itBit recenze – legální krypto burza?

Pokud se považujete za součást tohoto digitálního světa nové generace, který v současné době vytváříme, musíte se okamžitě seznámit se všemi nejnovějšími triky a funkcemi, díky nimž je to, čím je. Digitální růst v posledních několika letech probíhal rychlostí světla.

Od příchodu inteligentních počítačů, smartphonů a internetu se nám nějak podařilo ponořit se do takového technologického zásahu, že jsme si možná neuvědomili, kdy jsme se stali skutečně digitální rasou, která ráda žije , pracujte a hrajte digitálním způsobem. Všechno od našich telefonů přes naše televizory, hudební přehrávače až po fitness zařízení, vše je nyní připojeno a vzájemně propojeno na webu.

Všechny tyto různé technologie interagují a spojují se, a co je nejdůležitější, spolupracují na tom, aby nám usnadnily život, než kdy dříve. Je vlastně docela těžké si představit, že k tomu všemu došlo až za poslední desetiletí. To je po celou dobu, než jsme se dostali od ručně psaných dopisů a pomalých telefonních hovorů k e-mailům a živým videím.

Pokud však existovala jedna věc, která se nějakým způsobem dokázala nedotknout celého tohoto zásahu až do posledních pár let, byly to naše peníze. Měna, nějak vždy odkazoval na tvrdé fyzické směnky v hotovosti nebo mincích, které musí být fyzicky předány nositeli. A přesto se i tento koncept začal vytrácet.

Díky technologii, která téměř převzala naše životy, nyní rychle směřujeme k světu digitální měny, nebo se v něm pravděpodobně nacházíme. S převody peněz, které se dějí mrknutím oka, a digitálními peněženkami určenými pro ukládání virtuální hotovosti, se to vše spojuje v úžasné harmonii. Výklenek v digitální měně získal s příchodem kryptoměn vůbec největší podporu.

Jakmile se bitcoin stal realitou a poté se stal nejúspěšnějším podnikem vůbec, lidé věděli, že jsme nyní úspěšně provedli přechod na měnu, kterou lze spíše ukládat a převádět než se jí dotýkat.

S příchodem nových technologií se ale ukazuje potřeba nových prostředků, jak se jim přizpůsobit a používat je. Podobně s nárůstem kryptoměn vzrostla potřeba takových rozsáhlých a efektivních platforem, které mohou snadno spravovat všechny naše kryptoměny a také nám pomáhají při jejich nákupu a prodeji bez velkých potíží.

Potřebujeme platformy, které nám za rozumné ceny umožňují ukládat, převádět a nakupovat pomocí našich kryptoměn. A to je důvod, proč se upřímně vyvíjí snaha přijít s novými technologiemi a platformami, kde si uživatelé mohou snadno vytvářet účty a poté se přihlásit, aby získali komplexní řešení jejich problémů s kryptoměnou.

Jednou z takových platforem je itBit, která se propaguje jako směnárna kryptoměn, která obchoduje v nejpopulárnější měně současnosti, bitcoiny, a nabízí flexibilitu při provádění transakcí, nákupu nebo prodeji více mincí a navíc také podporuje over-the- přepážka nebo OTC služba.

itBit: Skromné ​​začátky

itBit byl spuštěn v listopadu 2013 a hlavní operační základna pro ně je v New Yorku ve Spojených státech amerických. Stává se, že má mezinárodní pobočku v Singapuru a obvykle funguje tak, že poskytuje výběry a bezplatné vklady v singapurských dolarech. itBit se objevil v době, kdy Coinbase získala silnou nadvládu nad celým tržním podílem amerického regionu.

Chad Cascarilla, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti itBit, zahájil tento ambiciózní podnik nashromážděním celkem impozantních 25 milionů dolarů, s nimiž závodili před spoustou dalších směnárenských služeb kryptoměny převládajících v té době.

Poté bylo oznámeno, že itBit bude fungovat jako banka z New Yorku, což ve skutečnosti znamená, že jí byla udělena flexibilita svobodně fungovat a nabízet směnné služby po celých Spojených státech amerických. Taková drastická opatření měla přímou korelaci a dopad na tržní podíl společnosti a itBit brzy pokračovala a překročila tržní kapitalizaci jednoho ze svých nejtvrdších konkurentů, Coinbase.

