Nejlepší kryptoobchodní roboti do roku 2021 – # 1, které nechcete nechat ujít!

 

1. Kryptohopper 2. Pionex 3. Zignaly
Zignaly
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Začalo to nejistě, ale kryptoměny tu zůstanou. Většina skeptiků této nové formy měny s ní uzavřela mír a snaží se do ní investovat. Jelikož to čtete, lze s jistotou říci, že i vy jste naskočili na vlak.

Ať už se rozhodnete obchodovat jakkoli, bitcoiny nebo altcoiny, určitě získáte značné množství dalších příjmů – a kdo ne. Problém je v tom, že jste v tom nový a nemáte dovednosti analyzovat grafy obchodování s kryptoměnou efektivně, abyste vydělali nějaké dobré peníze – takoví guruové se chlubí.

Ale než se vzdáte, existuje řešení vašeho problému. Jak procházíte křivkou učení, stále můžete vydělat peníze z obchodování s kryptoměnou pomocí robotů pro obchodování s bitcoiny.

Nyní je obchodní robot v zásadě software, který byl navržen k analýze údajů o obchodování na trhu kryptoměny. Jakmile si jeden pořídíte, musíte jej upravit podle svých preferencí. Poté software analyzuje trh vaším jménem a bude obchodovat automaticky. V této části projdeme některé z nejlepších dostupných robotů pro obchodování s bitcoiny.

Nejlepší kryptoobchodní roboti 2021

1. Kryptohopper

Kryptohopper je na scéně automatického obchodování nováčkem, ale popularita rychle roste z několika důvodů. Pro jednoho jsou to jediný cloudový kryptoměnový robot na trhu, což znamená, že jejich robot pokračuje v obchodování, když je počítač vypnutý.

Jejich bot je také velmi snadné vyzvednout pro nové uživatele, protože jsou jediným obchodním robotem, který vloží externí signalizátory, což nezkušeným obchodníkům umožňuje, aby jejich bot obchodoval na autopilotu podle zkušeností těchto signalizátorů. Obchodníci s většími zkušenostmi mohou také použít manuální přístup konfigurací prodeje na základě několika technických indikátorů.

Kromě toho Cryptohopper nabízí backtest, koncové stop loss (včetně funkcí umožňujících vašemu robotu prodávat pouze se ziskem), schopnost obchodovat pomocí více burz a obecně příjemné uživatelské rozhraní.

Cryptohopper je také jediným robotem, který nabízí bezplatnou zkušební verzi po dobu jednoho měsíce, se schopností upgradovat na Bunny ($ 19 p / m), Hare ($ 49 p / m) a Kangaroo ($ 99 p / m), pokud mají uživatelé chuť držet se kolem.

ZAČNĚTE S CRYPTOHOPPEREM!

2. Pionex

Pionex je jednou z 1. světových burz s integrovanými obchodními roboty. Shromažďuje likviditu od společností Binance a Huobi Global a je jedním z největších zprostředkovatelů společnosti Binance. Kromě hluboké likvidity poskytuje Pionex 12 bezplatných obchodních robotů, pomocí nichž mohou uživatelé automatizovat své obchodování 24/7, aniž by vždy kontrolovali trhy.

Funkce:

 1. Pionex poskytuje 12 bezplatných obchodních robotů pro retailové investory.
 2. Poplatek za obchodování je ve srovnání s většinou hlavních burz nejnižší. Poplatek za obchodování na Pionexu je 0,05% pro výrobce a příjemce.
 3. Jako jeden z největších zprostředkovatelů Binance poskytuje Pionex hlubokou likviditu, která agreguje likviditu Binance a Huobi Global.
 4. Grid Trading Bot je jedním z nejoblíbenějších obchodních robotů na Pionexu. Umožňuje obchodníkům nakupovat nízko a vysoko prodávat v konkrétním cenovém rozpětí.
 5. Leveraged Grid Bot poskytuje až 5x pákový efekt.
 6. Spot-Futures Arbitrage bot pomáhá maloobchodním investorům s pasivním příjmem s nízkým rizikem. Odhadovaný výnos pro tuto strategii je 15 ~ 50% RPSN.
 7. Terminál Smart Trade umožňuje obchodníkům nastavit stop-loss, vydělat zisk a sledovat jeden obchod.
 8. Pionex vydal jeden z nejlepších tokenů s pákovým efektem na kryptotrhu.
 9. Pionex byl udělen americkou licencí FinCEN MSB (Money Services Business).

Cena: Volný, uvolnit

Výměny: Binance, globální společnost Huobi, Pionex

ZAČNĚTE S PIONEXEM!

3. 3Commas

3commas

Většina robotů pro obchodování s kryptoměnou je schopna dělat to, co jste jim nakonfigurovali. Na tak nestabilním trhu, jako je trh s kryptoměnami, je však třeba být připraven přizpůsobit se náhlé změně tržních podmínek. To je místo, kde by člověk potřeboval inteligentního obchodního robota, jako je obchodní robot 3Commas.

