22 nejlepších způsobů nákupu bitcoinů pomocí SEPA převodu 2021

1. Coinbase 2. BitPanda 3. BitSquare
coinbase bitpanda logo bitsquare
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Nejprve pochopme význam SEPA. SEPA neboli „Jednotná oblast pro platby v eurech“ je způsob převodu do bank v Evropě. Pokud uživatelé během převodu SWIFT nenajdou svou zemi, je SEPA alternativní metodou zaměřenou na region EU.

Contents

Pohodlí SEPA přijímání burz

Převod SEPA je většinou preferován rezidenty v evropských zemích a od července 2015 se skládá z 28 členských států Evropské unie.

Cílem této rady je změnit neúčinnost přeshraničních plateb a zaměřit se na integraci roztříštěných trhů pro platby v eurech do domácího. Zákazníci mohou provádět platby a přijímat platy pomocí SEPA, pokud mají bankovní účet v eurozóně. Bezhotovostní platby lze v regionu eurozóny provádět prostřednictvím jediné sady platebních nástrojů. Aby se snížily náklady na přesun kapitálových fondů napříč evropským regionem, což je téměř 2% celkového HDP, zavedla SEPA účinné standardy, finanční struktury a nástroje umožňující ekonomiku prodeje.

Je uvedeno několik schémat přenosu SEPA:

Převod kreditu SEPA: Umožňuje převod finančních prostředků z jednoho bankovního účtu na jiný v regionu EU. Platba bude připsána na účet příjemce do jednoho dne od provedení vkladu, pokud zákazník provede platby v uvedeném časovém rámci..

Okamžitý převod kreditu SEPA: Poskytuje super rychlé a okamžité připsání peněz příjemcům za méně než několik sekund.

SEPA inkaso: Direct Debit nabízí dvě samostatná schémata, jmenovitě Core SDD a B2B SDD. Core SDD je zaměřen na zákazníky a je nutné, aby je implementovaly všechny banky nabízející SEPA převod. B2B SDD je primárně zaměřeno na podnikové uživatele a vyžaduje, aby dokumenty do banky předkládal věřitel i dlužník. Účast v tomto schématu je volitelná.

Co potřebujete vědět o SEPA převodu

V celé zóně SEPA budou zavedeny bankovní identifikační kódy (BIC) a mezinárodní číslo bankovního účtu (IBAN).

Výše uvedené kódy budou vyžadovány, kdykoli budete potřebovat posílat nebo přijímat peníze prostřednictvím SEPA. Kódy IBAN a BIC najdete kontaktováním místní banky nebo kontrolou bankovního výpisu.

Jak můžete provést převod peněz SEPA s bitcoiny

Získejte bitcoinovou peněženku: Aby bylo možné převádět peníze na bankovní účty a z nich, musí být vytvořena bitcoinová peněženka. Existuje celá řada možností, jako je bitcoinové jádro, mycelium atd.

Koupit bitcoiny: Ze všech zřejmých důvodů musíte za účelem převodu koupit bitcoin. Bitcoiny můžete nakupovat v místních měnách, BTC je zcela digitální a uživatelsky přívětivý.

Zadejte podrobnosti přenosu: Zadejte potřebné údaje o účtu a částku, která má být převedena, jako v jakékoli jiné online bankovní platbě.

Platit: Bitcoinový ekvivalent musí být zaplacen s malým poplatkem za službu.

Převedené peníze: Po obdržení částky provedete SEPA bankovní převod do jednoho pracovního dne. Po úspěšném přenosu vám bude zaslán potvrzovací e-mail s oznámením.

22 nejlepších způsobů nákupu bitcoinů pomocí SEPA 2021

1. Coinbase

coinbaseBitcoinová burza Coinbase umožňuje lidem nakupovat a prodávat bitcoiny za nekryté peníze. Funguje také jako směnárna bitcoinů a poskytovatel peněženek. Společnost Coinbase, kterou založili Brian Armstrong a Fred Ersham v roce 2012, má své sídlo v San Francisku v Kalifornii a poskytuje služby zákazníkům ve více než 33 různých zemích. Tento odhad z nich činí největšího bitcoinového brokera na světě.

Global Digital Asset Exchange (GDAX) je sesterská burza a funguje stejně jako Coinbase, zaznamenává všechny transakce nejen obchodu s bitcoiny, ale i dalších kryptoměn, jako je Litecoin a Ethereum. Výhodou GDAX je, že umožňuje uživatelům provádět více obchodů, aniž by museli provádět bankovní převody pro každý obchod, což je časově náročné a přináší zpoždění. Možnosti převodu peněz zahrnují kreditní, debetní karty a SEPA převod.