Ověření

Jedinou definující funkcí, která odděluje itBit od zbytku davu, je proces ověřování, který byl navržen tak, aby zajistil, že absolutně nikdo bez platného ID nebude moci používat portál a využívat jeho služby k jakýmkoli nekalým způsobem. itBit důsledně dodržuje všechny průmyslové standardy a předpisy, podle nichž funguje, kladou silný důraz na zásady boje proti praní peněz a pečlivě kontrolují lidi, kteří chtějí provádět jakékoli nezákonné nebo náchylné činnosti.

Než se zaregistrujete k jeho službám, itBit bude vyžadovat, abyste předložili kopii svého státem vydaného občanského průkazu, který může obsahovat váš pas nebo řidičský průkaz. Pokud náhodou předložíte svůj doklad o pobytu, musí být předložen spolu s legálním, ale sledovatelným dokladem, který musí obsahovat vaše celé jméno a adresu. Adresa musí být adresa vašeho současného fyzického bydliště a uvedený dokument musí být v každém případě vytištěn v anglickém jazyce.

Tento proces ověření nyní není dokončen okamžitě, ale ve skutečnosti může trvat jeden až tři pracovní dny. Občané ze Spojených států amerických navíc možná budou muset skutečně odpovědět na některé otázky generované předprogramovaným systémem itBit, aby mohli proces ověření úplně dokončit..

Podporované měny

Žádná služba, zejména služba výměny kryptoměn, není úplná, pokud nepodporuje velký počet populárních měn, alespoň z oblasti, v níž je dominantní, a snadno umožňuje uživatelům provádět transakce tak, jak se jim zlíbí. Naštěstí to dělá právě itBit.

Ve skutečnosti podporuje měny jako USD, EUR a SGD. Dodatečně; všechny měny FIAT mají potenciál pro snadné obchodování s bitcoiny. Kromě toho od nynějška nebyla na neověřené účty zavedena žádná obchodní omezení.

Začínáme

Prvním krokem, pokud potřebujete začít obchodovat na itBit, je pokračovat a ověřit si transakční poplatek, o kterém budete řádně informováni na samotném webu. Dále jim musíte poskytnout adresu příjemce, aby se transakce mohla posunout vpřed. Nakonec jednoduše vyberte měnu podle vašeho výběru a proveďte platbu po výběru možnosti konečného potvrzení.

Téměř okamžitě jsou příslušné mince připsány do peněženky uživatele. Důležitou poznámkou je, že itBit dokonce nabízí nákupy debetními nebo kreditními kartami na kryptoměnách, i když to není příliš doporučovaná možnost jednoduše kvůli příliš vysokým transakčním nákladům.

Způsob, jakým to funguje

itBit byl navržen tak, aby se uživatelé cítili úplně jako doma a už vůbec ne doplnění zbytečnými informacemi a komplikovanými pojmy. Web byl vytvořen s maximální péčí, se zvláštním důrazem na pozitivní uživatelskou zkušenost a hladké uživatelské rozhraní.

Programátoři a vývojáři, kteří za tím stojíBit pracovali se záměrem, že i ti nejzákladnější uživatelé se zanedbatelnými informacemi nebo znalostmi pozadí o kryptoměnách musí být schopni snadno provozovat a využívat platformu.

Jakmile se uživatel přihlásí na web, je třeba do systému přenést částku, kterou je třeba vyměnit, což následně povede k převedené měně a její přesné částce na obrazovce. V tomto okamžiku může uživatel buď pokračovat v transakci, nebo znovu provést změny ve svých výběrech, pokud nejsou dostatečně spokojeni.

K zvážení uživatele se na obrazovce zobrazí řada podrobností, jako je směnný kurz, čas příjezdu a částka, která má být získána, spolu s transakčním poplatkem, který je účtován itBit za příslušnou transakci, což je přibližně 0,20% z částku vaší transakce. Chcete-li transakci dokončit, jednoduše převeďte požadované prostředky a na vaši registrovanou e-mailovou adresu brzy obdržíte potvrzovací e-mail.

