27 nejlepších bitcoinových peněženek do roku 2021 – The Ultimate Guide

1. Ledger Nano S 2. Trezor 3. KeepKey
účetní kniha nano trezor KeepKey-Bitcoin-Wallet-Review
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Říká se, že bitcoin je měnou budoucnosti, ale je to něco hmatatelného? Něco, čeho se můžete dotknout?

Ať už jste si bitcoiny již koupili, nebo ne, tato příručka vám pomůže při rozhodování, která bitcoinová peněženka je nejlepší pro ty, kteří si chtějí udržet svůj bitcoin v bezpečí po dlouhou dobu. Vzhledem ke všem dnešním novinkám o odcizených nebo ztracených bitcoinech je důležité vybrat správnou peněženku.

Contents

Co přesně je bitcoinová peněženka?

Stejně jako byste drželi hotovost v peněžence, bitcoinová peněženka je něco (nebo někde), kde držíte své mince. Ačkoli tyto mince nejsou hmatatelné, stále je možné je uložit do online peněženky, hardwarové peněženky nebo horké peněženky.

Jaké jsou typy bitcoinových peněženek?

Znalost typů dostupných peněženek a jejich výhod a nevýhod vám pomůže vybrat si, která z nich je pro vás nejvhodnější.

  • Hardwarová peněženka – Tyto peněženky jsou zdaleka nejlepší typy peněženek. Je to proto, že bez soukromého klíče a fyzické peněženky nebude mít nikdo přístup do vaší peněženky. Hardwarové peněženky jsou fyzická zařízení, která se k počítači připojíte pomocí jednotky USB, abyste mohli ukládat / přistupovat k vašim bitcoinům. Přicházejí v různých tvarech a velikostech, přičemž populární jsou ve tvaru USB disků.
  • Softwarová / aplikační peněženka – Tyto peněženky se liší z hlediska zabezpečení a funkcí, ale jedná se o nejoblíbenější typy peněženek. Je to proto, že existuje spousta bezplatných možností a peněženky se softwarem / aplikacemi se často používají snadněji. I když jsou tyto peněženky bezpečné, mají šanci být hacknuty, takže si dávejte pozor na jejich použití, pokud chcete své bitcoiny dlouhodobě držet.
  • Online peněženka – Tyto peněženky vám umožňují uchovávat své bitcoiny v online peněžence, ke které máte přístup kdekoli pomocí jednoduchého uživatelského jména a hesla. Jedná se o zdaleka nejjednodušší hackerství (stává se častěji, než se vám může líbit) a jsou poslední možností, kterou doporučujeme. Ačkoli se hackeři snadno používají a mají atraktivní webové stránky, mohou se do vaší peněženky dostat mnohem jednodušší ve srovnání s ostatními možnostmi.

Jak vytvoříte bitcoinovou peněženku?

Chcete-li vytvořit bitcoinovou peněženku, musíte si nejprve vybrat, jaký typ peněženky chcete. Pokud chcete použít doporučenou možnost hardwarové peněženky, musíte při nastavování peněženky postupovat podle pokynů dodaných s hardwarovou peněženkou. To obvykle znamená, že musíte uložit soukromý klíč, který je součástí peněženky, a nastavit svou bitcoinovou adresu. To je případ i softwaru / aplikace / online peněženek. Jelikož každá peněženka má různé pokyny pro nastavení bitcoinové peněženky, doporučujeme vám postupovat podle pokynů dodaných s peněženkou podle vašeho výběru. Podle našeho názoru je nastavení peněženky s online peněženkami zdaleka nejjednodušší a nastavení hardwarové peněženky je nejtěžší.

Jaká je nejlepší a nejbezpečnější bitcoinová peněženka?

Níže doporučíme nejlepší bitcoinové peněženky, které můžete hned teď použít. Seznam níže bude obsahovat kombinaci hardwaru / softwaru / aplikace / online peněženek, takže máte na výběr z mnoha možností. Přečtěte si naše klady a zápory a zjistěte, která peněženka vám nejlépe vyhovuje.

Nejlepší 27 nejlepších bitcoinových peněženek roku 2021

1. Ledger Nano S

účetní kniha nanoToto je bitcoinová peněženka č. 1, kterou doporučujeme, protože je bezpečná, snadno použitelná a cenově dostupná.

Profesionálové

Tato hardwarová peněženka je dostupná ve srovnání s podobnými peněženkami, které jsou dnes na trhu. Ve srovnání s levnějšími dostupnými peněženkami tato peněženka dominuje těm z hlediska funkcí a zabezpečení. Podobně, ve srovnání s dostupnými vysoce kvalitními peněženkami, má tato peněženka podobné vlastnosti jako ty při zachování přijatelné ceny.