Možná si myslíte, že žádný obchodní robot nemůže být dostatečně chytrý, aby se přizpůsobil měnícím se tržním podmínkám. Bot 3Commas však přichází s jedinečnou funkcí zvanou koncové ztráty a koncové zisky. Při použití jakéhokoli jiného obchodního robota byste byli schopni nastavit stop loss, abyste se vyhnuli celkové ztrátě, a zisk si zajistil zisk, který jste dosáhli. Pokud však mince pokračuje v lepším výkonu poté, co robot prodal vaši pozici, není cesty zpět.

Přesná funkce, kterou nabízí robot 3Commas, pomáhá dosáhnout přesně toho. Robot bude analyzovat tržní podmínky a zajistí, že své mince prodáte ve správný čas. Zajistíte tak maximální návratnost své investice. Tato funkce, která umožňuje robotu rychle reagovat na měnící se tržní podmínky, činí robota zvláštním.

Kromě toho bot 3Commas poskytuje všechny funkce, které můžete vidět na běžném obchodním robotu, jako je stop loss, zisk, automatický obchod atd. Robot je hostován online, takže je vždy k dispozici. K robotu můžete přistupovat z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu tím, že navštívíte svůj účet na webu.

Bot lze spárovat s 13 nejpopulárnějšími kryptoburzami, včetně Binance, Kucoin, Bittrex atd. Bot nabízí tři různé balíčky, z nichž ten nejlevnější vás stojí 22 $ za měsíc a nejdražší balíček vás stojí $ 75 za měsíc. Pokud však máte účet na burze Huboi, budete moci služby robota využívat zdarma.

Vzhledem k současnému medvědímu trendu na trhu kryptoměn je pro vás velmi těžké vydělat peníze. Proč tedy nevyzkoušet robota 3Commas a zjistit, jak vám může pomoci generovat příjem i na medvědím trhu.

ZAČNĚTE S 3KOMASAMI!

4. Zignaly

ZignalyPřestože jsou roboti pro obchodování s kryptoměnami stále v počátečních fázích vývoje, je k dispozici bezplatná beta verze obchodních robotů. I když je na trhu zcela nový, lidé si snadno vybrali bota Zignaly. Vyplněná verze bude uživatelům k dispozici za zpoplatněný poplatek.

Jedna úžasná věc na obchodním robotu Zignaly je, že jej lze bezproblémově integrovat do TradingView. I když je robot ve fázi beta vývoje, uživatelé nenašli žádný problém s výše uvedenou integrací, což znamená, že vývojáři navrhli software s ohledem na snadný přístup pro uživatele.

TradingView má API, které funguje na obchodní burze Binance. Bot Zignaly lze tedy použít k provádění různých obchodních strategií přímo na Binance. Zatímco současná podpora výměny v beta verzi spočívá pouze na Binance, v blízké budoucnosti se plánuje zahrnutí dalších výměn.

Podle vývojářů existují plány na zahrnutí burz jako KuCoin, Bittrex, Poloniex a CoinBase Pro do seznamu podporovaných burz pro integraci API bota Zignaly do API.

Existuje několik jedinečných funkcí, které vývojáři integrovali do obchodního robota. Patří mezi ně žádné omezení na páry, se kterými můžete pracovat, a možnost úpravy pozic, kdykoli se rozhodnete. Díky tomu bylo obchodování mnohem jednodušší, protože není třeba upgradovat na žádnou verzi Pro, abyste si mohli užít funkce, jako jsou výše zmíněné.

Bot Zignaly se také pyšní transparentností. Na oficiálních stránkách obchodního robota pro kryptoměnu Zignaly jsou podrobné informace o zakladatelích a zbytku týmu spolu s jejich různými profily na sociálních médiích, aby se s nimi uživatelé mohli přímo spojit.

Cílem vývojového týmu je poskytnout uživatelům po celém světě obchodního robota, který je k dispozici na všech hlavních burzách. Vývojáři vytvořili na botě uživatelsky přívětivý ekosystém, který nabízí spoustu funkcí v beta verzích a přináší mnohem více v úplné verzi.

ZAČNĚTE SE ZIGNALY!

5. Napboti

NapBots.com je cloudová platforma využívající umělou inteligenci, která demokratizuje obchodní techniky, dříve vyhrazená pro zajišťovací fondy.

Nabízejí algoritmické kryptoobchodní roboty podporované na hlavních burzách kryptoměn jako Binance, Bitmex, Kraken, Bitfinex, Bitstamp, Okex, Bitpanda atd..

Robot má super uživatelsky přívětivé rozhraní a naši uživatelé tuto jednoduchost milují. To začátečníkům usnadňuje začátek.

Nikdy nebylo tak snadné obchodovat jako profesionál, s NapBots získáte okamžité kryptoměny připravené obchodovat za vás v pouhých 3 krocích.

