BitQuick recenze – je to zabezpečená platforma?

BitQuick je bitcoinové tržiště, které umožňuje nákup a prodej bitcoinů pomocí hotovosti nebo SEPA převodu. Využívají přímočarý a idealistický přístup k nákupu a prodeji mincí, který spočívá v tom, že kupující vloží hotovost na bankovní účet prodejce a do tří hodin od nahrání potvrzení o vkladu je bitcoin odeslán. S BitQuick lze snadno nakupovat bitcoiny a bez zapojení prostředníka.

Pozadí BitQuick

BitQuick recenzeBitQuick byl založen v roce 2014 studentem strojírenství Jadem Musablatem, který cítil potřebu vytvořit legitimnější a bezpečnější platformu pro výměnu bitcoinů poté, co byl vyděšen svými penězi a čelil nebezpečí, že nebude k zabezpečení používat dvoufaktorovou autentizaci jeho účet.

Díky své obrovské popularitě BitQuick eskaloval do prominentní platformy pro uživatele k nákupu a prodeji bitcoinů. Během rozhovoru, když byl dotázán na jeho vizi pro Bitquick, Jad odpověděl: „Pro všechny ostatní budujeme platformu pro lidi, kteří věří v globálně propojenou digitální ekonomiku.

Doufám, že Bitquick může uživatelům poskytnout rychlé a bezpečné naskočení do a z bitcoinového ekosystému odkudkoli po celém světě. To umožní bitcoinu pokračovat v pronikání do hlavního proudu a umožní každodennímu spotřebiteli využívat sílu šetřící peníze a konektivita, kterou bitcoin nabízí “.

ZAČNĚTE S BITQUICKEM

Proč BitQuick?

Je nutné důkladně prozkoumat služby, které se rozhodnou pro nákup a prodej bitcoinů, protože častěji dochází k několika podvodům. Zde je důvod, proč BitQuick vyčnívá ze zbytku burz

 1. Snadný způsob převodu hotovosti na bitcoin a bitcoin na hotovost.
 2. Prodejci mohou vyložit své bitcoiny s vyššími sazbami než tržní sazby.
 3. Na rozdíl od jiných služeb nepotřebujete k nákupu bitcoinů kreditní kartu ani banku. Vše, co potřebujete, je hotovost.
 4. Snadné použití a skvělé pro začátečníky, kteří se dívají na svět bitcoinů.

Používání BitQuick

Jak nakupovat bitcoiny na BitQuick

Nákup bitcoinů je jednoduchý tříkrokový proces, který je snadný díky vývojářům společnosti Bitquick

 1. Uživatelé jsou poté požádáni, aby zadali množství bitcoinů, které plánují koupit, svůj e-mail a adresu BTC. Uživatel si poté vybere banku ze zobrazeného seznamu bank, z nichž každá má zobrazenou odpovídající cenu za bitcoin.
 2. Uživatel bude prostřednictvím potvrzovacího e-mailu informován o bankovním účtu, na který musí být platba provedena. Částku lze zaplatit v pobočce požadované místní banky. Vyžaduje se pouze vyplnění lístku a předání banky hotovosti. Samozřejmě je zásadní platit pouze v hotovosti.
 3. Po odeslání peněz se automaticky připsá na účet prodejce. Jakýkoli jiný způsob platby by trval příliš dlouho a prodejce by nebyl schopen potvrdit přijetí do dohodnutých tří hodin. To je důvod, proč jsou platby v hotovosti vždy podporovány.
 4. Po provedení vkladu musí kupující pořídit fotografii účtenky a nahrát ji na odkaz uvedený v potvrzovacím e-mailu zaslaném společností BitQuick. Tento proces je nutný, aby se předešlo jakýmkoli sporům s prodejci v případě, že dojde k reklamaci neobdržení peněz.
 5. Jakmile prodejce obdrží stvrzenku, požadované množství bitcoinů bude převedeno do vaší peněženky s malým 2% poplatkem.

BitQuick nabízí časové období tří hodin mezi okamžikem, kdy byl stvrzenka nahrána, a vydáním mincí. Uživatelé častěji čekají příjemné překvapení, když se tento časový rámec zkrátí a okamžitě dostanou své bitcoiny.