Fyzická tlačítka na bocích peněženky umožňují lepší zabezpečení. Chcete-li úspěšně převést bitcoin, musíte stisknout obě tlačítka po stranách peněženky současně. Protože transakce nelze potvrdit, pokud nestisknete obě tlačítka současně, je zajištěno, že žádný hacker nebude mít přístup k vašim bitcoinům.

Nevýhody

Toto zařízení nepřichází s podporou přístupové fráze. Podpora přístupové fráze je vlastní text, který musíte znát kromě fráze pro obnovení. I když se lidé ujistí, že udržují frázi pro zotavení na bezpečném místě, může být stále odcizena, ale přístupová fráze jsou často fráze, které se ukládají do paměti. Tím je zajištěno, že hacker nemůže získat přístup k bitcoinům tím, že bude mít peněženku vedle fráze pro obnovení.

ZAČNĚTE S LEDGER NANO S

2. TREZOR

trezorPokud chcete malé zařízení, které může být dokonce zaměněno za klíče (kvůli jeho malé velikosti) se špičkovým stavovým šifrováním, pak by TREZOR možná stálo za to se podívat na.

Profesionálové

Tato peněženka je dodávána s displejem, který vám umožní ověřit každou transakci a získat více informací o tom, co se děje uvnitř vaší hardwarové peněženky.

Z peněženek, které nabízejí obrazovku, je tato peněženka cenově dostupná. Ačkoli existuje několik vybraných značek, které nabízejí levnější peněženky s obrazovkou, přichází tato s dalšími výhodami, jako je minimalistický design a výkonná kryptografie.

Nevýhody

Pokud hledáte peněženku vhodnou pro rozpočet, zde ji nenajdete. Jelikož se jedná o hardwarovou peněženku za 99 $, nejde o peněženku, kterou by si mnoho lidí mohlo snadno dovolit. Kromě její cenovky neexistují podle našeho názoru ohledně této hardwarové peněženky žádné další nevýhody.

ZAČNĚTE S TREZOREM

3. KeepKey

KeepKey-Bitcoin-Wallet-ReviewPokud hledáte kompaktní hardwarovou peněženku s digitální obrazovkou, tato je skvělou volbou.

Profesionálové

Ve srovnání s objemnými, masitými hardwarovými peněženkami, které jsou k dispozici, je tato jedna z nejkompaktnějších dostupných možností. Pokud budete cestovat s peněženkou, pak je taková kompaktní skvělá volba.

Tato peněženka je jednou z mála, která přichází s digitální obrazovkou. Tato obrazovka umožňuje zobrazit různé informace týkající se vaší peněženky, například: zůstatek, transakce, připínáček atd.

Nevýhody

Ve srovnání s některými peněženkami, jako je ta výše, je tato peněženka o něco dražší. Za cenu 99 USD to může být pro některé lidi příliš drahé, protože jsou k dispozici levnější možnosti.

ZAČNĚME KEEPKEY

4. ARCHOS Safe-T

Ve městě je nová hardwarová peněženka. A je to skvělé.

Profesionálové

archos-TARCHOS Safe-T mini je první hardwarová peněženka od společnosti kótované na burze. Vycházeli z otevřeného zdrojového kódu Trezor a díky svému silnému zázemí v oblasti bezpečnosti a výroby navrhli nový produkt kolem CryptoMemory, čipu věnovaného zabezpečení, který se používá k ukládání kryptografických klíčů a ochraně PIN, a který se vyrábí ve Francii a k ​​dispozici pouze za 49,99 EUR.

Integrovaná obrazovka je dostatečně velká, aby zobrazila veškeré informace o transakcích a umožnila držiteli zkontrolovat podrobnosti transakce před fyzickým potvrzením pomocí tlačítek.

Na straně softwaru, který bude open-source a bude k dispozici na GitHubu, Safe-T Mini umožňuje obnovit jeho obsah do nového zařízení, pokud dojde ke ztrátě nebo odcizení, pomocí semene obnovy ve 24 slovech, generovaného při spuštění Safe-T Mini Poprvé. Můžete také použít přístupovou frázi, abyste zabránili útokům na 5 dolarů.

Nevýhody

Toto zařízení zatím podporuje pouze hlavní kryptoměny. Podporuje tokeny Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Dash, Ethereum, Ethereum Classic a ERC20. Ve skutečnosti je to však 75% celého trhu kryptoměn.

