Jak nakupovat bitcoiny s Electrum – průvodce peněženkou Electrum

Nákup bitcoinů už není problém. Doslova máme stovky možností na výběr. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost burzám kryptoměn nebo peněženkám, pro každého je tu něco. Pokud řekněme, že se rozhodnete koupit své bitcoiny prostřednictvím směnárenské služby, máte různé možnosti jako Coinmama, Coinbase nebo CEX.io, které jsou stejně účinné při správném nasměrování vašich finančních prostředků a při poskytování nejlepších služba pro vaše úsilí.

Jinak, pokud si myslíte, že vám peněženky mohou lépe sloužit, vyberte si jednu ze seznamu nejlepších peněženek, které jsou dnes na trhu k dispozici. K dispozici je Electrum, Ledger, Trezor a mnoho dalších, z nichž všechny jsou stejně dobře vybaveny, aby vám poskytly to nejlepší ze služeb za nejekonomičtější ceny. Ale pro který z nich byste opravdu měli jít?

Ukáže se peněženka jako výnosnější, a pokud ano, která z nich je pro vás nejlepší? Chcete-li odpovědět na tyto a další otázky, tento článek si klade za cíl poskytnout několik zajímavých faktů a vést vás celkovým procesem nákupu bitcoinů pomocí jedné z nejúčinnějších a na funkce bohatých kryptoměnových peněženek dneška, peněženky Electrum.

Nákup bitcoinů elektronem

Nakupujte bitcoiny pomocí elektronikyJako jedna z nejpopulárnějších a nejpoužívanějších peněženek na kryptoměny má Electrum na trhu docela významný podíl. Má dobře zavedenou zákaznickou základnu, která se každým dnem rozšiřuje a stávající zákazníci již nemohou být spokojeni se službami, které jim jsou nabízeny..

Electrum je jednou z mála bitcoinových peněženek na současném trhu, která dokázala dosáhnout rovnováhy mezi uživatelskou přívětivostí a odbornou funkčností..

To znamená, že tato peněženka je skvělá nejen pro zkušené uživatele, kteří hledají pokročilé funkce a funkce, ale funguje stejně dobře i pro uživatele, kteří jsou v žánru kryptoměny noví a v současné době se učí obchodní triky.

Ale víte, že Electrum funguje skvěle také jako kanál pro nákup bitcoinů? To je pravda, kromě toho, že je používáte k ukládání svých bitcoinů, můžete je dokonce použít k jejich nákupu na různých platformách. To je vlastnost, kterou není mnoho jiných bitcoinových peněženek ochotných nabídnout, a je jedním z důvodů, proč je peněženka Electrum tak skvělá.

Chcete-li však pochopit, jak toho dosáhnout, a využít plný potenciál peněženky, musíte nejprve pochopit, jak to funguje, až po samotné základy, a také se podívat na postup krok za krokem, který můžete použít k nakupujte kryptoměny pro sebe. V tomto článku se snažíme udělat přesně to.

Electrum: Nastavení

Aby kterákoli aplikace fungovala co nejlépe, je nutné mít v systému nainstalovanou její nejnovější verzi. Vývojáři mají před sebou těžkou práci. Není to tak, že by si vytvořili aplikaci a pak s ní skončili. Protože v dnešní tvrdé konkurenci se naše trhy staly, musí neustále znovu objevovat sebe a svůj produkt. To je případ i peněženek.

Zatímco Electrum bylo původně vydáno s velmi minimálními funkcemi, později dostalo některé opravdu měnící se aktualizace a stalo se aplikací, která je dnes. Abychom tedy drželi krok s dobou a využili všechny možnosti peněženky, důrazně doporučujeme upgradovat na nejnovější verzi, než začnete s čímkoli.

Skvělou funkcí hostovanou společností Electrum je její rozmanitost. Zatímco některé aplikace nebo peněženky jsou k dispozici pouze pro vybraný počet uživatelů, vývojáři společnosti Electrum se rozhodli vydat Electrum tak, aby k němu měl přístup téměř každý druh uživatelů a mohli si jeho služby užívat zdarma.

