Nejlepší stránky pro půjčování bitcoinů do roku 2021 pro bitcoinové půjčky

1. BitBond 2. BTCPOP 3. Xcoiny
bitbond btcpop xcoiny
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Bitcoin půjčováníS veškerou popularitou a poctami, které bitcoin právě teď získává z celého světa, se možná cítíte trochu opuštěně, pokud jste ještě nekoupili žádné bitcoiny nebo neinvestovali do jakékoli formy kryptoměny. Jde o to, že nikdo nemohl očekávat bezprecedentní popularitu, kterou si bitcoin dokázal získat za tak krátkou dobu.

Od začátku s velmi skromnými počátky až po to, že se stala jednou z nejpopulárnějších měn na světě, bitcoiny určitě prošly dlouhou cestu, dokonce i tak daleko, že otevřely zcela novou cestu nejlepších půjčovacích webů pro bitcoiny. Během cesty se jí také podařilo porazit některé opravdu velké milníky a dokonce pohánět vpřed některá další průmyslová odvětví, která možná nikdy nezvýšila, pokud zůstanou sami.

Pokud si myslíte, že si děláme srandu, vezměte si jako příklad odvětví kryptoměn. Kdyby bitcoin nebyl samotnou kryptoměnou, kdo by si myslel, že kryptoměny budou mít na světě tolik moci? Právě teď nezáleží na tom, za co nakupujete, ani jaké služby hledáte, vše můžete získat výměnou za kryptoměny.

Představujeme: Platformy pro půjčování bitcoinů

Ale co když právě teď nejste připraveni investovat do bitcoinů? Co když máte pocit, že bitcoiny jako odvětví jsou stále nestálé, a proto máte strach, že své peníze skutečně zavedete do měny? Nebo možná nejste dostatečně finančně stabilní na to, abyste skutečně nakoupili peníze navíc na nákup bitcoinů? Důvodů může být mnoho.

Konečný výsledek však zůstává stejný. A to je to, že nejste schopni získat bitcoiny pro sebe. Pokud jste uvízli v podobné situaci, pak se nemusíte obávat, protože v tomto článku se snažíme přinést životaschopné řešení vašich problémů. Představujeme vám platformy pro půjčování bitcoinů. Tyto platformy jsou v zásadě půjčovací služby, kromě toho, že se zabývají bitcoiny. Jednoduše se přihlásíte na web, vytvoříte si vlastní účet a až budete hotovi, máte všechny formality, které jste nastavili. Nyní jste připraveni si bitcoiny pro sebe půjčit podle daných podmínek webu.

Celý proces je vysoce efektivní a zcela transparentní. Pokud máte obavy a máte pocit, že byste mohli být uvězněni v začarovaném kruhu splácení gigantických půjček, které nikdy neskončí, buďte si jisti, že k takovému scénáři pravděpodobně vůbec nedojde. Všechny následující weby byly navrženy a konceptualizovány s ohledem na pohodlí zákazníka a pokud souhlasíte s pokyny pro web a budete se držet platebního plánu, měli byste být v pořádku.

Existuje však problém, že mnoho z těchto společností nebo webových stránek poskytujících půjčky BTC má skutečně poněkud stinnou povahu a potenciálně by vás mohlo dostat do úzkých. Pokud se budete držet seznamu, který se zde chystáte vyčistit, měli byste být v pořádku. Faktem je, že dnes na trhu existuje tolik takových služeb, že pro průměrného spotřebitele může být obtížné rozlišovat mezi dobrými a špatnými. Zatímco většina z těchto společností je bezpečná a zcela legitimní, mohou existovat někteří, kteří existují pouze za účelem podvádění vašich peněz. To jsou ty, od kterých se musíte vyhnout. Abychom vám zabránili v narušení jakékoli z těchto stinných platforem, prošli jsme všemi hlavními službami a vybrali jsme to nejlepší ze šarže. To jsou ty, které vám poskytnou úplnou záruku kvality jejich služeb a bezpečnosti vašich peněz. Číst dál.

