Nejlepší způsoby nákupu bitcoinů bez ověření 2021

1. Přepněte 2. Localbitcoiny 3. BitQuick
Logo LocalBitcoins.com logo bitquick
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Hledáte tedy, jak nakupovat bitcoiny bez ID?

Je to docela snadné, jakmile zjistíte, jak to udělat.

Dvě možnosti, které máte, je buď platba v hotovosti, což téměř nikdy nevyžaduje žádné ověření, a lze je tedy provést soukromě. Druhou možností, kterou máte, je provést to kreditní kartou na burze, protože vám umožňuje nakupovat bitcoiny bez identifikačního čísla.

Získali jsme to, nákup bitcoinů může být zpočátku matoucí a obtížné se k nim dostat. Všichni jsme tam byli.

V tomto tutoriálu vám pomůžeme koupit bitcoiny bez ověření uvedením seznamu nejlepších možností.

Nejprve projdeme 7 nejlepších bitcoinových burz, které nevyžadují ID. Poté projdeme procesem nákupu každé burzy, abyste mohli pokračovat.

Než se pustíme do těchto možností – ujistěte se, že máte bitcoinovou peněženku, protože některé z těchto burz vyžadují, abyste ji měli. Pokud potřebujete pomoc s nákupem bitcoinové peněženky, přečtěte si našeho průvodce nejlepšími bitcoinovými peněženkami.

Contents

Nejlepší 8 nejlepších způsobů nákupu bitcoinů bez ID 2021

1. Přepněte

Switchere je bezpečná a spolehlivá burza, která nabízí bezproblémový zážitek pro okamžitý nákup kryptoměny pomocí bankovní karty. Sídlí v estonském Tallinu a má dvě licence, včetně jedné z poskytovatelů služeb virtuální peněženky a jedné z poskytovatelů virtuální měny..

platební metody

U společnosti Switchere existuje pouze jeden způsob nákupu kryptoměny, a to prostřednictvím použití banky nebo platební karty. VISA nebo MasterCard jsou dvě možnosti dostupné na webu.

Burza podporuje používání kreditních i debetních karet různých bank. Karty vydané v bankách určitých zemí však web nepřijímá. Tyto země zahrnují USA, Kanadu, Čínu, Spojené arabské emiráty a další, které byly naslouchány na jejich webových stránkách.

Po zpracování platby dostanou uživatelé své prostředky do peněženky téměř okamžitě.

Jak nakupovat bitcoiny pomocí Switchere?

Rozhraní Switchere je uživatelsky přívětivé, takže proces je časově efektivní a jednoduchý a je vysvětlen níže.

Chcete-li nakupovat kryptoměny, jako jsou bitcoiny, ethereum nebo litecoiny Switchere.com, je třeba otevřít a vybrat tlačítko „Koupit kryptoměny“.

Je třeba vybrat objednávkový formulář a zadat částku v eurech za nákup. Automaticky počítá množství kryptoměny, které bude přijato.

Poté je třeba zadat e-mailovou adresu a adresu peněženky. Uživatel musí přijmout a souhlasit s podmínkami použití a zásadami ochrany osobních údajů a pokračovat.

Na stránce platby je třeba zadat údaje o bankovní kartě a poté uživatel může zaplatit příslušnou částku. Po zaplacení jsou mince odeslány přímo do peněženky uživatele.

Soukromí

U nákupů do 100 EUR není nutná žádná registrace ani ověření, poté bude maximální limit nákupu záviset na stavu ověření uživatele. Proto je uváděn jako nejlepší burza pro nákup bitcoinů bez ověření. 

  • Potvrzení telefonu a e-mailu zvyšuje maximální částku o 500 EUR.
  • Ověření totožnosti a bankovní karty zvyšuje maximální limit nákupu o 1 000 EUR.
  • Ověřená adresa umožňuje nákup až 5 000 EUR.
  • Díky ověřenému dokladu o příjmu je nákup kryptoměny neomezený.

