů ve stejný den na základě krátkodobých cenových výkyvů. V závislosti na tržních trendech je vhodné nakupovat a prodávat bitcoiny, jakmile prodejní ceny vzrostou, aby se dosáhlo zisku.

Bitcoinové CFD jsou podobné denním obchodům, ale nemusíte kupovat bitcoiny. Koncept je docela jednoduchý, místo nákupu aktiva a jeho následného prodeje se kupuje smlouva na místě pro toto aktivum. Tím se vyhnete nutnosti ukládat a bezpečně uchovávat zakoupené bitcoiny. Populární bitcoinoví makléři jsou plus500 nebo AvaTrade.

Bitcoin binární je možnost, kde předpovídáte růst nebo pokles hodnoty bitcoinu na trhu. Mírně upravená forma hazardu, pokud uhodnete správnou možnost, získáte výplatu této možnosti, jinak přijdete o celou investici. Označuje se jako „binární opce“, protože buď vyhrajete nebo prohrajete svou investici, neexistuje žádná střední cesta.

6. Bitcoin Affiliate Marketing

Přidružený program zahrnuje marketing produktu a výplatu na oplátku za tržby. Pokud se rozhodnete propagovat určitý produkt kryptoměny, jako je TREZOR, a pokud se jejich prodej zvýší z vašeho marketingu, pravděpodobně dostanete provizi za prodej přinesl. Tato metoda přidává slušné množství a je vhodná i pro sólový projekt.

7. Hrajte hry a vydělávejte bitcoiny

Pravděpodobně nejzábavnější forma práce je celá řada bitcoinových her, které nevyžadují žádné investice a poskytují spolehlivý způsob výdělku bitcoinů. ChopCoin, Coinbrawl a bitcoinová Aliens mobilní aplikace jsou několik takových možností

8. Vydělávejte bitcoiny prostřednictvím tipů

Existuje mnoho způsobů, jak můžete vydělat bitcoiny prostřednictvím tipů, a je to podobné jako s přijímáním bitcoinů jako plateb. Jedním z takových příkladů je blog, kde si můžete zobrazit buď QR kód, nebo vaši bitcoinovou adresu, na kterou vás lidé mohou tipovat na základě kvality vaší práce.

Další způsob, jak získat tip online, je přes Bitfortip, což je služba, která vám umožňuje tipovat v bitcoinech. Restaurace a další veřejné prodejny mohou také používat funkci nazvanou bctip který vám umožní vytisknout poukázky s bitcoinovým zůstatkem, které mohou být odměněny zaměstnancům na základě spokojenosti zákazníků a stejné je pak možné uplatnit.

9. Vydělávejte bitcoiny přijetím jako způsob platby

Tato metoda je známá jako nejlepší a nejjednodušší způsob, jak vydělat bitcoiny. Bez ohledu na druh podnikání může být bitcoin přijat jako životaschopný způsob platby, a proto je velmi vyhledávaný. Aby bylo možné přijímat bitcoiny, je třeba splnit určité požadavky.

Získejte zdarma bitcoinovou peněženku od Coinbase nebo LocalBitcoins a vyberte si ze široké škály možností s různými funkcemi. Prozkoumejte nejvhodnější možnost a vyberte si peněženku, abyste byli v bezpečí, nezapomeňte ukládat peníze do různých možností.

U obchodního domu nebo podniku zobrazte QR kód vedle naší pokladny. Tento kód Qr lze získat v sekci „přijímat peníze“ ve vaší bitcoinové peněžence, která má v sobě zakódovanou vaši bitcoinovou adresu. Vytiskněte QR kód. Zákazníci mohou tento kód naskenovat a prostřednictvím aplikace Bitcoin nainstalované na jejich telefonech lze zadat hodnotu částky v USD nebo EUR.

Aplikace poté vypočítá hodnotu v reálném čase a získá odpovídající částku BTC na základě aktuálních směnných kurzů. Váš účet poté zobrazí potvrzení platby. Další metodou, jak usnadnit zákazníkům, je použití možnosti „Přijímat peníze“.

