4 způsoby nákupu bitcoinů pomocí Skrill (verze 2021)

Nákup bitcoinů pomocí Skrill je něco, co mnozí chtějí udělat, ale bohužel, možností je málo. V tomto tutoriálu projdeme nejlepšími 4 způsoby nákupu bitcoinů pomocí Skrill. Porovnáme různé stránky nabízející Skrill jako platební metodu podle jejich poplatků, zákaznické podpory a snadného použití.

Než se pustíme do různých metod nákupu bitcoinů se Skrillem, projdeme si, proč PayPal a Skrill tak obtížně nakupují bitcoiny s jejich službami. Pojďme do toho přímo!

Proč je při nákupu bitcoinů se Skrill tak málo možností?

Jednoduchá odpověď je tato: platby prováděné prostřednictvím služeb jako PayPal a Skrill mohou být reverzibilní, zatímco bitcoinové transakce ne. To je problém vzhledem k tomu, že tímto způsobem se můžete snadno dostat scammed.

Řekněme, že jste své bitcoiny někomu prodali, a jakmile obdržíte platbu, odešlete bitcoiny. Kupující nyní může svoji transakci zvrátit (podáním sporu a potenciálním vyhráním, protože nemáte žádný důkaz o dodání jakéhokoli zboží nebo služeb). Kupující získá své peníze zpět a obdrží vaše bitcoiny. Dostanou dort a sní ho také. A zůstali jste s prázdnými rukama.

PayPal je zdaleka nejpřísnější a zakazuje komukoli prodávat nebo kupovat bitcoiny pomocí PayPal (k dispozici je několik alternativních řešení, přečtěte si o nich zde) zatímco společnost Skrill umožňuje burzám, aby ji používaly. Burzy, které přijímají Skrill, však obvykle kladou vyšší poplatek, aby pokryly potenciální riziko podvodu.

Nejlepší 4 nejlepší způsoby nákupu bitcoinů pomocí Skrill

1. BitPanda

První alternativou, kterou projdeme, je BitPanda. BitPanda je online bitcoinová burza, která vám umožňuje platit Skrill. Zaregistrujte si tam účet, klikněte na „koupit“ a začněte výběrem Skrill jako platební metody. Poplatky jsou skryty uvnitř ceny za vaše bitcoiny, takže nepanikařte, pokud je nad aktuální tržní cenou – je to prémiový poplatek, který se přidává k ceně.

Poplatek se pohybuje kolem 4% za platby Skrill na BitPandě, což je nejnižší na trhu (při použití Skrill). Pokud se však chystáte obchodovat, nedoporučujeme používat k placení Skrill, protože sníží mnoho vašich zisků. BitPanda je bohužel nyní k dispozici pouze v Evropě. Kryptoměny však můžete prodávat pomocí BitPandy v USA.

BitPanda je důvěryhodná a uživatelsky přívětivá burza, kterou velmi doporučujeme všem našim čtenářům v Evropě.

ZAČNĚME S BITPANDOU!

2. VirWox

VirWox, neboli virtuální světová burza, je další schůdný způsob nákupu bitcoinů pomocí Skrill. Tenhle je však trochu více potíží. S VirWox si můžete koupit Second Life Lindens, který se používá v největším virtuálním světě na světě „Second Life“. Začněte tím přihlášení k VirWox. Jakmile získáte svůj účet, budete požádáni o jméno svého avatara v „Second Life“, ponechejte jej tak, jak je, u „No Avatar“.

Nyní je čas financovat účet VirWox. Přejděte dolů na „Vklad“ a zadejte částku USD nebo EUR, kterou chcete vložit. Kliknutím na ikonu Skrill (MoneyBookers) se dostanete přesměrování na platební stránku, kde můžete platit Skrill.

Jakmile platba proběhne, je čas koupit nějaký SSL (Second Life Lindens). Uvidíte aktuální sazbu SSL na VirWoxu a za částku, kterou jste vložili, si můžete koupit co nejvíce.

Nyní, když máte na svém účtu nějaké SSL, je čas je vyměnit za bitcoiny. Přejděte na stránku výměny SSL / BTC. Zadejte částku bitcoinu, kterou chcete koupit, a klikněte na „Další“. Mějte na paměti, že VirWox může zpoždění výměny až o 48 hodin.

Jakmile úspěšně vyměníte SLL za bitcoiny, můžete je nyní vybrat do své bitcoinové peněženky. Vložte svou veřejnou adresu bitcoinu a vyplňte, kolik chcete vybrat, a bitcoiny vám budou převedeny. Voilá!

I když je to trochu komplikovanější, je to skvělý způsob, jak nakupovat bitcoiny pomocí Skrill – zejména proto, že poplatky nejsou příliš vysoké, stejně jako jsou dostupné v USA.

ZAČNĚTE S VIRWOXEM!

3. LocalBitcoiny

LocalBitcoins je bitcoinové tržiště, kde se prodejci a kupující bitcoinů mohou setkávat a vyměňovat si je peer-to-peer (můžete si to představit jako eBay, ale pro bitcoiny). LocalBitcoins je k dispozici po celém světě, kdekoli, kde jsou prodejci. Zde najdete prodejce, kteří nabízejí Skrill jako platební metodu. Nezapomeňte se podívat na jejich reputaci, protože v tomto případě nedojde k velké výměně, ale jednotlivec a riziko podvodu je o něco vyšší.

Mějte na paměti, že cena, kterou by prodejce mohl chtít, může být o něco vyšší, pokud přijme Skrill, protože pro ně existuje obrovské riziko. Ale toto je stejné se všemi metodami, které jsme v tomto článku přezkoumali (kromě metody VirWox).

Celkově bychom tuto metodu doporučili těm, kteří chtějí Skrill použít k nákupu bitcoinů v USA, protože je to mnohem méně potíží, než když to děláte přes VirWox. Cena, kterou musíte zaplatit pomocí Skrillu, je jako vždy vysoká, ale pokud musíte Skrill používat, je to skvělá volba.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY!

4. Paxful

Paxful je přesně to samé jako LocalBitcoins, bitcoiny nakupujete spíše od jednotlivců než od společností. To vyžaduje, abyste se podívali na prodejce, kterým důvěřujete, a to tak, že si přečtete jejich recenze a jejich celkové hodnocení, abyste mohli zjistit, jak s nimi zažívají ostatní.

Nabídka služby / produktu (v tomto případě bitcoinu) na trhu spočívá v tom, že jedna negativní recenze může vaše podnikání úplně strhnout. Prodejci tedy budou vždy muset zajistit, aby jejich zákazníci byli spokojení a jejich celkové hodnocení bylo vysoké. To nás, kupující, staví do skvělé pozice, protože pokud nás podvedou, přijdou nejen o naše podnikání, ale také o spoustu dalších věcí.

Paxful je skvělé tržiště pro spojení s prodejci a mnohem lepší alternativa než nákup / prodej skupin na Facebooku nebo na eBay. Poplatky jsou vždy vyšší, než když platíte kreditní kartou nebo bankovním účtem, ale pokud vám to stojí za to – pokračujte.

ZAČNĚME S PAXFUL!

Závěr

Nákup bitcoinů pomocí Skrillu je trochu bolest v zadku, ale jakmile najdete dobrého prodejce na Paxful nebo LocalBitcoins nebo to uděláte několikrát pomocí BitPanda nebo VirWox, budete nastaveni. I když nutně nedoporučujeme nakupovat bitcoiny pomocí Skrillu, samozřejmě musíte, a tyto 4 možnosti jsou nejlepší způsoby, jak toho dosáhnout.

Hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me