Nejlepší bitcoinové peněženky pro Android 2021 – The Ultimate Guide

AndroidProtože trh s kryptoměnou vzkvétá, je třeba vědět, jak kryptoměny správně ukládat. V tomto článku si projdeme, jak můžete ukládat bitcoiny pomocí Androidu, a ukážeme si, které nejlepší bitcoinové peněženky pro Android jsou.

Jsme velmi dobře informováni o tom, jak matoucí může být výběr nejlepší bitcoinové peněženky pro Android, proto jsme provedli rozsáhlý průzkum různých peněženek pro Android, abychom vám pomohli s výběrem správné peněženky.

Porozumění bitcoinové peněžence

Bitcoinová peněženka je online software, který ukládá získané digitální měny na účet vyhrazeného uživatele. Bez takové peněženky není možné přijímat bitcoiny, takže je nutné vytvořit, koupit nebo stáhnout bitcoinovou peněženku.

Proces je podobný e-mailovému účtu. Chcete-li přijímat bitcoiny, musíte mít osobní adresu, jako je e-mailová adresa, kde ji může zobrazit jakýkoli uživatel a posílat na ni bitcoiny, tj. Bitcoinová adresa.

E-mailový program existuje pro bitcoiny a je známý jako bitcoinový klient, kde by se uživatel musel přihlásit pomocí bitcoinové adresy a soukromého klíče, který funguje jako heslo e-mailové adresy. Je zcela nezbytné, aby uživatel udržoval svou bitcoinovou adresu a soukromý klíč v bezpečí, aby se předešlo takovým podvodným problémům, stejně jako byste si zabezpečili svůj vlastní e-mailový účet. Tyto informace lze ukládat určitými způsoby:

 • Zapsání na papír (stále se nedoporučuje)
 • Ukládání do šifrovaného souboru
 • Ukládání na webové stránky, které by šifrovaly a ukládaly informace / soukromé a veřejné klíče pro požadované uživatele.

Kdekoli, kde se tyto dvě informace ukládají, bude známé jako bitcoinová peněženka. Pokud si uživatel dokáže zapamatovat adresu bitcoinu a soukromý klíč, mysl je bitcoinová peněženka. Doslova řečeno.

Existují programy online určené k ukládání bitcoinové adresy a soukromého klíče dohromady.

Co hledat při výběru peněženky

Peněženka, ve které je uživatel schopen ovládat své vlastní soukromé klíče

Síť bitcoinů přijímá jakoukoli ověřenou transakci, která podporuje platný podpis. Každá osoba, která má soukromý klíč, může současně umožnit provedení platné transakce. Kombinace těchto dvou faktů jednoduše znamená, že jiný uživatel třetí strany; kdo získá soukromý klíč konkrétního uživatele, může mu odcizit jakékoli informace. Mnoho cest se otevírá digitálním zlodějům, kteří obětují soukromé klíče. Dvě z nejpopulárnějších cest, která se používají, jsou paměťová média a komunikační kanály. Z tohoto důvodu musí být při odesílání nebo ukládání soukromých klíčů zajištěno extrémní předvídání.

„Soubor peněženky“ obsahuje soukromé klíče, ve kterých je uložen softwarovými peněženkami na hlavním pevném disku. Tyto typy souborů jsou často uloženy v obvyklém a dobře známém archivu, což z něj dělá perfektní cíl pro malware související s bitcoiny. K řešení takové hrozby poskytují softwarové peněženky vhodnou možnost šifrování souboru peněženky. Útočník, který získá přístup k souboru peněženky, jej proto bude muset dešifrovat. V závislosti na úrovni obtížnosti týkající se síly použitých hesel nebo použitých šifrovacích technik bude hackerům připadat časově náročné a obtížné prolomit kódy. Soubory peněženky lze šifrovat na mnoha softwarových peněženkách jednoduše přidáním silného hesla, které má složitou strukturu.

Poskytování zálohy klíčů a různých kódů PIN

“Pokud odhalíš své klíče, ztratíš své bitcoiny.” Porovnáním konceptu poštovní schránky, odkud lidé dostanou poštu; má výrazné a určité číslo (adresu). Pokud měla být určitá pošta doručena do konkrétního domu, je povinné, aby poskytl dostatečné a jasné podrobnosti týkající se adresy bydliště nebo bytu s PIN kódem a dalšími souvisejícími informacemi. A protože by daná osoba chtěla poštu získat, je nezbytné mít a používat soukromý klíč, ke kterému nemá nikdo přístup, kromě samotného vlastníka klíče. Je rozumné vždy se o klíč starat a nezničit obsah schránky.