Nevýhodou je, že i když je web mimořádně dobře navržen a strukturován, jak již bylo zmíněno dříve, dosud nepodporuje aplikace pro Android nebo iOS. Uživatelé uvedli, že někdy při procházení transakcí nebo při nákupu web jednoduše odmítne reagovat a dokonce i jeho obecné používání bylo citováno jako trochu bolest kvůli překvapivě pomalé rychlosti, jakou funguje.

Poplatek za obchodování

Zatímco se někteří uživatelé mohou vyhýbat používání itBit kvůli poplatku za obchodování, který účtuje, může vám dobře porozumět, proč je to skutečně ekonomické a funguje nejlépe v případě více transakcí. Nejprve si můžete užít poplatek 0% pro výrobce.

Navíc, když provádíte velké nákupy, jako jsou nákupy, které zahrnují nákup více než 25 BTC najednou, získáte speciální poplatek, který je mnohem nižší než běžný poplatek, který účtují. To je důvod, proč se obchodování s itBit stává nesmírně výhodným při provádění velkých nákupů BTC.

Profesionálové & Nevýhody

itBit je jedna z mála směnárenských služeb, která je v současné době k dispozici a která podporuje maximální typy platebních metod a bran. Existuje vysoká možnost, že má schopnost provést požadovanou transakci a rozšiřuje podporu do regionu, ze kterého pocházíte.

Získáváte nejen rozmanitost, protože itBit vám také poskytuje tým fantastické zákaznické podpory, který rychle řeší problémy a stará se o vaše potřeby. Pokud to nestačí, za poplatek příjemce 0,2% je itBit jednou z nejekonomičtějších služeb v okolí.

Navíc jako služba se sídlem v USA lze snadno přistupovat k itBit a využívat služby ve všech padesáti státech USA, s výjimkou Texasu. I mimo USA je itBit přístupný ve většině zemí světa. Nevýhodou však je, že proces ověřování je poměrně zdlouhavý a může trvat až tři celé pracovní dny. I to však může být pro obyvatele USA zkráceno nebo zrychleno použitím systému ověřování založeného na znalostech nebo systému KBA.

Bezpečnostní obavy

Zabezpečení na itBit ve skutečnosti nemá co ztratit spánek, protože přijímají drastická opatření, jako je spuštění automatického e-mailu, který jasně obsahuje váš čas přihlášení a IP adresu, která byla použita k přihlášení, aby se zabránilo nežádoucímu přístupu nebo narušení bezpečnosti.

Zabezpečení třetích stran, které využívá vícevrstvou ochranu DDO, dále zvyšuje jejich bezpečnostní brány firewall. Kromě toho itBit využívá důvěryhodné a široce používané dvoufaktorové ověřování, kdykoli se uživatel přihlásí, aby se vyhnul potenciálním bezpečnostním rizikům.

Zákaznická podpora

Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou relativně novým oborem, zákazníci si stále dávají pozor, aby jim nedůvěřovali a skutečně do nich investovali své těžce vydělané peníze, a proto musí mít všechny kryptoburzy vždy hvězdný tým zákaznických služeb, který dokáže zákazníky efektivně přesvědčit o výhody investování a řešení jejich problémů co nejdříve. itBit není výjimkou.

I když se může pochlubit docela schopným týmem zákaznických služeb, s burzami kryptoměn obecně je spojeno několik zásadních problémů, které je ještě třeba vykořenit. A stejně jako ostatní z nich trpí i itBit. Ale vše řečeno a hotovo, itBit dělá skvělou práci při poskytování služeb svým zákazníkům a téměř na nic si nemůžete stěžovat.

Závěr

I když neexistuje jednoduchá odpověď na otázku, zda je itBit nejlepší kryptoburzační službou, nelze popřít skutečnost, že jsou ochotni jít ven a dělat cokoli, aby byli spokojení zákazníci. Díky jejich cenově dostupným sazbám, plynulému designu webových stránek a skvělému zákaznickému servisu zbývá jen nedostatek obchodování s marží, nedostatek mobilních aplikací a nedostupnost převodů ACH, které stojí v cestě tomu, aby se z něj stal nejvyhledávanější hráč v obchodě s kryptoměnami.

ZAČNĚTE S ITBITEM

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me