Nákup bitcoinů v Indii – 7 nejlepších indických bitcoinových webových stránek 2021

Nárůst zájmu o nákup bitcoinů v Indii vzrostl, protože je znovu legální. Proces nákupu bitcoinů v Indii je však stále docela matoucí. Proto jsme vytvořili konečný seznam nejlepších indických burz bitcoinů, abyste mohli snadno začít investovat a / nebo používat bitcoiny.

Jak mohu investovat do bitcoinů v Indii?

To je otázka, kterou se nás mnoho ptá, a proto jsme uzavřeli seznam 7 nejlepších burz pro nákup bitcoinů v Indii. A tady to je!

V této příručce najdete seznam nejlepších indických bitcoinových webů. Uvádíme výhody a nevýhody každé výměny, abyste si mohli vybrat vzdělaný výběr, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ať už máte zájem o nákup, prodej nebo obchodování s bitcoiny v Indii, jeden z našich 7 nejlepších tipů bude vyhovovat vašim potřebám.

Nejlepší 7 nejlepších indických bitcoinových webových stránek pro výměnu do roku 2021

1. Coinome

Toto je nová výměna, kterou provádí tým stojící za BillDeskem, nejstarší a nejoblíbenější platbou za výběr plateb. Věc, která na Coinome vyniká, je skutečnost, že mají ověření E-KYC, přesně jako indické telekomunikační společnosti. Díky tomu je snadné vyplnit informace požadované pro výměnu.

Coinome právě teď podporuje bitcoin a litecoin – dvě největší kryptoměny právě teď. Můžete obchodovat 24/7 a burza funguje bezchybně také na mobilních zařízeních. To je skvělé, pokud jste na cestách a nemůžete se dočkat, až prodáte nebo nakoupíte více bitcoinů. Zjistili jsme, že tato platforma je opravdu přátelská pro začátečníky, což je velké plus.

Zde je úvodní video k platformě:

ZAREGISTRUJTE SE ZDARMA COINOME ZDE!

2. Coindelta

Coindelta je burza s více kryptoměnami, což znamená, že podporuje bitcoiny, bitcoinové hotovosti (BCH), ethereum (ETH), litecoiny (LTC), OmiseGo (OMG), Qtum (QTUM) a Ripple (XRP). Jedná se o nejširší škálu kryptoměn, které jsme viděli nabízeny burzami kryptoměn v Indii, ve skutečnosti je to vlastně první indická bitcoinová burza, která to nabízí (můžeme vidět některé další burzy, které se později přizpůsobí).

Jejich poplatky jsou nejnižší v Indii, což z něj dělá skvělého kandidáta na dobytí indického trhu s bitcoiny. Nabízejí také 24/7 podporu, která v případě chyby může zachránit den. Přijímají NEFT, IMPS, RTGS a Platební bránu.

Umožňují 50 objednávek za sekundu a rozšiřují své operace tak, aby ve 4. čtvrtletí 2020 umožnily až 500 objednávek za sekundu. Je nejen dobré, že se zvyšuje počet objednávek, které lze provést za sekundu, ale také to ukazuje Coindelta je burza, která se STARÁ o své zákazníky a snaží se být nejlepší. Coindeltu velmi doporučujeme, protože se snaží stát nejlepší indickou burzou bitcoinů a v našich knihách je v současné době na druhém místě.

ZAREGISTRUJTE SE ZDARMA COINDELTA ZDE!

3. Coinsecure

CoinSecure je jednou z nejpopulárnějších bitcoinových burz v Indii – z dobrého důvodu. Je to indická burza i obchodní platforma. Poplatky jsou nízké, pouhých 0,3% za nákup nebo prodej. Nízký poplatek je vhodný zejména pro ty, kteří mají zájem o obchodování, protože dokončení nákupu a prodeje by stálo pouze 0,6%. Většina lidí hledá nízké poplatky.