Bezpečnostní

Na Switchere je zajištěno robustní zabezpečení. Licencovaná burza se může pochlubit 2FA & Šifrování SSL / TLS, hashový algoritmus SHA-256 a zabezpečený 3D protokol.

Poplatky a limity

Všechny požadované poplatky jsou zahrnuty do samotného směnného kurzu, takže uživatel obdrží částku vypočítanou platformou bez jakýchkoli odpočtů, které se zdají být spravedlivé a konkurenceschopné.

Maximální limit nákupu závisí na stavu ověření uživatele.

Zákaznická podpora

Platforma má tým zákaznické podpory, který funguje 24/7. Na jejich webových stránkách je k dispozici formulář, který funguje jako chat, který umožňuje rychlou odpověď. Na stránkách je také uvedena poštovní adresa, na kterou jednou zašlete dopis. Kromě toho lze tým podpory kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo poskytnutého telefonního čísla.

Profesionálové

Společnost Switchere uvádí na trh svůj transparentní pracovní tok, má robustní zabezpečení a poskytuje platformu pro trh, která je plně v souladu s právními předpisy. Do určité částky není nutná registrace ani ověření a uživatelská zkušenost je velmi přátelská.

Nevýhody

Na burze je možné provádět pouze kryptoměnové transakce. Investoři z určitých zemí, jako jsou USA a Kanada, zde nemohou obchodovat z regulačních důvodů.

ZAČNĚTE S PŘEPNUTÍM ZDE

2. LocalBitcoiny

Logo LocalBitcoins.comJak již bylo zmíněno výše, tento web je spíše tržištěm, než by jej nazývali burzou. LocalBitcoins, platforma peer-to-peer byla založena v roce 2012 a slouží svým uživatelům po celém světě. Stránka funguje jako vynikající systém úschovy tím, že integruje obchodníky, kteří se setkávají a obchodují spolu s online obchodováním.

Platební metody

LocalBitcoins podporuje různé platební metody, jako je dobírka, hotovost poštou, PayPal, WebMoney, Western Union a směnárna.

Jak nakupovat bitcoiny s LocalBitcoiny?

LocalBitcoins je decentralizovaná burza, kde mohou uživatelé obchodovat osobně a stránka funguje jako systém úschovy. Noví uživatelé, kteří chtějí začít, si mohou zaregistrovat účet na tomto webu kliknutím na možnost registrace. Jakmile je účet vytvořen (jako kupující), může uživatel začít hledat prodejce, který by koupil bitcoiny. Na stránkách se zobrazí i některá reklama prodejců s jejich nabídkami.

Kupující si může vybrat vhodného prodejce ze seznamu prodejců, který se objevil na webu. Po výběru vhodného prodejce musí kupující zadat částku za nákup bitcoinů a také platební metodu. Nakonec může kupující dokončit proces kliknutím na možnost „Koupit“.

Před nákupem bitcoinů musí uživatel zkontrolovat sekci zpětné vazby v profilu prodejce.

Soukromí

Stránka zachovává anonymní povahu bitcoinů a nepožaduje žádné podrobnosti o ověření. Někteří uživatelé však mohou požádat o doklad totožnosti podle předpisů KYC a AML.

Bezpečnostní

Tato stránka je efektivní a spolehlivý systém úschovy s vynikajícím nastavením zabezpečení. Povolil dvoufaktorové ověřování, šifrované protokolem HTTPS, který je dodáván s ochranou Guard. Uživateli budou zasílány časté SMS a e-mailové výstrahy. Stránka má také vynikající program bílých klobouků, což je skvělá příležitost pro všechny výzkumníky v oblasti bezpečnosti.

Poplatky a limity

Kupující mohou na webu platit jakýkoli poplatek. prodejcům je na tomto webu účtován poplatek 1% spolu s poplatkem za bitcoinovou síť. Prodejci však mají úplnou kontrolu nad přizpůsobením transakčního poplatku, což je záležitostí všech kupujících. Někteří prodejci účtují kupujícím mírný poplatek navíc, aby zakryli poplatek, který jim web vybírá.