‚Vytvořit požadavek na platbu ‘lze využít pro lidi, kteří často používají jako způsob platby bitcoiny. QR kód se zobrazí automaticky, jakmile zadáte částku bitcoinu, kterou musí zákazník zaplatit. Uživatelé mohou také integrovat logo „Bitcoin přijímán zde“ do svých obchodů, podobně jako u jiných platebních možností, jako je Paytm nebo Tez.

10. Dokončujte úkoly a vydělávejte bitcoiny

Jsem si jistý, že většinu z nás baví sedět a dívat se na dobrou televizi nebo sledovat nejnovější online šílenství. Představte si, že byste mohli vydělávat peníze pouhým sledováním videí? Některé webové stránky nabízejí dobrou návratnost bitcoinů jen za sledování jejich reklam a sledování jejich webových stránek.

Ads4btc je jedním z takových webů, kde diváci musí sledovat reklamu trvající 2–60 sekund a jsou odměněni malým množstvím BTC. Přesto je návratnost za investovaný čas o dost menší. COINADDER a Vidybit jsou více takové webové stránky, které platí pouze za prohlížení jejich vysílaných reklam. Uživatelé mohou také plnit malé úkoly a odpovídat na otázky, aby si vydělali nějaké peníze.

CoinWorker a Bitfortip odměňují peníze za přijímání malých analytických úkolů nebo za správné odpovědi v miniaturních kvízech. Výdělek bitcoinů vykonáváním podřadných prací, jako jsou výše zmíněné, je životaschopná a slušná volba, ale nelze očekávat výrazné zvýšení platů.

11. Vydělávejte jako pravidelný příjem

Chcete-li vydělávat bitcoiny jako zdroj pravidelného příjmu, musí to být ve formě vašeho měsíčního / ročního platu. Proto je zásadní připojit se k firmám, které používají bitcoin jako platební metodu pro zaměstnance. Můžete buď na volné noze, nebo pracovat pro organizaci, což je velmi výhodné.

Jeden může vyhledávat a žádat o zaměstnání pomocí různých náborových portálů, jako jsou BitGigs, Coinality, XBTFreelancer, Jobs 4 Bitcoins, bitWAGE a tak dále. Sekce služeb fóra Bitcointalk je další platformou pro vyhledávání seznamů pracovních míst, kde je většina úloh snadno dokončitelná a doporučená uživateli. Zatímco Jobs 4 Bitcoins na Reddit se zaměřuje na technický trh a nabízí programátorům pracovní příležitosti, BitGigs nabízí širokou škálu možností a zvyšuje rozmanitost na trhu práce.

Coinality používá jedinečný přístup k zobrazování úloh na základě jejich umístění, a proto je vhodný pro lidi, kteří hledají krátkodobé a místní projekty. bitWAGE nabízí inovativní službu, kde uživatel může fakturovat své klientele v mnoha měnách včetně bitcoinu, což umožňuje stálý zdroj příjmů v bitcoinech prostřednictvím běžné práce.

S touto iniciativou lze oslovit klienty v regionech Velké Británie, USA a EU, což je docela oblíbená volba mezi skutečnými nadšenci bitcoinů. Pro všechny programátory a odborníky v IT oddělení je XBTFreelancer nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak vydělat bitcoiny. Uživatelům se také doporučuje vydat se do obchodní oblasti a vydělávat bitcoiny.

12. Vydělávejte bitcoiny obchodováním

Bitcoinové obchodování je sofistikovanější a hluboce složitá forma hazardních her, která před investováním těžkých aktiv vyžaduje určité porozumění systému a nástin konceptu. Nejbezpečnější a nejrychlejší metodou je arbitráž.

Uživatelé co nejlépe využijí dobrou příležitost a koupí aktivum a okamžitě ho prodají za vyšší cenu, pouze s plným vědomím, že aktivum lze okamžitě prodat za požadovanou cenu. To se nesmí zaměňovat za hazard, protože u této metody je vyžadována určitá míra jistoty. Bitcoinový obchod nabízí arbitráž, ale není snadné je provést.

Uživatelé mohou na burze Bitcoin Stack Exchange hledat konkrétní konkrétní příležitosti. Cenový rozdíl mezi burzami je jedinou nevýhodou. Jeden z mála webů pro arbitráž je bit4coin který nabízí okamžitou akumulaci bitcoinů po zjištění dobré příležitosti. Další možností, jak vydělat prostřednictvím obchodování, je jednoduché umění spekulací.

