Nejlepší smlouvy o cloudové těžbě bitcoinů 2021 – recenze a průvodce nákupem

1. Eobot 2. HashFlare 3. Těžba Genesis
logo eobot hashflare těžba geneze
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Zajímáte se o těžbu bitcoinů, ale nechcete si kupovat drahé vybavení, nastavit ho a těžit bitcoiny sami? Pak je cloudová těžba pro vás. Díky cloudové těžbě nebo cloudovému hašování, jak se také říká, necháte ostatní (datová centra) těžit bitcoiny za vás tak, že si pronajmete jejich vybavení a zaplatíte jim, abyste se ujistili, že běží hladce (poplatky za služby).

V tomto článku projdeme přesně tím, čím to je, proč je datová centra pronajímají místo toho, aby využívali samotné zařízení, a samozřejmě seznam nejlepších kontraktů cloudové těžby v našich recenzích cloudové těžby bitcoinů. Pojďme do toho přímo!

Proč datová centra pronajímají těžební zařízení?

Odpověď je opravdu jednoduchá. I když se jejich obchodní model v jednom směru spoléhá na bitcoin, nevytvářejí celý svůj obchodní model na ceně bitcoinu, protože cena je velmi volatilní. V zásadě poskytují lopaty a výběry ve zlaté horečce. To je Hrajte s lopatou. To je něco, co se stalo během kalifornské zlaté horečky a nyní se to děje s bitcoiny.

Získávají návratnost investic, aniž by se příliš spoléhaly na cenu bitcoinu. Pokud by se bitcoiny propadly na 0 $, jejich kapitál, pokud by těžili bitcoin a nechali si ho sami, by měl hodnotu 0 $. Je to bezpečnější způsob podnikání tím, že si alespoň nyní pronajmete vybavení.

Vzhledem k tomu, že cena bitcoinů stále roste, jejich uživatelé na svých službách stále více profitují. Je to situace, která je prospěšná pro všechny; uživatel nemusí investovat do hardwaru pro těžbu bitcoinů a platit za elektřinu (cena horníka může být 3000 $ a účty za elektřinu se mohou rychle sčítat). A datové centrum se plně nespoléhá na cenu bitcoinu.

Jaké jsou výhody cloudové těžby

  • Žádný stres z údržby, nákladů na elektřinu, instalace softwaru nebo drahého hardwaru
  • Nemusíte poslouchat hučející fanoušky, kteří celý den divoce běhají
  • Můžete ukončit kdykoli, pokud / když se těžba bitcoinů stane nerentabilní
  • U horkého zařízení není potřeba ventilace
  • Není třeba čekat na zahájení těžby bitcoinů
  • Žádné vyprodané vybavení, na které byste čekali na opětovné naskladnění

Nevýhody cloudového hashování

  • Mnoho podvodů: Mnoho společností, které se objevily, využívají nováčky, takže je těžké najít důvěryhodného poskytovatele
  • Vaše ruce jsou svázány s rozhodnutími poskytovatele. Výbavu nemůžete sami upgradovat.
  • Nižší zisky dlouhodobě
  • Spoléháte na poskytovatele cloudové těžby, který může kdykoli zavřít v případě příliš nízké ceny bitcoinu

Toto jsou některé z výhod a nevýhod hašování cloudu, pomocí kterých si můžete rozmyslet, která metoda je nejlepší. Ačkoli pro většinu lidí, kteří nejsou technicky zdatní nebo mají peníze na to, aby složili drahý hardware, jsou smlouvy o cloudové těžbě tou nejlepší volbou.

Nyní, když víte, proč fungují, a výhody / nevýhody cloudové těžby, je čas se ujistit, že jsme vybrali správnou smlouvu. Zde je několik pokynů, které bychom vám měli doporučit při výběru poskytovatele.

Dávejte pozor při výběru smlouvy o cloudové těžbě

Pověst

Pověst smlouvy o cloudové těžbě je důležitá. Musíte se ujistit, že operace jsou prováděny bez jakýchkoli potíží a že se společnost nesnaží využívat „bitcoinový boom“ a v podstatě vás ošizuje.

Doporučujeme vám vždy číst recenze z různých zdrojů, abyste mohli učinit poučené rozhodnutí. Nebojte se, po této části uvedeme seznam všech nejlepších kontraktů na bitcoinové cloudové hashování, abyste nemuseli provádět rozsáhlý průzkum sami.

Cena

Cena operací je důležitá. Většina společností říká, že do určitého měsíce dosáhnete rentability. Můžete si vybrat, který stroj si chcete pronajmout a kolik, takže do toho můžete skutečně vložit tolik peněz, kolik chcete – minimum je obvykle kolem 10-20 $ měsíčně.