Kupující a prodávající mohou provádět libovolný počet transakcí a jakékoli množství transakcí. Obchodníci však mohou použít limit se vzájemným souhlasem.

Zákaznická podpora

Můžete se podívat na sekci FAQ na webu a najít odpověď na svůj dotaz. Pro další podporu můžete kontaktovat LocalBitcoins prostřednictvím e-mailu, který nabízí docela rychlou odpověď.

Profesionálové

LocalBitcoins umožňuje uživateli nakupovat bitcoiny bez ověření a podporuje také širokou škálu platebních metod. S tímto webem se snadno pracuje a také chrání soukromí a zabezpečení uživatele.

Nevýhody

Kupující si musí dělat starosti s transakčním poplatkem, protože prodejci mají plnou pravomoc stanovit transakční poplatek. Kupující musí být při osobním obchodování s prodejcem opatrní, aby nebyl okraden.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY

3. Bitquick

logo bitquickRozhodně byste měli zvážit Bitquick, pokud jste ochotni koupit bitcoiny za vklady v hotovosti, aniž byste předložili doklad o totožnosti. Bitquick funguje jako vynikající systém úschovy zahájený v roce 2013 a funguje ve 49 státech USA podporou tří fiat měn (americké dolary, kanadské dolary, eura).

Platební metody

Bitquick podporuje bankovní převody, Western Union, MoneyGram a všechny své transakce provádí pomocí hotovostních vkladů.

Jak nakupovat bitcoiny pomocí Bitquick?

Jak víte, stránka nabízí nákup bitcoinů s hotovostními vklady a kupující mohou své bitcoiny získat, aniž by se setkali s prodejcem. Proces nákupu bitcoinů je jednoduchý.

Můžete se přímo vydat na nákup bitcoinů bez registrace na webu. Prvním krokem je zadání přibližné částky, kterou jste připraveni utratit za bitcoiny. Dále vyberte požadovanou objednávku z knihy objednávek a zadejte svou e-mailovou adresu spolu s adresou vaší bitcoinové peněženky.

Obdržíte e-mail, který bude obsahovat odkaz (uložte e-mail). později přejděte k bance a vložte částku na číslo účtu uvedené na stránce s potvrzením objednávky. Dále klikněte na obrázek potvrzení poskytnutého bankou na odkaz zaslaný v e-mailu.

Jakmile prodejce obdrží potvrzení, budou vaše bitcoiny uvolněny z úschovy a budou vám doručeny do 3 hodin.

Soukromí

Uživatelé nejsou žádáni o předložení dokladu totožnosti k obchodování. Místo toho je prodejcem vytvořen kód PIN, který mu umožňuje objednávku přijmout, upravit nebo zrušit. Kupující mohou být požádáni o aktualizaci fotografického průkazu.

Bezpečnostní

Vklady uživatelů až do výše 250 000 jsou zabezpečeny pomocí multi-podpisové peněženky BitGo, která je začleněna společností Bitquick. Systém kontroly důkazu o rezervě zobrazuje počet bitcoinů držených v úschově zveřejněním obchodů probíhajících na samotné burze.

Poplatky a limity

Bitquick neúčtuje za výběry žádný poplatek. Poplatek ve výši 2% se však vybírá spíše na kupujícího než na prodejce jako na jiných webech. Všechny směnné kurzy stanoví prodejce s dalšími bankovními poplatky.

Bitquick nestanovil žádná omezení transakce. Obchodníkům je navíc povoleno stanovovat limity na základě vzájemného souhlasu. Vaše bitcoiny budou společností Bitquick převedeny do vaší peněženky do 3 hodin (maximální doba).

Zákaznická podpora

Zákaznickou podporu společnosti Bitquick můžete kontaktovat téměř kdykoli.