Jak vložit peníze do Coinbase

Coinbase vyžaduje, abyste do své peněženky Coinbase přidali údaje o bankovním účtu nebo kreditní / debetní kartě, abyste umožnili transakce s vyššími limity. Při prodeji bitcoinů bude trvat 2–4 dny, než budou peníze vloženy na váš účet. U nákupů s vyšším limitem, jako je 100 $ / transakce, 2 500 $ / týden, ověření transakcí trvá webové stránce téměř 4 dny. Pokud tedy peníze v peněžence nevidíte okamžitě, nepanikařte. U transakcí se spodním limitem se však bitcoin v peněžence objeví okamžitě.

Bezpečnostní

Nedávno zahrnutou funkcí je Coinbase Vault, který umožňuje sdílet účet s 2 až 3 uživateli. Všechny transakce budou vyžadovat schválení od všech uživatelů a mají 48hodinové zpoždění jako přidanou ochranu, aby zachytily všechny bezprecedentní podvody. Pro úplnou kontrolu je k dispozici také multisig peněženka, která má tři klíče sdílené mezi uživatelem a Coinbase, včetně 1 pro uživatele, 1 pro Coinbase a třetího sdíleného klíče. Takže i když je web nefunkční, má uživatel možnost 2 ze 3 klíčů vybrat své peníze.

Profesionálové

 • Snadné použití
 • Skvělé pro začátečníky
 • Více způsobů platby

Nevýhody

 • Nedostatek soukromí
 • Nákupy s vysokým limitem trvají hodně času
 • Nedostatek konečné kontroly nad bitcoiny

ZAČNĚTE S COINBASE

(Použijte náš odkaz a kupte si bitcoiny v hodnotě 100 $ a více a získejte bitcoiny v hodnotě 10 $ zdarma!)

2. BitPanda

bitpandaPro obyvatele regionů Velké Británie a EU nabízí BitPanda vynikající služby pro výměnu bitcoinů. BitPanda nabízí celou řadu platebních možností, jako například:

 1. SEPA
 2. Uplatnit poukaz
 3. NETELLER
 4. Kreditní / debetní karty

Kreditní / debetní karty jsou nejběžnější používanou platební metodou. Každá transakce se provádí v eurech a je doprovázena několika transakčními poplatky, které jsou u kreditních karet mírně vyšší než u jiných platebních metod. Chybí transparentnost, protože služba neukazuje přesné procento poplatků, které je třeba provést, a zákazníci mohou očekávat, že zaplatí přibližně 5% poplatků za transakci. Nákup bitcoinů je snadný proces, při kterém si uživatel může vybrat bitcoin a tři další kryptoměny, jmenovitě ethereum, dash a litecoin. Bitpanda používá pro zabezpečení účtu 2FA. Zakladatelé BitPandy omezili svou přístupnost pouze na území EU a služba je v USA nedostupná, hlavně proto, že si uvědomili nedostatek výměnných platforem pro evropské obyvatele.

Profesionálové

 • Dobrá paleta možností platby
 • Přátelský pro začátečníky
 • Přístupné ve všech státech EU
 • Nízké poplatky za transakce kreditní kartou

Nevýhody

 • Není k dispozici po celém světě
 • Nedostatek transparentnosti

ZAČNĚME S BITPANDOU

3. BitSquare

logo bitsquareBitSquare je decentralizovaná burza, která nabízí tradiční způsob přenosu peer-to-peer, kde mohou uživatelé bezpečně prodávat bitcoiny za kryptoměny a jiné měny bez zapojení prostředníka. Tento software není propustný pro útoky DOS, což z něj činí bezpečnou platformu pro výměnu peněz bez obav z podvodů nebo jiných podobných hrozeb. Jelikož je decentralizovaný, je mnohem soukromější a BitSquare vyžaduje pouze to, abyste odhalili informace osobě, s níž obchodujete, což je také zcela nevystopovatelné. Kromě toho jsou všechna data odeslaná prostřednictvím sítě šifrována.

Jak to funguje?

