Aparatinės įrangos piniginių palyginimas: „BC Vault Vs Ledger Nano Vs Trezor Vs Keepkey“

Kriptovaliutų rinka yra tarsi kalneliai. Jei esate viso važiavimo metu ir nenorite rizikuoti prekyba, geriausias būdas padidinti pelną yra kriptografijos ilgalaikis saugojimas, dar žinomas kaip hodl.

Svarstant ilgalaikį saugojimą, aparatinė piniginė yra optimaliausias sprendimas norint išlaikyti kriptovaliutų saugumą ir neapsaugoti jūsų investicijų nuo internetinių grėsmių. „Ledger Nano S“ ir „Trezor“ yra pionieriai tarp šaldymo įrenginių, kurių trečias stiprus dalyvis yra „Keepkey“.

Tačiau neseniai šifravimo rinkoje buvo pristatytas naujas produktas – „BC Vault“, kuris gali pasigirti kaip saugiausia ir praktiškiausia šiuo metu turima kriptografinės aparatinės įrangos piniginė. Taigi palyginkime keletą pagrindinių keturių populiariausių įrenginių savybių ir pažiūrėkime, kaip atrodo šaldymo saugykla ateityje.

„BC Vault Vs Ledger Vs Trezor Vs Keepkey“: kuris yra geriausias?

1. „BC Vault“

Iš pirmo žvilgsnio „BC Vault“ jaučiasi didesnė nei kitos piniginės. Tačiau prietaisas nėra iš tikrųjų stambus ir gali lengvai tilpti į kišenės vidų. Jame yra didelis OLED ekranas, kuriame vienu metu rodoma visa svarbi operacijų informacija, įskaitant visą indėlio adresą ir sumą, o tai yra nepaprastai svarbu norint sumažinti „žmogaus-viduryje“ atakos riziką. „BC Vault“ man ypač patinka „D-pad“, todėl prietaisą lengviau naudoti nei „Ledger“ ar „Trezor“ piniginės.

BC skliauto palyginimasĮrenginys ir jo programa palaiko visus ERC20 žetonus (apie 190 000) ir daugybę kriptovaliutų, populiariausios yra „Bitcoin“, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“, „Litecoin“, „Ripple“, „Dash“ ir daugelis kitų. Vienoje programoje galite valdyti kelias valiutas viename įrenginyje, o tai yra ne tik praktiškiau, bet ir saugiau nei naudotis kitomis internetinėmis paslaugomis..  

Unikaliausias „Vault“ dalykas yra tai, kad jis sukuria nepriklausomas anonimines pinigines atsitiktinai purtydamas įrenginį. Konkuruojančiuose aparatūros įtaisuose yra matematiškai susietos piniginės, visos sujungtos su atkūrimo sėkla, taigi, jei kas nors sužinos, kad turi prieigą prie visų kitų piniginių.

„BC Vault“ piniginės nėra deterministinės – galite jas atskirai užšifruoti ir kurti atsargines kopijas, taigi, jei kuri nors jūsų piniginė bus pažeista, tai niekada neliks prie kitos „Vault“ saugomos piniginės. Šifravimas yra didžiausia stiprybė, kurios trūksta kitoms aparatinėms piniginėms. Be „BC Vault“ visuotinio slaptažodžio ir PIN kodo, kiekvieną piniginę galima užšifruoti papildomu slaptažodžiu ir PIN kodu ir sukurti atsarginę kopiją „microSD“ kortelėje arba popieriuje kaip QR kodą..

Pagal numatytuosius nustatymus atsarginės kopijos užšifruojamos jūsų slaptažodžiais / PIN kodais, tačiau jūs taip pat galite sukurti atsarginę piniginių kopiją nešifruotą (nerekomenduojama!). „Ledger“, „Trezor“ ir „KeepKey“ piniginėms atkurti naudoja sėklą BIP39 / 44. Sėklos frazės nėra užšifruotos, todėl jas reikia saugoti kur nors saugiai.

Apskritai, „BC Vault“ saugumas, be abejonės, yra pranašesnis už konkuruojančias šaldymo pinigines. „BC Vault“ yra vienintelis įrenginys, leidžiantis užrakinti kiekvieną sugeneruotą piniginę atskirai, todėl iš tikrųjų vienu prietaisu galite pasidalinti su kitais patikimais giminaičiais ar draugais. Turėdami visuotinę ir individualią piniginės prisijungimo informaciją, galite apsaugoti kiekvieną piniginę naudodami iki 4 kodų.

„BC Vault“ kūrėjai taip pat pasitiki savo šifravimo įgūdžiais, todėl iš anksto kiekvieną įrenginį įkėlė asmeniniu raktu, atitinkančiu „Bounty“ piniginę su 1 BTC. Jei sugebėsite tai sugadinti, atlygis bus jūsų.

Ar tu žinai @bc_vault #cryptowallet „Bounty“ piniginė („1BTC“ piniginė, esanti ant kiekvieno išsiųsto „BC Vault“ – galite ją atrakinti, priklauso nuo jūsų) dabar iš tikrųjų verta daugiau nei 1 BTC, nes kažkas jai paaukojo 0,16183 BTC &# 128578;https://t.co/97ZG3TTGOp

– Alenas Salamunas (@AlenSalamun) 2019 m. Balandžio 10 d

PRADĖKITE SU BC VAULT!

2. Trezoras

„Trezor One“ buvo pirmoji turima kriptografinės aparatinės įrangos piniginė. Pirmojo modelio didžiulė saugumo problema buvo ta, kad duomenys nebuvo saugomi saugioje mikroschemoje. Naujasis „Trezor“ modelis T atsikratė šios atsakomybės, tačiau vis tiek nesiūlo vartotojams užšifruoti savo atsarginės kopijos. Tai reklamuojama kartu su „Cryptosteel“, plienine spintele, kurią būsite paraginti įsigyti kaip papildomą, kad jūsų sėklos būtų saugios (pakuotės kaina 229 EUR).