Profesionálové

Bitquick je renomovaná stránka s jednoduchým uživatelským rozhraním. Služby nabízené společností Bitquick jsou rychlé a spolehlivé. Jedná se o dobře vybudovaný systém úschovy.

Nevýhody

Směnné kurzy stanoví prodejci a mohou mít za následek vysoké poplatky. Stránka funguje pouze ve státech USA a podporuje tři málo fiat měn.

ZAČNĚTE S BITQUICKEM

4. Zeď mincí

STĚNA MINCÍWall of coins nabízí bezproblémový proces nákupu bitcoinů podporou pouze hotovosti jako platební metody. Jedná se o nově zřízenou peer-to-peer burzu se sídlem na Floridě.

platební metody

Wall of coins přijímá tři platební metody k nákupu bitcoinů, mezi něž patří vklady MoneyGram, vklady v hotovosti v různých pobočkách bank a Bank of America’s Teller Assist.

Jak nakupovat bitcoiny s Wall of coins?

Wall of coins nabízí svým uživatelům úplné soukromí. Jako kupující není ani nutné registrovat svůj účet na tomto webu k nákupu bitcoinů. Za své bitcoiny můžete platit přímo vkladem hotovosti na účet prodejce. Proces je jednoduchý a je vysvětlen níže.

Nejprve musíte zadat částku v dolarech, kterou jste připraveni utratit za bitcoiny. Po zadání částky se zobrazí seznam bank a jejich poboček ve vašem okolí. Musíte se rozhodnout pro banku podle vašeho výběru a vložit peníze na účet prodejce. Jakmile vložíte hotovost, pošlete text Wall of coins příslušným kódem. Prodejce platbu potvrdí a bitcoiny vám budou doručeny do 15 minut.

Soukromí

Zeď mincí nepožaduje žádný doklad totožnosti. Můžete si přímo koupit bitcoiny, aniž byste se na stránku museli registrovat.

Bezpečnostní

Wall of coins udržuje dobrou bezpečnost tím, že nabízí chladírenské úložiště pro ukládání bitcoinů. Web implementoval integrovaný systém AI (Artificial Intelligence), který zabraňuje výskytu podvodných transakcí. Stránka je v době transakcí přísná, zatímco drží bitcoiny, kde funguje jako systém úschovy. Bitcoiny jednou zaslané na web nelze načíst. Pokud chcete získat své bitcoiny, budete muset kontaktovat zástupce zákaznické podpory.

Poplatky a limity

Wall of coins nezveřejňuje transakční poplatek na veřejnosti. Říká se však, že poplatek je poměrně malý (1–2%) spolu s dalšími bankovními poplatky uloženými během vkladů. Stránka stanovila minimální limit 5 $ pro nákup bitcoinů. Obchodníci mohou dále stanovit limit se vzájemným souhlasem. Transakce jsou velmi rychlé. Pokud je odpověď prodejce okamžitá, obdržíte své bitcoiny do 15 minut.

Zákaznická podpora

Obecné dotazy naleznete na stránce Časté dotazy na webu. Na Wall of coins se můžete dostat dokonce prostřednictvím e-mailu nebo bezplatného čísla. Můžete s nimi také komunikovat pomocí funkce živého chatu.

Profesionálové

Wall of coins přísně zachovává soukromí uživatele a má také jednoduché uživatelské rozhraní. Směnné kurzy jsou docela dostupné a transakce jsou velmi rychlé, pokud prodejce zareaguje okamžitě.

Nevýhody

Wall of coins by mělo zvážit zobrazení transakčního poplatku na veřejnosti, aby pomohlo uživatelům. Čas potřebný k dodání bitcoinů zcela závisí na reakci prodejce. V současné době web funguje pouze ve 12 zemích.

ZAČNĚTE SE STĚNOU MINCÍ

5. Coinmama

coinmamaCoinmama je důvěryhodná volba, i když web vyžaduje určitou úroveň ověření. Stránka byla spuštěna v roce 2013 a slouží více než 219 zemím a většině států USA. Web dosud neimplementoval svou peněženku, a proto jsou bitcoiny ukládány na vámi uvedenou adresu.

