Nejlepší bitcoinové debetní karty 2021 – nejlepší uvedené

1. CryptoPay 2. Xapo 3. WireX
debetní karta wirex bitcoin
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

kreditní kartaBitcoiny, označované jako měna budoucnosti, v nedávné minulosti skutečně vzaly svět útokem. S jejich fenomenálním vzestupem moci a nehorázným tempem růstu byla globální populace svým způsobem nucena posadit se a všímat si nejnovějšího hráče v měnovém průmyslu. I dnes se zdá, že globální nadvláda bitcoinů zdaleka nekončí. Jejich popularita stále roste, protože stále více lidí s nimi začíná nakupovat a obchodovat. A stejně jako u každého nového podniku se určitě stane několik škytavek po silnici.

Bitcoiny jsou také určeny k tomu, aby narazily na dobrý podíl překážek. Jednou z nejnaléhavějších věcí pro ně je právě teď nedostupnost efektivních a pohodlných platebních bran, pomocí kterých lze platit za služby bitcoiny. I když počet prodejců, kteří rádi přijímají bitcoiny jako platební metodu, stále roste, existuje alarmující nedostatek kanálů, kterými může zákazník ve skutečnosti provést platbu.

Debetní karty pro bitcoiny

Ale to vše se brzy změní, protože tam jsou lidé, kteří pracují ve dne i v noci, aby zajistili, že budete bitcoiny využívat naplno. A několik z těchto lidí přišlo s brilantním konceptem bitcoinových debetních karet. Bitcoinové debetní karty jsou přesně takové, jaké znějí. Podobně jako debetní karty umožňují držiteli provádět platby a nakupovat produkty nebo služby pro sebe, kromě skutečnosti, že platby budou prováděny v bitcoinech. Tyto karty jsou navrženy tak, aby přímo pronikly do vašich bitcoinových peněženek a extrahovaly z nich mince, které jsou dále převedeny a převedeny jako skutečná měna na finanční účet vašeho prodejce, jakmile provedete nákup. Proces je okamžitý a poměrně snadno pochopitelný.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru bitcoinové debetní karty

Jaké jsou další výhody používání debetních karet BTC? Pro začátečníky vám umožňují jít zcela bezhotovostně, za každý zakoupený nákup lze zaplatit vaší bitcoinovou debetní kartou, bez ohledu na to, zda obchodník bitcoiny přijímá či nikoli. Bitcoinové debetní karty jsou přijímány téměř všude, to znamená, že každý obchod nebo prodejce, který přijímá platby debetními kartami, rád přijme i platby bitcoinovými debetními kartami.

Také se nemusíte obávat konverzí, protože jakmile na svou debetní kartu dodáte bitcoiny, uloží je jako skutečnou měnu na váš účet. Nyní, kdykoli potřebujete provést nákup, stačí jen přejet kartou po stroji dodavatele a příslušná částka převedená na požadovanou měnu se okamžitě připsá na účet dodavatele poté, co bude odepsána z vašeho účtu.

V důsledku toho mezinárodní transakce přestávají být problémem. Kdykoli se rozhodnete cestovat do zahraničí, vše, co si musíte vzít s sebou, je vaše bitcoinová debetní karta a zjistíte, že platby v mezinárodních obchodech a prodejnách nikdy nebyly snazší.

Ale stejně jako existují dvě strany mince a yin pro každý jang, musí existovat i několik nevýhod tohoto potenciálně měnícího schématu hry. A pokud se vás snažíme poučit o životaschopnosti a užitečnosti těchto karet, automaticky se stává odpovědností z naší strany, abychom vás informovali o nevýhodách, i když jsou tak malé.

Jednou z hlavních vad, která se rýsuje nad celou touto strategií, je centralizace. Abychom to propracovali, budete k přístupu k bitcoinům prostřednictvím debetní karty muset nejdříve vložit coiny na účet společnosti, která vydala vaši debetní kartu. Proto své mince v zásadě rozdáváte společnosti třetí strany, která může nebo nemusí mít zavedena adekvátní opatření k ochraně vašich bitcoinů v případě narušení bezpečnosti.

Ze stejného důvodu je vhodné nenačíst na své bitcoinové debetní kartě spoustu peněz, ale vložit pouze tolik mincí, kolik si jste zcela jisti, že budete později požádáni o své nákupy. Ve skutečnosti, jakmile je nákup dokončen a služby karty již nejsou vyžadovány, ujistěte se, že zůstatek na kartě dosáhne zanedbatelné částky. Tímto způsobem zůstanou vaše mince ve svých trezorech v bezpečí, ai když se bezpečnostní problém podaří vyřídit, ztratíte jen malou část svých mincí.

