Nejlepší bitcoinové peněženky pro iOS (iPhone a iPad) 2021

1. CEX.IO 2. Binance 3. Coinbase
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

chytrý telefon

Každý z nás už bitcoiny a jejich transakce znají. Když byly tyto kryptoměny zavedeny, možnosti jejich nákupu a uložení byly omezené. Dnes najdete různé platformy, které podporují bitcoiny a umožňují vám je ukládat a vlastnit. Zpočátku to byl těžký úkol pochopit svět kryptoměny a blockchainu. S příchodem technologie jsou všechny dotazy týkající se kryptoměny řešeny a jsou vysvětleny a prezentovány jednoduchým způsobem.

Jsme zvyklí na smartphony a téměř vše je k dispozici na dosah ruky. Jak by tedy mohla být tato technologie vyloučena z invaze do světa smartphonů? Tato technologie je zavedena jako bitcoinové peněženky, které jsou k dispozici jako mobilní aplikace v obchodě Play a App Store pro Android a iOS.

Top 8 nejlepších bitcoinových peněženek pro iPhone a iPad 2021

1. CEX.IO

CEX je jednou z nejlepších peněženek podporujících pokročilé objednávání a funkce, jako jsou okamžité směny mezi krypto a fiat měnami. Aplikace aktuálně podporuje obchodování a převod mezi více než 30 kryptoměnami a pracuje na přidání do tohoto seznamu.

Poplatky

Na rozdíl od jiných peněženek, kde si vyberete buď BTC nebo jejich kryptoměnu, si můžete zvolit, zda budete platit buď fiat, nebo jakoukoli dostupnou kryptoměnu za obchodní poplatky. To znamená méně obchodů, což v konečném důsledku znamená, že platíte méně. Na základě objemu obchodu poplatky začínají na 0,5% za méně než 5 BTC a končí na 0,1% u více než 6000 BTC. Obchodníci se zkušenostmi s veterány si také mohou vybrat možnost obchodování s marží, kde obchodujete s vypůjčenými penězi – vše v rámci aplikace.

Bezpečnostní

CEX.IO je jednou z mála kryptoměnových peněženek poskytujících uživatelům certifikát DSS druhé úrovně. Tím je zajištěno, že společnost prokázala vládě a úřadům, že jí lze důvěřovat při ukládání, zpracování a přenosu dat, aniž by byla ohrožena ochrana soukromí uživatelů. Jsou také registrováni v síti Financial Crimes Enforcement Network, takže můžete věřit, že mají na srdci vaše nejlepší zájmy, pokud jde o bezpečnost.

Profesionálové

Aplikace je bezpečná a důvěryhodná a snadné použití pro užší výběr měnových párů a nákupy je velmi pohodlné. Uživatelské rozhraní je intuitivní a začátečník jej snadno pochopí. Jejich podpora 24/7 tvrdí, že je velmi pohotová, i když jen málo z nich cítilo potřebu kontaktovat podporu. Vzhledem k funkcím, které aplikace poskytuje, by to bylo velmi doporučeno pro pokročilé obchodníky.

Nevýhody

Pokud se kryptoměna, kterou se rozhodnete obchodovat s funkcemi v top 20 nebo 30, pokud jde o podíl na trhu, seznam podporovaných měn s CEX je ve srovnání s konkurencí poměrně malý. Sazby provizí mohou být také vysoké pro začátečníky. 

ZAČNĚTE CEX.IO!

2. Binance

Peněženka Binance IoS

Pokud je vaším předmětem obchodování s velkým objemem nebo jste začátečník, který se zaměřil na objemové obchodování, je pro vás Binance tou nejlepší volbou. Aplikace pro iOS pro Binance je volně ke stažení a je k dispozici v 10 jazycích.

S Binance mohou uživatelé obchodovat ve více než 200 měnách bez ohledu na své obchodní zkušenosti. Aplikace má jednoduchý design se základními funkcemi pro začátečníky a jedním klepnutím se dostanete do profesionální verze, která má pokročilé funkce.