Top 5 nejlepších bitcoinových půjčovacích webů 2021

1. Bitbond

bitbondBitbond umožňuje investice i půjčky na bitcoiny. Celý proces byl zdokonalen a nyní je naprosto bez námahy a nezabere ani mnoho času. Zatímco společnost existuje již několik let, množství úspěchu, které se jí za tu dobu podařilo získat, je prostě úžasné. Značka byla vyvinuta k dokonalosti a úroveň důvěry, kterou zákazníci do svých služeb vkládají, je vyšší než kdykoli předtím. Kromě toho, že jste dlužníkem, můžete být také věřitelem na platformě, pokud máte správné zdroje. To znamená, že pokud máte k dispozici dobrou sbírku bitcoinů nebo byste jinak chtěli pomoci těm, kteří bitcoiny hledají, můžete se ve službě kdykoli zaregistrovat jako věřitel a kdykoli se spojíte s dlužníkem, dostanete se na půjčte své bitcoiny danému člověku a dokonce vydělejte slušné peníze. Bez ohledu na to, zda se těšíte na pomoc lidem nebo máte zájem rychle vydělat peníze, můžete se na webu zaregistrovat jako věřitel. Nebudete zklamáni. Rovněž neexistuje absolutně žádný limit na množství peněz, které můžete investovat.

Celý proces funguje docela jednoduše. Kdokoli se základní znalostí bitcoinů se může rozhodnout pro kteroukoli ze služeb nabízených na platformě. Nejdůležitější je, jak již bylo zmíněno dříve, uzavření dohody mezi věřitelem a dlužníkem. Jakmile je nalezena dokonalá shoda, je zahájena smlouva. Smlouva jasně uvádí množství nebo počet bitcoinů, které jsou půjčovány dlužníkovi. Doba trvání půjčky může být až šest týdnů a může se zvýšit až na šest let. Abychom se ujistili, že v systému nedochází k žádným podvodům a že nejsou zapojeni nečestní lidé, udržuje web přísnou ostražitost nad všemi uživateli. Zvláště dlužníci musí projít kontrolou totožnosti tím, že poskytnou základní identifikační údaje a dokonce předloží základní finanční posouzení. Jakmile to všechno zvládnou, dostanou hodnocení. Toto hodnocení je konečným měřítkem, podle něhož jsou dlužníci posuzováni při jejich zúčtování za půjčky. Čím vyšší hodnocení, tím vyšší bude vaše šance na schválení úvěru. Ti, kteří dosud nepřiřadili hodnocení, nemohou o půjčky žádat. Po splnění formalit může načtení některých skutečných výsledků trvat až 14 dní. Po uplynutí zadané doby trvání a vyplacení půjčky obdrží dlužník i věřitel splátkový kalendář, který je jasně zobrazen podle jejich pohodlí na stránce jeho uživatelského účtu na webu.

ZAČNĚTE S COINBASE

2. BTCPOP

logo btcpopZatímco v této populární službě lze využít všechny druhy půjček, možná nejpopulárnější formou bitcoinové půjčky, která dominuje všem ostatním transakcím na této platformě, je služba půjčky typu peer-to-peer. Vývojáři webových stránek implementovali intuitivní způsob budování důvěry mezi zákazníky pro tuto službu. Tento skvělý mechanismus zahrnuje živý chat mezi různými členy samotného webu. Tato živá chatovací schránka je k dispozici na domovské stránce samotné webové stránky a umožňuje členům diskutovat o několika aspektech samotné platformy, jako jsou rizika spojená s půjčováním nebo půjčováním, další konkrétní členové na webové stránce nebo jakékoli jiné téma pod sluncem. Aby se zajistilo, že se věřitel nikdy nebude cítit nejistý ohledně bitcoinů, které rozdává, a že se důvěra na webu nikdy nezříká, jsou některé půjčky na webu podporovány také kolaterálem, který zajišťuje, že věřitel vždy drží záruku proti ztráta jistiny.

ZAČNĚTE S COINBASE

3. Xcoiny

xcoinyPokud máte účet Paypal a kreditní kartu, doporučujeme vám zvolit si XCoiny pro bitcoinové půjčky. Tato služba se specializuje na pomoc svým zákazníkům získávat bitcoiny prostřednictvím Paypal pomocí jejich kreditních karet. Zatímco většina ostatních takových služeb a platforem se Paypalu vyhýbala, XCoins platformu aktivně přijímá a je tak skvělou zprávou pro všechny, kteří dávají přednost směrování všech svých finančních transakcí prostřednictvím Paypalu. Proces získávání bitcoinů zůstává docela jednoduchý a základní. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se nebo se zaregistrovat do služby, poskytnout své identifikační údaje a ověřit svou totožnost a uložit americké dolary v ekvivalentu bitcoinů, které si potřebujete půjčit. Možná budete dokonce požádáni, abyste předložili nominální poplatek za zpracování, abyste na to byli také připraveni.

