8 nejlepších burz pro nákup bitcoinů přes PayPal v roce 2021

1. LocalBitCoins 2. Paxful 3. LocalCryptos
Logo LocalBitcoins.com paxful
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Jste fanouškem používání PayPal a hledání způsobu, jak nakupovat bitcoiny pomocí PayPal? Každý z nás ví, že PayPal je lídrem na trhu elektronického obchodování a nyní se připojil k rozvíjejícímu se trhu bitcoinů. Vidíte, že je docela náročné nakupovat bitcoiny pomocí služby PayPal, protože si je nemůžete koupit přímo. To teď není vůbec znepokojující. Zabývali jsme se tématem tím, že jsme zkontrolovali některé z nejspolehlivějších stránek, kde si můžete koupit bitcoiny pomocí PayPal. Nejlepší stránky, kde můžete zvážit nákup bitcoinů prostřednictvím služby PayPal, jsou vysvětleny níže.

8 nejlepších burz pro nákup bitcoinů přes PayPal 2021

1. LocalBitcoins

Logo LocalBitcoins.comV roce 2012 byl spuštěn nejstarší a nejoblíbenější web pro výměnu peer-to-peer, který slouží uživatelům po celém světě. Tato stránka je jedinečná pro umožnění osobního obchodování osobně. Jako kupující si můžete vybrat prodejce podle svého výběru na základě seznamu reklam prodejců zobrazených na webu. S danou osobou se můžete setkat pro další obchodování. Přesto LocalBitcoins nabízejí osobní obchodování. je důvěryhodný a spolehlivý. Stránka funguje jako systém úschovy a udržuje bezpečnost a soukromí svých uživatelů.

Podporované země

LocalBitcoins slouží globálně kromě Německa a New Yorku kvůli předpisům. Provoz webu zcela závisí na likviditě jeho uživatelů v dané zemi.

Jak to funguje?

LocalBitcoins má jednoduché a intuitivní rozhraní. Vytvoření účtu trvá 20 sekund, než se zaregistrujete pomocí své e-mailové adresy. Stránka podporuje různé platební metody. Nyní, když znáte kroky nákupu bitcoinů v hotovosti, pojďme diskutovat o procesu nákupu bitcoinů přes PayPal.

Nejprve musíte vytvořit účet pomocí své e-mailové adresy. Jako kupující si můžete vybrat libovolného prodejce podle svého výběru ze seznamu prodejců zobrazeného na stránce, nebo můžete přidat částku a zadat PayPal jako platební metodu. Seznam prodejců, kteří jsou připraveni přijmout PayPal, bude přemístěn. Můžete si vybrat vhodného prodejce podle svého výběru a provést další obchod. Dostanete se na stránku, kde musíte zadat částku za nákup bitcoinů. Můžete vidět limity a obchodní podmínky uvedené prodejcem. Někteří prodejci mohou požádat o ověření ID spolu s ověřením vašeho telefonního čísla. V profilu prodejce je sekce zpětné vazby, která kupujícím pomůže zvolit optimálního prodejce. Kupující by měl zkontrolovat historii obchodování prodejce se zpětnou vazbou od ostatních uživatelů. Poplatek účtovaný webem je ve srovnání s jinými weby mírně vysoký. Poplatek je přibližně 20% ve srovnání s místními směnnými kurzy bitcoinů. Kromě toho je webem účtován 1% poplatek.

Soukromí

LocalBitcoins chrání soukromí uživatelů tím, že respektuje anonymní povahu bitcoinů. Proto web nevyžaduje žádné ověření ID ani osobní údaje. Jediným kritériem požadovaným pro vytvoření vašeho účtu je e-mailová adresa. Jelikož se jedná o P2P web, propojení vašeho bankovního účtu není povinné. Někteří obchodníci mohou požádat o vaše ID a další podrobnosti. Nákup bitcoinů výměnou za místní fiat měny je pro uživatele bonusem navíc.