Podobně jako v tomto případě, protože osoba je schopna zobrazit veřejnou adresu domova, každý uživatel, který obchoduje na bitcoinové burze, bude moci zobrazit veřejnou adresu za účelem odesílání / prodeje bitcoinů. K odemčení bitcoinů by navíc určený uživatel musel použít soukromý klíč, za který musí být převzata plná odpovědnost, podobně jako klíče poštovní schránky. Vzdělání o této problematice je důležité, aby se předešlo podvodným problémům.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora při rychlých odpovědích na dotazy umožní uživatelům, aby se při používání peněženek cítili obeznámeni a spokojeni s poskytovanými službami, protože lidé řeší své investice. Bez nedostatku odborných znalostí bude mít platforma špatnou pověst a název značky, což může poškodit také identitu značky. Je nezbytné poskytnout inteligentní a rychle reagující pracovníky, kteří reagují logicky a rychle, aby oslovili stávající uživatele a přilákali nové uživatele..

Uživatelsky přívětivý zážitek a snadné odesílání bitcoinů

Mít vhodné prostředí UI / UX poskytne uživatelům atraktivní pohled, a proto je znovu přiláká k návratu a využívání služeb. Uživatel musí snadno vyhledávat na webu / v aplikaci. Díky zjednodušujícím technikám a barevným schématům světla jedním dotykem mohou uživatelé snadno používat své peněženky a také pro jiné účely bez jakýchkoli překážek.

Podle více / různých operačních systémů:

Používané peněženky musí mít kompatibilní operační systémy, aby bylo možné zpracovávat a spravovat každodenní transakce. Bez efektivního a efektivního operačního systému by uživatelé těžko zvládli obchodování, protože mohou nastat situace, kdy někdy může dojít k „zpoždění“ nebo určité závadě..

Vzhledem k tomu, že existuje mnoho způsobů nákupu bitcoinů, existuje také mnoho způsobů jejich uložení.

Vzhledem k tomuto tématu se podívejme na různé typy peněženek dostupných pro Android:

Softwarové peněženky: Jedná se o programy / aplikace peněženky stahované do počítače, tabletu nebo telefonu. Pro ty, kteří se denně zabývají obchodováním s bitcoiny, nakupují zboží v určitých obchodech nebo obchodují peer-to-peer, je softwarová peněženka rozhodně tou možností. ve kterých jsou funkce pro ukládání soukromých klíčů a umožnění přístupu k placení / obchodování online přímo ze zařízení.

Kromě toho existují inovativní aplikace, které uživatelům umožňují používat jejich telefony v blízkosti polní komunikační funkce, což znamená, že mohou umístit svůj telefon v blízkosti telefonu čtečky, aniž by poskytovaly jakákoli důvěrná data. Blockchain Ledger, ke kterému potřebuje jakýkoli klient BTC přístup, je tedy nezbytnou potřebou k získání gigabajtů datového úložiště. Proto tyto peněženky využívají technologii SPV – zjednodušenou technologii ověřování plateb. Tato chytrá technologie se zabývá pouze malými podsekcemi Blockchainu, kde se spoléhá na důvěryhodné uzly v síti, aby získala přesné informace.

Jakkoli se to může zdát jako snadné řešení připravené k okamžitému použití, jsou tyto peněženky náchylné k hackerským a kybernetickým útokům. Kromě toho je vysoce pravděpodobné, že ztratíte oprávnění peněženky, pokud třetí strana umožní přístup k mobilnímu zařízení uživatele. Online trh nabízí celou řadu aplikací běžících na Androidu i iOS, nicméně bylo známo, že Apple tyto peněženky z jejich obchodu s aplikacemi zakázal v průběhu února 2014, ale rozhodnutí bylo později zrušeno a po několika měsících aplikace přivedlo zpět. Takové aplikace jsou Mycelium, Breadwallet, Airbitz, Greenbits, bitcoinová peněženka, Jaxx a Copay.