Platební metody

V současné době Coinmama podporuje pouze nákup kreditní / debetní kartou za účelem nákupu bitcoinů. Mají SEPA převody, které vám umožňují převádět peníze z vašeho bankovního účtu (Evropa). Díky tomuto dodatku je coinmama burzou v Evropě.

Jak nakupovat bitcoiny s Coinmama?

Proces nákupu bitcoinů prostřednictvím společnosti Coinmama je vysvětlen níže.

Vytvoření účtu na tomto webu je poměrně jednoduché. Ověření vaší e-mailové adresy je jediným kritériem registrace na webu. Dále se přihlaste ke svému účtu, kde uvidíte stránku s žádostí o podrobnosti. Jakmile zadáte a uložíte své údaje, uvidíte na navigačním panelu možnost nazvanou „Koupit bitcoiny“.

Klikněte na kartu a vyberte počet bitcoinů, které chcete koupit. Poté budete vyzváni k výběru způsobu platby. můžete si vybrat libovolný režim podle svého pohodlí. Pokud se rozhodnete pro kreditní kartu jako platební režim, je postup také jednoduchý.

Po výběru platební karty jako platební metody přidejte svou adresu bitcoinové peněženky, a proto budete požádáni o zadání svých fakturačních údajů a adresy. Dále musíte zadat informace o své kreditní kartě. Budete požádáni o ověření vašeho telefonního čísla a e-mailu zasláním čtyřmístného kódu PIN prostřednictvím SMS. Dalším krokem je nahrání dokladu totožnosti.

Vezměte prosím na vědomí, že možná budete muset dokončit určitou úroveň ověření v závislosti na počtu bitcoinů, které chcete koupit, informace o nich jsou uvedeny níže.

Soukromí

Jak bylo uvedeno výše, Coinmama nepožaduje žádné ověření ID u transakcí do 150 $. Pro uživatele, kteří jsou ochotni koupit bitcoiny více než 150 $, však může postupovat níže.

Úroveň nula – Jste požádáni, abyste aktualizovali své telefonní číslo, PSČ, stát a město, abyste utratili až 150 $ za bitcoiny.

Úroveň jedna – budete požádáni o předložení svého ID nebo řidičského průkazu, abyste utratili až 10 000 $ za bitcoiny.

Úroveň dvě – Budete požádáni o předložení státem vydaného dokladu totožnosti spolu s dalšími doklady totožnosti. uživatelé mohou také předložit své pasy, a proto jsou připraveni utratit 50 000 $ za bitcoin.

Úroveň tři – Jedná se o nejvyšší úroveň ověření, kdy uživatel musí aktualizovat osobní uznání schválené notářem nebo právníkem a poté můžete za bitcoiny utratit až 1 000 000 USD.

Bezpečnostní

Coinmama je pokládaný web s dobrým nastavením zabezpečení. Stránka je zabezpečena 256bitovým šifrováním SSL, které skrývá všechna citlivá data před třetími stranami a hackery. Pro maximální zabezpečení se uživatelům doporučuje nastavit heslo, které zahrnuje velká a malá písmena spolu s čísly a symboly.

Poplatky a limity

Vklad a výběr jsou bezplatné, ale bude vám účtován běžný poplatek účtovaný bankou. Kromě jiných způsobů platby je kreditní karta široce přijímaným platebním režimem mezi uživateli. při všech transakcích vám bude účtován paušální poplatek ve výši 6,75%.

Přidáním tohoto poplatku se na všechny kreditní karty vztahuje další 5% poplatek. Poplatek bude automaticky přidán po zadání platebního režimu. Tuto automatickou transakci kreditní kartou provádí procesor s názvem Simplex.

Transakce kreditní kartou jsou omezeny až na 5 000 USD / EUR za den a 20 000 USD / EUR za měsíc.