Bezpečnostní

LocalBitcoins svým nastavením zabezpečení vůbec neohrožil. Stránka je šifrována protokolem HTTPS s ochranou Guard jako dalším bezpečnostním opatřením. Stránka povolila dvoufaktorové ověřování pomocí SMS a e-mailu. Výzkumníci v oblasti bezpečnosti by s touto stránkou měli určitě počítat, protože tato stránka má vynikající program bílých klobouků, který vyřadí konkurenci.

Vynikající systém úschovy stránek omezuje kupující před podvodem.

Poplatky a limity

Je to dobrá zpráva pro všechny kupující. LocalBitcoins neukládá kupujícím žádný poplatek, prodejci však musí zaplatit poplatek ve výši 1%. Bitcoinový síťový poplatek bude každopádně účtován na všechny transakce. Prodejci mají výhodu přizpůsobení směnných kurzů, což je problém kupujících. Někteří prodejci účtují vysoké poplatky, aby zakryli poplatek, který jim web vybírá.

Stránka neuplatňuje žádné omezení počtu a objemu transakcí mezi obchodníky. Obchodníci však mohou mít limity se vzájemným souhlasem.

Zákaznická podpora

Při řešení všech vašich dotazů se určitě můžete spolehnout na zákaznickou podporu webu. Sekce FAQ tohoto webu odpovídá na většinu vašich dotazů. Nakonec můžete kontaktovat LocalBitcoiny prostřednictvím e-mailu a odpověď webu je také velmi rychlá.

Profesionálové

Kromě toho, že je uživatelsky přívětivým webem, jsou LocalBitcoins také rychlé a spolehlivé. Ochrana soukromí uživatelů je zachována.

Nevýhody

Vzhledem k tomu, že web nabízí osobní obchodování, uživatelé by měli být opatrní, aby se nedostali k podvodům. Prodejce má úplnou pravomoc upravovat směnné kurzy, což může kupujícího stát, aby zaplatil vysokou částku. Tato stránka není vhodná pro velké kupující.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY

2. Paxful

paxfulPaxful byl spuštěn v roce 2015 jako prominentní decentralizovaná burza. Tato výměna peer-to-peer se sídlem v USA nabízí svým uživatelům různé režimy online plateb. Burzu lze považovat za podobnou eBay, kde funguje jako prostředník pro obchodníky pro obchodování. Paxful funguje jako vynikající služba úschovy.

Podporované země

Paxful neomezuje oblast svého působení. Každý uživatel se může zaregistrovat bez ohledu na to, do jaké země patří. Někteří prodejci navíc mohou uvalit na země, s nimiž chtějí obchodovat, snížení. Paxful však nabízí způsoby platby, které jsou celosvětově přijímány, což je pro uživatele výhodou.

Jak to funguje?

Paxful má elegantní rozhraní se všemi zobrazenými informacemi snadno srozumitelným způsobem. Stránka nabízí širokou škálu platebních metod, jako jsou vklady v hotovosti, kreditní / debetní karty, Western Union, MoneyGram, národní bankovní převod, dárkové karty a PayPal. Uživatelé musí při nákupu bitcoinů přes PayPal postupovat podle několika jednoduchých kroků. Proces je podrobně vysvětlen níže.

Uživatelé mají možnost nakupovat bitcoiny přímo, jako když vstupují na web, nebo si mohou bitcoiny koupit po registraci. Jakmile se zaregistrujete, uvidíte okno s možnostmi zahrnujícími částku, typ platební metody, místní měnu pro nákup bitcoinů. Můžete si vybrat vhodného prodejce podle svého pohodlí, nebo Paxful vybere za vás. Jakmile je obchod zahájen, budete přesměrováni na funkci chatu, kde můžete vyjednávat s prodejcem. Protože je kupující na pokraji platby, bitcoiny prodávajícího jsou drženy v úschově a kupující musí po provedení platby označit jako „zaplaceno“. Jakmile prodejce potvrdí platbu, bitcoiny se uvolní z úschovy. Máte 30 minut na potvrzení dohody, jinak bude dohoda automaticky zrušena po 30 minutách.