Služba je nyní otevřená věřitelům i dlužníkům. Pokud máte pocit, že by bylo ve vašem nejlepším zájmu půjčit některé z vašich bitcoinů dlužníkům výměnou za jakýkoli poplatek, na kterém se webové stránky dohodly, a snažíte se rychle vydělat, zaregistrujte se na této službě. První krok pro věřitele však začíná rozhodnutím o částce, kterou jsou připraveni půjčit. Jedná se o podstatnou součást procesu, protože na základě těchto informací bude probíhat shoda mezi dlužníkem a věřitelem. Poté, co je částka dohodnuta, je provedeno vyhledávání a kdykoli je nalezena dokonalá shoda mezi dlužníkem a věřitelem, očekává se, že dlužník vloží peníze na Paypal účet věřitele. Pokud jde o zákaznickou podporu, ačkoli XCoins poskytuje možnost kontaktovat administrátory webových stránek nebo pracovníky podpory ohledně řešení stížností, může trvat několik dní, než bude přijata správná a účinná odpověď.

ZAČNĚTE S COINBASE

4. BitLendingClub

Logo BitLendingClubDalší platforma pro půjčování peer-to-peer, která se specializuje na bitcoiny, BitLendingClub funguje již několik let a během let si dokázala vybudovat značnou důvěru. Nabízí půjčky dlužníkům ve formě bitcoinů, a to také za docela konkurenceschopné ceny, jaké na jiných platformách pro půjčování bitcoinů snadno nenajdete. Dokonce se chlubí nízkým poplatkem za transakci, ale nejzajímavějším a nejzajímavějším aspektem webových stránek je skutečnost, že obsahují holandskou aukci, která dává věřitelům platformu pro konkurenci. Dlužníci mohou efektivně projít velkým počtem věřitelů na jednom místě prostřednictvím této aukce a efektivní rozhodnutí, od kterého si půjčuje bitcoiny, na základě jejich příslušných sazeb. Poplatek na této webové stránce je také téměř vždy velmi nízký a doprava se neúčtuje absolutně žádný poplatek za půjčku, a to až do okamžiku splacení půjčky.

BitLendingClub byl bohužel v roce 2016 uzavřen.

5. Poloniex

Logo PoloniexPoloniex je docela slavná směnárenská služba, jedna z nejlepších půjčovacích stránek bitcoinů a je nesporným lídrem mezi mnoha weby nebo službami pro výměnu kryptoměn. Tato různorodá platforma je známá a nesmírně úspěšná z mnoha důvodů. Nejprve nabízí skvělé možnosti likvidity pro dobrý počet altcoinů, které lze poté dokonce vyměnit za bitcoiny. Vývojáři Poloniex, kteří byli založeni v roce 2014 a působí v San Francisku v Kalifornii, se v současné době rozhodli zaměřit své kampaně na obyvatele USA. V blízké budoucnosti však mají plány na rozšíření svého podnikání a rozšíření podpory do dalších zemí.

ZAČNĚTE S POLONIEXEM

6. Důvěryhodní přátelé

Credible Friends je platforma pro půjčování bitcoinů typu peer to peer, která vám umožňuje rozšířit úvěr na přátele. Na rozdíl od existujících výpůjček bitcoinových půjček není Credible Friends zaměřen na ty, kteří půjčky hledají, ale na využití preferenčních úvěrových linií, které lidem umožní využívat bitcoin a jeho výhody.

Je to velmi snadno použitelná platforma. Jakmile vytvoříte účet, můžete buď připojit své účty sociálních médií ke stejnému nebo pozvat přátele e-mailem. Jakmile se vaši přátelé připojí k důvěryhodným přátelům, můžete je přidat do seznamu lidí, kterým můžete půjčit.