Profesionálové

Coinmama má jednoduché uživatelsky přívětivé rozhraní podporující platby kreditní kartou, což některé jiné platformy nepodporují. Uživatelé získají výhodu nákupu bitcoinů až do výše 150 $ bez jakéhokoli ověření. Stránka také nabízí vynikající program doporučení.

Nevýhody

Coinmama neumožňuje prodávat bitcoiny a také selhává při častém upgradu webu.

ZAČNĚTE S COIN MAMA

6. Bitit.io

BititBitit je pařížská platforma pro výměnu bitcoinů, která funguje pouze v Evropě a nabízí 3D zabezpečené kreditní / debetní karty a hotovost pomocí předplacených poukazů Neosurf, Flexepin a Cashlib jako platebních metod. Bitcoiny můžete koupit od místních prodejců prostřednictvím služby Bitit.

Platební metody

Bitit nabízí nákup bitcoinů od místních prodejců pomocí poukázek Neosurf, Flexepin a Cashlib. Bitcoiny můžete nakupovat online pomocí kreditní / debetní karty, bankovního převodu Trustpay a peněženky ePay.

Jak nakupovat bitcoiny pomocí Bitit?

Vytvořte si účet registrací na webu vyplněním některých základních informací. Můžete rychle koupit bitcoiny až do výše 25 EUR bez jakéhokoli ověření. Dále proveďte objednávku zadáním počtu bitcoinů, které chcete koupit, od 25 do 250 EUR. Vyberte způsob platby (3D zabezpečené kreditní / debetní karty, Neosurf, Flexepin, poukázky Cashlib, bankovní převod, e-peněženka Epay) na platit za své bitcoiny. Jakmile je platba provedena, budou vaše bitcoiny doručeny na adresu vaší bitcoinové peněženky do 10 minut.

Soukromí

K nákupu bitcoinů do výše 25 EUR, jakmile se zaregistrujete na webu, není vyžadován žádný doklad totožnosti. Navíc pro uživatele, kteří si chtějí koupit bitcoiny za více než 25 EUR, budou muset předložit doklad o totožnosti spolu se selfie.

Bezpečnostní

Bitit má mnoho prodejen ve Francii a udržuje stálou přítomnost na sociálních médiích, což znamená, že stránka je legitimní. Stránka je šifrována a zachovává všechna další bezpečnostní opatření podobná webům, které nabízejí platby kreditní kartou.

Poplatky a limity

Transakční poplatek zcela závisí na způsobu platby. Nákup bitcoinů kreditní / debetní kartou vás bude stát 3,9% poplatek za všechny online transakce a za použití poukazů Neosurf, Flexepin a Cashlib bude účtován poplatek 8,9% až 10%. Kromě tohoto poplatku může být na kreditní karty účtován poplatek za směnu. Někteří prodejci vám při nákupu v obchodech mohou účtovat příplatky za poukázky.

Existuje limit pro nákup bitcoinů do 50/7 dnů bez jakéhokoli ověření a také limity předobjednávky 25 až 250 EUR uložené webem. Obchodníci mohou zadat libovolný počet objednávek. Čas potřebný k přijetí bitcoinů závisí na bitcoinové síti.

Zákaznická podpora

Burza má bohatou část znalostní báze spolu se systémem e-mailové podpory. Bitit můžete dokonce kontaktovat prostřednictvím jejich stránky sociálních médií.

Profesionálové

Nakupování bitcoinů pomocí Bitit je velmi snadné. U objednávek do 25 EUR se navíc od vás nepožadují žádné podrobnosti o ověření.

Nevýhody.

Web aplikuje limit na transakci. Poplatek za směnný kurz je poměrně vysoký.

ZAČNĚTE S BITITEM

7. Bitcoinové bankomaty

Dokázali jste si někdy představit, že nákup bitcoinů bude stejně jednoduchý jako výběr hotovosti z bankomatu! dnes existuje více než 30 bitcoinových bankomatů s více než 20 výrobci, kteří nabízejí nákup bitcoinů bez předložení dokladů totožnosti.