Krok 1: Spojte se s vaší oblíbenou kryptoburzou

Krok 2: Vyberte své strategie z jejich knihovny

Krok 3: Posaďte se, sledujte & nechte Autopilota dělat tvrdou práci

Je to jediný robot na trhu, který vám umožňuje vytvořit si vlastní kombinaci strategií, které vám umožní spravovat vaše úspory. Budete moci pilotovat svého obchodního robota ze smartphonu a změnit svou alokaci rozpočtu v naprosté volnosti.

NapBots prokázal svůj výkon; jeho nejstarší strategie BTC LO funguje od roku 2017 a nyní se blíží novému ATH. Také vlajková loď strategie BTC / ETH / USD AR byla zahájena v roce 2018 a má 12měsíční výkon 200%.

Pro vysokofrekvenční obchodování vyvinuli hodinové strategie, které jsou velmi slibné, během nedávné havárie reagovaly neuvěřitelně.

Ještě důležitější je, že vaše peníze nikdy neopustí vaši peněženku. Nemůže to být bezpečnější než toto! Musíte pouze připojit robota pomocí API, které dává povolení k obchodování na burzách. Tento obchodovací robot nového věku rozhodně stojí za vyzkoušení jak pro důvtipné, tak pro nové obchodníky s kryptoměnami.

ZAČNĚTE S NAPBOTY!

6. Gunbot

pistolnický obchod

Tento Gunbot má spoustu vestavěných strategií, které zahrnují Bollinger Band, Ping Pong a Step Gain. Většina jeho uživatelů si myslí, že strategie BB je nejlepší a vydělá jim obrovské zisky.

Tento obchodní robot však přichází se 3 balíčkovými plány, které se liší cenou. Ceny se pohybují od 0,1 bitcoinu do 0,3 bitcoinu (tyto ceny se mohou změnit).

Gunbot je na několika burzách kryptoměn, včetně Poloniex, Kraken, Bittrex a Cryptopia.

Při používání tohoto obchodního robota vám doporučujeme věnovat velkou pozornost vašemu obchodu. Proč? Obchodní robot je nakonfigurován tak, aby řešil volatilitu na trhu. V případě špičky volatility byste ji měli vypnout.

Gunbot je náš obchodovací robot a je jistě nejlepším obchodovacím robotem s bitcoiny!

ZAČNĚTE S GUNBOTEM!

7. Gekko

gekkoGekko bude vždy v horní části seznamu. Je to zdaleka nejoblíbenější – pravděpodobně proto, že se jedná o bezplatného obchodníka s bitcoiny. Lze jej stáhnout z platformy GitHub (relaxujte, pro navigaci po této platformě nemusíte být technický guru. Pokud však potřebujete nějakou pomoc, existuje řada videí z YouTube, která vám ukáží, jak na to).

Gekko je open-source software, který neustále zdokonalují talentovaní vývojáři z celého světa. Tento obchodní robot je podporován většinou kryptoměnových burz, včetně Bitstamp, Poloniex a Bitfinex.

Gekko je snadno použitelný, plně automatizovaný a přímočarý. Pro nováčky v bitcoinovém průmyslu bude učení se vstupům a výstupům tohoto obchodního robota tou nejmenší starostí. Tento software je vybaven základními obchodními funkcemi. Mezi tyto funkce patří webové rozhraní určené ke sledování vašich obchodních strategií a dat. Také robot může běžet na některých zpětně testovaných datech a pomůže vám vizualizovat obchodní výsledky.

Robot je navržen pro provoz na většině hlavních operačních systémů včetně macOS, Linux a Windows. Robot vás také může informovat prostřednictvím telegramů, e-mailů a dalších sociálních platforem. Měli byste však mít na paměti, že Gekko není vysokofrekvenční obchodní robot a jako takový neprovádí takzvané arbitrážní obchody.

ZAČNĚME S GEKKO!

8. Zenbot

zenbotToto je další robot pro obchodování s bitcoiny zdarma. Stejně jako Gekko je to robot s otevřeným zdrojovým kódem. Je k dispozici pro použití ve všech hlavních operačních systémech a lze jej upravit tak, aby vyhovoval preferencím každého uživatele. Zenbot byl vytvořen pomocí umělé inteligence. Na rozdíl od Gekko tak může využívat arbitrážní příležitosti a provádět vysokofrekvenční obchody. Navíc (a to je pro tohoto obchodního robota obrovské plus), software může provádět více obchodů s kryptoměnou najednou.

Obchodního robota podporují bitcoinové burzy jako Kraken, Gemini, GDAX, Bittrex, Quadriga a Poloniex. Vývojáři tohoto obchodního robota tvrdí, že stále pracují na vylepšení robota a v budoucnu bude podporován na všech dostupných burzách.

ZAČNĚTE SE ZENBOTEM!