Když někomu půjčíte bitcoin, obdržíte úrok, ze kterého můžete získat zisk. Dlužníkům je účtován 25% úrok a 60% z toho jde věřiteli. Credible Friends zajišťuje, že věřitel dostane zaplaceno v plné výši. U dlužníka jsou splatné minimální platby jednou za měsíc, které jsou nastaveny tak, aby platily úroky za poslední období výpisu, plus princip 1%.

Někteří dlužníci nemusí být schopni zaplatit včas, v takovém případě jim bude účtován poplatek po lhůtě splatnosti. Důvěryhodnost dlužníka spočívá v tom, aby věřitel posoudil na základě jeho osobního vztahu, vzájemného porozumění a důvěry, kterou v něho mají. Důvěryhodnost dlužníka lze také posoudit na základě různých zpětných vazeb a recenzí k aplikaci, které poskytují jiní věřitelé.

Pokud však z nějakého důvodu půjčka nebude splacena, společnost Credible Friends nebude odpovědná za případné ztráty, protože jde o smlouvu mezi věřitelem a dlužníkem.

7. Nebeus Crypto Bank

Nebeus je krypto banka se sídlem mimo Londýn. Jedná se o platformu kryptoměny, která se používá k vytváření a spotřebě finančních služeb a produktů. Dva z jejich úspěchů je zavedení debetní karty Nebeus Crypto a zpřístupnění půjček na krypto-kolaterál v bitcoinech a ethereu.

Obě tyto snahy, poskytování půjček na krypto-kolaterál a zavedení ‚kryptoměnových debetních karet Nebeus‘ činí kryptoměny mnohem užitečnějšími v reálném světě.

Nebeus je krokem nad všechny ostatní běžné aplikace pro kryptoměny, protože umožňuje převést kryptoměnu na Fiat. Umožní vám to tedy utratit volně, aniž byste se museli obávat všech omezení, která s digitální měnou přicházejí.

Debetní karta Nebeus také převádí kryptoměnu na Fiat. Kartu lze dobít všemi hlavními kryptoměnami a můžete si přímo vybírat peníze z Fiatu z jakéhokoli bankomatu po celém světě. Kartu můžete také použít k placení za zboží a služby, což je možné, aniž by obchodník kryptoměnu dokonce akceptoval, protože debetní karta kryptoměnu automaticky převádí na měnu Fiat.

Minimální zisk, který může uživatel očekávat, je 12,5%. O úrokové sazbě může rozhodnout věřitel, ale měla by se pohybovat mezi 0,01% až 3%.

Nebeus zajišťuje, aby tržní výkyvy v ceně kryptoměny neměly dopad na půjčku, takže všechny vrácení a splátky jsou prováděny v bitcoinech.

Nebeus účtuje od svých investorů minimální poplatek, který je 10% ze zisku. Tento poplatek je účtován až po úplném splacení půjčky a oznámení zákazníka o tom e-mailem.

Tato debetní karta od společnosti Nebeus překlenuje obrovskou propast mezi digitální měnou a přístupností. Dělá to tak, že nabízí velmi jednoduchý převod kryptoměny na měnu Fiat, který je široce používán všemi na celém světě.

Závěr

Samotný proces získávání bitcoinů se stal významným průmyslovým odvětvím. Existuje několik způsobů, jak získat několik vlastních bitcoinů. Můžete si je koupit od směnárenské služby, která je podle vás dost dobrá na to, abyste uvedli rozumný směnný kurz, nebo si můžete koupit těžařskou soupravu pro kryptoměny pro sebe. Jak je uvedeno výše, některé weby jsou také známé pro půjčování BTC. 

Tyto těžké stroje jsou velmi náročné na spotřebu energie a je také obtížné je spravovat, protože po zapnutí vydávají hodně hluku. Ve výsledku je spousta lidí považuje za potíže a vyhýbají se tomu, aby si je skutečně koupili. Pokud se vám to však podaří získat, je pravděpodobné, že pro sebe nakonec vyděláte nějaké dobré peníze, protože několik modelů těchto těžařů je vysoce efektivních a produktivních.

Kromě toho existuje další méně používaná forma získávání bitcoinů, kterou si mnoho lidí neuvědomuje. Hrou na výdělky bitcoinů na internetu můžete vždy získat pár mincí. Tyto hry jsou pečlivě a speciálně navrženy tak, aby byly zábavné a kreativní, a také vám umožňují vydělávat bitcoiny v tomto procesu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me