Soukromí

K registraci na tomto webu je vyžadována e-mailová adresa. V uvítacím e-mailu, který je odeslán na váš e-mail v době vytvoření účtu, budou uvedeny dva odkazy. Jeden odkaz slouží k ověření vaší e-mailové adresy a druhý k povolení dvoufaktorového ověřování. Dvoufaktorové ověřování lze provádět pomocí SMS a pomocí aplikace Google Authenticator.

Bezpečnostní

Paxful vytváří peněženku v době obchodu, kde musí prodejce ukládat bitcoiny, což je zcela zabezpečeno účinným systémem úschovy stránek. Paxful je dále zabezpečen společností Comodo, což znamená, že web je šifrován pomocí 256bitového SSL. k zabezpečení uživatelského prostředí vyhovuje Paxful standardům zranitelnosti PCI. Stránka má možnost poskytnout zpětnou vazbu prodejcům, což pomáhá dalším kupujícím vybrat optimálního prodejce.

Poplatky a limity

Podobně jako LocalBitcoins, Paxful neúčtuje kupujícím žádný poplatek, ale ano, budou účtovány prodejcem. Paxful ukládá prodejci 1% poplatek plus určitý poplatek za bitcoinové sítě. Prodejci mají navíc plnou kontrolu nad stanovováním poplatku. Prodejci přijímající dárkové karty vám obvykle účtují vysoké poplatky. Web na transakce nijak neomezuje. Před obchodováním však musíte zkontrolovat limity platné prodejcem.

Zákaznická podpora

Můžete kontaktovat Paxful prostřednictvím daného bezplatného čísla nebo prostřednictvím jeho stránky na Facebooku. Systém podpory je poměrně komplexní a nabízí také podporu prostřednictvím chatu a e-mailu. Může trvat několik hodin, než zástupci odpoví prostřednictvím chatu a pošty.

Profesionálové

Paxful přijímá dárkové karty jako platební metodu, což je opravdu skvělé. Stránka je velmi snadno použitelná a má pokročilé nastavení zabezpečení. Spolu s nízkým obchodním poplatkem web také podporuje systém zpětné vazby, který pomáhá uživateli vybrat vhodného prodejce.

Nevýhody

Vzhledem k tomu, že se jedná o výměnný web typu peer-to-peer, existuje riziko, že bude podveden.

ZAČNĚME S PAXFUL

3. LocalCryptos

Místní Cryptos paypalLocalCryptos velmi snadno nakupuje bitcoiny přes PayPal. Tržiště LocalCryptos vám nabízí bezpečnou platformu pro transformaci vašeho zůstatku PayPal na az bitcoinů.

Klíčové vlastnosti

Hlavní rysy LocalCryptos jsou:

Tržiště mezi lidmi

LocalCryptos nabízí osobní trh s více než 100 000 obchodníky s kryptoměnami. To znamená, že jakýkoli obchod prostřednictvím LocalCryptos probíhá přímo s jiným obchodníkem.

Podmíněné chráněné

Zabezpečená služba úschovy chrání všechny transakce PayPal. Prodejce umístí BTC do úschovy před odesláním vašeho převodu PayPal, což znamená, že LocalCrypto umožňuje bezpečné platby. V prohlížečích kryptoměna napájí webovou peněženku a zajišťuje, abyste byli dobře chráněni před hackery nebo krádežemi kryptoměny.

Rychlé převody

Rychlé převody zajišťují, že transakce PayPal s BTC budou provedeny do patnácti minut nebo méně. Více než tisíc online obchodníků je každou hodinu na LocalCryptos.

Šifrování typu end to end

LocalCryptos byla první platformou, která implementovala end-to-end šifrování pro zasílání zpráv.  