Tým ARCHOS prý pracuje na přidání nových kompatibilit kryptoměn.

ZAČNĚTE S ARCHOS SAFE-T

5. Zelená adresa

logo-zelená adresaVzhledem k tomu, že GreenAddress je jednou z nejbezpečnějších online peněženek, velmi ji doporučujeme těm, kteří chtějí používat online peněženku, ale obávají se bezpečnostních nedostatků, které přicházejí vedle online peněženek.

Profesionálové

Vzhledem k tomu, že tato online peněženka je „multi-podpisová“ peněženka, je mnohem bezpečnější používat tuto peněženku ve srovnání s ostatními. Důvodem je to, že ovládáte jeden klíč, zatímco GreenAddress ovládá druhý klíč, což hackerům brání v přístupu k bitcoinu, pokud nemají váš klíč i klíč GreenAddress.

GreenAddress je přístupný na mobilních zařízeních, což vám dává mnohem větší flexibilitu v tom, jak k němu chcete přistupovat.

Nevýhody

Vzhledem ke zvýšenému zabezpečení může být pro vaši peněženku obtížnější se dostat do potíží. Pokud si ponecháváte menší částku v bitcoinech, nemuselo by se vám vyplatit tuto peněženku používat a místo toho pro lepší přístup použít méně zabezpečenou.

ZAČNĚME ZELENOU ADRESOU

6. Mycelium

myceliumPokud máte zařízení se systémem Android, pak je Mycelium způsob, jak jít. Stejně jako je Amazon dobře považován v odvětví online přepravy, Mycelium je dobře považován v odvětví Android Bitcoin peněženek.

Profesionálové

Tato peněženka má nejvyšší hodnocení ze všech ostatních dostupných bitcoinových peněženek, což z ní dělá dobře respektovanou peněženku, které můžete důvěřovat.

Existuje mnoho různých funkcí, které můžete použít, například hardwarové (offline) účty, GLIDERA pro nákup / prodej bitcoinů a dokonce i tržiště, kde si můžete bitcoiny vyměňovat lokálně, přímo z aplikace.

Nevýhody

Není to tak bezpečné jako hardwarové peněženky, jako kdyby někdo ukradl váš telefon a měl k němu přístup, ten si může bitcoiny snadno z peněženky vytáhnout do svého.

Smartphony lze také hackovat mnohem snadněji než hardwarové peněženky, díky čemuž jsou vaše mince mnohem zranitelnější a snazší je hackerům ukrást.

ZAČNĚTE S MYCELIEM

7. KeepKey – zlaté vydání

Hardwarová peněženka KeepKey Gold EditionAčkoli tato hardwarová peněženka má cenu, která na tomto seznamu převyšuje nejvíce, je to jedna z nejlepších, kterou si můžete koupit, pokud chcete bezpečnou a kvalitní peněženku, která udrží vaše bitcoiny v bezpečí.

Profesionálové

Jelikož tato peněženka není dodávána s žádným operačním systémem, nehrozí riziko zranitelnosti, které dělají jiné peněženky dodávané s operačním systémem, protože viry cílí na informace v operačním systému. To umožňuje zabezpečení této peněženky před viry nebo malwarem, které se mohou pokusit ukrást vaše bitcoiny.

Tato peněženka nepodporuje pouze bitcoiny. Může také podporovat další populární coiny jako Dogecoin, Dash, Ethereum a Litecoin.

Nevýhody

Jednoznačným koncem je cena této peněženky. Je to několik dalších kvalitních peněženek, které mohou dobře vyhovovat účelu bezpečného ukládání bitcoinů. Pokud chcete ušetřit peníze, tato peněženka není pro vás.

ZAČNĚME S KEEP KEY GOLD EDITION

8. Ledger Wallet Nano – Duo Edition

Ledger peněženka Nano Duo bitcoinová peněženkaPokud hledáte cenově dostupnou a tenkou variantu, pak je tato hardwarová peněženka skvělou alternativou. Dodává se se dvěma peněženkami, takže si můžete být jisti, že nikdy neztratíte celou peněženku.

Profesionálové

Tato peněženka je velmi bezpečná. Důvodem je, že existují dvě úrovně ochrany – ochrana před malwarem a nejmodernější zabezpečení. Tyto dvě funkce vám umožní chránit peněženku před malwarem pocházejícím z vašeho počítače a z jiných zdrojů.