Budete muset provést ověření KYC, což je ověření Know Your Client, které vláda vyžaduje pro každou výměnu. Bez ní nedochází k žádným výměnám, a pokud na někoho náhodou narazíte – drž se dál, je to pravděpodobně podvod. Nebojte se však ověření KYC, zavoláte si – odpovězte na několik jednoduchých otázek a voilá, máte přístup k ústředně.

Řídicí panel zobrazuje pokročilá data a možnosti, což může být zpočátku docela matoucí. Jako začátečník bychom zcela doporučili strávit několik minut prohlížením jejich kanál YouTube kde mají návody pro začátečníky. Pokročilá data a možnosti jsou však skvělé pro pokročilé bitcoiny, což znamená, že můžete s burzou růst – a nemusíte se přepínat, jakmile svou krypto hru.

Mají aplikaci pro Android, která usnadňuje okamžité obchodování s bitcoiny na cestách. To může být dobré, pokud nemáte přístup k počítači a chcete z nějakého důvodu prodat některé ze svých bitcoinů.

PŘIHLASTE SE ZDARMA COINSECURE ZDE!

4. Zebpay

Pokud máte zájem obchodovat s bitcoiny pomocí svého mobilního telefonu, pak je pro vás volba Zebpay. Zebpay, dříve známá jako BuySellBitco, je burza pouze pro aplikace. Umožňují také nákup služeb pomocí bitcoinů, jako jsou dárkové karty Amazon, Cafe Coffee Day, Flipkart a PizzaHut, za dobití mobilního telefonu, DTH a datové karty můžete platit bitcoiny. Brzy přidávají možnost platit za Broadband, pevnou linku & účty za elektřinu.

Tato burza se zcela liší od ostatních burz v tomto seznamu. To je skvělá výměna pro ty, kteří chtějí mít možnost používat své bitcoiny, místo aby s nimi jen obchodovali, stejně jako pro ty, kteří chtějí koupit bitcoiny v Indii pomocí svého mobilního.

Je to uživatelsky přívětivé a pro začátečníky je snadné začít hned. Stačí si stáhnout aplikaci a zaregistrovat se, nahrát obrázek vaší karty PAN a voilá, můžete začít nakupovat a prodávat bitcoiny – přímo ze svého mobilního telefonu.

Důrazně vám doporučujeme používat tuto aplikaci, která je k dispozici pro Android i iOS, pokud chcete burzu, která vám umožní skutečně používat bitcoiny, které jste zakoupili. (P.s. nezapomeňte použít náš doporučující kód X získat 100 INR ZDARMA!).

Zde je video s vysvětlením, jak používat Zebpay a co to je:

STÁHNĚTE SI ZDARMA APLIKACI ZDE!

Získejte bitcoiny v hodnotě 100 ₹ zdarma při prvním nákupu nebo prodeji bitcoinů s doporučovacím kódem „REF61972611“.

5. Koinex

Další na našem seznamu nejlepších burz kryptoměn v Indii je Koinex. Díky široké nabídce kryptoměn (ne však tolik jako Coindelta) je to skvělý kandidát na první místo. Umožňují obchodování s BTC, BCH (Bitcoin Cash), Ethereum, Ripple a Litecoin. Nejlepší částí této výměny je čas potřebný k uložení INR – protože systém zautomatizovali, nemusí před vložením procházet lidmi – což výrazně urychluje proces (protože stroje mohou fungovat 24/7) . Běžné ověření KYC trvá přibližně 24–48 hodin, což se zpočátku může zdát jako dlouhá doba, ale jakmile budete přijati, není třeba čekat. Společnost Koinex spustila nové služby umožňující obchodování s kryptoměnami v Indii.

ZDARMA ZDARMA ÚČET KOINEXU!