BitSquare neukládá žádné z vašich finančních prostředků, ale místo toho vám poskytuje digitální peněženku uloženou místně ve vašem počítači. Chcete-li prodat bitcoin, prodávající zadá částku bitcoinů, které mají být prodány, do své peněženky BitSquare a zveřejní svou nabídku. Pokud dojde k podvodnému jednání, je od obou stran vyžadován malý kolaterál 0,1 BTC. BitSquare používá peněženku s více podpisy 2 ze 3, včetně kupujícího, prodejce a třetí strany. Kupující může provést platbu prostřednictvím běžného účtu nebo SEPA převodem. Pokud prodejce obdržel platbu, burza transakci automaticky potvrdí kupujícímu.

Pokud prodejce neobdrží platbu nebo nahlásí případ podvodu, rozhodce nebo prostředník vezme důkazy od obou stran a na základě důkladné kontroly transakci odepíše osobě s nejvyšší důvěryhodností ve svém prohlášení. Zprostředkovatel není zaměstnancem webu, ale spíše častým kupujícím a je pro takové případy náhodně vybrán. Jsou povinni sami složit velký vklad, aby vytvořili motivaci k etické práci, a jsou zapojeni do řešení problémů, které mohou nastat mezi kupujícím a prodávajícím.

Profesionálové:

 • Bezpečné možnosti obchodování a vynikající zabezpečení
 • Zcela decentralizovaný systém
 • Funkce multisig 2 ze 3

Nevýhody:

 • Nedostatek povědomí a špatný dosah
 • Nedostatečný marketing
 • Neaktivní vývoj

ZAČNĚTE S BITSQUARE

4. BitStamp

BitstampOd svého založení v roce 2011 je BitStamp nejstarší a nejrespektovanější platformou pro výměnu bitcoinů na celém světě. Doporučeno pro někoho, kdo má zkušenosti s výměnou kryptoměn, slibuje uživatelům nákladově efektivní metodu obchodování s digitálními penězi za velké částky. Bitstamp zřízený v Lucembursku je proto v Evropě obzvláště populární díky své renomované a spolehlivé službě. Je to silná evropská základna a efektivní integrace blockchainu z nich učinila sílu, s níž je třeba počítat v odvětví kryptoměn.

I přes svůj raný start do terénu jsou jejich webové stránky velmi technické a pro začátečníky mohou být mírně propracované.

Poplatky a platby

Vklady lze provádět bankovními převody, SEPA, kreditními kartami a dokonce i mezinárodním převodem peněz. BitStamp účtuje nominální poplatek za každý provedený převod, obchod nebo výběr a je ve srovnání s jinými agenturami docela levný a cenově dostupný. Poplatek za vklad 0,05% se zdá neuvěřitelně levný ve srovnání s jinými burzami, které účtují uživatelům až 4% za výměnu. Poplatky za obchodování závisí pouze na částce, která je pro obchodování vyšší. Nejvyšší poplatky za obchodování jsou 0,25% a jedná se o prakticky zanedbatelnou částku.

Bezpečnostní

BitStamp drží většinu finančních prostředků v chladném úložišti, což znamená, že nemohou být napadeny hackery, protože jsou uloženy offline.

Obecný názor

Pokusíte-li se o rychlé vyhledávání Google na BitStampu, může se přečíst několik nadpisů „Podvod nebo ne“  což je s největší pravděpodobností případ většiny konkurenčních a předních organizací, protože lidé jsou vůči výměně kryptoměn vždy skeptičtí. Ale při další kontrole je celá představa rychle zamítnuta, protože BitStamp je oceňován zákazníky po celém světě a má obrovskou základnu následovníků.

Profesionálové

 • Dobrá pověst
 • Slušné rozšíření v celém odvětví, které zvyšuje jeho legitimitu
 • Snadné použití a rychlé

Nevýhody

 • Pro začínající uživatele je obtížné to pochopit
 • Pokud obchodujete s nižšími objemy, je implementován poplatek 8%
 • Je známo, že podporuje pouze obchodování BTC / FIAT.

ZAČNĚTE S BITSTAMP

5. Bitcoin.de

logo bitcoin.deRozšíření the.de naznačuje, že tato služba sídlí v Německu a nejedná se o tradiční burzu jako Bitstamp a Bitfinex, ale spojuje kupující a prodávající na otevřené platformě podobné eBay. Na webu Bitcoin.de mohou uživatelé obchodovat s bitcoiny (BTC), bitcoiny v hotovosti (BCH) a etherem (ETH). Jsou k dispozici po celé Evropě a jedinou podporovanou měnou je euro. Vklady lze provádět pomocí SEPA převodu, který je doprovázen obchodním poplatkem 1%, zatímco expresní obchodní systém má 0,8% obchodní poplatek. Bitcoin.de si díky partnerství s Fidor Bank získal velkou popularitu a důvěryhodnost a přísně dodržuje všechna německá nařízení.