Navíc za takovou pohodlnou službu nemůžete očekávat, že vám společnosti debetních karet neúčtují nic navíc ve jménu pohodlí nebo poplatku za použití. Určitě budete muset vydělat pár babek, pokud se potřebujete zaregistrovat k této službě, a také platit měsíční nájemné, abyste mohli nadále používat stejné.

I když je možné se vyhnout měsíčnímu nájmu, pokud se rozhodnete provést průzkum různých společností, které vydávají debetní karty pro bitcoiny, ne všechny z nich takové poplatky vybírají. A na pozitivní straně věci, protože v okolí je více společností zabývajících se debetními kartami bitcoinů, můžete skutečně porovnat poplatky a poplatky různých společností a poté přijít na nejlepší výběr z hlediska ekonomické hodnoty a dostupnosti.

Nyní, když jsme se důkladně seznámili se vstupy a výstupy bitcoinových debetních karet a s tím, jak mají usnadnit náš život, má dokonalý smysl podívat se na některé významné hráče v tomto odvětví, to znamená trochu prohlídka různých společností, které v současnosti vydávají takové karty. Projdeme každou z nich a pokusíme se posoudit životaschopnost služeb, které nabízejí, spolu s analýzou kladů a záporů pro každou z nich, abyste mohli sami rozhodnout, která ze šarží je nejlepší Bitcoinová debetní karta.

Top 5 nejlepších bitcoinových debetních karet 2021

1. Kryptopay

debetní karta cryptopayDalším významným hráčem v tomto oboru je Crytopay se sadou jedinečných funkcí, díky kterým stojí mimo svou konkurenci a přitahuje spoustu zákazníků. Tato společnost nabízí jak virtuální, tak fyzické debetní karty, to znamená, že i když si přejete obchodovat s bitcoiny online, prostřednictvím virtuální debetní karty vám to Crytopay umožní.

Jedna věc, která pro Cryptopay skutečně funguje, je to, že vydávají debetní karty komukoli na světě, bez ohledu na národnost nebo region. Jak již bylo uvedeno výše, možnost virtuální debetní karty je obrovskou záchranou života pro všechny nadšence nakupování online, protože platby elektronickým obchodem jsou stejně snadné jako rozdávání hotovosti z peněženek. Fyzická karta je naproti tomu dodávána s funkcí zabezpečení „čip a špendlík“, díky níž je její použití bezpečnější než Bitpay.

Dalším bonusem, který získáte, když se rozhodnete pro Crytopay, je, že nepotřebujete ani plné ID, protože rozsáhlé ověření probíhá pouze v případě, že se rozhodnete zaregistrovat kartu s rozšířenými limity určenými pro transakce vysoké hodnoty..

Karta v tomto případě stojí 15 $ a dodává se s dopravou zdarma po celém světě. Transakce v bankomatu vás stojí 2,5 $ a náklady na převod měny, stejně jako u Bitpay jsou 3 $. Ačkoli nic na tomto světě není dokonalé a podobné je to v případě Crytopay, protože má několik vlastních anomálií. Díky této kartě vám vzniknou další náklady na údržbu ve výši 1 $ za měsíc a pokaždé, když kartu načtete, musíte si účtovat další 1% poplatek. Takové náklady na údržbu podstatně zvyšují čistou cenu služby, ale pokud se s nimi nebudete moc obtěžovat, může být pro vás Cryptopay docela vhodnou volbou. Horní hranice, pokud jde o načítání peněz na kartu, je také 2500 $.

ZAČNĚTE S CRYPTOPAY

2. Xapo

debetní karta xapoXapo se nejlépe vyznačuje dobrým jménem, ​​které si společnost za ta léta vybudovala. Reputace a uznání, které se společnosti podařilo získat, je samo o sobě svědectvím o užitečnosti služeb, které nabízejí. Xapo byla ve skutečnosti jednou z prvních společností, které se skutečně začaly zabývat bitcoinovými debetními kartami, což znamená, že mají dobré zkušenosti v oboru a jsou si dobře vědomy toho, jak musí být tyto karty navrženy nebo implementovány.

Nabízí kartu, která je velmi podobná kartě nabízené společností Bitpay, většinou v tom smyslu, že také nenabízejí ověření „čipem a pinem“. Pokud je pro vás bezpečnost jedním z nejnaléhavějších starostí, nebo se těšíte, že si kartu načtete s velkým množstvím peněz, může vám pomoci hledat jiné možnosti.

S nákladem na vydání 20 $ a ročním poplatkem 12 $ je tento určitě mezi dražšími dostupnými na trhu. Roční poplatek však vstoupí v platnost až po prvním roce používání. Web společnosti Xapo tvrdí, že kartu dodává téměř kdekoli na světě, a mírně nepříjemnou skutečností je, že si účtuje další poplatek v případě, že uživatel chce změnit PIN debetní karty. Horní limit pro ukládání peněz, stejně jako v Cryptopay, je 2 500 $ a jedinou nevýhodou jejich schématu je absence ověření „čipem a pinem“ a mírně nadbytečný systém poplatků.