6. Unocoin

Unocoin je často označován jako ten, který je ze všech nejvíce vhodný pro začátečníky, a my s ním velmi souhlasíme. Začínáme je snadné a nabízejí spoustu funkcí a neustále přidávají další. Pokud chcete použít bitcoin jako SIP (Systematic Investment Plan), pak je pro vás mince Unocoin. Můžete si nastavit denní, týdenní a měsíční rozpočet na nákup bitcoinů.

To říká Unocoin o své funkci SIP:

„Systematický investiční plán je nový a vzrušující způsob, jak získat bitcoin – první svého druhu, který zavedl Unocoin. Jedná se o konzervativnější přístup k investování do bitcoinů, než utrácení všech vašich peněz za bitcoiny najednou. Tato technika vám umožňuje zavázat se k fixní částce INR v bitcoinech v pravidelných intervalech bez ohledu na cenu. […] Tato funkce pomáhá při finanční disciplíně zprůměrováním vašich nákladů a tím snížením rizika vedoucího k lepší návratnosti. “

Od této chvíle můžete investovat 50 000 INR denně, týdně nebo měsíčně.

Další funkce, díky nimž je Unocoin vynikající burzou bitcoinů:

  • Obchodování přes přepážku (OTC bitcoinové obchodování)
  • Automatický prodej bitcoinů (stanovte pravidlo, kdy a bude se prodávat – i když spíte)
  • Netki: Usnadňuje generování člověkem čitelné adresy pro vaše bitcoiny
  • Výkonné API: S výkonným API můžete pomocí Unocoinu integrovat bitcoiny jako platební metodu do vaší aplikace nebo do vašeho podnikání
  • Dvoufázové ověření, abyste se vždy ujistili, že je váš účet zabezpečený

Jak již bylo zmíněno dříve, Unocoin má aplikaci pro Android a iOS, díky které můžete snadno obchodovat s bitcoiny, i když jste na cestách. To je dobré, pokud padnou nějaké zprávy o bitcoinech a cena klesne (takže si můžete koupit více BTC v dipu, to znamená).

ZDARMA ZDARMA ÚČET ZDARMA!

7. LocalBitcoiny

LocalBitcoins je burza typu peer-to-peer, která je k dispozici po celém světě. Nejde o burzu jako takovou, spíše o tržiště, kde se ti, kteří chtějí koupit bitcoin, spojí s těmi, kteří jej chtějí prodat. Můžete najít mnoho typů platebních metod, jako jsou hotovost, PayPal, WesternUnion, dárkové kódy Amazon, abychom jmenovali alespoň některé.

Existuje mnoho lidí, kteří se zabývají nákupem bitcoinů v Indii přes PayPal, a pro tyto LocalBitcoiny je to doposud nejlepší volba. Mají dvoustupňové ověřování při každém přihlášení a další ověřování, pokud se přihlásíte z nového zařízení.

Jedinou nevýhodou této výměny je její cena. Bitcoiny mohou být často nadměrně prodány na LocalBitcoinech nebo dražší než tržní cena. To může stát za to, pokud chcete koupit bitcoin anonymně, ale pokud ho chcete koupit a dlouhodobě ho držet, jděte na jeden s nižší cenou (poplatky).

Nákup bitcoinů v hotovosti vyžaduje fyzickou transakci. Dělejte to na veřejném prostranství s lidmi kolem sebe, abyste nebyli okradeni.

ZÍSKEJTE ZDARMA ÚČET LOCALBITCOINŮ ZDE!

Závěr

Nyní, když jsme zkontrolovali nejlepší weby pro výměnu bitcoinů v Indii, je na čase, abyste zjistili, který vám nejlépe vyhovuje. Pokud chcete nakupovat bitcoiny anonymně, pak jsou LocalBitcoins vaší nejlepší volbou. Pokud chcete koupit co nejlevnější bitcoiny, pak je pro vás Coindelta. Nemůžeme jednoduše říci, který z nich je nejlepší pro každého, protože lidé mají své vlastní preference a faktory, které si váží nejvíce.

Doufáme, že jsme objasnili, jak nakupovat bitcoiny v Indii. Hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me