Profesionálové

 • Snadno použitelné rozhraní
 • Použití služby úschovy je bezpečnou volbou
 • Přátelský pro začátečníky

Nevýhody

 • Nedostatek platebních metod

ZAČNĚTE S BITCOINEM DE

6. Kraken

logo krakenSpolečnost Kraken, založená v roce 2011 se sídlem v San Francisku, je považována za jednu z největších burz mincí na světě na základě průměrného objemu obchodování amerických a kanadských dolarů, britské libry a japonského jenu. Způsoby vkladu a výběru zahrnují bankovní převod a kryptoměnu. Kraken má širokou škálu FIAT a kryptoměn, které si většina lidí může koupit přímo za USD nebo EUR. Tím se vyhnete potížím s nákupem BTC a následným použitím sekundární burzy k převodu na jiné mince. Výběry jsou poměrně jednoduchý proces a mají nominální poplatek 0,19%.

Stejně jako většina ostatních burz používá Kraken také 2faktorové ověřování (2-FA).

Kraken rozděluje své uživatele do různých úrovní, které rozhodují o podrobnostech každého vkladu a transakce provedené uživatelem. Kraken je velmi doporučován díky uživatelsky přívětivému rozhraní s oficiální aplikací pro iOS. Aplikace pro Android existuje, ale je neoficiální.

Profesionálové

 • Nízké poplatky
 • Dobrá likvidita na trzích EUR
 • Vysoká bezpečnost
 • Velmi nízké poplatky pro výrobce

Nevýhody

 • Slabá podpora pro platformu Android
 • Dlouhý proces ověřování.

ZAČNĚME S KRAKENEM

7. LocalBitcoiny

Logo LocalBitcoins.comLocalBitcoins je nejvhodnější pro obchodníky, aby se setkali a vyměnili si bitcoiny. Velmi vyhledávanou funkcí je několik dostupných platebních možností, jako je dobírka, Paypal, směnárna, Western Union atd. LocalBitcoins účtuje pouze 1% provizi od prodejců.

Aby bylo zajištěno bezpečné obchodování, používá LocalBitcoins několik metod, jako například:

Podmíněná služba – Když prodejce potvrdí úspěšnou výměnu, uvolní se hotovost, která se udržuje pod správou místní úschovy bitcoinů..

2-FA – Dvoufaktorové ověřování, které při každém přihlášení odesílá další PIN kód odeslaný mobilním uživatelům, aby se zabránilo hacknutí účtu.

Bezpečné přihlášení – Pokud se uživatel přihlásí z jiného webového prohlížeče, je vyžadováno ověření e-mailem.

Profesionálové

 • Nákup lze provést rychle vkladem v hotovosti
 • Různé způsoby platby

Nevýhody

 • Špatný uživatelský zážitek
 • Zálohovaná podpora

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY

8. Coinfloor

Logo CoinfloorBritští obchodníci mohou obchodovat přímo pomocí směnárenské platformy Coinfloor s velmi dostupnými obchodními poplatky a užít si makléřského trhu Coinfloors, který obchod předává jejich jménem a touží po klientech za poplatek za zprostředkování. Ačkoli to uživatelům ušetří potíže s platbami peněz do zahraničí a mezinárodními bankovními převody, odhaduje se poplatek za zprostředkování na 6%, což je velká částka.

Používají bezpečné bitcoinové úložiště s názvem Coinfloor Vault.

Profesionálové

 • Zprostředkovatelská služba
 • Burza s nejvyšší prioritou pouze na trhu na trhu

Nevýhody

 • Vysoká minimální částka výměny
 • Přijímá pouze převod v GBP

ZAČNĚTE S MINCOVOU PODLAhou

9. LakeBTC

logo lakebtc.comSpolečnost LakeBTC, která byla založena v roce 2013, sloužila ve více než 162 zemích a za posledních 5 let byla vytvořena pověření 10 milionů účtů. Přijímají několik platebních možností, jako je Neteller, bankovní převod, Paypal atd. Většina uživatelů má Asii, Evropu a Austrálii. LakeBTC používá proces ověření 2FA a také obsahuje funkci ověření textové zprávy.