Top 6 nejlepších Android bitcoinových peněženek 2021

1. Mycelium

myceliumNejoblíbenější z ostatních aplikací pro Android, kde je snadné použití, příjem a provádění plateb. Kromě toho poskytuje uživatelsky přívětivou metodu poskytování pokynů k nastavení a zálohování. V průběhu roku 2014 získal Blockchain.info významné ocenění za „nejlepší mobilní aplikaci“, což přineslo výhody zabezpečení na úrovni banky; peněženka podporuje a poskytuje schopnost odesílat a přijímat bitcoiny.

Různé typy účtů:

HD: Hierarchické deterministické peněženky jsou peněženky, které používají ‚hlavní semeno ‘ke generování všech budoucích bitcoinových adres v postupném pořadí a je nutné je okamžitě zálohovat.

BIT ID: Tyto otevřené postupy a protokoly umožňují zabezpečené ověřování s ověřením. Udržování obvyklého procesu hesla je neúčinné kvůli jeho náchylnému stavu, kdy je snadné proniknout do účtů.

Účty s jednou adresou: Velmi tradiční metoda typu účtu, kde umožňuje zabezpečit a rezervovat / uložit velké množství mincí, ve kterých je soukromý klíč odstraněn ze zařízení a v případě potřeby později importován zpět.

Sledovat pouze účty: Jedná se o účty, kde jsou adresy uloženy v peněžence bez stejného jedinečného soukromého klíče, což umožňuje peněžence sledovat a ovládat výstupy, ale nevyplácí je.

Hardware: Tyto účty jsou vytvořeny pro účely offline hardwarových zařízení.

Profesionálové

 • Hierarchické deterministické: Kde, jak již bylo zmíněno dříve, peněženky, kde obsahuje „hlavní semeno“ a jsou vytvářeny k výrobě nekonečných nových bitcoinových adres v postupném a hierarchickém pořadí.
 • Otevřený zdroj: kde uživatelé mají přístup na web a používají Mycelium jako platformu s otevřeným přístupem.

Nevýhody

 • Není multi-podpis: nenabízí uživatelům iniciovat skupiny a mít více podpisů, proto bez diskuse budou uvolněny prostředky. Funkce vícenásobného podpisu umožňuje také formu důvěry a bezpečnosti mezi členy.
 • Dvoufaktorové ověřování: uživatelům tato funkce neposkytuje zabezpečení fondů. Navíc zvyšuje celkovou bezpečnost peněženky, protože poskytuje jedinečné kódy, ke kterým má při generování přístup pouze uživatel.

Mycelium Wallet je pro zdatnějšího uživatele bitcoinů – ve srovnání s jinými peněženkami poskytuje různé funkce ovládání mincí.

Peněženku podporuje celá řada inovativních projektů a vývojový tým, který se neustále zdokonaluje a vytváří důmyslná díla.

Vývojový tým vytvořil předplacenou kartu studené peněženky, zatímco Android Mobile je střední platforma, která může představovat studené úložiště.

Další služby Mycelium:

 • Mycelium Gear: S vybavením Mycelium můžete: Začněte získávat bitcoinové platby zdarma pomocí sofistikovaného API. Gear navíc neuchovává peníze, ale ve skutečnosti jde do peněženek uživatelů.
 • Díky funkci Joint Escrow by to umožnilo zajistit bezpečnost vůči obchodům uživatele a jakéhokoli jiného uživatele na světě, bez ohledu na autoritu.
 • Automatizujte mzdový proces a utrácejte více než 30 sekund za měsíc odesíláním plateb bez ohledu na velikost organizace.
 • Mycelium Swish: uživatelé mohou robotizovat / automatizovat obchodní procesy (objednávání a nakupování) v různých restauracích a barech. Mycelium Swish poskytuje pomoc při úspoře peněz na různých nákladových nákladech, jako je personální zajištění, a také přináší spokojenost zákazníkovi.
 • Mycelium Card: Karta Mycelium je v zásadě nádobou na mince, ale ve skutečnosti není přístupovým průkazem nebo klíčem k účtu. Karta má kombinaci uživatelského rozhraní i POS terminálu. Navíc je vybaven displejem a klávesnicí. Automobily jsou provozovány na baterie a umožňují kompletní automatický provoz. Karta Mycelium je připojena k počítači pomocí čtečky Mycelium, která umožňuje nabíjení baterie a přístup k různým transakčním záznamům pomocí velkého rozhraní. Uživatel by byl schopen dokončit přibližně sto platebních příkazů / transakcí v rámci jediného nabíjecího cyklu.
 • Mycelium Entropy: zařízení USB malé velikosti, které využívá hardwarovou entropii, která vytváří tisknutelné bitcoinové papírové peněženky. Papírové peněženky lze generovat ve dvou samostatných krocích:
 • Pomocí tiskárny vložte Mycelium Entropy, která umožní uživateli tisknout různé obrázky pomocí flash disku.
 • Vyberte možnost tisku na tiskárně.