Máte-li dvě peněženky se stejnou adresou, můžete je používat z obou směrů. I když jedno ztratíte, budete mít přístup k druhému a pokud budete mít dva, budete jej moci umístit na dvě různá místa, abyste je mohli pohodlně používat.

Nevýhody

Jelikož jsou tenčí a kompaktnější, je o něco snazší je rozbít. S touto peněženkou tedy budete muset být mnohem opatrnější ve srovnání s těmi většími a kvalitnějšími, které vydrží kapky.

ZAČNĚTE S PENĚŽENKOU LEDGER NANO

9. Bitcoinové uzly

Logo uzlů bitcoinůOficiálně doporučená na Bitcoin.org, tato offline peněženka vám poskytuje kontrolu, kterou potřebujete pro bezpečné a transparentní transakce.

Profesionálové

Protože tato peněženka je doporučována oficiálními zdroji a je jednou z nejstarších peněženek, má mnoho důvěryhodností a je založena v bitcoinové komunitě.

S touto peněženkou budete moci kontrolovat, kolik chcete utratit za transakci za poplatky pro horníky. Zejména se zvýšenou sazbou v těchto dnech je to funkce, kterou chcete prozkoumat, protože mnoho online výměnných webů může mít poplatky, o kterých možná ani nevíte.

Nevýhody

Web, který hostí peněženku, je velmi zastaralý a může vypadat matoucí a nepovažovaný za důvěryhodný. Je to však už nějakou dobu, takže vám doporučujeme, abyste si to prohlédli.

Hackeři se možná budou moci dostat do vaší peněženky, pokud má váš počítač malware nebo viry, takže si uvědomte tuto chybu zabezpečení, když je peněženka nainstalována přímo na pevný disk nebo online.

ZAČNĚTE S BITCOINOVÝMI KNOTY

10. Exodus

logo peněženky exodusPokud hledáte stolní peněženku, která nabízí plné uzly a vysokou anonymitu, pak stojí za to se podívat na Exodus.

Profesionálové

S elegantním designem palubní desky, který vám umožní mít přehled o svém portfoliu, budete vždy schopni držet krok se svými aktivy a kolik z každé podporované mince máte.

Ve srovnání s peněženkami, které nabízejí podporu pouze pro tři nejoblíbenější mince, tato peněženka umožňuje ukládat mnohem více, včetně Dash, Litecoin a dalších.

Nevýhody

S touto peněženkou nebudete moci k zabezpečení své peněženky použít 2FA (dvoufaktorové ověřování). Jelikož je tato funkce zásadní pro udržení co nejbezpečnější kryptoměny, jedná se o jeden bezpečnostní problém, který tato peněženka má.

ZAČNĚTE S EXODUSEM

11. Jaxx

mobilní aplikace jaxxPokud chcete spravovat své coiny pro nejrůznější coiny, pak je Jaxx krypto peněženka, kterou byste měli prozkoumat.

Profesionálové

Jaxx je multiplatformní, takže do své peněženky můžete přistupovat pomocí stejné peněženky na mnoha různých zařízeních. I když používáte telefon, budete moci pomocí telefonu přenášet mince z peněženky na ostatní, i když v počítači používáte hlavně Jaxx.

Vzhledem k tomu, že soukromé klíče, které vám Jaxx poskytuje při prvním otevření peněženky, jsou uloženy v samotném zařízení, nebudete se muset starat o to, aby se hackeři dostali do Jaxxu a ukradli vaše coiny, protože budou uloženy ve vašem fyzickém zařízení.

Nevýhody

Transakce mohou chvíli trvat, než se objeví ve srovnání s jinými peněženkami, a spuštění samotné aplikace může chvíli trvat. Pokud tedy máte rádi pohotové a rychlé peněženky, Jaxx pro vás nemusí být tou nejlepší peněženkou.

ZAČNĚTE S JAXX

12. Atomová peněženka

Atomová peněženka je aplikace bez úschovy více měn pro bezpečné ukládání a správu bitcoinů, ETH, XLM, XRP, LTC a dalších více než 500 mincí a žetonů. Všechna krypto aktiva a funkce se pravidelně aktualizují. Vaše soukromé klíče jsou bezpečně zašifrovány do vašeho zařízení, takže pouze vy máte plnou kontrolu nad svými prostředky.

Desktopová aplikace je k dispozici pro většinu operačních systémů, jako jsou Windows, macOS, Ubuntu, Debian a Fedora. Mobilní verze je k dispozici pro Android; IOS aplikace bude vydána na konci roku 2021. Atomic Wallet je jedním z nejbezpečnějších all-in-one, nevázaných krypto úložišť s plynulým a důkladným rozhraním. 

