Jak nakupovat bitcoiny bez bankovního účtu (6 nejlepších způsobů)

Není žádným překvapením, jak vlastní nezávislý systém digitální měny s názvem bitcoin dosáhl výšky úspěchu. Slyšeli jsme o tomto jevu, ale je možné, aby si občané jako my kupovali bitcoiny bez bankovního účtu?

Oživení vašich nadějí, odpověď zní ano a pro vaši radost existuje celkem 6 metod. Níže budeme nakupovat bitcoiny bez bankovního účtu a provedeme vás tím, jak udělat totéž. Uvádíme výhody a nevýhody jednotlivých produktů, abyste snadno našli tu pravou pro vás a vaše potřeby. Než půjdeme do nejlepších způsobů, projdeme krátce to, co si myslíme, že byste měli zvážit při výběru burzy.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru burzy

Poplatky

Poplatky jsou naší první prioritou, když se rozhodujeme, který seznam bude uveden jako první. Vidíme tolik lidí, jak se denně trhají burzami, které nabízejí prémiové ceny, pro nedbalý zážitek (ani „prémiový zážitek“ by neměl nabízet prémiové ceny). Chceme nakupovat bitcoiny co nejníže, abychom 1) mohli usnadnit zisk a 2) abychom mohli později koupit více produktů / služeb, když naše bitcoiny stojí za baziliony.

Bezpečnostní

Důležitá je také bezpečnost nákupu BTC. Nechceme skončit jako jeden z těch lidí, kteří budou později podvedeni nebo hacknuti. Uvádíme pouze burzy, které značně investovaly do své bezpečnosti a poskytují dobrou podporu při prvním nákupu bitcoinů. Pokud se výměna dostane zpět, když se pokazíme, zůstaneme věrní a budeme jejich služby využívat i po další roky – zdá se, že to získá jen otázka výměn.

Limity

Tenhle je trochu složitý při nákupu bitcoinů bez bankovního účtu, protože většina burz zde probíhá peer-to-peer, což znamená, že jednáte s lidmi, kteří prodávají své vlastní bitcoiny – ne s velkou společností. Jakmile budou jejich bitcoiny finito, budete si muset najít jiného prodejce. To není problém, protože existuje mnoho prodejců nabízejících hotovostní vklady nebo jiné typy platebních metod.

Nyní, když víte, na co byste si měli dávat pozor, uvádíme níže nejlepší burzy.

Top 6 způsobů nákupu bitcoinů bez bankovního účtu 2021

1. LocalBitcoins

LocalBitcoins poskytuje službu úschovy a nabízí řadu platebních metod pro nákup bitcoinů bez bankovního účtu. Vklad v hotovosti, dárková karta Amazon atd. Jsou nabízeny kromě mnoha dalších platebních metod.

Profesionálové:

 • Použití této metody se zdá být méně časově náročné, protože je soukromé, což naznačuje, že je rychlé a snadné použití, což zákazníkovi poskytuje výhodu. Po uzavření dohody může uživatel provést vklad v hotovosti a získat bitcoin.

Nevýhody:

 • Uživatelé by měli být varováni před podvodníky, protože nejsou vázáni žádným dokumentem, Localbitcoins funguje pouze jako tržiště, které spojuje kupující s prodejci.
 • Vzhledem k tomu, že soukromí je nabízeno uživatelům, by si účtoval výrazně vyšší náklady ve srovnání s běžnými burzami. To může být další výdaj, který člověk musí nést.
 • Vzhledem k tomu, že osobní služby jsou poskytovány touto metodou, je těžší koupit velké množství bitcoinů ve srovnání s velkými burzami, kde můžete nakupovat pomocí svého bankovního účtu.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY!

2. BitQuick

BitQuick poskytuje úschovu mezi kupujícími a prodávajícími. Platby se provádějí vkladem v hotovosti na místech bank v USA a převodem SEPA v EU. Vaše mince budou obvykle doručeny za méně než dvě hodiny, pokud byla platba provedena v hotovosti.

Profesionálové:

 • Jedním z nejrychlejších způsobů nákupu bitcoinů je dohoda mezi kupujícími a prodávajícími prostřednictvím bank po celých USA, a pokud se nacházejí v Evropě, pomocí SEPA převodů.
 • Navíc je bezpečnější ve srovnání s jinými způsoby platby v hotovosti, protože platí peníze bankovní pokladně.