ZAČNĚTE S MYCELIEM

2. Breadwallet

logo aplikace chlebaK dispozici pro Android i Apple; tato peněženka je zejména jednou z nejjednodušších peněženek, které lze při obchodování použít. Díky hladkému chodu a vrozenému designu je proces rychlý a přímý, pokud jde o přihlášení, vytvoření účtu a provádění transakcí s bitcoiny. Kromě toho byla aplikace také speciálně navržena tak, aby zajistila ochranu osobních údajů a soukromí. Breadwallet využívá kombinaci pohodlí a bezpečnosti, takže je vhodný pro uživatele, kteří právě zahájili cestu bitcoinem, a také pro technické uživatele. V souladu s tím také poskytuje uživateli kontrolu nad soukromými klíči, pomoc s přístupovým kódem a uživatelsky přívětivé rozhraní.

Poplatky:

Chléb je k dispozici zdarma. Když se však uživatelé rozhodnou provést bitcoinové transakce, budou muset bitcoinové síti zaplatit určitou částku poplatků. Do aplikace se nedávno dostaly aktualizace, které zahrnují schopnost regulovat určitou částku transakčních poplatků na základě nadřazenosti a poskytují uživatelům možnost zakoupit více, aby mohly probíhat rychlejší transakce.

Když si uživatel zakoupí bitcoin prostřednictvím aplikace pro chleba, může mu být účtována určitá částka poplatků, které jsou účtovány bankou a / nebo službou třetí strany používanou k účtu do určené peněženky.

Profesionálové:

 • Jednoduché použití
 • Zdarma
 • Žádný základní požadavek na přihlášení nebo registraci
 • Peněženka se připojuje přímo k bitcoinové síti
 • Poskytuje přihlášení pomocí dotykového ID
 • Integrovaná zákaznická podpora
 • Nejsou přijímány žádné informace týkající se uživatelů
 • Možnost nakupovat bitcoiny přímo prostřednictvím aplikace pro chleba
 • Soukromí a bezpečnost jsou pokročilé, protože bitcoinová adresa se generuje automaticky

Nevýhody:

 • Žádná opora pro altcoiny
 • Některé používané funkce vyžadují oprávnění služeb třetích stran.
 • Nepodporuje vícenásobné podpisy
 • Nepodporuje dvoufaktorovou autorizaci
 • Kvůli zamrznutí aplikace bylo vyslechnuto mnoho stížností.
 • Časově náročná synchronizace do bitcoinové sítě při spuštění

Připravované novinky pro Bread:

 • Aktualizace pro Android: Po sledování nedávné aktualizace jejich aplikace pro iOS bylo naplánováno, že Bread v blízké budoucnosti rozšíří novou verzi nové verze pro Android. Očekává se, že uživatelé Androidu se budou těšit na některé vzrušující nové funkce, které zahrnují schopnost zlepšit transakční poplatky na základě určité důležitosti / priority, nastavení záludnosti při prohlížení displeje pro rovnováhu, se schopností zahrnout „poznámky“ každému transakce.
 • Podpora dalších kryptoměn: Jelikož Breadwallet aktuálně podporuje pouze bitcoiny, společnost sama prohlásila, že v budoucnu bude poskytovat podporu dalším kryptoměnám.
 • Další finanční služby: Společnost Bread uvedla, že plánuje a snaží se dále rozšiřovat a nabízet svým uživatelům další služby, které přesahují běžné nebo tradiční funkce peněženky získávání a odesílání bitcoinů.