ZAČNĚTE S XAPO

3. Wirex

debetní karta wirex bitcoinSpolečnost Wirex existuje již několik let a je celosvětově uznávaná jako společnost poskytující finanční služby. Poskytuje kryptoměnové peněženky a nedávno dokonce začal vydávat debetní karty VISA za stejné. Ve skutečnosti to bylo dříve s názvem E-coin, který byl později v roce 2016 změněn na Wirex.

Jedna věc, která skutečně podporuje kampaň této společnosti na karty, je jejich vlastní reputace a hodnota značky. Jelikož jsou dobře zavedeni, již mají specializovanou legii zákazníků, kteří jsou připraveni zaručit užitečnost jejich služeb. Wirex dokonce poskytuje podporu pro aplikaci, kterou lze instalovat a spouštět na mobilních i stolních zařízeních. Jakmile ji spustíte, lze tuto aplikaci použít k provádění určitých funkcí, jako je načítání debetní karty, což z ní činí jednu z nejpohodlnějších a nejpříjemnějších služeb v okolí..

Debetní karta, kterou používají, je dodávána s ověřením „chip and pin“, což znamená, že u Wirexu nebude zabezpečení velkým problémem. Struktura poplatků je srovnatelná se všemi ostatními službami obchodování s kartami zmíněnými výše, tj. 3% poplatek za převod v případě, že se rozhodnete kartu používat mezinárodně, poplatek za bankomat ve výši 2,5 $ za každou transakci provedenou v bankomatu a nakonec poplatek ve výši 17 $ za to, že vám byla karta doručena.

Podobně jako Xapo nabízí Wirex také virtuální debetní kartu pro případ, že byste neměli zájem o zpracování nebo příjem fyzického plastického modelu karty. Kromě dalších výše zmíněných nákladů účtuje společnost Wirex svým zákazníkům také poplatek za údržbu nebo služby, které mají měsíční povahu. Podobně jako u Cryptopay, i Wirex vás nutí platit další $ 1 za měsíc ve jménu údržby. Všechny tyto náklady společně znesnadňují služby této společnosti a jsou vhodnější pro zákazníky, kteří jsou v pořádku s utrácením dobrého množství peněz na svou kartu.

ZAČNĚTE S WIREXEM

4. Bitpay

debetní karta bitpayBitpay je skutečně dobře známá a široce uznávaná společnost pro bitcoinové transakce a karty, které vydávají svým zákazníkům, mají jedinečnou vlastnost, že jsou celosvětově přijatelné. Bez ohledu na to, kde jste na světě, můžete provádět platby a nakupovat služby pomocí debetní karty Bitpay.

Nevýhodou však je, že tyto karty lze v současné době vydávat pouze občanům USA. Rozhodně však probíhají plány na rozšíření podnikání na občany jiných národů. Navíc se zdá, že zabezpečení je pro Bitpay trochu problém, protože jejich karty nemají autentizaci „čipem a pinem“, což je funkce, která většině bankovních účtů obvykle přidává dvojitou vrstvu zabezpečení. Nabízejí vám obecnou předplacenou kartu Visa, kterou můžete načíst prostřednictvím svého účtu Bitpay, a máte vše nastaveno. V provozu na každém z 50 území Spojených států potřebujete k získání své vlastní karty pouze vládní ID, adresu bydliště a platné číslo sociálního zabezpečení..

Pokud jde o vzniklé náklady, stačí zaplatit registrační poplatek ve výši 9,95 USD a karta by se k vám rychle dostala nejpozději do týdne. Tato dodávka probíhá zdarma a veškeré další vzniklé náklady jsou zahrnuty v samotném registračním poplatku.

Další důležitou informací, kterou si musíte uvědomit, je, že Bitpay vám účtuje 3% poplatek v případě, že plánujete kartu používat mimo USA, a to ve jménu nákladů na převod měny. Transakce bankomatů stojí kdekoli mezi 2–3 USD, což znamená, že budete muset zaplatit další 2 USD, kdykoli vyberete částku z bankomatu v USA, a 3 USD za transakce v bankomatu mimo zemi. Jakékoli další transakční poplatky jsou však zcela odstraněny.

ZAČNĚTE S BITPAY

5. Posun

posun bitcoinové debetní kartyShift tvrdí, že je vůbec první společností vydávající debetní karty se sídlem v USA, a karty, které vydávají, jsou úzce spojeny s vašimi účty Coinbase. Pro ty, kteří si toho nejsou vědomi, je Coinbase vlastně směnárnou zaměřenou zejména na digitální měny a kryptoměny a v současné době sídlí mimo San Francisco. Poskytují zákazníkům virtuální, ale bezpečnou platformu pro nákup, prodej, převod nebo transakci v digitálních měnách. Po připojení k takovému účtu umožňuje Shift velmi snadné a pohodlné transakce v bitcoinech a placení za služby a produkty vaší debetní kartou.