Nákup BTC přes PayPal na LocalCryptos

Zajímá vás, jak si můžete koupit kryptoměnu přes PayPal pomocí LocalCryptos?

Registrace na LocalCryptos trvá jen třicet sekund. Poté může kdokoli zveřejňovat nabídky na nákup nebo prodej bitcoinů. Filtrujte podle Pay Payal, umístění a jakýchkoli dalších vyhledávacích kritérií. Jakmile je obchod a směnný kurz uzamčen a akceptován druhou stranou, začněte s PayPal obchodovat s BTC a převádět peníze.

ZAČNĚTE S LOCALCRYPTOS

4. Cancoin

logo cancoinCancoin, nová decentralizovaná burza typu peer-to-peer, přitahuje uživatele svou flexibilní sadou nástrojů s vynikajícími funkcemi. Tento web nabízí řadu funkcí s hlavním zaměřením na bezpečnost uživatelů.

Podporované země

V současné době Cancoin slouží v USA a Kanadě. Můžete odeslat a odeslat žádost o podporu vašeho regionu s možností „podpořit váš web“ v rámci umístění „Marketplace“ vašeho webu..

Jak to funguje?

Nákup bitcoinů na Cancoinu je zdlouhavý proces. Účet můžete snadno vytvořit pomocí e-mailové adresy s heslem. Před nákupem bitcoinů si musíte vygenerovat bezpečnou multic podpisovou peněženku kliknutím na možnost „generovat peněženku“. Peněženka je zabezpečena jedinečnou mnemotechnickou počáteční frází generovanou náhodným chováním vašeho kurzoru, což je hlavní klíč pro váš účet. Po nastavení těchto věcí si můžete bitcoiny koupit na tržišti webu, kde si můžete prohlédnout seznam různých prodejců s jejich nabídkami. Můžete si vybrat relevantního prodejce a můžete dále vyjednávat o vestavěné funkci chatu na webu. Později stačí zadat částku za nákup bitcoinů od prodejce podle vašeho výběru. Po provedení transakce existuje časový limit. Po zadání objednávky od kupujícího musí prodejce převést bitcoiny do multi-podpisové peněženky vytvořené webem. Po ověření přítomnosti bitcoinů v multisig peněžence musí kupující zaplatit prodejci požadovanou platební metodou k dokončení transakce. Prostředky se uvolní, až když získáte podpisy 2 ze 3.

Soukromí

Vytvoření účtu na Cancoinu vyžaduje vaši e-mailovou adresu a heslo. Někteří prodejci mohou požádat o ověření vašeho ID s dalšími osobními údaji. Cancoin nabízí 2-ze-3 multi-podpis peněženku zabezpečit všechny transakce. Aby uživatel mohl koupit bitcoiny, musí mít 2 podpisy ze tří (kupující, prodejce a Cancoin).

Bezpečnostní

Cancoin vyřadil konkurenci, pokud jde o nastavení zabezpečení. Ačkoli peněženka s více podpisy zajišťuje bitcoiny uživatele, při generování peněženky se vytvoří bezpečná mnemotechnická zkratka. Uživatelé mají plnou kontrolu nad svými soukromými klíči. Údaje o uživateli jsou zabezpečeny šifrováním souborů AES-256 CTR. Uživatelé jsou přesměrováni na integrovanou funkci šifrovaného chatu pro další obchodní jednání. Časté upozornění prostřednictvím SMS a e-mailu vylepšují nastavení zabezpečení webu.

Poplatky a limity

Cancoin dodržuje transparentní strukturu poplatků. Při obchodování na tržišti je na straně prodejce účtován poplatek 1%. Navíc je přidán určitý poplatek v závislosti na bitcoinové síti. Poplatek je přidán během objednávky, která se zobrazí na blockchainu. Kupující jsou osvobozeni od poplatků ze stránek.