ZAČNĚTE S CHLÉBEM

3. Airbitz

logo společnosti airbitzK dispozici pro Android i Apple; poskytuje uživatelům pohodlné používání bitcoinů. Kromě toho poskytuje zajímavou funkci pro automatické zálohování. Peněženka, která uživatelům umožňuje nakupovat, vybírat a bezpečně ukládat bitcoiny prostřednictvím mobilního telefonu. Kromě funkcí HD a dvoufaktorové autentizace navíc Airbitz zajišťuje ochranu finančních prostředků uživatelů a různých datových transakcí od uživatelů třetích stran.

To znamená, že žádný uživatel nemá přístup k datům v peněžence Airbitz. Uživatelská zkušenost byla jedním z hlavních cílů. Pokud jde o skenování QR kódů, peněženka poskytuje Bluetooth Low Energy (BLE) pro převod finančních prostředků. Registrace účtu je jednoduchá a rychlá, aniž byste riskovali potřebu obětovat důležité funkce týkající se zabezpečení.

Co dělá Airbitz zcela jedinečným, je skutečnost, že stojí v obchodním adresáři, který podporuje mapu všech organizací přijímajících bitcoiny ve vašem okolí. To zvedá Airbitz na populární veřejnou úroveň jako jeden z jedinečných bitcoinů v okolí.

Poplatky

Aplikace Airbitz je k dispozici online a lze ji zdarma stáhnout ze smartphonu. Tyto transakční poplatky jsou určovány sítí bitcoinů, která je také inspirována věcmi, jako je potlačení a velikost transakce v bajtech dat.

Profesionálové:

 • Otevřený zdroj
 • Přístup k rychlému doručování bitcoinů
 • Zabezpečené funkce, jako je dvoufaktorová autorizace
 • Decentralizované servery, ve kterých peněženka funguje, i když jsou servery nefunkční.

Nevýhody:

 • Nedostatek uživatelského a webového rozhraní
 • Značka ještě není dobře zavedena online

Nedávné názory na Airbitz:

Snadno použitelná aplikace pro rychlé transakce, Airbitz je bezplatná aplikace, která se používá tam, kde je dobrým testovacím subjektem, než se ponoří do skutečného obchodování s bitcoiny. Tato aplikace je inovativní a instinktivní, protože chápe názory uživatelů.

Uživatelé, kteří jsou technicky vyspělí v bitcoinech, ocení aktivní adresář. Takže pokud jde o obchodování s bitcoiny, pak samotná funkce má rozdíl.

ZAČNĚTE S AIRBITZ

4. GreenBits

logo-zelená adresaStarší verze Green Address, kde se jedná o peněženku s více podpisy, která pomáhá hardwarovým peněženkám, jako jsou TREZOR a Ledger Nano S.

Poplatky:

Cena peněženky Greenbits je 50 uBTC za KB, ale celkové informace to nezjistily.

Profesionálové:

 • Jednou z jedinečných vlastností takové aplikace je to, že zajišťuje zabezpečení nejuznávanější a nejdůvěryhodnější bezpečnostní aplikací zvanou Ledger, proto žádný uživatel nemůže zcela záviset na peněžence. Tvůrci aplikace, kteří kombinují funkce rychlého, tenkého a snadného použití, vydali zdrojový kód pro klienta.

Nevýhody:

 • Verze pro iOS a stolní počítače ještě nejsou vydány.

Ostatní recenze:

Používá kombinaci ověření SPV a bezpečnostního partnera. Pro začátečníky se tato aplikace zdá být populární díky svému snadno uživatelsky přívětivému rozhraní.

ZAČNĚME ZELENÝMI BIT

5. Zebpay

logo zebpayZebpay byla první peněženkou v Indii, kde její cesta začala v roce 2014. Rovněž poskytuje rychlou a bezpečnou platformu pro obchodování s bitcoiny. Kromě toho zajišťují uživatelům při obchodování s bitcoiny nejlepší ceny.

Profesionálové:

 • Uživatelsky přívětivá aplikace, která uživatelům umožňuje využívat výhod rychlých transakcí, které jsou bezhotovostní.