Poplatky

Je zdarma ke stažení, obchody menší než 50 BTC jsou účtovány 0,1% a poplatky se snižují se zvyšujícím se objemem. Poskytují také služby na míru VIP zákazníkům. Pokud tedy jste profesionál se specifickými požadavky, rádi vám pomohou. Vklady za každý žeton / coinu jsou zdarma, stejně jako poplatek za výběr u většiny z nich. Důležité je, že transakční poplatky jsou nižší, pokud platíte BNB.

Bezpečnostní

Berou bezpečnost velmi vážně. Binance má pověst jedné z nejbezpečnějších peněženek. Nejen to, společnost je velmi transparentní ohledně toho, jaká uživatelská data používají a jak, a nepochovává tyto podrobnosti o dlouhodobém používání, které jsou zřídka kdy čteny. Aplikace také podporuje 2FA (2 Factor Authentication) a U2F (Universal 2nd Factor Authentication).

Profesionálové

Je velmi uživatelsky přívětivý, má jedny z nejnižších transakčních poplatků a věnuje velkou pozornost bezpečnosti uživatelů a ochraně dat. Od nynějška poskytují zákaznické služby 24/7 v osmi jazycích, ale rozšiřují svůj dosah a spolupracují s překladateli o další jazyky.

Nevýhody

Binance od nynějška nepodporuje vklady do fondů pomocí tradičních platebních metod, jako jsou kreditní / debetní karty, nebo digitálních metod, jako je PayPal.

ZAČNĚTE S BINANCE!

3. Coinbase

Coinbase-recenzeCoinbase je online peněženka, která slouží podobně jako banka. Jedná se o největší obchodní platformu pro kryptoměny. Coinbase je snadno přístupný z vašeho iPhonu a iPadu, který si můžete zdarma stáhnout z obchodu s aplikacemi.

Coinbase má extrémně efektivní rozhraní vhodné pro začátečníky. Tato platforma je vysoce zabezpečená a zahrnuje maximální počet uživatelů. Coinbase také zahrnuje komplexní obchodní rozhraní s některými dalšími funkcemi, které jsou určeny pro uživatele, kteří se dobře vyznají v obchodování s bitcoiny.

Poplatky

Coinbase zahrnuje různé poplatky za obchodování v závislosti na různých metodách. Obecně tato platforma zahrnuje jednoduchý proces nákupu s poplatkem od 1,49% do 3,99%, který není vždy stejný. Možná zjistíte, že tato platforma je kvůli svým poplatkům a poplatkům o něco dražší než jiné platformy, ale je to nejspolehlivější a vysoce zabezpečená platforma ve srovnání s jinými peněženkami.

Bezpečnostní

Coinbase je vysoce doporučená platforma pro uživatele a také vysoce zabezpečená platforma. Bezpečnostní opatření zahrnují rozdělení soukromých klíčů na samostatné části a jejich umístění na kombinaci papírového i offline úložiště s rozsáhlou zálohou na různých místech. Kromě toho Coinbase umožňuje dvoufaktorové ověřování a zavedl papírovou peněženku nazvanou „Vault“. Systém Vault je ještě bezpečnější než běžná peněženka. Tento systém umožňuje nastavit systém n-of-m pro zpracování výběrů. Například pokud jste skupina přátel nebo podnikáte, tato funkce umožňuje vám nebo každému uživateli ve skupině nastavit svá oprávnění, ke kterým nemají ostatní přístup bez vašeho souhlasu. Tato funkce přidává do systému další vrstvu ochrany.

Profesionálové

Coinbase s intuitivním rozhraním pro nováčky je vysoce zabezpečená platforma. Podporuje většinu uživatelů a poskytuje obchodníkům řadu obchodních nástrojů a složitých platforem. Nabízí vysokou likviditu a objem zahrnující největší kryptoměny s tržními limity. Zabezpečení je vysoce zohledněno použitím pokročilých bezpečnostních opatření. Platby a transakce kryptoměn jsou nabízeny různými způsoby. Je to vysoce spolehlivá a populární platforma po celém světě.

Nevýhody

Coinbase zahrnující bankovní převody může vyžadovat nějaký čas navíc.