Peněženka podporuje Atomic Swaps, což je běžná funkce, která pomáhá uživatelům výrazně ušetřit na poplatcích. Atomová peněženka vám umožňuje nakupovat kryptoměny v USD, EUR nebo jiné místní měně a směňovat aktiva za nejlepší ceny prostřednictvím důvěryhodných partnerů: Changelly, Shapeshift a ChangeNOW.

Profesionálové

Praktické rozhraní, optimální soukromí & zabezpečení, decentralizované, více měn, bez úschovy, vestavěná burza, členský program, nákup kryptoměny s bankovní kartou, okamžitá podpora 24/7.

Nevýhody

Ne všechny mince zatím podporují atomové swapy

ZAČNĚTE S ATOMOVOU PENĚŽENKOU

13. Bezpečnostní klíč FIDO U2F

Bezpečnostní klíč FIDO U2FAčkoli tento produkt není zrovna peněženka, může fungovat jako funkce zabezpečení, která vám poskytne větší zabezpečení aplikací, které vyžadují dvoufaktorové ověřování.

Profesionálové

Nyní nemusíte vytahovat telefon a zapínat Google Authenticator, abyste získali přístup ke svému účtu. Musíte pouze připojit toto zařízení USB k počítači po ověření, abyste získali přístup k účtu, do kterého se chcete dostat.

Tento bezpečnostní klíč funguje s nejpopulárnějšími aplikacemi, ale v našem případě s krypto coiny funguje s Dashlane po vybalení z krabice. Tímto způsobem můžete bezpečněji chránit své mince a rychleji k nim získat přístup.

Nevýhody

Upozorňujeme však, že tento produkt nenahrazuje peněženku, protože sám o sobě nedokáže pojmout žádnou kryptoměnu. Pokud chcete tento produkt použít k zabezpečení svého účtu, budete muset najít jinou alternativu pro peněženku, která nabízí 2FA.

Cena může být pro mnohé trochu strmá, vzhledem k tomu, že se v zásadě jedná pouze o další formu 2FA, ale mnohem bezpečnější a rychlejší k použití.

ZAČNĚTE S FIDO U2F

14. Opendime Bitcoin USB Stick 3-Pack

Balíček USB flash disku Opendime 3 ksPokud hledáte levnější alternativu k převodu bitcoinů nebo fyzickému prodeji bitcoinů bez obav z poplatků za těžbu, pak je to způsob, jak přemýšlet.

Profesionálové

Vzhledem k tomu, že každá jednotlivá jednotka USB je slušně levná, přidávání mincí na disk a jejich fyzické předání někomu se ukáže být levnější pro mince prostřednictvím sítě bitcoinů. Protože soukromý klíč každé jednotky je uložen uvnitř jednotky, nebudete k ní mít přístup, pokud nemáte fyzickou jednotku. To usnadňuje provádění transakcí z ruky do ruky.

Všechny informace, které potřebujete k přenosu a přístupu do peněženky uvnitř USB, jsou uloženy uvnitř USB jako samostatné soubory, takže pokud chcete z peněženky vytáhnout coiny, můžete to udělat.

Nevýhody

USB je malé, takže pokud jste někdo, kdo často ztrácí klíče, nemusí být tato peněženka pro vás to nejlepší. Pokud však můžete zůstat v trezoru nebo někde rozpoznatelném, pak je možné tento con procházet.

ZAČNĚTE S OTEVŘENÍM

15. Coinbase

Coinbase-recenzeJak jsme již vysvětlili dříve, online peněženky jsou hrozným nápadem, pokud plánujete dlouhodobě uchovávat spoustu kryptoměn. Coinbase je však jednou z největších burz na světě a nabízí řadu funkcí, které by vás mohly zajímat.

Profesionálové

Vzhledem k tomu, že Coinbase je jednou z největších burz, má zisky investovat do zabezpečení webu. Vzhledem k tomu, že byly napadeny další online peněženky, zvýšila společnost Coinbase své zabezpečení, aby chránila mince svých uživatelů.

Jakékoli mince, které máte, můžete za standardní cenu prodat samotné společnosti Coinbase a vybrat peníze jakoukoli platební metodou, kterou upřednostňujete, místo toho, abyste procházeli potížemi s výměnou mincí za USD.