Zákaznická podpora

Uživatelé mohou za účelem vyřešení svých dotazů komunikovat s různými fóry nebo má web také další znalostní databázi. Můžete se také spojit s Cancoinem prostřednictvím různých stránek sociálních médií.

Profesionálové

Cancoin má vynikající zabezpečení a výjimečnou reputaci. Stránka zajišťuje transparentnost s ohledem na poplatek. Spolu s podporou různých platebních metod existuje mnoho skvělých funkcí a nástrojů, které web nabízí pro pohodlí uživatele.

Nevýhody

Web se musí vyvíjet z hlediska likvidity.

ZAČNĚTE S KANCOINEM

5. Wirex

logo wirexSpolečnost Wirex nebo dříve známá také jako E-Coin se prodává jako „hybridní platforma osobního bankovnictví“, která podporuje fiat i kryptoměny. Wirex je debetní karta, která integruje tradiční peněžní a bankovní služby. Tato londýnská společnost byla založena v roce 2015 podporou tří fiat měn (americké dolary, eura, libra šterlinků).

Podporované země

Wirex slouží různým zemím v různých částech světa. Společnost Wirex bohužel v USA nepůsobí.

Jak to funguje?

Wirex má jednoduchou a uživatelsky přívětivou platformu. Používání Wirexu není vůbec komplikované. Proces je vysvětlen níže.

Nejprve musíte vybrat typ karty (fyzickou nebo virtuální) kliknutím na „vygenerovat novou kartu“. Poté propojte kartu se svým účtem PayPal a ověřte ji. Ověření vaší karty vyžaduje, abyste na svůj účet PayPal vložili alespoň 3 $, aby vám PayPal mohl účtovat poplatky. Poté se vedle vaší transakce na vašem účtu Wirex zobrazí čtyřmístný PIN, který bude vaším ověřovacím PIN pro vaši kartu. Musíte vložit prostředky na svůj účet PayPal a později si můžete vybrat prostředky z účtu PayPal na svůj účet Wirex. Nakonec si můžete bitcoiny koupit z karty Wirex. Na získání svých bitcoinů si budete muset počkat několik dní.

Soukromí

Společnost Wirex nedodržuje anonymní povahu bitcoinů, protože vyhovuje předpisům KYC a AML. Společnost Wirex vyžaduje ověření ID a důkaz adresy svých zákazníků. Ověřené dokumenty jsou uchovávány po dobu nejméně 6 let a jsou předávány regulačním orgánům bez upozornění držitelů účtů. Uživatel může zpracovávat transakce bez ověření účtu až do určitých limitů.

Bezpečnostní

Společnost Wirex se spojila s BitGo zajišťujícím zabezpečení všech účtů. Všechny účty jsou vybaveny bitcoinovou peněženkou BitGo, což je peněženka s více podpisy, s šifrováním SSL. K dispozici je dvoufaktorové ověřování i převody peněz a změna podrobností účtu vyžaduje časově citlivé potvrzení. Držitelé karet jsou nuceni zadat svůj jedinečný čtyřmístný PIN pro transakce typu „over-the-counter“ podle procesu čipu a PIN od společnosti Wirex.

Poplatky a limity

Poplatek účtovaný společností Wirex je konkurenceschopný. Aktivace karty a přidání jména držitele karty vám nebude účtovat žádný poplatek. Doručení fyzické karty prostřednictvím DHL vás však bude stát 50 $ nebo 17 $ prostřednictvím Royal Mail. Na druhou stranu vás doručení virtuální karty bude stát 3 USD. Za transakce prováděné pomocí Wirex se neúčtuje žádný poplatek.