Net ir be „Cryptosteel“ „Trezor T“ parduodamas beprotiškai brangiai, už 180 EUR. Naujas modelis turi didesnį ekraną nei „Trezor One“, kuriame šrifto dydis blogai įskaitomas. Tačiau užuot laikius mygtukus, „Trezor T“ turi jutiklinį ekraną, todėl ekranas vis dar yra per mažas, kad visas vartotojo malonumas būtų malonus..

Panašiai kaip „Ledger“ ir „Keepkey“ piniginėse, „Trezor“ atstatymo sėklas saugo „flash“ atmintyje. Palyginimui, „BC Vault“ saugo duomenis FRAM, kuris yra daug greitesnė ir patvaresnė laikmena.

Tiek „Trezor“, tiek „Ledger“ piniginės palaiko platų kriptovaliutų asortimentą, tačiau ne visos yra natūraliai palaikomos, todėl jas galite perkelti tik per trečiųjų šalių paslaugas.

PRADĖKITE SU „TREZOR“ pinigine!

3. Didžioji knyga „Nano S“

„Ledger Nano S“ yra prieinama kriptografinė piniginė USB atmintinės pavidalu, kuri suteikė svarbų „Trezor One“ pranašumą – ji pirmoji saugojo duomenis saugioje mikroschemoje ir neatskleidė jų nešifruotų..

Tai yra mažiausia iš lyginamųjų aparatinės piniginių, tačiau jos dydis nebūtinai daro tai palanku. Ekranas yra per mažas, kad būtų rodoma visa operacijos informacija, o du nedideli mygtukai daro navigaciją ir operacijos patvirtinimą nerangų.

Didžiosios knygos piniginės yra deterministinės, todėl kiekviena jūsų sukurta piniginė yra matematiškai susijusi su kitomis ir susieta su ta pačia, nešifruota BIP39 atkūrimo sėkla. Jei bus įsilaužta į kurį nors piniginės adresą, kiti automatiškai atsidurs pavojuje, taip pat yra „Trezor“ ir „Keepkey“. Kitas atlošas yra tas, kad prietaisas nerodo pastebimų pažeidimų, jei atidaromas jėga, skirtingai nei „Trezor“ ir „BC Vault“, kurie abu turi apgaulingą įrangą.

„Ledger Nano S“ piniginė

Be to, turėsite pašalinti programinės aparatinės įrangos atnaujinimo programas su „Ledger“, o „BC Vault“ programinės įrangos atnaujinimai atliekami neaktyviame skaidinyje, kad būtų išvengta duomenų praradimo..  

„Ledger Nano S“ palaiko daugybę skirtingų monetų ir žetonų ir parduoda pigiau nei „Trezor“, „Keepkey“ ir „BC Vault“. Bet tai nekeičia fakto, kad jo pajėgumai yra riboti, todėl vienu metu galėsite naudoti nedidelį kriptovaliutų asortimentą.

PRADĖKITE SU „LEDGER NANO S“!

4. „Key-Key“

„Keepkey“ yra didžiausia ir sunkiausia tarp lyginamųjų aparatinių piniginių. Ekranas yra didelis ir apima visą priekinį prietaiso dydį. Tai yra šiek tiek brangesnė nei „Ledger Nano S“, tačiau vis tiek yra gana prieinama (79 USD).

„Keepkey“ piniginė„Keepkey“ natūraliai palaiko tik 7 kriptovaliutas ir keletą ERC20 žetonų, todėl tai būtų naudinga tik tiems, kurie turi populiariausias valiutas, tokias kaip BTC, ETH ir kt. Kaip ir „Trezor“ ir „Ledger“, ji pagal numatytuosius nustatymus nesiūlo šifruotų atsarginių kopijų ir sukuria deterministinės piniginės, susietos su ta pačia atsigavimo sėkla.

PRADĖKITE SU LAIKIKA!

Kokia aparatinės įrangos piniginė išsiskiria?

Piniginė, siūlanti aukščiausią saugumą, palaikanti įvairias funkcijas ir praktiškiausia naudoti, tikrai yra „BC Vault“. Atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį, tai yra pigiausia investicija. „BC Vault“ yra naujos kartos aparatinė piniginė, turinti svarbių pranašumų kitoms gerai žinomoms piniginėms, atpažįstamoms tokiais prekės ženklais kaip „Ledger“ ir „Trezor“.

„BC Vault“ yra saugiausias jūsų kriptografinio turto įrenginys, nes jis atsitiktinai generuoja nepriklausomas pinigines, kurios nėra susietos su ta pačia BIP39 / 44 atkūrimo sėkla. Kiekvieną piniginę galima užrakinti iki 4 kodų (visuotinio slaptažodžio PIN, piniginės slaptažodžio PIN kodo) ir atskirai sukurti visų „microSD“ kortelės ar popieriaus slaptažodžių kopijas. „Ledger“, „Trezor“ ir „Keepkey“ pinigines galima atkurti tik naudojant pateiktą sėklos frazę, kuri nėra užšifruota, todėl ją reikia laikyti kur nors saugiai.  

Skirtingai nei kitos piniginės, naudojančios FLASH atmintį, „BC Vault“ saugo duomenis FRAM, kurio tarnavimo laikas ilgesnis ir talpesnis. Naudodami „BC Vault“ galite sukurti daugiau nei 2000 atskirų piniginių ir vienu metu valdyti daugybę skirtingų kriptovaliutų ir visus ERC žetonus – viename įrenginyje ir vienoje programoje..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me