Lidé nakupují bitcoiny za určitou cenu a čekají, až jejich hodnota dosáhne dobrého vrcholu, a prodávají je za nekryté měny. Toto není zaručený způsob výdělku bitcoinů, protože pokud a kdy cena klesne, pravděpodobně přijdete o všechny vydělané bitcoiny a budete muset začít znovu. Tato metoda je založena na velkých spekulacích vyvolaných štěstím, které pro většinu lidí nedává dobré šance.

13. Investujte do bitcoinů

V průběhu let se bitcoiny vyvíjely jako investiční metoda, která se pravděpodobně považuje za důležité aktivum. Zahrnuje nákup a skladování bitcoinů, dokud neuvidíte stálý růst tržní hodnoty natolik, abyste dosáhli zisku. Jak víme, bitcoin má vysokou úroveň volatility, a proto bitcoin přinesl určité výhody pro lidi, kteří se rozhodli investovat.

Hlavní nevýhodou této metody je však nedostatečná spolehlivost ve většině burz. I když přicházejí jisté lépe fungující burzy, jako je Coinbase, která se stala důvěryhodnou a vyhledávanou možností mezi většinou investorů. Dalším dobře známým způsobem investování je obchodování s CFD nebo smlouva o rozdílu.

CFD nezahrnují nákup aktiva, ale jsou založeny na ceně aktiva, kde obchodníci otevírají investiční možnost s CFD makléři. Při správném použití jsou CFD vysoce ziskové, protože vzniklé zisky a ztráty jsou mnohem vyšší než u jiných možností díky vysoké míře pákového efektu.

14. Vývojář blockchainu

Pro lidi, kteří hledají vážné možnosti, jak vydělat peníze prostřednictvím bitcoinu, je vývoj blockchainu pro rostoucí počet webů, které používají digitální peníze nebo kryptoměnu, extrémně životaschopnou možností. Pro každý nový web, který přijímá platby v bitcoinech, bude pro vývojáře Blockchainu potenciální pracovní příležitost.

Pro tuto pozici jsou nejvhodnější lidé s pokročilými znalostmi počítačového programování a matematiky. V současné době se průměrný plat vývojářů Blockchainu pohybuje mezi 80 000 až 300 000 USD pro zkušené a špičkové vývojáře.

Tato metoda se stává velmi vyhledávanou možností, protože většina společností v dnešní době využívá technologii bitcoinů a s rychlým nárůstem popularity bude pravděpodobně potřeba kvalifikovaných programátorů v blízké budoucnosti stoupat..

15. Výuka o bitcoinech

Jakmile získáte znalosti o trhu bitcoinů a kryptoměně obecně, můžete je vždy předat ostatním, kteří začínají v podnikání a hledají radu. Ať už jde o investiční strategie, výběr nákladově efektivního těžebního hardwaru nebo zřízení těžařského fondu, lidé po celém světě neustále hledají zkušené vedení nebo mentorství.

Jedním ze způsobů, jak se dostat do výuky, je vytvoření účtu Youtube a nahrávání denních / týdenních lekcí o nejnovějších trendech a tipech. Pokud je váš obsah dobrý, pravděpodobně dostanete slušné množství peněz nebo pomůžete lidem získat cenné informace. Blogování o nejnovějších trendech na trhu a psaní recenzí na produkty získají dobrou popularitu a poptávku.

Online kurzy jsou také dalším dobrým způsobem vydělávání peněz, který se doporučuje pouze veteránům v terénu. Udemy je dobrá volba, do které můžete nahrát a prodat svůj kurz za jakoukoli cenu, která se vám líbí, kterou si pak mohou prohlédnout miliony lidí po celém světě. Vždy poskytujte kvalitní obsah a užitečné rady.

Závěr

Jak vidíte, způsoby, jak vydělat bitcoiny, jsou neomezené a představují obrovský zdroj příjmů pro mnoho lidí po celém světě. Od investování do kryptoměny, obchodování nebo vydělávání peněz poskytováním služeb má trh širokou a otevřenou cestu pro nadšence bitcoinů. S plným potenciálem bitcoinové technologie, který se pomalu realizuje, bude hodnota a peníze za většinou pracovních míst pouze nadále růst.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me