ZAČNĚTE S COINBASE

4. Airbitz

logo společnosti airbitzAirbitz, uživatelsky přívětivá bitcoinová aplikace určená pro iPhone a iPad, je volně dostupná v obchodě s aplikacemi Apple. Díky pokročilým bezpečnostním funkcím a elegantnímu uživatelskému rozhraní vyniká Airbitz jako jedinečná aplikace pro bitcoinové peněženky.

Nová funkce zavedení komplexního adresáře pro přijímání bitcoinových obchodů ve vašem okolí přitahuje uživatele. Začínáme je snadné, aniž by byla ohrožena bezpečnost. Některé další funkce, jako je skenování QR kódů a podpora Bluetooth Low Energy pro převod finančních prostředků, přináší uživatelům výhody při provádění transakcí bez námahy.

Poplatky

Tato aplikace je zdarma a snadno dostupná v obchodě s aplikacemi pro iOS. Poplatek za transakci je určen sítí bitcoinů a je ovlivněn faktory, jako je velikost transakce v bajtech dat a přetížení.

Bezpečnostní

Airbitz automaticky zálohuje vaši peněženku, aby se zabránilo ztrátě, pokud dojde ke ztrátě telefonu. Postavila pokročilou úroveň zabezpečení poskytováním hierarchických deterministických (HD) a dvoufaktorových autentizačních funkcí (2FA). Data jsou skrytá před třetími stranami, která jim brání v přístupu k nim. Transakce se provádějí bezpečně na vašem mobilním zařízení.

Profesionálové

Airbitz je otevřená zabezpečená platforma. Díky svým jedinečným funkcím a intuitivnímu rozhraní pomáhá začátečníkům porozumět a pracovat efektivně. Díky zapojení decentralizovaných serverů funguje Airbitz dobře, i když jsou servery nefunkční. Spolu s bitcoiny podporuje také bitcoinové peníze (BCH) a další kryptoměny. Airbitz k tomu přidává podporu transakcí pomocí dárkových karet a zajišťuje zabezpečení jako hlavní faktor.

Nevýhody

Airbitz je nová platforma a dosud není dobře zavedená. Chybí mu webové rozhraní.

ZAČNĚTE S AIRBITZ

5. Chléb

logo aplikace chlebaDříve známá také jako BreadWallet, je digitální bitcoinová peněženka dostupná jako mobilní aplikace pro iPhone a iPad. Intuitivní rozhraní umožňuje začátečníkům i netechnickým uživatelům výrazně fungovat. Zabezpečení uživatelů je považováno za hlavní faktor a společnost Bread ji neohrožuje.

Poplatky

Chléb je volně dostupný v obchodě Apple App Store. Za bitcoinové transakce se však platí určitá částka poplatku. Uplatňovaný poplatek se liší podle priority transakcí, tato možnost byla nedávno aktualizována. Například pokud chcete, aby vaše transakce byly rychlejší, budete si muset připlatit. Nejen u transakcí, ale za nákup bitcoinů z peněženky se platí poplatek. Aplikuje ji vaše banka nebo služba třetí strany, která slouží k propojení vašeho účtu s vaší peněženkou.

Bezpečnostní

Chléb umožňuje přímé spojení mezi jeho uživateli a bitcoinovou sítí, což zajišťuje soukromí uživatelů jako hlavní faktor. Tato přímá konektivita zamezuje zapojení serveru Bread do přijímání informací, což je jedinečná vlastnost, kterou jiné bitcoinové peněženky neposkytují. Uživatelé nejsou vystaveni zranitelnostem, protože Bread neukládá soukromé klíče na svých serverech a uživatelé jsou jedinými vlastníky jejich fondu. Dvoufaktorové ověřování je funkce, kterou Bread nepovažuje za jiné peněženky. To není zásadní problém, protože poskytuje další a odlišná bezpečnostní opatření, která jiným peněženkám chybí.