9. Haasbot

haasbotJedná se o obchodního robota, který vytvořil HaasOnline na začátku roku 2014. Obchodního robota podporuje mnoho bitcoinových burz, včetně Bitfinex, Poloniex, BTCC, Huobi, Kraken, Gemini a GDAX. Obchoduje nejen bitcoiny, ale také altcoiny na různých burzách.

I když je tento obchodní robot navržen tak, aby analyzoval informace o trhu vaším jménem, ​​vyžaduje určitý vstup, aby mohl jednat podle provedení obchodu. Robot je přizpůsobitelný a je vybaven některými technickými indikačními nástroji. Pomocí těchto nástrojů může Haasbot „předvídat“ trendové vzorce, které se mohou ukázat jako neocenitelné pro úspěch obchodování s bitcoiny.

K dosažení nejlepších výsledků by všichni, kteří se rozhodnou použít Haasbot, měli být plně zavázáni kurzu. Tento obchodní robot stojí přibližně 0,32 bitcoinu každé 3 měsíce.

ZOBRAZTE S HAASBOTEM!

10. Crypto Trader

cryptotrader botToto je zdaleka jeden z nejpopulárnějších robotů pro obchodování s bitcoiny mezi obchodníky. Je z velké části založen na cloudu, což znamená, že nevyžaduje instalaci na fyzickém počítači a může být upraven jeho uživatelem pro dostatečné a odměňující výsledky. Algoritmické obchodní úpravy lze v robotu provést za několik minut. Úpravy se dají snadno provést a každý nováček s trochou vedení může tento proces hacknout.

Stojí za zmínku, že Crypto Trader přichází s funkcí strategického trhu. Tato funkce vám umožňuje obchodovat se strategiemi s jinými obchodníky. Další skvělá funkce zahrnuje nástroj pro zpětné testování, který umožňuje uživatelům otestovat obchodní strategie proti zpětně testovaným datům i převládajícím tržním podmínkám. Crypto Trader je podporován burzami jako Bitstamp, BTCC a Coinbase.

ZAČNĚTE S OBCHODNÍKEM CRYPTO!

11. BTC robot

BTC robotTo byl jeden z prvních bitcoinových obchodních robotů v tomto odvětví. Patří mezi průkopnické obchodní roboty. Robota lze stáhnout na hlavní operační systémy, ale pro každou platformu je k dispozici za různé ceny. Obecně byste měli očekávat, že za to zaplatíte více na Macu než na Windows.

Ukázalo se, že obchodní robot se snadno instaluje i používá. Někteří jednotlivci však zaznamenali, že existují některé technické kousky, které se ukázaly být obtížné pochopit. Většině se nicméně podařilo dosáhnout podstatných zisků. Robot BTC má zkušební období se 60denní politikou vrácení peněz – to je skvělé?

ZAČNĚTE S BTC ROBOTEM!

12. LeonArdo

MarginTradingOnPoloniexToto je nový obchodní robot podporovaný společnostmi Huobi, OKCoin, Bitfinex, Bittrex a Poloniex. Jeho vývojáři neustále mění obchodní bot a měli byste očekávat, že bude v budoucnu podporován i několika dalšími burzami.

Tento robot přichází se dvěma obchodními strategiemi, včetně Margin Maker a Ping Pong. Leonardo je zatím nejlépe vypadající obchodní robot, pokud jde o design a grafiku. Je také plně přizpůsobitelný.

Zpočátku stál robot každý měsíc asi 0,5 BTC. Nyní je však k dispozici za přibližně 129 $ (doživotní licence).

ZAČNĚTE S LEONARDO!

13. Autonio

Když mluvíme o obchodování robotů, existuje jen několik, o kterých lze tvrdit, že byly postaveny na decentralizované platformě, jako jsou různá digitální aktiva, s nimiž obchodují. Vývojáři Autonio se ujistili, že obchodní robot je jedním z mála dostat se do seznamu.

Celá infrastruktura je postavena na decentralizované platformě, což znamená, že neexistuje žádný jediný subjekt, který by ovládal všechny její operace. Uživatelé mohou kontrolovat transparentnost programu a žádný institut nemůže být činěn odpovědným za jeho selhání. Uživatelé blockchainu Ethereum budou mít také bezproblémové a bezproblémové prostředí.

Na trhu pro maloobchod i profesionální obchodníky má robot pro obchodování s kryptoměnami Autonio zabudované funkce pro vytváření různých obchodních signálů, které jsou založeny na vestavěných obchodních strategiích. K technickým indikátorům je úplný přístup a obchodníci je mohou maximálně využít prostřednictvím obchodního robota Autonio.

Existuje tržiště Autonio, kde uživatelé mohou vidět ostatní uživatele, kteří sdílejí různé obchodní strategie a algoritmy, které jim pomohly dosáhnout zisku. Pokud nejste obeznámeni s procesem nastavení vlastního algoritmu pomocí robota, můžete si vybrat jeden z tržiště a začít obchodovat hned od prvního dne.