Pokud však jde o službu debetních karet, která tvrdí, že má čistě sídlo v USA a je hrdá na své národní podnikání, je Shift ve skutečnosti funkční pouze ve 45 z padesáti států USA. Rozšíření jsou určitě v plánu a možná se Shift jednoho dne možná rozšíří i do dalších zemí, ale v současné době slouží pouze čtyřiceti pěti regionům USA. S problémy se můžete setkat i při pokusu o mezinárodní nákup pomocí debetní karty Shift, ne proto, že jsou kapacity Shift omezené, ale proto, že Coinbase, který pracuje společně s Shift, není v mnoha zemích k dispozici.

I když u této karty může být dosah a dostupnost několik problémů, náklady rozhodně nejsou. Shift je jednou z nejekonomičtějších karet a účtované poplatky jsou mnohem menší ve srovnání s tím, co účtují jiné společnosti poskytující podobné služby. Bitcoinová debetní karta Shift vás stojí pouze 10 $ za dodání a výrobu, přičemž neexistují absolutně žádné nadbytečné, roční ani měsíční poplatky. Ne všechny náklady jsou však eliminovány. Karta vám účtuje další 3 $ za transakce prováděné na mezinárodní úrovni ve jménu nákladů na převod měny a 2,5 $ poplatek, kdykoli se rozhodnete provést transakci v bankomatu. Ale i když se rozhodnete zohlednit všechny tyto náklady, společnost Shift stále snadno převyšuje všechny hlavní poskytovatele bitcoinových debetních karet z hlediska cenové dostupnosti a ekonomické životaschopnosti.

ZAČNĚTE S PLATBAMI SHIFT

Závěr

Pokud hledáte debetní kartu pro své bitcoinové nákupy, máte štěstí, protože v současné době je k dispozici až sedm různých společností, včetně výše zmíněných, které karty vydávají. V této recenzi bitcoinové debetní karty jsme prošli pěti z těchto sedmi předních společností, které se těmito kartami zabývají, a pokusili se vás co nejlépe poučit o výhodách nebo nevýhodách, kterým byste mohli u každé z nich čelit..

I když jsou stále v počáteční fázi, procházejí všemi tržními trendy a soudě podle druhu odpovědí, které dostávají, nebylo by špatné říkat, že se brzy objeví bitcoiny jako nejoblíbenější a nejrozšířenější používaná měna po celém světě. A pokud se to stane, člověk musí být připraven. Pouhé rozhodnutí o dobré směnárně a učení se o transakcích s bitcoiny v žádném případě nestačí k dosažení fáze úplné kompatibility a pohodlí s kryptoměnou. Abyste toho dosáhli, musíte také investovat do debetní karty. Ale vybírejte moudře, protože možnosti jsou různorodé a vaše požadavky zcela konkrétní.

Vezměte v úvahu vše, čeho chcete svou kartou dosáhnout, a myslete pouze na ty společnosti, které tyto potřeby skutečně uspokojují. Několik věcí, na které si musíte dát pozor, je to, že karta, kterou si zvolíte, je lokalizována pro váš region a lze ji bez omezení provozovat bez omezení, zejména pro občany třetích zemí. Další věc, na kterou je třeba dávat pozor, je sada nákladů spojených s každou kartou. Ujistěte se, že jste věnovali nějaký čas tomu, abyste pochopili, jaké poplatky vám jsou vybírány, a zda jsou nebo nejsou skutečně nezbytné. Dávejte pozor na skryté poplatky a proveďte srovnání mezi různými společnostmi a cenami, které nabízejí, až potom budete moci učinit informované rozhodnutí o nejdostupnější, ale efektivní debetní kartě.

Můžete se také podívat na dvě zbývající společnosti vydávající debetní karty a zjistit, zda vám jejich služby vyhovují více než služby nabízené výše zmíněnými pěti. Společnosti, jmenovitě ANXPRO a CoinsBank, jsou do značné míry podobné společnostem, které jsme uvedli v tomto článku, a přesto mají některé charakteristické rysy, které nikde jinde nenajdete.

Závěrem lze říci, že výběr debetní karty pro vaši kryptoměnu nebo bitcoiny není tak složitý. Ať už to vyžaduje jakýkoli čas a energii, nebude se to zdát moc významné, když je porovnáte s lehkostí, kterou vám tyto debetní karty přinesou do života. Takže jděte do toho, zvážte své možnosti a vyberte si jednu, protože na druhé straně vás čeká mnohem jednodušší život.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me