Jak prodávat bitcoiny na BitQuick

Prodej bitcoinů je pravděpodobně mnohem jednodušší proces než nákup, a na BitQuicku to děláte takto

 1. Dokončit prodat formulář na BitQuick.
 2. Prodejce nastavuje částku BTC, kterou plánuje prodat, a také minimální povolenou velikost transakce. Požadovanou cenu lze nastavit tak, aby sledovala buď Bitstamp nebo Bitfinex. K dispozici je také možnost nastavit cenu nad nebo pod průměrnou cenu.
 3. Při poskytování těchto informací je zavedena osobní podmíněná adresa prodejce. Objednávka bude dokončena, když prodejce pošle požadované množství bitcoinů na uvedenou adresu a objednávka se poté zobrazí živě na platformě BitQuick.
 4. Když kupující, který má zájem, pozastaví částku bitcoinu, obdrží prodávající potvrzovací e-mail obsahující dva odkazy – jeden pro potvrzení vkladu a uvolnění úschovy a druhý pro zpochybnění vkladu. Prodejce je povinen odpovědět do tří hodin od obdržení potvrzovacího e-mailu a záloha by měla dorazit okamžitě, protože je zaplacena v hotovosti. Po potvrzení přijetí hotovosti od kupujících, BitQuick uvolní bitcoiny kupujícímu.

Další výhodou pro prodejce je, že mohou prodávat za svou vlastní cenu, což znamená, že mohou nakupovat bitcoiny za určitou cenu a prodávat je se ziskem na BitQuick, což z něj činí velmi žádanou možnost mezi prodejci, kteří chtějí dosáhnout zisku.

Bezpečnostní nástroje s BitQuick

Každá služba, která obsahuje vaše osobní údaje, natož peníze, musí být zabezpečená a chráněná. Je tedy BitQuick legitimní a bezpečný? Všechna znamení ukazují na ano. Bezpečnostní opatření BitQuick lze posoudit pomocí tří prvků:

 1. Bezpečnost osobního účtu: Uživatelé se nemusí obchodovat pomocí BitQuick. Kupující uvedou svou bitcoinovou adresu během procesu platby, který se používá k provedení objednávky po provedení platby. Prodejci musí vytvořit PIN, pomocí kterého mohou přijímat, upravovat nebo rušit objednávky. Tím je v maximální míře zajištěna důvěrnost osobních údajů kupujících i prodejců.
 2. Bezpečné ukládání finančních prostředků: BitQuick musí být zaměňován s bitcoinovou peněženkou. Místo toho se doporučuje převést všechny nově zakoupené bitcoiny do vaší osobní peněženky. Služba úschovy třetí strany se používá k ukládání bitcoinů, když prodejce vytvoří výpis a nebudou zveřejněny žádné informace o jeho bezpečnostních protokolech.
 3. Legitimita společnosti: BitQuick má mezi uživateli bitcoinů skvělou pověst a na trhu má obrovskou popularitu. I když byly podány určité stížnosti ohledně poplatků a nad cenou, jsou velmi potlačeny chválou o jeho výkonu a jedinečné funkčnosti. V roce 2013, kdy byli známí jako BuyBitcoin.us, zveřejnili oznámení na BitcoinTalkForum a komunita je dobře přijala.

Mezi další bezpečnostní funkce patří:

 1. 226 bitové šifrování SSL
 2. Denní zálohy serveru
 3. Soukromé klíče pro adresy úschovy uložené offline, což zajišťuje, že během potenciálního kompromisu serveru nelze přijít o žádné bitcoiny.

Co je struktura poplatků?

Ačkoli se za prodej na BitQuicku neplatí žádný poplatek, platí se za něj 2% poplatek nákup Bitcoiny. 2% poplatky se odečítají z částky bitcoinu, která má být uvolněna. I když je to trochu vysoké pro hotovostní nákupy bitcoinů, ale díky rychlosti a spolehlivosti se to pro některé vyplatí. Ačkoli je tato zásada jasně uvedena v sekci Časté dotazy na webových stránkách, vznesla několik stížností na kontrolních webech.

Pokud plánujete prodej bitcoinů, BitQuick je skvělá platforma. Často můžete své mince prodat za vyšší než tržní cenu a navíc vám neúčtují žádné prodejní poplatky. Díky tomu je BitQuick.co nejlevnějším způsobem převodu hotovosti na bitcoin za jeden den nebo naopak.

Způsoby platby

Používají pouze vklad v hotovosti nebo je na BitQuick podporován SEPA převod. Na BitQuicku nejsou přijímány žádné jiné současné platební metody, přesto se říká, že funkce peněžního příkazu může být v budoucnu implementována. Objednávky je třeba podat do 3 hodin od zadání platby kupujícím. Mít 3 nebo více neplacených pozdržení kupujícího v časovém rámci 72 hodin bude mít za následek okamžitý zákaz služby.

Použití ACH, bankovního převodu nebo jakéhokoli jiného způsobu platby, který zde není uveden, je přísně zakázáno.

Podporované země BitQuick

Ačkoli je poskytována mezinárodní podpora, zdá se, že platformu využívají výhradně obyvatelé Spojených států. Oficiálně jsou podporovány následující země:

 • USA
 • CA
 • EU
 • RU
 • AU

BitQuick působí ve 49 státech USA, New York je jediným státem, který BitQuick nepodporuje. Byli nuceni zastavit službu v New Yorku kvůli BitLicense.