K dispozici je vlastní token s názvem NIO, který používá obchodní robot Autonio. Tento token je založen na blockchainu Ethereum a používá algoritmus ERC-20. Tento token lze zakoupit na všech hlavních burzách, jako jsou Bittrex a Ethfinex. Celá platforma Autonio se točí kolem užitečnosti tokenů NIO a lze je použít jako jakýkoli jiný token pro decentralizovanou aplikaci.

Obchodovací robot Autonio není zdarma. Přichází za mírně stanovenou cenu. Průměrná cena za používání obchodního robota Autonio se pohybuje kolem 50 $ za měsíc a uživatelé si jej mohou stáhnout pro všechny hlavní operační systémy jako Windows, Linux a macOS na počítačích / laptopech a dokonce i na Androidu pro mobilní operační systémy.

14. CoinBot

Robot pro obchodování s kryptoměnami CoinBot, který je postaven na otevřeném zdrojovém kódu, je půjčovnou, která pomáhá obchodníkům provádět každodenní obchody automaticky. K dispozici je kompletní popis algoritmů, které se používají v robotu na oficiálním webu, spolu s odkazem na stránku Github robota.

CoinBot má řadu funkcí, a proto je jedním z nejpoužívanějších obchodních robotů. Má víceúrovňový provizní program, který z něj činí jednu z nejlukrativnějších půjčoven na světě. K dispozici je také program doporučení, což znamená, že uživatelé, kteří šíří informace o botovi, dostanou osobní odkaz a kdokoli se připojí prostřednictvím jejich odkazu, poskytne jim příležitost získat nějaké provize.

Celá platforma je založena na cloudu, což znamená, že uživatelé nebudou muset program instalovat na žádné zařízení. Transparentnosti byla rovněž věnována velká pozornost. Kompletní informace o týmu, programu a celém projektu jsou uvedeny na oficiálních webových stránkách projektu, takže lidé, kteří robota používají, nepřestávají pochybovat..

Kód programu lze vylepšit, aby poskytoval vyšší výnosy prostřednictvím kódu open-source, který je k dispozici na stránce Github. Systém doporučení poskytuje až 50% v provizích, což z něj činí efektivní způsob marketingu. Existuje diverzifikace typů robotů, kteří jsou k dispozici na webu, s agresivními, vyváženými a konzervativními obchodními strategiemi.

Existuje možnost dokoupení dalších služeb prostřednictvím programu pronájmu. Uživatelé si připlatili jen proto, aby získali tři další funkce, mezi něž patří Telegram Assistant, Arbitration bot a Social Analyzer.

Každá z těchto tří doplňkových služeb má své vlastní použití a za jejich získání stojí za to peníze navíc. Když ztráta dosáhne 10% u obchodu, robot automaticky odešle upozornění uživateli. Pomáhá uživatelům vědět, kdy je čas učinit rozhodnutí o zrušení obchodu.

15. Kryll.io

Trh s kryptoměnami podléhá vysoké volatilitě, což ztěžuje předvídání správného času na investování. Kryll.io je automatizovaný obchodní robot, který pomáhá při řešení tohoto problému.

Zahájen v roce 2018 týmem složeným z Lucy Benevela, Philippe Longere a Paula Collorafiho, sestává z několika nejpokročilejších funkcí pro vytváření vaší obchodní strategie, které mohou používat lidé bez předchozích programovacích zkušeností. Platforma vám poskytne jednoduché a výkonné nástroje, které zvýší vaši kreativitu. Velmi flexibilní editor, nekonečné možnosti!

Přetáhněte bloky podmínek nebo indikátorů, připojte je a vytvořte základní nebo pokročilé automatizované strategie. To vše lze vytvořit bez jakéhokoli řádku kódu!

Kryll.io nabízí různé bloky, které lze propojit; jako jsou logické operátory, ukazatele trhu, spouštěče hodnot, vylepšené technické analýzy, informace a bloky oznámení. Jak se platforma vyvíjí, budou přidány nové funkce, jako jsou nástroje pro analýzu rizik a nové bloky, z nichž některé jsou založeny na umělé inteligenci, jako je analýza sentimentu a predikce trendů pomocí Deep Learning.

Můžete otestovat své strategie v celé historii kryptoměn po dobu až 4 let pomocí 1min svíček a vylepšit je několika kliknutími.

Pokud nechcete vytvářet strategie, můžete také použít tržiště.

Trh spojuje tvůrce a uživatele platformy. Jednoduše vyberte strategii, která vám vyhovuje, na základě páru, se kterým chcete obchodovat, a nechte to za vás!