Nejlepší bitcoinové cloudové hashovací služby 2021

1. Eobot

logo eobotToto je zdaleka nejlepší řešení pro cloudovou těžbu. Eobot nabízí řešení na rozdíl od jiných. S cloudovou těžbou Eobot můžete nakupovat zlomky instance cloudu. Plaťte přes PayPal nebo pomocí kryptoměn a těžte širokou škálu kryptoměn, jako jsou LiteCoin, Ethereum, Bitcoin Cash, DogeCoin, Ripple, Dash, Golem a Ethereum Classic, abychom jmenovali alespoň některé.

Za každou cloudovou instanci se systémem SHA-256, kterou vlastníte, získáte 1,0 gigahashes za sekundu. Toto je upřednostňovaný bitcoin kvůli jeho obtížnosti. Cloud Scrypt vám poskytne 1,0 megahashes za sekundu, což je vhodnější pro LiteCoin a další mince s nižší obtížností.

Vzhledem k tomu, že můžete začít v malém, je to skvělá volba pro začátečníky, kteří se chtějí ponořit do špičky v džungli těžby bitcoinů. Začátek je snadné a můžete začít s pouhými 10 USD. Těžební aktualizace budete dostávat každých 60 sekund, což vám usnadní sledování vašich zisků. Na svých webových stránkách také nabízejí kalkulačku, takže můžete snadno vypočítat výdělky na instanci cloudu.

ZAČNĚTE S EOBOTEM

2. Hashflare

hashflareHashflare je známý poskytovatel cloudové těžby, který funguje od roku 2014. Nabízejí přizpůsobitelné řešení těžby bazénů, můžete se rozhodnout, ve kterých fondech chcete těžit, abyste vydělali co nejvíce peněz. Díky transparentním poplatkům a provizím můžete vždy sledovat, kolik jste skutečně vydělali, včetně poplatků.

Stejně jako většina ostatních poskytovatelů cloudové těžby bitcoinů nabízejí dva typy těžby; Scrypt a SHA-256. Nabízejí také konkrétní balíčky pro ty, kteří se zajímají o těžbu Ethereum, ZCash a Dash. Cena je snadno pochopitelná a je konkurenceschopná.

První výplatu obdržíte do 24 hodin. To je skvělé, protože rychle uvidíte, jak se vaše investice vyplácí, pomalu, ale jistě.

ZAČNĚTE S HASHFLARE

3. Těžba Genesis

těžba genezeDíky snadno použitelnému rozhraní a snadnému způsobu zahájení těžby bitcoinů je Genesis Mining skvělým soutěžícím jako nejlepší poskytovatel cloudové těžby. Genesis Mining je jedním z nejstarších poskytovatelů cloudové těžby, a proto mají v oboru spoustu zkušeností. Jsou také největší cloudovou těžební společností, která dokazuje, že dokážou zvládnout velké objemy a stále to dělají dobře.

Můžete přidělit hashpower, kterou vlastníte, k těžbě různých mincí současně. Můžete tedy použít jednu instanci pro různé kryptoměny. To je nejen zábavné a extrémně snadné, ale také to diverzifikuje riziko investice.

Společnost Genesis Mining nabízí různé cenové balíčky na základě toho, jaké mince vás zajímají, a také množství hashpower, které chcete. Jsou o něco dražší než ostatní v této oblasti, ale jejich podpora a zkušenosti za to váží.

ZAČNĚTE TĚŽITÍ GENESIS

4. Hashing24

hashování 24Hashing24 je zavedená cloudová těžební společnost, protože působí od roku 2012 a od té doby slouží tisícům spokojených zákazníků. Pomocí moderních ASIC od Bitfury se ujistí, že skutečně používají co nejefektivnější a nejvýkonnější hardware. Zaručují také 100% provozuschopnost, nikdy nebudete muset ztratit spánek v noci během prostojů nebo chyb, nefungují takhle.

Jejich datová centra se nacházejí v Gruzii a na Islandu. Umožňují opravdu snadné výpočty očekávaného časového rámce návratnosti investic tím, že vám předem ukáží všechna zahrnutá čísla. Mějte však na paměti, že stejně jako u všech cloudových těžebních společností nemohou nic slíbit. Pokud však vše půjde podle plánu, výpočet je odhadovaným výsledkem.

Hashing24 je vysoce doporučená služba. Vědí, co dělají, a informují uživatele o zahrnutých poplatcích. Není o nich opravdu nic špatného.

ZAČNĚTE S HASHINGEM24

5. Minergate

logo minergateMinergate nabízí nejen cloudovou těžbu, ale také těžařský software, takže můžete snadno těžit kryptoměny pomocí počítače. Stejně jako u výše zmíněných služeb vám Minergate také jasně ukazuje všechny zahrnuté výpočty nákladů a potenciálního zisku.