Přístup k bitcoinu prostřednictvím BitQuick

Většina služeb je obeznámena s držením vašich prostředků a jejich převodem do peněženky ve vašem volném čase. BitQuick jej však hraje odlišně od ostatních. Jak se můžeš zeptat?

 • Kupující nemusí posílat své zakoupené bitcoiny do své peněženky. Automaticky se převádí, když prodejce uvolní finanční prostředky.
 • Jakmile prodejci umístí svůj výpis, budou muset poslat bitcoiny do úschovy služby BitQuick. Jakmile převod obdrží potvrzení ze sítě, bude objednávka zveřejněna na webu BitQuick.

Většina ostatních služeb vyžaduje zbytečné potíže a potíže obou stran. BitQuick využívá proces, který minimalizuje přenos mezi vaší peněženkou, což vede k menší záměně mezi kupujícím a prodejcem. To zajišťuje vynikající uživatelský komfort a také snižuje hlavní síťové poplatky.

Uživatelská zkušenost

Web má velmi čisté a snadno použitelné rozhraní, které vedlo k vytváření pozitivních uživatelských recenzí online. Videa, která vysvětlují proces obchodování, jsou bonusem navíc. Web je responzivní a na mobilním zařízení vypadá dobře.

Služby zákazníkům

BitQuick si získal obrovskou chválu za to, že je vysoce citlivý a vstřícný ke klientům. K dispozici je online formulář, na který je můžete kontaktovat, nebo uživatelé mohou zasílat e-maily na adresu [chráněno e-mailem] nebo je lze kontaktovat na uvedené adrese: 9435 Waterstone Blvd # 140, Cincinnati, OH 45249.

Limity a likvidita

BitQuick umožňuje kupujícím a prodávajícím dohodnout se na obchodech a nestanovuje žádná omezení. V různých bankovních pobočkách obvykle existuje mnoho nabídek na různé typy nákupů. Nabídky BitQuick na nákup a prodej jsou veřejně dostupné a jsou kdykoli viditelné v jejich objednávce.

Rychlost

Cílem společnosti BitQuick je dodávat bitcoiny kupujícím rychlým tempem a v některých případech zákazníci dostali své bitcoiny do hodiny od provedení platby.

Omezení přenosu?

Jako agent úschovy třetích stran neexistuje žádný limit, pokud jde o nákup a prodej bitcoinů a BitQuick umožňuje kupujícím a prodejcům dohodnout obchody. Všechny objednávky na nákup a prodej jsou tedy veřejně dostupné.

Často kladené otázky

1) Jak úschova chrání prodejce?

Podmínka BitQuick chrání prodejce tím, že drží své bitcoiny, dokud nepotvrdí, že navrhovaný kupující provedl platbu na jejich bankovní účet. Tím se zabrání případům podvodů.

2) Mohu použít BitQuick k nákupu bitcoinů online?

Online nákupy nejsou k dispozici. Chcete-li koupit bitcoin, musíte navštívit webovou stránku a vybrat objednávku z aktuální knihy objednávek.

3) Je bezpečné používat BitQuick?

BitQuick je drtivou většinou jeho klientské základny považován za bezpečný. Pro větší bezpečnost web využívá infrastrukturu peněženky s více podpisy společnosti BitGo, která zajišťuje vklady bitcoinů za více než 250 000 USD. Úplné zveřejnění všech obchodů probíhajících na webových stránkách je k dispozici, protože systém auditu zobrazuje množství bitcoinů držených v úschově.

Závěr

Níže uvedená tabulka může pomoci shrnout celou recenzi a upozornit na klíčové funkce BitQuick.

Profesionálové Nevýhody
Jednoduchý způsob nákupu a prodeje bitcoinů Vyšší poplatek ve srovnání s jinými bitcoinovými burzami
Vysoce důvěryhodná a populární směnárenská služba se sídlem v USA Cena bitcoinu je někdy vyšší než tržní cena
Plná transparentnost Web byl dříve vystaven útoku serveru a měsíc byl offline
Rychlé transakce Musíte navštívit banku pro každou provedenou objednávku

Závěrem lze říci, že BitQuick obstál v testovacích dobách a ukázal se jako dobrá výměna pro ty, kteří si přejí obchodovat s hotovostí. Někteří uživatelé hlásí, že prodali stovky BTC během několika minut, což je vzhledem k rychle se měnícím životům, které vedeme, docela sladká dohoda.

Jako prodejce, protože neplatíte žádné poplatky a můžete si stanovit vlastní cenu, je to scénář snů.

ZAČNĚTE S BITQUICKEM

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me