Některé výhody

 • Editor vizuální strategie, není třeba se učit kódovat. Jednoduché a výkonné přetahování & Drop Editor s nejlepšími indikátory jako (MACD, RSI, ICHIMOKU, SMA…). Editor také obsahuje TradingView Charts se všemi dostupnými technickými nástroji.
 • Zdarma a neomezené zpětné testování na více než 4 roky historie při minutové svíčce. To umožňuje Obchodníkovi otestovat svou strategii na různých dějinách páru a maximálně ji využít.
 • Nízké poplatky. 1% za měsíc strategického počátečního kapitálu plus program Holdingu, který může snížit tyto náklady až o 95%. (tj. 500 $ strategický kapitál bude stát 5 $ / měsíc nebo 0,5 $ / měsíc s holdingovým programem)
 •  Jeho klíče API nepotřebují oprávnění k vkladu nebo výběru.
 • Partnerský program. Uživatelé mohou doporučit přátele a vydělat až 45% provizi z poplatků souvisejících s platformou.
 • Režim pro vydavatele. Uživatelé mohou publikovat své strategie na tržišti Kryll a získávat významné pasivní výnosy.

ZAČNĚTE S KRYLL.IO!

16. Margin.de

Když byla v roce 2018 ukončena burza BTC-E, zmizel z internetu jeden z nejpopulárnějších robotů pro obchodování s kryptoměnami. To byl obchodní robot leonArdo. Byl však nahrazen robotem pro obchodování s kryptoměnou Margin, což uživatelům poskytlo pokračování, které požadovali od rozhraní, které již tak pohodlně používali.

Margin převzal obchodního robota leonArdo a přidal další vlastní funkce, které uživatelům poskytly celkově lepšího obchodního robota s kryptoměnou. Rozložení bylo vyčištěno a do ekosystému byly přidány ještě efektivnější obchodní strategie se silnějším zabezpečením, které chrání finance uživatelů.

Existuje celá řada burz, které jsou podporovány na obchodním robotu kryptoměny Margin, včetně Huobipro, Bitstamp, Bitfinex, Bittrex, Poloniex, OKcoin, HitBTC, Binance, Kraken, Coinbase Pro a Bleutrade. Na začátku byl obchodní robot leonArdo považován za jednoho z nejprémiovějších obchodních robotů, protože jeho cena byla za použití 0,5 BTC.

Od té doby, co robot získal Margin, však cena klesla a uživatelé nemohli být šťastnější. Základní plán pro robota začíná od jednorázové platby ve výši 89 USD. Tento balíček je však omezen pouze na 10 000 $ na jednu burzu. Pokud chcete zadržet větší částku, musíte plán upgradovat na balíček s vyšší cenou.

K dispozici je standardní balíček, který stojí 169 USD a má neomezené množství robotů i všechny technické ukazatele poskytované systémem. Také však může na libovolné burze pojmout pouze omezené množství peněz, tentokrát jsou peníze omezeny na 100 000 $.

Posledním z nich je plán Professional, který stojí 1 999 $, ale má více API na podporovaných burzách, všechny technické ukazatele, neomezený počet robotů a žádné omezení výše držby na žádné burze. Uživatelé mohou tento poplatek zaplatit několika způsoby, včetně Visa, MasterCard, PayPal a BitPay.

V každém plánu jsou online výukové programy. To pomáhá uživatelům pochopit způsoby, kterými různé strategie fungují, a jak budou užitečné při pomoci jim vydělat zisky.

17. CWE

Toto je jeden z nejvýkonnějších robotů. Crypto World Evolution se osvědčil jako jeden z nejlépe navržených a nejziskovějších robotů na světě. Plán pro robota je uváděn na trh prostřednictvím víceúrovňového marketingu, což znamená, že pro robota existuje další finanční aspekt kromě jeho automatické obchodní hodnoty. Není však nutné, aby jej uživatelé mohli prodávat na celém světě, aby jej mohli používat.

Jednou z nejlepších věcí robota Crypto World Evolution je to, že nedáváte peníze algoritmu robota. Místo toho je do robota zabudován přístup API, který mu pomáhá získat přístup k penězům, které jsou drženy na účtech burz.

Existuje možnost, aby si robot vybral peníze sám. Tuto funkci lze vypnout tím, že jí odepřete přístup ke kryptoměnám, které jsou ve vašich účtech drženy. Při použití s ​​API Binance existuje možnost vybrat párování kryptoměn pomocí všech altcoinů na burze. Kromě Binance existuje podpora také pro Bittrex, Okex a Hitbtc.

Bot obchoduje s bitcoiny. Budete tedy muset přidat fond v BTC na své účty. Poté však můžete vybrat mince, se kterými má robot obchodovat. Můžete si vybrat až 15 altcoinů, se kterými bude robot celkem snadno manipulovat..

Budete mít úplnou kontrolu nad počtem obchodů, které může robot provádět současně. Obchod můžete buď prodat ručně, nebo nastavit základnu, po které robot automaticky prodá obchod. Minulé záznamy ukázaly, že existují chvíle, kdy robot může během dne uzavřít docela dost obchodů, a pak existují i ​​další, kdy ve stejný den není ani jedna řada.