Nevýhody:

 • 2% poplatky se při obchodování s hotovostí mohou jevit jako „nákladné výdaje“.
 • Ceny se liší a mohou být mnohem vyšší než aktuální cena bitcoinu. Pokud chcete koupit bitcoiny bez bankovního účtu, možná budete muset nést navíc.

ZAČNĚTE S BITQUICKEM!

3. Zeď mincí

Wall of Coins je výměna typu peer to peer, mezi mnoha způsoby platby, které nabízejí, je nejvýznamnější možnost vkladu v hotovosti. Ve Spojených státech je k dispozici více než 100 000 vkladových míst. Mezi další místa patří také Kanada, Německo, Polsko, Argentina, Lotyšsko, Polsko a Filipíny. Po provedení vkladu v hotovosti můžete své bitcoiny očekávat za 15 minut.

Profesionálové:

 • Snadný způsob nákupu bitcoinů
 • Tento proces je bezproblémový a nevyžaduje mnoho vašich soukromých informací. Je dobré jít, pokud jim poskytnete své telefonní číslo před transakcí.

Nevýhody:

 • V současné době omezeno na 12 zemí
 • Je těžké najít prodejce nabízející velký objem.

ZAČNĚTE SE STĚNOU MINCÍ!

4. Liberty X

S Liberty X můžete bitcoiny nakupovat za hotovost v řadě maloobchodních prodejen po celých Spojených státech. Před nákupem budete muset ověřit svou totožnost, což je méně soukromé než u některých dalších možností. Pomocí Liberty Xdaily si můžete koupit bitcoiny v hodnotě až 1 000 $.

Profesionálové:

 • Snadný a rychlý způsob nákupu bitcoinů v hotovosti
 • Nízká sazba 1,5% (plus poplatek za obchod) u metody nákupu v hotovosti
 • Denní limit 1 000 $ je pro pohodlnou službu poměrně vysoký

Nevýhody:

 • Zúčastněné obchody přidávají vlastní variabilní poplatek
 • Je vyžadováno určité ověření, které snižuje očekávanou úroveň ochrany osobních údajů při nákupu hotovosti
 • Připojení vašich účtů na sociálních médiích dále zhoršuje soukromí

ZAČNĚTE S LIBERTYXEM!

5. Bitcoinový bankomat

Coin ATM Radar pomáhá vám najít bitcoinové bankomaty ve vaší oblasti, kde si můžete koupit bitcoiny v hotovosti a bez bankovního účtu.

Profesionálové:

 • Využívání satelitních navigačních systémů k vyhledání bitcoinových bankomatů v okolí.

Nevýhody:

 • Bitcoinové bankomaty mají často 5-10% poplatky za nákup, a proto zvyšují cenu nákupu.

ZAČNĚTE S BITCOINOVÝM ATM!

6. Místní obchodník s myceliem

Mycelium je bitcoinová peněženka pro iOS a Android. Verze aplikace pro Android má funkci „místního obchodníka“, která vám pomůže spojit se s místními obyvateli, kteří prodávají bitcoiny. Můžete si domluvit setkání tváří v tvář a nákup bitcoinů v hotovosti (nebo jakýkoli jiný způsob platby, na kterém se oba dohodnete).

Profesionálové:

 • Snadný a levný způsob nákupu bitcoinů v hotovosti
 • Soukromý způsob nákupu bitcoinů, kromě mobilního čísla nejsou vyžadovány žádné osobní údaje.

Nevýhody:

 • Uživatelé v nejlidnatějších obydlených oblastech budou mít potíže s hledáním prodejců

ZAČNĚTE S MYCELIEM!

Závěr

Celkově existuje několik dalších metod, například Paxwell, Bitcoin-OTC, BitQuick; v závislosti na zemi, ze které pocházíte, se můžete podívat na možnosti, které jsme uvedli výše. Ujišťujeme vás, že tyto možnosti vás nezklamou, a najdete nejlepší způsob nákupu bitcoinů bez bankovního účtu bez ohledu na to, jaké jsou vaše konkrétní potřeby. Hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me