Na základě stejných názorů je Electrum k dispozici pro všechny druhy operačních systémů, to znamená, že je k dispozici také pro Mac, Windows a Linux. Musíte pouze najít verzi peněženky, která odpovídá operačnímu systému, který používáte, a poté ji nainstalovat do systému. Ujistěte se však, že jste si stáhli nejnovější verzi peněženky.

Uživatelé Androidu však nemusí být zklamáni, protože peněženka Electrum je k dispozici také na platformě Android. Mobilní verze Electrum byla vytvořena se stejnou upřímností jako verze pro stolní počítače. Implementuje téměř všechny funkce a je stejně rychlý a pohodlný se svými službami.

Nyní podle skutečné instalace programu bude vše záviset na verzi Electrum, kterou jste nainstalovali, a na operačním systému, který ve svém počítači používáte. V každém případě je to však extrémně jednoduché a vyžaduje to, abyste postupovali podle pokynů na obrazovce. Jakmile dokončíte proces instalace, musíte program spustit.

Jakmile to uděláte, dostanete výzvu, abyste se rozhodli. Můžete buď vytvořit novou peněženku, nebo můžete obnovit předchozí peněženku. Vzhledem k tomu, že jsme na platformě právě noví, jednoduše si vyberte první možnost, kterou je vytvoření nové peněženky a kliknutím na další bez narušení dalších výchozích nastavení.

Další krok je zcela zásadní součástí procesu. Na další obrazovce se v zobrazeném okně objeví vaše generace generování peněženky. Semeno generování peněženky je jako adresa vaší peněženky, kterou musíte znát vy i vy sami. Bude to řetězec třinácti slov, která si musíte buď velmi pečlivě a bezpečně zapamatovat nebo si někam zapsat.

Upozorňujeme, že tento řetězec je zásadní, protože bude použit k obnovení peněženky v případě, že dojde k nějakému problému, jako je závažné selhání systému nebo chyba programu, a ztratíte přístup k peněžence. Avšak kromě obnovovacích účelů, pokud náhodou ztratíte své semeno generování peněženky a spadne do špatných rukou, mohlo by to být také potenciálně použito k přesnému vytvoření vaší bitcoinové peněženky a ukradení nebo použití všech bitcoinů v ní.

Z tohoto důvodu je důležité dbát na to, abyste semínko neztratili a také ho měli neustále na dosah pro případ, že byste potřebovali obnovit peněženku.

Jakmile to všechno dokončíte, zobrazí se výzva k nastavení hesla. Nyní je heslo do vaší peněženky Electrum téměř stejně důležité jako heslo do internetového bankovnictví, takže s ním zacházejte stejně opatrně. Nezapomeňte to ztratit nebo na to zapomenout.

Jakmile je vaše heslo nastaveno, jste oficiálně hotovi. Nyní se zobrazí prázdná obrazovka. Zatímco obrazovka bude aktuálně prázdná, jakmile začnete provádět transakce, podrobnosti o příslušných transakcích se začnou zobrazovat na této obrazovce v chronologickém pořadí.

Nyní musíte pokračovat a začít provádět vlastní transakce. Abyste mohli do peněženky přijímat určité množství bitcoinů, musíte mít nejprve adresu. Tato adresa bude jako vaše e-mailová adresa, kromě toho, že nebude jedinečná a budete mít flexibilitu ji libovolně měnit..

Jakmile kliknete na možnost Přijmout na rozhraní Electrum, budete přesměrováni na obrazovku, kde budete muset uvést adresu pro příjem mincí. Na kartě příjem se zobrazí dlouhý seznam, který bude kombinací čísel a znaků. Musíte vybrat jednu z tohoto seznamu a tato položka seznamu bude sloužit jako adresa, na kterou budete dostávat coiny. Prozatím si můžete vybrat první a jít vpřed.