Je to proto, že trh je příliš volatilní a algoritmus je kódován tak, aby vám poskytoval maximální zisky. V průměru vám robot poskytne téměř 2% zisku z každého obchodu.

 

Díky mnohodennímu obchodování s bitcoinovémi obchodními roboty může být pro začínajícího hráče v oboru skličující úkol vybrat si nejlepšího kryptoobchodního robota, jaký existuje. Proto je důležité, abyste si byli vědomi některých faktorů, které musíte při výběru zvažovat.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru kryptoobchodního robota

1) Spolehlivost

Toto je na samém vrcholu seznamu, protože stejně jako u každého online obchodu je důvěra klíčovým prvkem úspěchu. Obchodním robotem by měla být společnost, které lze důvěřovat. Kontrolní seznam jako takový obsahuje společnosti, které poskytují pokročilé osvědčené strategie obchodování robotů. Většina společností na seznamu působí v tomto odvětví poměrně dlouhou dobu a má stopu spokojených klientů, kteří hovoří o jejich odbornosti a úrovni služeb.

2) Transparentnost

Bylo by nešťastné, kdybyste se zapojili do společnosti, která je temná. Jste připraveni investovat své těžce vydělané peníze do obchodování s bitcoiny, ale to neznamená, že jste ochotni své peníze vyhodit bez návratu. Získání podvodu není riziko, které jste ochotni podstoupit. Společnosti uvedené v části o kontrole vám poskytnou složité podrobnosti o tom, jak řídí své podnikání.

Poskytují vám příležitost rychle posunout vaši křivku učení o obchodních strategiích a bitcoinových robotech, než se přihlásíte k odběru jejich služeb. Některé dokonce nabízejí bezplatné zkušební verze. Bezplatné zkušební verze vám umožní vyzkoušet si jejich služby, než utratíte desetník vašich těžce vydělaných peněz.

3) Ziskovost

Kromě transparentnosti a spolehlivosti byste se měli zajímat také o ziskovost společnosti. Je zbytečné, aby společnost byla důvěryhodná, ale neposkytovala vám maximální možné výnosy. Celý podnik vám nebude stát za to. Jistě je trh s bitcoiny nestabilní (i když za posledních několik let zvýšil svoji stabilitu), ale spíše než se zcela vyhýbat investiční příležitosti; měli byste podnikat se společností, která má jedny z nejlepších strategií a roboty pro obchodování s bitcoiny.

4) Celková zkušenost

Abychom zjistili celkový zážitek, šli jsme o krok dále a prozkoumali jsme další funkce, které každá z platforem nabízí, a zahrnovali strategie poskytované různými společnostmi a přizpůsobitelnými roboty. Je to dobrá obchodní strategie je nezbytná. Ale také důležité je, že tyto strategie jsou aplikovány na správnou platformu.

5) Snadné použití

Po pravdě řečeno, odborníci na programování a IT guru nejsou jedinými jedinci, kteří se zajímají o obchodování s bitcoiny. Pokud tedy nemáte vysoké znalosti v oblasti IT, budete potřebovat bitcoinového obchodního robota, který se snadno používá a který usnadní život. Všechny uvedené společnosti mají obchodní roboty, které je snadné použít. Jsou vhodné pro nováčky v obchodování s bitcoiny a zažili to samé.

6) Zabezpečení

Bitcoin je poměrně bezpečná kryptoměna. To ale lidem nezabrání ve snaze provádět kreativní a technologicky vydělané krádeže. Před použitím je tedy třeba zvážit bezpečnost obchodního robota. Společnosti, které kontrolujeme, mají vysokou úroveň zabezpečení.

Závěr

Kryptoměna je věc právě teď a bude v dohledné budoucnosti. Obchodování s bitcoiny může provádět doslova každý, kdo má zájem. Pro začátečníky to mohlo být zpočátku matoucí, ale brzy pochopí věci. Vzhledem k přítomnosti mnoha obchodních robotů je bezpodmínečně nutné provést náležitou péči. Proveďte průzkum a přečtěte si recenze, abyste se ujistili, že jednáte se spolehlivým a důvěryhodným obchodním robotem a společností.

Jsou roboti obchodování s bitcoiny zdarma skuteční?

Zatímco většina z nás, včetně vás, může být skeptická, když slyší o bezplatných věcech, které mohou generovat zisky, existuje několik open-source bitcoinových obchodních robotů, které lze skutečně klasifikovat jako bezplatného bitcoinového obchodního robota. Zenbot a Gekko, kteří jsou oblíbenými dvěma nabízenými bezplatnými roboty pro obchodování s kryptoměnami, jsou určitě skvělí. K nastavení a používání však vyžadují určité technické dovednosti, proto bychom vás raději vyzvali, abyste to zkusili měsíc Cryptohopper zdarma, protože je vhodný pro začátečníky, ale vyhovuje pokročilému obchodníkovi a je založen na cloudu, což znamená, že nebudete muset mít neustále spuštěný stroj (počítač nebo VPS), abyste mohli obchodovat. Není pochyb o tom, proč si zaslouží místo nejlepšího kryptoobchodního robota na našem seznamu. A protože nabízí bezplatnou zkušební verzi, proč se zaregistrovat a vyzkoušet si to sami?