Nevýhody:

 • Na rozdíl od určitých hotovostních transakcí může být množství bitcoinů obchodováno s jakýmkoli jiným uživatelem během několika sekund.
 • Cena bitcoinů je ve srovnání s jinými stránkami pro výměnu bitcoinů relativně vysoká.
 • Pomocí této platformy mohou uživatelé těžit ze zisku, protože lze analyzovat cenu bitcoinů.
 • Aktualizuje uživatele o nových oznámeních, když dojde ke změně cen bitcoinů.
 • I když jsou bitcoiny a jejich síť decentralizované, uživatelé budou i nadále muset dodržovat pravidla stanovená vládou IT.
 • Noví uživatelé budou muset při investování riskovat, protože vždy existuje šance na pokles ceny bitcoinů.

Omezení:

 1. Pro použití peněženky je nezbytné, aby uživatel používal kartu PAN a bankovní účet, kde by se měla shodovat jak karta PAN, tak číslo bankovního účtu.
 2. Pokud není provedena žádná transakce, uživatelé nesmí po třech měsících ukládat rupie na účet. Aby se tomu zabránilo, musí uživatelé odpovídajícím způsobem plánovat, aby se vyhnuli zbytečným transakcím, které jsou prováděny automaticky.
 3. Na rozdíl od jiných platforem budou uživatelé čelit transakčnímu limitu každý rok a měsíčně. Uživatelé mohou investovat nebo nakupovat pouze s minimem 1 000 rupií za transakci a maximálně 10 000 000 rupií za měsíc.

ZAČNĚTE SE ZEBPAY

6. Copay

logo copayAplikace pro Android, kde se jedná o otevřený multisig zdroj vytvořený Bitpay. To je místo, kde budou finanční prostředky uvolněny, pouze pokud určitý počet lidí umožní uskutečnění transakce před jejím provedením / provedením, které se podobá sdílené peněžence. To je skvělý způsob zabezpečení, ale v některých případech to bude problém.

Funkce:

 • Více platforem: K dispozici pro mobilní zařízení (iOS, Android, Windows) i pro stolní počítače (Mac, Linux, Windows).
 • Více účtů: Umožňuje uživatelům vytvářet různé účty ve stejné peněžence, kde mohou uživatelé používat různé účty pro různé účely, tj. Pro pracovní i osobní účely.
 • Otevřený zdroj: Peněženka a kód serveru jsou zveřejněny. To umožňuje třetím stranám sledovat, kontrolovat, kontrolovat a hledat metody pro vylepšení kódu, což povede k bezpečnější a důvěryhodnější peněžence než peněženky uzavřených zdrojů..
 • Čisté a snadné uživatelské rozhraní: Uživatelé mohou využít plynulého uživatelského rozhraní a inteligentního systému, kde zobrazuje 150 měn a podporuje mnoho jazyků.

Nevýhody:

Pokud jde o design, zdá se Copay tou správnou volbou. Kvůli určité politice, protože Copayův nešťastný vpád do politiky bitcoinů, vedl k velké škodě v důvěře týkající se peněženky. Copay byl odstraněn ze seznamu důvěryhodných peněženek Bitcoin.org pro podporu hard forku BTC1 jako „skutečného bitcoinu“. Pevná vidlice BTC1 však brzy selhala z politických a technických důvodů. BitPay se svým uživatelům zmínil o přechodu na rychlejší, neprokázaný kód, který nakonec vede k selhání.

Recenze ostatních:

Kdyby byly tyto vlastnosti zohledněny, Copay by udělal skvělou volbu. Existují však alternativy, kde jsou podobné rysy poskytovány bez pomoci špinavé politiky, navíc; dokud nebudou vyřešeny případy chybějících finančních prostředků / investic, nebylo by pro uživatele vhodné používat Copay.

Tyto problémy budou vyřešeny v blízké budoucnosti, ale do té doby se Copay používá pro malé částky, aby se předešlo riziku.

ZAČNĚTE S KOPÍROVáním

Jaký typ peněženek vám vyhovuje?

Když jsme si přečetli všechny tyto informace, naše mysl si musela vybrat daň, ale jaký typ peněženek si zvolíme? Zde je třeba vzít v úvahu několik faktorů:

 • Peer-to-peer: Pokud se uživatel rozhodne provést platby osobně, doporučuje se použít mobilní peněženku, nikoli online peněženku, jako je Mycelium, Copay nebo dokonce Breadwallet.
 • Pravidelnost plateb: Pokud uživatel nakonec provede pravidelné platby, je vhodná stolní peněženka nebo mobilní peněženka, protože by bylo vhodnější použít peněženky, které jsou rychle přístupné a jednoduché.
 • Investované / vrácené částky: Uživatelé zabývající se velkým množstvím bitcoinů by museli mít bezpečnější peněženku, aby se vyhnuli útokům online. Proto se doporučuje používat hardwarové peněženky, které jsou určeny k ukládání a zabezpečení nebo dokonce použití offline peněženek, které jsou zabezpečené, například Armory.
 • Víceúčelové použití a přístupnost: Použití různých peněženek k poskytnutí různých výhod může současně zajistit bezpečnost a snadné použití, ale uživatelé by měli být při rozhodování o použitých peněženkách opatrní a neměli by být také zmatení. V takových případech se hardwarové peněženky používají pro spořicí účty, zatímco mobilní peněženky se používají jako kontrolní účty.

Online je uvedeno několik zabezpečených peněženek. Aby však byla dokonalá peněženka, bude to záviset na méně poplatcích na základě transakcí (transakce BTC na BTC) a neporušeném zabezpečení.

Jaký typ peněženky je nejbezpečnější?

Pokud jde o bezpečnost, přečtěte si níže, abyste zjistili, která je lepší:

 • Horké peněženky: Jedná se o typy peněženek založených na konceptu kapesní peněženky. Tyto peněženky navíc fungují na zařízeních připojených k internetu, jako je počítač / tablet / telefon, kde je vyšší riziko krádeže. Když se vrátíme ke konceptu kapesních peněženek, lidé nedávají všechny své úspory do kapes a chodí.
 • Chladírenské peněženky: Ve srovnání se spořicím účtem nabízejí tyto typy peněženek bezpečnost tam, kde nehrozí krádež, a proto je bezpečná. Chladného úložiště lze dosáhnout, když jsou bitcoinové klíče – soukromé generovány a uloženy offline ze sítě. Hackeři by nemohli narušit soukromé klíče, protože všechny klíče jsou uloženy offline.

Osvědčené postupy pro ochranu vašich bitcoinů:

 • Ovládání soukromých klíčů: Doporučuje se dávat si pozor na vlastní bitcoiny. Správa plné kontroly nad finančními prostředky a nezávislost na třetí osobě nebo straně vytvoří bezpečnější přístup.
 • Ochrana soukromí: Pokaždé, když požadujete data blockchainu z vaší peněženky, může server připojit IP adresu k požadované adrese, což nám sděluje, jak každá peněženka požaduje od sebe data odlišně. Používání peněženky, která dokáže stáhnout celý blockchain, jako je bitcoinové jádro nebo zbrojnice, umožní uživatelům ochranu soukromí.
 • Vyhněte se opakovanému / opakovanému používání adres: Jak byly aktualizovány zabezpečené systémy, adresa každé transakce se pokaždé automaticky změní. Bitcoinové transakce jsou veřejně prohlíženy, takže seskupuje všechny transakce, ve kterých různí uživatelé snadno pochopí, zda jsou transakce spojeny s jedním identifikovatelným uživatelem.
 • V závislosti na množství použijte různé peněženky: Lze použít různé bitcoinové peněženky v závislosti na různých částkách, které se ukládají nebo převádějí. Jak již bylo zmíněno, pomocí hardwarových peněženek nebo papírových peněženek lze digitálně ukládat jako „šetřící peněženku“, zatímco mobilní „stolní“ peněženky lze použít jako „výdajové peněženky“..
 • Zajistěte bezpečné více záloh: Důrazně se doporučuje, aby uživatelé museli zálohovat své peněženky a uchovávat je na bezpečných a bezpečných fyzických místech, která by data nepoškodila. Příklad: Papírové peněženky lze laminovat, aby nedošlo k poškození.

Skladování a zabezpečení:

4 různé druhy peněženek jsou dále zjednodušeny do různých typů zabezpečení a úložišť.