Nevýhody

Coinbase má vysoké poplatky, pokud obchodujete hodně. Zvláště pokud se chystáte po nákupu prodat zpět do Coinbase, můžete vidět pokles zisků, pokud cena mince, kterou jste koupili, příliš nezvýšila.

Online peněženky mají vždy vyšší možnost hackerství kvůli větší zranitelnosti ve srovnání s hardwarovými peněženkami, takže na to pamatujte při rozhodování, zda použít Coinbase pro své pohodlí nebo zda to pohodlí nestojí za to.

ZAČNĚTE S COINBASE

16. Elektrum

Logo peněženky ElectrumElectrum je bezpečná softwarová peněženka, kterou lze stáhnout do počítače a je jednou z nejspolehlivějších peněženek pro stolní počítače, které můžete použít.

Profesionálové

Samotný software je velmi jednoduchý na navigaci a používání. Musíte jej pouze nainstalovat, nastavit a uložit své soukromé klíče a poslat nějaké mince, které se uloží do nově vytvořené peněženky Electrum..

Electrum je spolehlivé a bude tam, když to budete potřebovat. Je také velmi bezpečný, protože funguje pouze na ploše a pouze vy budete mít přístup k soukromému klíči, který se vytvoří při otevření peněženky..

Nevýhody

Když uložíte bitcoiny do peněženky Electrum, budou převedeny na mBTC. Bude chvíli trvat, než si na to zvyknete, ale na začátku to bude vypadat divně a desetinnou čárku budete muset několikrát přesunout do hlavy, abyste získali představu o tom, kolik mincí v BTC máte.

Softwaru není mnoho. To je dobré, pokud chcete pouze to, aby ukládalo a přenášelo bitcoiny, ale pokud chcete některé z funkcí, které přicházejí s online peněženkami, jako je Coinbase, nedostanete je zde.

ZAČNĚTE S ELEKTREM

17. Papírová peněženka (chladírna)

logo bitcoinpaperwallet.comTo nevyžaduje žádná zařízení, ale jen vy a kousek papíru. Když si vytisknete nebo vypíšete své soukromé klíče a QR kódy, budete moci chránit svou peněženku tím, že budete mít všechny informace na několika kouscích papíru.

Profesionálové

Žádný hacker nebude schopen ukrást vaše informace. Pokud nejste drženi u hlavně a nemáte nařízeno předat papírovou peněženku ze sejfu, nikdo nebude mít přístup k vaší peněžence.

Také se nemusíte obávat spolehlivosti a skrytých poplatků, protože se nikdo nemůže dotknout ani odečíst nic z vaší peněženky, pokud to neuděláte sami.

Nevýhody

Tyto papíry se mnohem snáze ztrácejí a nelze je obnovit, pokud jsou spáleny, ztraceny nebo pokryty inkoustem, takže pokud jde o tuto cestu, udělejte vše, co je v vašich silách, aby byl co nejbezpečnější.

Je mnohem více matoucí vyrobit papírovou peněženku ve srovnání s online nebo hardwarovou peněženkou, takže pokud nejste technicky zdatní, může být tato trasa pro vás příliš tvrdá.

ZAČNĚTE S PAPÍROVOU PENĚŽENKOU

18. Bitcoinová peněženka – Bitcoin.com

bitcoin_com_png_logoPokud hledáte přímý způsob odesílání a přijímání bitcoinů a jejich ukládání do telefonu, je tato aplikace pro Android dobrou alternativou k výše uvedeným možnostem.

Profesionálové

Tato aplikace je velmi pohodlná a snadno použitelná, zejména pro ty, kteří nikdy předtím nepoužívali bitcoinovou peněženku. Je uživatelsky přívětivý, což znamená, že existují omezení, se kterými se u složitých peněženek obvykle nestretnete.

Můžete si také koupit bitcoiny přímo z aplikace, což je výhodné, pokud se nechcete učit způsoby nákupu bitcoinů.

Nevýhody

Není to nejbezpečnější peněženka. Má slabá místa operačního systému a může být porušena, pokud je hacker dostatečně dobrý a pokud vaše zařízení nemá nastavena dostatečná bezpečnostní opatření, například 2FA.

Při nákupu bitcoinů přímo z aplikace si uvědomte, že jejich poplatky jsou ve srovnání s burzami mnohem vyšší, takže lepší volbou může být nákup mincí někde jinde, než převod do aplikace..

ZAČNĚTE S BITCOINOVOU PENĚŽENKOU

19. Bitcoinová zbrojnice

logo zbrojniceTato peněženka je stará renomovaná stolní peněženka, kterou můžete použít k zabezpečení své peněženky před hackery online.