Profesionálové

 • K dispozici v mnoha zemích
 • Nabízí mnoho platebních možností

Nevýhody

 • Nejednoznačná politika poplatků
 • Špatná uživatelská podpora

ZAČNĚTE S LAKEBTC

10. Paymium

logo paymiumStejně jako bitcoinové burzy nabízí Paymium uživatelům nákup a prodej bitcoinů a zároveň poskytuje možnost bezpečné peněženky. Společnost Paymium, která byla založena v roce 2011 a sídlí v Paříži ve Francii, byla zaměřena výhradně na proniknutí na evropský trh. Obchodují pouze s bitcoiny s obchodním poplatkem ve výši 0,59% z částky objednávky. Jako bezpečnostní opatření používají ověřování 2FA, chladné úložiště a certifikát SSL šifrování dat.

Profesionálové

 • Přijímá kreditní karty
 • Dobré obchodní možnosti

Nevýhody

 • Obchoduje pouze s bitcoiny
 • Neregulované burzy

ZAČNĚTE S PAYMIEM

11. Safello

logo safelloSafello, další britská směnárna, je také finanční institucí. Využívají několik platebních metod, například – SEPA, Swish, iDEAL, SWISH, především pro evropské obyvatele.

Profesionálové

 • Uživatelsky přívětivé rozhraní
 • K dispozici ve 32 zemích
 • Několik platebních metod

Nevýhody

 • Vyžaduje se ověření ID – nedostatek soukromí
 • Rychle jsou ověřovány pouze platby SWISH

ZAČNĚME SAFELLO

12. Gatecoin

logo brányJedná se o burzu se sídlem v Hongkongu a stará se hlavně o obyvatele jihovýchodní Asie. Mají velmi nominální poplatek za obchodování s kryptoměnou ve výši max 0,35%, zatímco poplatek za obchodování FIAT se zvyšuje až na 20%. Jako bezpečnostní opatření také používají 2FA, online a offline úložiště, ověření e-mailu. Bankovní převody jsou k dispozici v měnách HKD, EUR a USD.

Profesionálové

 • Jsou registrováni jako provozovatelé peněžních služeb, což zvyšuje bezpečnost proti ztraceným finančním prostředkům
 • Používají funkce multi-sig
 • Uživatelé mohou obchodovat s bitcoiny a ethereem

Nevýhody

 • Uživatelům se nedoporučuje ukládat prostředky na burze

ZAČNĚTE S GATECOINEM

13. Koinfinity

koinfinityNa burze se sídlem v Rakousku mohou uživatelé nakupovat bitcoiny prostřednictvím převodů SOFORT a SEPA pro rakouské obchodníky. K vytvoření účtu je vyžadováno ověření ID a doklad o adrese. Nabízejí možnosti nákupu bankomatů a online bankovnictví.

Profesionálové

 • Velká omezení jsou zaručena
 • Rychlý převod za BTC

Nevýhody

 • K dispozici pouze v Rakousku
 • Pro výměnu je vyžadováno ověření ID

ZAČNĚTE S COINFINITEM

14. Anycoin Direct

přímé logo anycoinAnycoin Direct je další evropská burza, která se zabývá obchodem s bitcoiny prostřednictvím různých nákupních metod, jako je SEPA převod pro EUR transakce. K nákupu bitcoinů je nutné ověření. Některá omezení jsou založena na registrovaných dnech, které rostou s dobou trvání účtu.

Profesionálové

 • Podporováno je několik altcoinů
 • Omezení založená na dnech od aktivace účtu

Nevýhody

 • Nedostatečná transparentnost poplatků
 • Vyžaduje se rozsáhlé ověření

ZAČNĚTE PŘÍMO S ANYCOINY

15. Bity

logo bitySe sídlem ve Švýcarsku nabízejí online obchodování jako služba bitcoinového bankomatu. Zatímco SEPA převody vyžadují ověření ID, z důvodu ochrany osobních údajů se musíte uchýlit k nákupu BTC prostřednictvím bankomatu. Jejich služby přijímají bankovní a bankovní převody i SOFORT. Ověření poskytuje denní limit 1 000 EUR.

Profesionálové

 • Nabízí soukromý nákup bankomatů
 • Snadné nakupování bitcoinů po ověření mobilním telefonem

Nevýhody

 • Poplatky jsou skryty v BTC
 • U většiny převodů je vyžadováno ověření

ZAČNĚTE S BITY

16. Lokty – brána do bitcoinu

loket logoJedná se o britského brokera specializujícího se na obchod s bitcoiny s širokou škálou akceptovaných měn. Transakce prostřednictvím SEPA jsou většinou zdarma, s výjimkou obchodníka účtovaného nominálního 0,9% poplatku za obchodování. Omezení nákupu závisí na umístění obchodníka a na procesu ověřování pomocí e-mailu, telefonu a ID.