Jak nakupovat BTC

Nyní se dostáváme k jádru článku, kterým je nákup bitcoinů prostřednictvím peněženek Electrum. To může být pro většinu našich čtenářů překvapením, ale výměna bitcoinů za skutečné peníze, nebo dokonce naopak, je ve skutečnosti složitý proces. Existuje poměrně málo rizik a je třeba zvážit spoustu věcí. Ale nemusíte se bát, protože v tomto článku vás provedeme a pomůžeme vám obejít jakékoli potíže, které mohou v procesu nastat.

Skutečným problémem, kterému čelí výměna skutečné měny za bitcoiny, je to, že vyměněné tokeny jsou zcela anonymní. Takové transakce jsou tedy obvykle velmi náchylné k podvodům a podvodům. A to je přesně ten důvod, proč jsou společnosti zabývající se takovými transakcemi a pomáhající zákazníkům nakupovat bitcoiny výměnou za peníze, tak konkrétní o identitě svých uživatelů.

Musíte si také dávat pozor na lidi, služby nebo organizace, které tvrdí, že vyměňují vaše bitcoiny za peníze, aniž by požadovaly jakýkoli druh dokladu o totožnosti nebo podrobnosti, jako je doklad o adrese. Více často než ne, takové nabídky bývají podvody určené k podvádění lidí.

Jakmile zahájíte transakci na směnárně podle vašeho výběru a ujistěte se, že zadáte adresu vaší peněžence Electrum, obdržíte oznámení s informací o nevyřízené transakci. Může to chvíli trvat, ale brzy se stav transakce změní z nevyřízeného na úspěšný. K tomu dochází, jakmile bitcoinová síť transakci potvrdí.

Jakmile budou peníze, které jste zaplatili, schváleny a přijaty prodejcem, všimnete si změny v peněžence Electrum. Nejprve se bitcoin, který jste obdrželi, zobrazí jako dostupný v peněžence a právě provedená transakce bude nyní uvedena na první stránce rozhraní.

Nyní si musíte pamatovat adresu, kterou jste uvedli na burze, protože tato konkrétní adresa se poté stane adresou pro příjem dané transakce. Když přejdete do sekce peněženky se všemi adresami, uvidíte, že přijímací adresa nyní zobrazuje zůstatek přesně stejného množství bitcoinů, jaké jste právě zakoupili.

Odesílání bitcoinů

Právě jsme se zabývali tím, jak nakupovat bitcoiny a přijímat bitcoiny do vaší peněženky Electrum, ale aby byl tento článek pro vás co nejkomplexnější a nejinformativnější; nyní vysvětlíme, jak postupovat při odesílání bitcoinů z vaší peněženky Electrum ostatním. Tento proces je stejně jednoduchý jako proces přijímání a nevyžaduje mnoho kroků k dokončení.

Nejprve ale musíte znát adresu, na kterou potřebujete poslat své bitcoiny. Stejně jako jste zadali svou adresu v době nákupu, budete potřebovat adresu, na kterou budete posílat své bitcoiny. Jakmile budete mít adresu, stačí přejít na kartu Odeslat v příslušné peněžence Electrum. Jakmile jste tam, budete muset zadat počet bitcoinů, které chcete odeslat.

Zde také budete muset zadat adresu, na kterou tyto mince posíláte. V tomto bodě je důležité si uvědomit, že zatímco některé služby vám účtují základní poplatek za provádění transakcí kryptoměny, některé služby ne. I když některé služby mohou účtovat o něco vyšší poplatek než jiné, můžete také vzít v úvahu druh služby, kterou nabízejí.

Při výběru bitcoinové peněženky nebo směnárenské služby vám tedy doporučujeme nejen zkontrolovat poplatek, který účtují, ale také druh služby, o které jsou známí. Tímto způsobem budete moci učinit docela informované rozhodnutí a také získat nejlepší možné řešení. Electrum také účtuje malý poplatek za bitcoinové transakce a v této fázi budete o tom řádně informováni.

Poplatek bude automaticky účtován a zobrazen. Jakmile s tím souhlasíte a všechny ostatní podrobnosti transakce jsou ověřeny a zkontrolovány, máte možnost je potvrdit a pak máte hotovo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me