Za tuzemské transakce v bankomatu bude účtován poplatek (2,5 USD, 2,25 EUR a 1,75 GBP). Zatímco mezinárodní transakce ATM budou účtovány (3,50 USD, 2,75 EUR, 2,25 GBP) poplatek. Kromě toho je účtován povinný měsíční poplatek za oznámení SMS (1,00 USD / EUR / GBP) plus poplatek za převod karty (0,25 USD / EUR / GBP). Změna PIN vás také bude stát poplatek (1,00 USD, 0,80 EUR, 0,60 GBP). na zahraniční transakce se vztahuje transakční poplatek odpovídající 3% z celkové částky transakce. Transakce POS a ePOS jsou však zdarma. Na rozdíl od jiných platforem Wirex neúčtuje žádné poplatky za nečinnost.

Limity se u ověřených a neověřených účtů liší. Wirex uvádí podrobný souhrn limitů. Limity účtu bitcoinů a limity účtů PayPal jsou uvedeny níže.

Limity bitcoinového účtu BTC
Přidat prostředky (z externího účtu)
Min./max Bez omezení
Směnárna (z karty Wirex)
Minimální hodnota 0,01
Maximální jednotlivá hodnota 3
Maximální denní limit 20
Max. Měsíční limit 100
Odeslat prostředky (na externí účet)
Minimální jednotlivá hodnota 0,001
Maximální denní limit 20
Max. Měsíční limit 250
PayPal a platební limity třetích stran USD / EUR / GBP
Počet transakcí za 24 hodin 2/2/2
Minimální hodnota jedné transakce 1/1/1
Maximální hodnota jedné transakce 500/500/400
Maximální hodnota transakcí za 24 hodin 500/500/400
Maximální hodnota životnosti transakcí Žádný limit na žádnou z fiat měn

Zákaznická podpora

Společnost Wirex má tým podpory 24/7, který vyřeší všechny vaše dotazy spolu s bezplatným číslem. Na Wirex se můžete dostat prostřednictvím e-mailu nebo sociálních médií. Wirex nabízí dobrý systém podpory.

Profesionálové

Platforma Wirex je spolu s mobilní aplikací velmi intuitivní, aby svým uživatelům usnadnila práci. Wirex podporuje různé měny a také přijímá financování altcoinem. Stránka má nastaveno dobré zabezpečení.

Nevýhody

Wirex nenabízí žádnou anonymitu a uživatel musí ověřit účet poskytnutím různých dokumentů a podrobností. Tato stránka nepodporuje obyvatele USA.

ZAČNĚTE S WIREXEM

6. Kryptonit

Cryptonit vám umožňuje nakupovat bitcoiny prostřednictvím služby PayPal přijímáním vkladů z účtů PayPal. Poplatek za vklad je poměrně vysoký a činí 9,8%, zatímco obchodování je bezplatné. Web má přísný proces ověření. Budete muset předložit naskenovanou kopii ID, ověření adresy a selfie, ve které držíte dokumenty.

Jak to funguje?

Zaregistrujte svůj účet odesláním všech uvedených dokumentů jako součásti procesu ověření. Dále vložte USD kliknutím na kartu „Finance“. Nakonec zadejte částku, kterou chcete koupit bitcoiny, a dokončete proces výběrem PayPal.

ZAČNĚTE S KRYPTONITEM

7. eToro

logo etoroeToro je platforma, která vám umožňuje nakupovat bitcoiny prostřednictvím služby PayPal, ale neumožňuje vám vybírat nebo posílat bitcoiny jiným lidem. Bitcoiny můžete prodávat pouze za nekryté měny. Tato služba bohužel není pro nás obyvatele k dispozici. Stránka nabízí různé platební režimy s nízkým poplatkem. Uživatelům je účtován poplatek za výběr ve výši 25 USD spolu s poplatkem za převod v jiných měnách. Za 12 měsíců neaktivní účty bude účtován měsíční poplatek 5 $. Web také uplatňuje limity na transakce. Na výběr je stanoven limit 50 $, zatímco ověřený uživatel může na svůj účet vložit až 10 000 $ měsíčně. Limity vkladů PayPal zahrnují minimální jednotlivý vklad (50 USD), maximální jednotlivý vklad (5 000 USD) a maximální limit vkladu za měsíc (10 000 USD).

eToro také udržuje bezpečnost uživatelů tím, že umožňuje dvoufaktorové ověřování a šifrování SSL. Stránka také nabízí komplexní zákaznickou podporu.