Jak fungují roboti pro obchodování s bitcoiny?

Je to jednoduché. Každý robot obsahuje sadu parametrů a indikátorů, které když se všechny vyrovnají, signalizují robotovi, aby provedl prodej nebo nákup směny, kterou upřednostňujete. Nejčastěji jsou bitcoinové obchodní roboty vyladěni na konkrétní období. Toto je poučený odhad tvůrce, jak se bude trh chovat a fungovat v budoucnu.

Popularita obchodních robotů roste, protože popularita bitcoinů stoupá přes střechu. S tolika jednotlivci, kteří jsou závislí na bitcoinových obchodních robotech, stále více vývojářů přichází s podvodným softwarem, který podvádí naivní investory bitcoinů o jejich těžce vydělané peníze. S výše uvedenými faktory výběru a recenzemi nejlepších a nejdůvěryhodnějších bitcoinových obchodních robotů níže budete dobře vybaveni k výběru nejlepšího dostupného kryptoobchodního robota.

Výhody robotů pro obchodování s bitcoiny

Vyšší účinnost

Se zvýšeným používáním robotů pro obchodování s kryptoměnami je lidská chyba eliminována nebo minimalizována, což má za následek lepší přesnost. Obchodní roboti nabízejí neustálou interakci s trhem, což znamená, že můžete jít spát nebo jít na svůj den a nechat to dělat veškerou práci za vás. Nejen to, ale můžete jej upravit tak, aby sledoval, analyzoval a obchodoval s různými aktivy na různých trzích.

Tito roboti mohou analyzovat tolik krypt, kolik uvedete v jejich algoritmech, a pracovat s počtem výměn, které chcete pokrýt. Stručně řečeno, obchodní roboti maximalizují potenciál zisku využitím mechanismu, který reaguje na nepřetržité směny trhu.

Zvýšená rychlost

Zatímco člověku může výpočet a obnova různých vzorců trvat až několik minut, robot dokáže s přesnými výsledky počítat mnohem rychleji, někdy i nanosekundy. Tato funkce je velmi užitečná, když se cena měny často mění. Automatizované systémy mají schopnost generovat objednávky, jakmile jsou splněna obchodní kritéria.

Někdy jsou změny cen velmi rychlé, protože ceny neustále kolísají a investoři často nejsou schopni tyto změny efektivně řešit. Výhodou robotů je, že mohou pracovat dvacet čtyři sedm a dělat to mnohem rychlejším procesem, zatímco obchodník by musel trávit hodiny společně za obchodování sám.

Bez emocí

Automatizované obchodní systémy minimalizují nebo někdy dokonce úplně vymýtí emoce, protože roboti na rozdíl od lidí žádné emoce nemají. Udržováním emocí pod kontrolou mají obchodníci v podstatě snazší čas držet se plánu. Kromě toho jsou obchodní příkazy prováděny přímo po splnění obchodních pravidel, takže obchodníci nemohou zrušit nebo zpochybnit obchod na základě emocí.

Roboti nemohou mít žádné pochybnosti ani dotazy – nezažijí frustraci, takže jsou v podstatě lepší pro obchodování. Automatické obchodování také pomáhá zajistit, aby byla dodržena určitá úroveň disciplíny, aby bylo možné dokonalé dodržení obchodního plánu.

Nevýhody robotů pro obchodování s bitcoiny

Není vhodné pro začínající obchodníky

Když obchodníci začínají, dělají mnoho chyb. Učí se však z těchto chyb a zlepšují se na základě získaných zkušeností. Začínající obchodníci, kteří používají automatizované obchodní roboty, však nedělají chyby, a tak se nedozví nic nového. Jediná věc, kterou vědí, je, jak nastavit své roboty, což je nedostatečné, protože robot nemůže přinést dobré zisky bez zkušeného obchodníka.

Kromě toho jsou tyto roboty velmi drahé. Ty jednoduché stojí více než 10 $ měsíčně a ty arbitrážní jsou ještě dražší.

Vyžaduje monitorování člověka

V ideálním případě byste mohli říci, že tito roboti mohou pracovat celý den bez jakéhokoli lidského zásahu. To však není pravda. Ve skutečnosti existuje možnost mechanických poruch, jako jsou problémy s připojením, ztráty energie nebo selhání počítače. Mohou být škodlivé, protože někdy je špatné připojení k internetu, což by mohlo vést ke ztrátě objednávky.

Problémy se zabezpečením

Jednání s krypto roboty se někdy může stát nebezpečným z důvodu bezpečnostních problémů, například:

 • Boti mohli být hacknuti.
 • Roboti mohou kopírovat důležitá data účtu osoby a odeslat je třetí straně.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me