S 20 000 spokojenými uživateli a čistým uživatelským rozhraním (uživatelské rozhraní) je Minergate skvělou volbou pro začátečníky. Můžete snadno nastavit částku, kterou chcete denně investovat a voilá, vstoupili jste do světa krypto těžby. Umožňují těžit bitcoiny, ethereum a monero.

ZAČNĚTE S MINERGÁTEM

7. Hashnest

hashnest logoHashnet provozovaný společností Bitmain, která stojí za linkou Antminer, nabízí vynikající smlouvy o cloudové těžbě. V současné době mají k pronajmutí přes 600 Antminer S7, a protože je ve vlastnictví Bitmainu, mohou rychle znovu naskladnit v případě, že dojde jejich zásoby.

Mají speciální smlouvu nazvanou PACMiC V5. PACMiC je zkratka pro „kontrakt s cloudovou těžbou zrychlenou návratností“, což znamená, že si klade za cíl hodně zkrátit časový rámec návratnosti. Důrazně doporučujeme jej použít, protože návratnost investic uvidíte rychleji pomocí PACMIC V5 než u tradičních cloudových kontraktů na těžbu.

ZAČNĚTE S HASHNESTEM

8. Cloudová těžba bitcoinů

momentálně není skladem.

9. NiceHash

nicehash logoJedná se spíše o tržiště než o společnost prodávající cloudovou těžbu. Zde se můžete setkat s prodejci těžební kapacity nebo pokud chcete prodat kapacitu, můžete se zde spojit s kupujícími. Výhodou je, že můžete kdykoli zrušit bez storno poplatku (nejste uzavřeni smlouvou) a že ceny zde mohou být o něco levnější než u datových center pronajímajících prostor a servisní služby. Koncem NiceHash je, že nyní můžete platit a dostávat výplaty pouze v bitcoinech nebo fiatech.

ZAČNĚTE S NICEHASHEM

Je cloudová těžba zisková?

Ano, aktuálně je. Díky současnému těžebnímu hardwaru je po určité době ziskový. Zahrnuli jsme, jak rychle každá společnost tvrdí, že dosáhnete rentability (a poté je to celý zisk), ale někde v rozmezí 12–16 měsíců je obvykle standard. Může se to zdát jako dlouhá doba, ale pokud se nad tím zamyslíte – každá firma, která se rozbije i v časovém rámci 12 měsíců, dělá něco správně.

Velmi záleží také na ceně bitcoinu. Pokud se cena bitcoinu zvýší, zvýší se i náš celkový výnos. Věc s cloudovou těžbou také spočívá v tom, že budete muset investovat trochu peněz, abyste skutečně viděli nějaké výnosy, čím více jste schopni investovat měsíčně, tím více peněz získáte zpět. I když získáte stejnou návratnost investic s 10 USD / měsíc jako se 100 USD / měsíc, výsledkem bude 10násobné množství peněz. S využitím druhé možnosti jste však investovali mnohem více.

Pro většinu lidí bude nákup bitcoinů a jejich obchodování s jinými altcoiny nebo jen hodling mnohem lukrativnější než těžba (pokud nemáte volný přístup k elektřině a dobrý úložný prostor).

Historie podvodů s cloudovou těžbou bitcoinů

Bohužel v odvětví cloudové těžby bitcoinů existuje spousta podvodů. Jak to, že se můžete zeptat, no, dnes je celkem jednoduché nastavit web a tvrdit, že uživatelé získají X, Y a Z. Ve skutečnosti možná nemají zařízení ani žádný hardware..

Jsou dva velké případy podvodů s cloudovou těžbou HashOcean a bitcoinové cloudové služby, který byl obviněn z provozování Ponziho schématu těžby bitcoinů v hodnotě 500 000 $ a od té doby vypnout.

Viry pro cloudovou těžbu

Kolem je spousta virů, které infikují počítače a těží z tohoto zařízení bitcoiny. Pokud se obáváte, že se vám to stalo, pokud jste si stáhli nebezpečné programy nebo torrenty, spusťte prosím v počítači antivirovou kontrolu. Těžba mohla být prováděna na pozadí a nemohla být nalezena na předním konci počítače. Těžba nejen zpomalí váš počítač (s využitím velkého množství CPU), ale také vás bude stát hodně kvůli vysokým účtům za elektřinu.

Ujistěte se, že jste provedli týdenní nebo měsíční antivirovou kontrolu, abyste se ujistili, že na vás virus nemá vliv. To je také důležité, pokud máte online peněženku a nechcete být vystaveni riziku hackerství.

Existují bezplatné cloudové těžařské zkoušky?

Ne. Každá společnost nabízející bezplatné zkušební verze se vás určitě pokouší podvádět. Nikdo vám není ochoten jen tak za nic předat nějakou hotovost zdarma, zejména ne za podnikání. Doporučujeme všem a jejich matkám, aby se vyhýbali cloudovým hashovacím společnostem nabízejícím bezplatné zkušební verze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me