Profesionálové

Chléb, který je uživatelsky přívětivou aplikací, je vhodný pro začátečníky i netechnické uživatele. Začínáme a vytvoření účtu je velmi jednoduché bez nutnosti dalšího ověřování. Unikátní bezpečnostní opatření zabrání této aplikaci před jakýmikoli zranitelnostmi a chrání soukromí uživatelů. Spolu s poskytováním zákaznické podpory tato aplikace umožňuje přímý nákup bitcoinů, což je bonus navíc.

Nevýhody

Aplikace Bread se zaměřuje hlavně na bitcoiny a nepodporuje altcoiny ani jiné kryptoměny. Tato aplikace nezahrnuje dvoufaktorové ověřování a transakce s více podpisy a vyžaduje některé služby třetích stran pro nákup bitcoinů.

ZAČNĚTE S CHLÉBEM

6. Copay

logo copayCopay je jednou z předních bitcoinových peněženek vyvinutých společností BitPay. Byl vyvinut k zabezpečení prostředků BitPay s elegantním rozhraním přitahujícím mnoho uživatelů. Je to hierarchická deterministická (HD) bitcoinová peněženka, jejímž hlavním zájmem je bezpečnost. Uživatelé mají přístup ke své peněžence buď z webu, počítače nebo mobilu, protože je k dispozici na více zařízeních.

Poplatky

Poplatek za transakce je obdobný jako u ostatních bitcoinových peněženek v závislosti na velikosti transakce stanovené bitcoinovou sítí. Je volně k dispozici jako mobilní aplikace v obchodě s aplikacemi.

Bezpečnostní

Bezpečnost je nejdůležitějším faktorem. Copay, protože HD peněženka zavedla pokročilá bezpečnostní opatření. Zahrnuje transakce s více podpisy, což znamená, že je nutný podpis kupujícího i prodávajícího. Tato funkce umožňuje podnikání, které zahrnuje více podpisů zavedením více uživatelů pro jednu peněženku. Je to jedna z prvních bitcoinových peněženek, která funguje na plný bitcoinový platební protokol. To znamená, že – Copay sleduje platbu a ověřuje, zda byla platba přijata uživatelem pracujícím podle tohoto platebního protokolu.

Profesionálové

Copay je dobře zavedený a přední bitcoinová peněženka se snadným uživatelským rozhraním. Úroveň zabezpečení je pokročilá a zahrnuje vícenásobné podpisy a protokol plateb Bitcoin na plný úvazek. Je to open source a vysoce spolehlivá bitcoinová peněženka pro iOS.

Nevýhody

Copay přijímá centrální metodu ověřování, která by otravovala mnoho uživatelů bitcoinů.

ZAČNĚTE S KOPÍROVáním

7. Blockchain

logo blockchainuBlockchain, který vyvinula lucemburská společnost zabývající se vývojem softwaru, je považována za vysoce přijímanou bitcoinovou peněženku. Podporuje kryptoměny bitcoin a ethereum s uživatelsky přívětivým rozhraním. Mezi další funkce nabízené peněženkou patří centrum zabezpečení, partnerství s důvěryhodnými burzami, flexibilita při úpravě transakčního poplatku.

Poplatky

Blockchain peněženka je zcela zdarma a je snadno dostupná v obchodě s aplikacemi. Kdykoli se bitcoiny pohybují dovnitř a ven z peněženky, platí se malá částka poplatku. Poplatek za transakci je založen na bitcoinové síti a závisí na velikosti transakce. Poplatek však bude automaticky odečten z vaší peněženky v závislosti na velikosti sítě. Poplatek můžete vyjmenovat v nastavení „přizpůsobit poplatek“, které nabízí flexibilní úpravu poplatku podle priorit.

Bezpečnostní

Blockchain považuje zabezpečení za hlavní faktor. Abychom uživatelům pomohli snadno vizualizovat zabezpečení tohoto systému, poskytuje Blockchain zabezpečení na úrovních.

První úroveň zahrnuje ověření a nastavení hesla, které zahrnují ověření e-mailu (ověření), přístupové heslo (obnovení účtu), nápovědu k heslu (obnovení hesla).

