Kompletní recenze Bithoven Exchange – Jak je to jedinečné?

Se zvýšenou poptávkou po kryptoměně došlo k nárůstu počtu platforem kryptoměn. Avšak jen málo výměnných platforem je schopno odolat intenzivní konkurenci, protože nejsou schopni si pro sebe vybojovat mezeru.

Bithoven se ukázal být herním měničem, protože byl nabitý mnoha novými a vzrušujícími funkcemi, které získaly mnoho pozitivních ohlasů od kritiků i diváků. Pojďme si rozebrat různé rysy Bithovena a pochopit, jak dobře to jde.

ZAČNĚTE S BITHOVENEM!

Bithoven: Úvod

Bithoven je jednou z nejlepších platforem pro směnu kryptoměn, protože nabízí snadno použitelné rozhraní, lepší bezpečnostní funkce a užitečné obchodní nástroje. Dokázal si získat reputaci, přestože byl v doméně kryptoměn nedávným účastníkem.

Má také robustní mechanismus pro zákaznickou podporu, který zvyšuje snadnost nákupu a prodeje kryptoměn a altcoinů. Uživatelský zážitek je dále obohacen o jeho příkladnou dobu provozuschopnosti a také funkce, jako je odolnost proti chybám, které mohou obchodníkovi pomoci maximalizovat jeho zisky.

Začínáme s Bithovenem

Stejně jako většina kryptoměnových platforem se musíte nejprve zaregistrovat k účtu se základními informacemi, jako je e-mail a heslo. Pokud se vaše denní výběry pohybují do 2 BTC, nemusíte se starat o poskytnutí dokladů totožnosti nebo populárně známých jako proces KYC. Pokud si přejete zvýšit denní limit výběru na 100 BTC, budete muset dokončit proces KYC. Proces je poměrně jednoduchý a snadno sledovatelný. 

Jednou z nejlepších věcí na používání Bithovenu je to, že neomezuje počet vkladů nebo výběrů, které může obchodník za den uskutečnit. Tato funkce je docela výhodná pro obchodníky, kteří se vyžívají ve velkoobjemových obchodech, protože většina platforem kryptoměn stanoví horní limit vašich transakcí, což znamená, že nemůžete překročit určitý pevný počet vkladů nebo výběrů.

Takže když jste na Bithovenu, můžete jednoduše vložit jakékoli množství kryptoměny na svůj účet Bithoven ze své osobní peněženky na kryptoměnu.

Jakmile provedete počáteční vklad a získáte potvrzení, můžete začít obchodovat. Vaše obchodní zkušenosti jsou dále vylepšeny různými obchodními nástroji dostupnými na platformě, jako je například Svícenský graf, přehled trhu a kniha objednávek. Platforma se také může pochlubit řadou typů objednávek pro různé typy uživatelů, jako jsou tržní objednávky, škálované objednávky a limitované objednávky.  

Rozhraní je poměrně jednoduché a snadno použitelné. Svou transakci můžete spravovat na stránce Zůstatky. Stránka se skládá ze zůstatku na vašem účtu, což je počet různých kryptoměn dostupných na vašem účtu, možnosti vkladu a výběru prostředků.

Stránka historie obsahuje podrobné informace o vašich současných a předchozích transakcích. Chcete-li získat souhrn svých obchodních aktivit, můžete jednoduše navštívit obchodní sekci.

Bithoven účtuje provizi ve výši 0,2% z hodnoty obchodu, což je docela podobné současným kurzům různých kryptoburz.

Klíčové vlastnosti Bithoven Exchange

1) Lepší zabezpečení

Kromě ukládání vašich dat v šifrovaném formátu používá burza také dvoustupňový proces k ověření pravosti osoby provádějící transakci na platformě. Tento proces se nazývá 2FA (Two Factor Authentication) a pomáhá významně zvýšit zabezpečení, což poskytuje bezpečnější a bezpečnější prostředí pro obchodování.

2) Více likvidity

Jelikož je jednou z platforem bez horního limitu transakcí, musí přilákat velké množství investorů, což umožní nejvyšší úroveň likvidity.

3) Rychlejší doba zpracování

Architektura platformy je navržena způsobem, který umožňuje téměř nulové čekací doby pro jakoukoli objednávku. Díky špičkové technologii a lepší infrastruktuře můžete zažít rychlejší transakce a vyšší míru obchodování.

4) Plná kompatibilita

Platforma pro výměnu je k dispozici na většině operačních platforem a snadno dostupná ze všech hlavních operačních systémů a mobilních zařízení. To znamená, že ke svému účtu můžete jednoduše vstoupit, kdykoli budete chtít, špičkou prstu.

5) Zákaznická podpora

Bithoven nabízí jednu z nejlepších služeb zákaznické podpory ze všech výměnných platforem, protože nabízí nepřetržitou pomoc. Existují dva způsoby, jak získat přístup k zákaznické podpoře, živému chatu nebo kontaktnímu formuláři. Živý chat se úžasně používá, protože do 2-3 minut od zadání dotazu můžete snadno získat odpověď.

Pomocí online kontaktního formuláře můžete odeslat podrobnou zprávu o jakémkoli základním problému, který nevyžaduje okamžitou pozornost. Obecně můžete odpověď obdržet do 8 hodin od odeslání formuláře.

Pokud si nepřejete kontaktovat jejich tým podpory, můžete si jednoduše přečíst jejich vyčerpávající seznam často kladených otázek, který obsahuje seznam nejčastějších problémů, se kterými se při používání platformy můžete setkat..

6) Dostupné mince

Můžete obchodovat s velkým množstvím různých kryptoměn, jako jsou BTC, ETH, LTC, BCC, OMG, IOTA, ICN, MCO, SALT, KNC atd. Poskytuje uživatelům možnost obchodovat s více než 350 altcoiny z jednoho obchodního účtu. Platforma také pracuje na přidávání nových mincí, jak mluvíme. Kromě toho existuje 858 obchodních párů, což zvyšuje univerzálnost platformy. 

ZAČNĚTE S BITHOVENEM!

Bithoven Review: Verdikt

Bithoven je jednou z nejtransparentnějších burzovních platforem, která nevybírá žádné skryté poplatky a udržuje provizi fixovanou na 0,1%. Díky podpoře silného týmu profesionálů pracujících v doméně kryptoměn vám bude zaručeno, že platforma bude vysoce vylepšená, protože obsahuje některé z nejpokročilejších algoritmů, které vám pomohou vyhnout se volatilitě trhu a vždy získáte nejlepší nabídky..

V současné době na své platformě provozuje propagační kampaň, kde každý nový uživatel, který se zaregistruje, dostane šanci získat 100 DOGE coinů, a dokonce vám umožní vybrat částku, jakmile váš účet obsahuje zůstatek, který překročí počáteční prahovou hodnotu 100 DOGE.

Jednou z nevýhod používání Bithovenu je skutečnost, že neumožňuje fiatové vklady. To může odrazit určitou třídu obchodníků, kteří považují fiatové vklady za užitečné. Pokud odejmeme tento aspekt, zdá se, že Bithoven nastavil správný směr a je na cestě zajistit vážnou konkurenci stávajícím platformám.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me