Jak to funguje?

Nejprve se přihlaste na web a zaregistrujte svůj účet. Poté propojte svůj účet PayPal s účtem eToro a můžete začít.

ZAČNĚTE S ETORO

8. VirWox [Nyní uzavřeno]

virvoxVirWox je zvláštní směs na trhu kryptoměn, která byla původně založena za účelem obchodování s Second Life Lindens (SLL) a dalšími virtuálními měnami v roce 2007. Tato rakouská burza byla původně zahájena k obchodování s virtuálními měnami používanými pro hraní her. Stránka má více než 740 000 registrovaných uživatelů. VirWox je jedním z nejpopulárnějších webů, které nabízejí PayPal jako svůj hlavní způsob platby.

Podporované země

Tato nejstarší burza je k dispozici po celém světě.

Jak to funguje?

Vytvoření účtu na VirWoxu je zcela zdarma a nezapomeňte, že bitcoiny nelze koupit přímo pomocí PayPal na VirWoxu. Nejprve si budete muset koupit Linden Dollars a poté je vyměnit za bitcoiny. Proces nákupu bitcoinů pomocí PayPal na VirWoxu je jednoduchý a je vysvětlen níže.

Nejprve si vytvořte účet kliknutím na možnost „ještě nejste zaregistrováni?“ Budete vyzváni k zadání některých základních osobních údajů. Po zadání podrobností obdržíte e-mail s heslem. Musíte se přihlásit na web pomocí tohoto hesla. Zaslané heslo je dočasné a je nutné jej do 24 hodin změnit. Pokud se heslo ve stanovené době nezmění, bude váš účet smazán. Heslo lze změnit kliknutím na možnost „změnit nastavení“. Jakmile je vytvořeno nové heslo, můžete vložit z PayPalu kliknutím na možnost „Vložit“. Zadejte částku, kterou chcete vložit, a klikněte na možnost „platba přes PayPal“.

Dále se musíte přihlásit na PayPal a zobrazí se částka, kterou jste zadali pro vklad. Zobrazená částka bude o něco menší než částka zadaná kvůli poplatku uloženému společností VirWox. Další kroky zahrnují nákup Second Life Lindens výměnou za vaši fiat měnu. Chcete-li koupit SLL, budete muset prodat USD / EUR přítomné na vašem účtu PayPal. dostanete SLL výměnou za vaši fiat měnu a dokončíte objednávku. Dále vyberte v levém postranním panelu „BTC / SLL“ a výměnou za SLL získáte bitcoiny. Proces je podobný a jednoduchý. Musíte zadat množství bitcoinů, které chcete koupit, a kliknout na „další“. Pokud je proces úspěšný, uvidíte zůstatek v bitcoinech v levém horním rohu.

Soukromí

VirWox respektuje anonymní povahu bitcoinů a nepožaduje od svých uživatelů žádné ověření.

Bezpečnostní

Web uvádí, že nesdílí podrobnosti o uživateli s třetími stranami. VirWox je součástí Virtual World Services Gmbh a pracuje na protokolu HTTPS, který zajišťuje všechny podrobnosti o uživateli. Web se řídí přísnými zásadami red-flag, což má za následek časté blokování a pozastavení účtů. Na stránce nejsou uloženy ani údaje o kreditní kartě.

Poplatky a limity

Vzhledem k tomu, že web původně nebyl založen na nákup BItcoinů prostřednictvím služby Paypal, může vám převod lipových dolarů na nákup bitcoinů prostřednictvím služby PayPal mírně účtovat další poplatek. Někteří uživatelé jsou připraveni zaplatit vysokou částku, protože neexistuje větší konkurence v podpoře PayPalu při nákupu bitcoinů.