Profesionálové

Vzhledem k tomu, že peněženku lze nastavit jako úložiště za studena, bude vaše peněženka mnohem bezpečnější a nebude tak zranitelná jako online peněženky. Pokud plánujete dlouhodobě ukládat spoustu mincí, jsou dobrou volbou stolní peněženky jako Bitcoin Armory.

Vzhledem k tomu, že tato peněženka byla poprvé postavena před dlouhou dobou a byla také několik let testována, můžete si být jisti, že peněženka bude ve srovnání s novějšími peněženkami spolehlivá a náchylná k chybám nebo zranitelnostem..

Nevýhody

Protože je starý, bude trochu pomalý a staromódní. Funkce peněženky je však nejdůležitější s estetikou, která přijde jako poslední, takže nenechte to být podvod, který vám brání v používání této peněženky.

ZAČNĚTE S BITCOINOVOU BRNĚNÍ

20. Bitcoinové jádro

bitcoinové základní logoJedná se o další starou a renomovanou peněženku, kterou můžete použít bez obav o problémy se spolehlivostí.

Profesionálové

Tato peněženka je doporučována na oficiálních webových stránkách Bitcoinu na Bitcoin.org a byla vytvořena před mnoha lety. To znamená, že peněženka je dostatečně bezpečná a spolehlivá, aby mohla být doporučena oficiálním zdrojem, takže pokud hledáte některou z oficiálně doporučených peněženek, tato je pro vás.

Nevýhody

Stejně jako bitcoinová zbrojnice je peněženka trochu zastaralá a rozhraní nevypadá tak hezky jako nové a připravované peněženky. Stále však funguje tak, jak má, a přesto ji doporučujeme těm, kteří hledají bezpečnou peněženku pro stolní počítače.

ZAČNĚTE S BITCOINOVÝM JÁDROM

21. Copay

logo copayCopay, vytvořený jedním z největších poskytovatelů platebních služeb v bitcoinech, Bitpay, je skvělou a bezpečnou alternativou k ukládání vašich bitcoinů.

Profesionálové

Copay je multisig peněženka, což znamená, že k úspěšnému odeslání transakce je zapotřebí více než jeden podpis. To zvyšuje zabezpečení vašeho účtu a zabrání škodlivým transakcím bez vašeho vědomí.

Kód peněženky je otevřený zdroj, takže pokud se někdy budete chtít do kódu ponořit, abyste zjistili, zda existuje nějaký kód, který vám ukradne vaše bitcoiny, můžete tak učinit.

Nevýhody

Celá služba se točí kolem centrálního ověřování. Pokud nejste zapojeni do tohoto typu ověření, kdy je při odesílání transakcí zapojen centrální účet, pak Copay není pro vás.

Tato peněženka je také trochu obtížná pro začátečníky kvůli konceptu multisig, takže pokud jste noví, doporučujeme některé z výše uvedených možností, které jsou pro začátečníky vstřícnější.

ZAČNĚTE S KOPÍROVáním

22. Xapo

xapoPokud jste začátečník, který plně nerozumí pojmu bitcoin a jeho použití, bude vám používání Xapo mnohem jasnější.

Profesionálové

Pokud vám umožníte směnit svůj zůstatek bitcoinu s cizími měnami bez poplatků, budete moci zažít skutečný potenciál bitcoinu a jeho jedinečného využití.

Xapo drží vaše soukromé klíče za vás. Může to být buď profesionál, nebo podvodník, ale jeho výhodou je, že pokud vás hacknou, vaše peněženka zůstane v bezpečí kvůli tomu, že je uložena na serverech Xapo, ne na vašem.

Nevýhody

Jelikož Xapo drží vaše soukromé klíče, pokud dojde k hacknutí jejich serveru, můžete se rozloučit s vaší peněženkou, protože po jejich odcizení nebude mít přístup k vašim soukromým klíčům.

Xapo není k dispozici ve všech státech / zemích, takže získání přístupu na tento web není nejjednodušší, pokud nejste v populárním státě / zemi.

ZAČNĚTE S XAPO

23. Silná mince

silné logo peněženky na minceTato peněženka je trochu unikátní, protože se jedná o hybridní peněženku; vy i server budete držet šifrované soukromé klíče, které umožní přístup do vaší peněženky.

Profesionálové

Pokud omylem vymažete počítač, budete mít i nadále přístup do své peněženky kvůli šifrovaným soukromým klíčům uloženým na serverech Strong Coin.