Druhá úroveň zahrnuje dvoufázové ověření, heslo zaslané peněženkou pokaždé, když se přihlásíte. Připojte své číslo mobilního telefonu a odešlete jednorázové přihlášení, pokud se někdo pokusí získat přístup k vašemu účtu zadáním nesprávného hesla.

Třetí úroveň zahrnuje požadavek Blocking Tor. Blokuje případné požadavky. Hackeři používají požadavky Tor k přístupu k účtům.

Profesionálové

Blockchain nabízí nákup a prodej kryptoměn přímo z peněženek. Je navržen snadno použitelným způsobem udržováním vysoké úrovně zabezpečení. Nová peněženka je automaticky generována po každé transakci peněženkou jako opatření ochrany osobních údajů. K propojení webového účtu s mobilem je k dispozici systém skenování QR, který také zobrazuje zůstatek v peněžence v místní měně.

Nevýhody

Blockchain se skládá z dlouhého procesu ověřování, který může být nepříjemný pro mnoho uživatelů. Podporuje pouze dva typy kryptoměn (bitcoin a ethereum) a pro transakci neumožňuje fiat měny.

ZAČNĚTE S BLOKOVANÝM ŘETĚZCEM

8. Jaxx

mobilní aplikace jaxxJaxx je nová digitální peněženka, která má uživatelům zjednodušit technologii blockchain. Jedná se o intuitivní platformu zahrnující různé kryptoměny. Jaxx přišel s různými novými funkcemi, jako je párování mezi platformami, ShapeShift, výkonná platforma pro podporu různých kryptoměn.

Tato platforma je postavena tak, aby pamatovala na nováčky a poskytovala hladký zážitek. Jaxx nabízí víceřetězcovou peněženku podporující 7 různých aktiv kryptoměny. Jaxx vám umožňuje přístup k největším světovým kryptoměnám podle tržní kapitalizace.

Poplatky

Jaxx je zdarma ke stažení a snadno dostupný v obchodě s aplikacemi. Transakční poplatek nabízený touto stránkou je podobný ostatním bitcoinovým peněženkám v závislosti na bitcoinové síti. Například každá standardní transakce Ethereum je zpoplatněna částkou přibližně 0,000441ETH, což je podobné v případě bitcoinů a jiných měn. Poplatek za transakci zcela závisí na změně bitcoinové sítě a Jaxx neúčtuje poplatek.

Bezpečnostní

Zabezpečení je hlavním problémem společnosti Jaxx. Pro přístup ke kryptoměně vašeho účtu je k dispozici vstup bez povolení, protože při registraci nevyžaduje žádné ověření. Jaxx vytváří všechny klíče kryptoměny a zpřístupňuje je na místním zařízení, které lze napadnout. Funkce zálohování je zavedena prostřednictvím jediného hlavního semene, které zahrnuje záznamový řetězec náhodných slov, který by pomohl při obnově vašich mincí.

Profesionálové

Jaxx poskytuje elegantní uživatelské rozhraní, které je k dispozici jako otevřená aplikace digitální peněženky podporující různé kryptoměny. K této peněžence lze snadno přistupovat z různých zařízení a lze ji snadno spárovat s různými platformami.

Nevýhody

Peněženka Jaxx je vysoce citlivá na hacking a nedostatek pokročilých bezpečnostních opatření.

ZAČNĚTE S JAXX

Závěr

Tyto digitální mobilní peněženky vytvořily prostor pro snadné transakce kryptoměny. Pokud tyto peněženky nebyly vyvinuty, měli bychom pro každou transakci zadat stovky znaků. Nejen, že transakce jsou snadné, ale tyto peněženky uživatelům nabízejí celou řadu metod a funkcí. Soukromé klíče jsou uloženy v těchto peněženkách, což nejsou nic jiného než aplikace, které fungují jako heslo pro vaše peníze. Nedokážete si představit, že přenášíte svůj počítač všude, pokud tyto peněženky nebyly zavedeny. I když tyto peněženky nabízejí pokročilá bezpečnostní opatření a další funkce, vždy se doporučuje ukládat velké množství bitcoinů do tvrdé peněženky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me