 • Horké peněženky: Tyto typy peněženek fungují na online připojených zařízeních, proto se zvyšuje riziko kybernetických útoků nebo krádeží. Tyto typy peněženek se doporučují pro každodenní malé výdaje a zbytek částek bude uzamčen v chladírně.
 • Depozitní služby: Soukromé klíče uživatelů a digitální hotovost jsou drženy externími stranami, proto nad jejich penězi není žádná kontrola. Zpočátku se to může zdát bezpečné, ale uložení hotovosti pod kontrolou jiné osoby může vždy zvýšit riziko, že tak učiníte.
 • Studené úložiště: Soukromé klíče jsou zabezpečeny offline, čímž se snižuje riziko a šance průniku hackerů. Ty se budou jevit jako efektivní pro uživatele, kteří by je neutratili a zabezpečují bitcoiny.
 • Multisignature peněženky: Přidání funkcí offline zabezpečení a chladného úložiště má multisig peněženky bitcoiny, které jsou sdíleny rovnoměrně mezi různými stranami. Aby mohly být prostředky uvolněny, musí se strany před jejich uvolněním dohodnout a podepsat transakce. Existují příklady, jako je peněženka 2–2 nebo 2–3 peněženky, kde by 2 členové ze tří spoluzakladatelů museli před uvolněním prostředků podepsat. To může také snadno rozšířit až na 5-9 podpisů, kde 5 podpisů z 9 podpisů.
 • Armory Multisig: Nabízí jedinečnou funkci: funkce Lockbox, která k podpisu vyžaduje jakékoli množství lidí až do 7 spoluzakladatelů a umožňuje uvolnění finančních prostředků. V zásadě pomocí této funkce přidělí jedna konkrétní strana co-partnerům s různými veřejnými klíči co-signers. Poskytuje kombinaci zabezpečení a poddajnosti pro osobní použití nebo pro různé společnosti. Další funkcí peněženky Armory Multisig je, že poskytuje zálohu, kde by místo získání více podpisů pro jednu záležitost byla použita pouze pro zálohy. Mít speciální zálohu pro peněženku Armory sníží pravděpodobnost hackerských problémů v bitcoinových peněženkách. Aby to fungovalo, je třeba projednat umístění, aby bylo možné dosáhnout úplné a úplné zálohy.

Peněženky a zabezpečení:

Bitcoinové potíže:

 1. Náchylný k malwaru. Použitý software může obsahovat malware, který zase může skenovat soukromé klíče a o několik okamžiků později všechny bitcoiny zmizí.
 2. Uživatelé jsou zranitelnější, když přijdou o své telefony nebo notebooky, a proto přijdou o všechny peněženky do nich investované.
 3. Program „Trojan“ lze použít k šifrování souborů. Po zjištění množství peněz v peněžence bude poškozený program přikazovat / požadovat stejné množství bitcoinů za účelem dešifrování souborů.
 4. Virtuální výměna může vždy vést k podvodným problémům, při kterých mohou ostatní uživatelé / hackeři krást bitcoiny.

TLDR; o bezpečnostním poradenství

 1. Je lepší použít metody studeného úložiště než používat zařízení připojená k internetu.
 2. Připravte se na podvody a vždy dvakrát nebo více proveďte korektury, abyste se ujistili, že pochází ze správného zdroje. Pokud bude autorizován na nesprávném zdroji, všechny bitcoiny budou rozptýleny pryč.

Závěr

Celkově je nutné vědět, které peněženky použít, v závislosti na množství vyřízených a také na úložišti. Je efektivnější, když uživatelé používají různé typy peněženek, aby mohli využívat výhod každé z nich, ale zároveň to může být v některých případech poměrně nákladné a irelevantní.

Uživatelé by měli být upozorněni na určité společnosti, které se mohou pokusit podvádět a podvádět bitcoiny od uživatelů pomocí různých malwarových programů, což ztěžuje jejich zpětné získání. Doporučuje se vytvářet zálohy. Když bude peněženka s kryptoměnou uložena na bezpečném místě, může uživatelům ušetřit několik selhání hardwaru a spoustu lidských chyb.

Kromě toho obnoví peněženku, pokud dojde ke krádeži nebo poškození osobního počítače nebo telefonu. Povolení šifrování dat zabrání hackerům v získávání hesel a získávání bitcoinů. I když se může zdát bezpečné omezovat hackery, nemůže úplně zastavit útoky malwaru z keyloggerů, proto je nutné nainstalovat a aktualizovat hlavní výsledky antiviru a anti-malwaru.

Zvažte analýzu různých burz, které jsou decentralizované. Rozdíl mezi decentralizovanou a centralizovanou burzou je v tom, že nezajišťuje a neukládá finanční prostředky. Nikdo nemá oprávnění požadovat nebo získávat vaše prostředky, kromě vás.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me