Výměnou za bitcoiny a za používání My Virtual Community PayPal Terminal vám neúčtujeme žádný poplatek a prostředky jsou k dispozici do dvou hodin. Prostředky jsou okamžitě k dispozici s expresním šekem PayPal s poplatkem (0,35 EUR 3,4%). Platba kreditní / debetní kartou vám z okamžitých prostředků naúčtuje poplatek (0,29 3,5% GBP, 0,49 USD 3,5%, 0,96 3,5% EUR). OKPAY je zdarma. Dovednost vás při okamžitém fondu bude stát poplatek (0,29 3,5% GBP, 0,49 USD 3,5%, 0,96 3,5 EUR). Paysafecard vám naúčtuje 20% a prostředky jsou okamžitě k dispozici. Sofortbanking vám bude účtovat 2,5% z okamžitých prostředků.

PayPal vám bude účtovat 1 EUR plus 2% za výběr. Výměna bitcoinů vás bude stát 0,002 BTC. Skrill, bankovní převod vás bude stát 1 EUR za výběr.

Neaktivní účty po dobu 12 měsíců budou účtovány 2 $ měsíčně.

Určité limity jsou kladeny na používání PayPalu k nákupu bitcoinů. Po vytvoření účtu bude váš vklad omezen na 90 $. Níže jsou vysvětleny obchodní limity na PayPal a Skrill.

Limity závisí na počtu aktivních dnů od doby, kdy jste se zaregistrovali. Limity se uplatňují ve čtyřech úrovních.

Úroveň 0 – můžete okamžitě obchodovat až do výše 90 EUR; 270 EUR.

Úroveň 1 – po 10 dnech můžete obchodovat až do 120 EUR; 900 EUR.

Úroveň 2 – po 45 dnech můžete obchodovat až do výše 200 EUR; 2000 EUR.

Úroveň 3 – po 90 dnech můžete obchodovat až do výše 400 EUR; 4000 EUR.

Úroveň 4 – na požádání můžete obchodovat až do výše 1000 EUR; 10 000 EUR.

První limit se počítá za 24 hodin a druhý limit se počítá za 30 dní. Ke kontrole limitů ve fiat měnách (USD, GBP a CHF) lze použít jednoduchý převodník měn.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora zahrnuje stránku s často kladenými dotazy, která odpovídá na většinu otázek. Zákaznická podpora by se měla zlepšit.

Profesionálové

VirWox je jednou z nejstarších burz s více než 740 000 uživateli po celém světě. Stránka podporuje širokou škálu platebních metod k nákupu bitcoinů a nepožaduje povinný vklad k nákupu bitcoinů. Proces obchodování je jednoduchý s okamžitými transakcemi.

Nevýhody

Nákup bitcoinů na tomto webu poprvé může vyžadovat určitý čas. Zákaznická podpora je subpar, je třeba ji upgradovat. Směnné kurzy na VirWoxu jsou mírně vysoké.

ZAČNĚTE S VIRWOXEM

Chraňte své bitcoiny pomocí těchto metod

I když můžete své bitcoiny ukládat online na webu, je nutné si pořídit bitcoinovou peněženku. Před nákupem bitcoinů z jakéhokoli webu zkontrolujte hodnocení webu. Při obchodování na burzách typu peer-to-peer se podívejte do sekce zpětné vazby prodejce. Získejte zabezpečenou bitcoinovou peněženku, jako je Ledger Nano S, TREZOR, KeepKey a mnoho dalšího dostupného na trhu.

Závěr

V tomto článku vidíte, že různé platformy umožňují uživatelům bezpečně nakupovat bitcoiny prostřednictvím služby PayPal snížením rizika zpětného zúčtování. Některé platformy prodávají bitcoiny za prémii, zatímco jiné za tržní cenu. Zkontrolovali jsme nejlepší weby pro nákup bitcoinů přes PayPal a je jen na vás, abyste si vybrali pohodlnou metodu a skočili přímo do ní.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me