Peněženka nabízí celou řadu funkcí, například vám poskytne dokument PDF se všemi transakcemi provedenými v peněžence kvůli průhlednosti.

Nevýhody

Hackování hlavního serveru je stále zranitelností, takže na to pamatujte při výběru peněženky připojené online jakýmkoli způsobem, tvarem nebo formou.

ZAČNĚTE SE SILNOU MINCÍ

24. Bitcoinový trezor (černý)

Bitcoinový trezor (černý)Pokud se rozhodnete pro cestu papírové peněženky, pak je tento produkt na pohled.

Profesionálové

Ukládá vaši papírovou peněženku na bezpečném a bezpečném místě, které je přístupné pouze po vyřešení zámku. Kombinace 5 písmen udrží vaši papírovou peněženku v bezpečí, zvláště pokud je tento produkt umístěn také v trezoru.

Těžký litý kov zabrání rozbití krytu při nárazu většiny nástrojů.

Nevýhody

Vzhledem k tomu, že kombinace má pouze 5 písmen, lze ji snadno hacknout a rozbít na ni.

Použitím těžkého nástroje lze také rozbít litý kov, proto jej doporučujeme použít, pokud hledáte zábavnou možnost pro uložení papírové peněženky!

ZAČNĚTE S BITCOINOVÝM TÁBOREM

25. Kryptosteel MNEMONIC

Chladírenská peněženka Cryptosteel MNEMONICToto je další možnost, pokud plánujete jít cestou papírové peněženky.

Profesionálové

Tento produkt je téměř nezničitelný, protože vydrží až 2100 F a dokáže přežít obrovské množství tlaku ze zbraní a nástrojů.

Nevýhody

Je to na drahé straně a pokud nechcete být se svými bitcoiny neuvěřitelně v bezpečí, jít s hardwarovou peněženkou může být levnější alternativou pro začátečníky.

ZAČNĚTE S CRYPTOSTEEL MNEMONIC

26. ArcBit

logo arcbitAčkoli je tato peněženka zastaralá, může stále vykonávat svou povinnost ukládání, odesílání a přijímání bitcoinů.

Profesionálové

Používání je velmi jednoduché a dokonce i většina začátečníků se naučí používat peněženku za pár minut.

Vše, co potřebujete, je prohlížeč Chrome, abyste mohli tuto peněženku používat, protože se do vašeho prohlížeče zabuduje jako doplněk.

Nevýhody

Pokud ztratíte přístup k počítači, bude obtížné získat přístup do vaší peněženky, pokud nebudete mít u sebe své soukromé klíče a další požadované informace.

Peněženka je slušně zastaralá a nebude vypadat tak skvěle jako jiné peněženky. Funkce není tak dobrá jako ostatní peněženky, takže pokud chcete pěkně vypadající peněženku, nenajdete ji zde.

ZAČNĚTE S ARCBITEM

27. Blockchain

logo blockchainuAčkoli tato online peněženka má slabá místa, má mnoho výhod, protože je to online peněženka č. 1, kterou nyní můžete použít. Díky jednoduchému rozhraní a otestovaným zranitelnostem je to nejlepší, co můžete s online peněženkami získat.

Profesionálové

Samotný web je vytvořen s ohledem na nováčky. I když nemáte tolik zkušeností s bitcoinovými peněženkami, budete se moci procházet webem.

Nevýhody

Blockchain.info je proslulý vysokými poplatky a pomalými transakcemi, takže pokud to nechcete zažít, doporučujeme vám, abyste tento web nepoužívali.

Stránka je také velmi zranitelná vůči hackerům, protože se jedná o online peněženku. Jak jste možná slyšeli, online peněženky se hackují mnohem snadněji než hardwarové peněženky, protože mají větší zranitelnost. Pokud tedy uvažujete o použití online peněženky, jako je tato, zvažte tyto chyby zabezpečení.

ZAČNĚTE S BLOKOVANÝM ŘETĚZCEM

Závěr

K dispozici je spousta bitcoinových peněženek, ať už online, hardwarových, papírových nebo hybridních. Ať už si vyberete jakýkoli, ujistěte se, že je bezpečný a náchylný k většině známých chyb zabezpečení, které jsou již známy. Pokud je peněženka zranitelná známými viry a malwarem, znamená to, že vydavatel neprovádí změny. Používejte také spolehlivé peněženky, abyste do své peněženky měli přístup, kdykoli ji potřebujete.

Bitcoin je měna budoucnosti, takže si vyberte bezpečnou peněženku a naskočte do vlaku ještě dnes!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me