Profesionálové

 • Nízké obchodní poplatky
 • Široká škála platebních možností
 • Přijato několik měn

Nevýhody

 • Nedostupné pro občany USA

ZAČNĚTE S CUBITS

17. BTC burza itBit

itbit recenzeVýměnná platforma se sídlem v USA nedávno přidala metody přenosu SEPA pro klientelu se sídlem mimo USA. Prostřednictvím omezených metod nákupu bankovní převod nepřidává poplatek a očekává se nominální poplatek za transakci ve výši 0,2%. Zákazníci z Evropy potřebují legitimní ověření ID.

Profesionálové

 • Nízké transakční poplatky pouze 2%
 • K dispozici obrovské množství BTC

Nevýhody

 • Webové stránce chybí uživatelsky přívětivé rozhraní

ZAČNĚTE S ITBITEM

18. Výměna bitcoinů ANXPRO

Logo ANXPROJeště další bitcoinová burza se sídlem mimo Hongkong, ANXPRO působí v několika zemích včetně Evropy. Je požadován SEPA převod s poplatkem 0,5%. Obchodník je povinen poskytnout ověření, aby mohl nakoupit bitcoiny od makléře.

Profesionálové

 • Vysoká likvidita BTC v USD a EUR
 • Nízký transakční poplatek

Nevýhody

 • Účtuje se další poplatek 0,3–0,6% pro výrobce a příjemce

ZAČNĚTE S ANXPRO

19. HappyCoins

happycoins logoHappyCoins uspokojuje evropské obyvatele zahrnutím SEPA převodu za poplatek 8,5%. Obchodníci mohou mít dobré limity pro nákup BTC, v závislosti na poskytnutém ověření. Nabízejí několik způsobů okamžitých plateb jako – SOFORT, iDEAL, Interac a myBank.

Profesionálové

 • Příležitostná „šťastná hodina“ zahrnuje 0% poplatky
 • Velmi snadno použitelné rozhraní
 • Důvěryhodná a soukromá výměna

Nevýhody

 • Nejednoznačnost poplatků
 • Převody SEPA mohou trvat až 3 pracovní dny

ZAČNĚTE S HAPPYCOINY

20. GDAX

platforma gdaxGDAX je jednou z největších směnárenských agentur v USA. Ve spojení s Coinbase nabízejí různé platební metody evropským i americkým klientům. SEPA převod je k dispozici za velmi nízký poplatek 0,25%, který může dále klesnout na 0,1% v závislosti na objemu obchodování.

Profesionálové

 • Nízké poplatky ve srovnání s několika jinými burzami
 • Přidružení k Coinbase vede k větší bezpečnosti

Nevýhody

 • Obtížné uživatelské rozhraní

ZAČNĚTE S GDAX

21. CoinCorner

coinner logoDalší burza založená ve Velké Británii, CoinCorner nabízí celou řadu platebních metod, jako je SEPA, kreditní / debetní karta a Neteller. Transakční poplatky jsou 1% a pro SEPA převody je vyžadováno úplné ověření.

Profesionálové

 • Populární a důvěryhodná burza
 • Dobrý zákaznický servis
 • Používá se velké množství nákupních metod

Nevýhody

 • 5% poplatek za nákup kreditní kartou
 • Vyžaduje ověření ID
 • Možnost jejich mobilní peněženky není ideální pro ukládání bitcoinů

ZAČNĚTE S COINCORNEREM

22. CEX.IO

cex io recenzeCEX.IO přidal SEPA převod pro své zákazníky se sídlem v USA v roce 2014. Pro dokončení procesu úplného ověření jsou nabízena vysoká omezení. Nákup BTC má poplatek 0,2% a 0,5 EUR za výběr BTC. Minimální nákup je 200 EUR.

Profesionálové

 • Nízké obchodní náklady
 • Dostupnost a podpora BTC pro všechny země SEPA

Nevýhody

 • Vyžaduje se rozsáhlé ověření

ZAČNĚTE S CEX.IO

Závěr

A tady to máte, 22 nejlepších způsobů nákupu bitcoinů pomocí SEPA převodu. Opravdu doufáme, že tato příručka osvětlila toto téma a že máte pocit, že nyní můžete učinit poučené rozhodnutí. Hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me