Za zmínku stojí Genesis machine1 (z mince Genesis), Satoshi1 nebo Satoshi2 stroj (z mince Genesis), Lamassu, General Bytes BATMTwo (jednosměrný), General Bytes BATMThree (obousměrný), BitAccess jsou některé z populárních bitcoinových bankomatů.

Jak nakupovat bitcoiny z bitcoinových bankomatů?

Mapa bitcoinového bankomatu vás provede nejbližším bitcoinovým bankomatem. Proces je takový. Vydáte se k bitcoinovému bankomatu a naskenujete QR kód adresy vaší bitcoinové peněženky. Vaše bitcoiny obdržíte na této adrese samotné. V některých případech stroj vygeneruje papírovou peněženku.

Dále můžete být požádáni o skenování otisku prstu nebo jiné ověření, které zcela závisí na konfiguraci bankomatů a liší se u různých výrobců.

Dalším krokem je zadání počtu bitcoinů, které chcete koupit (můžete také zadat částku fiat měny, kterou chcete utratit). Nakonec musíte vložit hotovost a počkat několik sekund, než budou vaše bitcoiny doručeny na adresu vaší bitcoinové peněženky.

Z bankomatů vám bude účtován poplatek 5% až 10%, ale uživatelé jsou připraveni tento poplatek zaplatit, protože poskytuje úplné soukromí. Limity transakce se u různých výrobců liší.

Profesionálové

Nákup bitcoinů z bitcoinového bankomatu je nejjednodušší a nejspolehlivější metoda. Soukromí uživatele je zachováno.

Nevýhody

Transakční poplatek je poměrně vysoký.

ZAČNĚTE S BITCOINY ATM

8. ShapeShift

logo shapeshiftBitFinex umožňuje uživatelům nakupovat bitcoiny kreditní kartou a bez ověření pomocí ShapeShift. Jediným kritériem pro nákup bitcoinů pomocí ShapeShift je vklad jakékoli kryptoměny, tj. Budete muset vložit altcoiny nebo jiné digitální tokeny, abyste mohli koupit bitcoiny pomocí ShapeShift. Toto je nejlepší stránka pro obchodníky, kteří se oddávají obchodování jedné kryptoměny výměnou za druhou.

Jak nakupovat bitcoiny pomocí ShapeShift?

Proces je jednoduchý. Výměnou za bitcoiny budete muset vyměnit jakýkoli jiný digitální token. Začněte tím, že přejdete na web shapeshift.io, kde se zobrazí pole s různými mincemi. Nejprve vyberte minci, kterou chcete koupit, a poté další mince, které chcete vložit. Pokud například vkladáte litecoiny za bitcoiny, pak litecoiny by se měly zobrazovat pod „vklady“ a bitcoiny pod „přijímat“. Poté klikněte na „pokračovat“, kde budete přesměrováni na stránku s žádostí o zadání adresy bitcoinové peněženky spolu s adresou pro vrácení litecoinu (v případě, že transakce nebudou úspěšné). Nakonec dokončete transakci kliknutím na „zahájit transakci“ a odešlete počet litecoinů výměnou za bitcoiny.

ZAČNĚTE S SHAPE SHIFT

Co musíme zvážit při nákupu bitcoinů bez ověření?

Některé stránky ověřují údaje o uživateli dlouho. Pokud chcete koupit bitcoiny v krátké době nebo okamžitě (což nabízejí některé weby / burzy), můžete se rozhodnout pro nákup bitcoinů, aniž byste podstoupili jakýkoli proces ověřování.

Někteří uživatelé nebudou ochotni nakupovat bitcoiny, pokud je potřeba nahrát jejich doklady totožnosti. Je to kvůli riziku hacknutí burz. Weby však zajišťují dobré zabezpečení, ale záleží to na důvěře uživatele při výměnách. Nákup bitcoinů bez jakéhokoli ověření poskytuje vysoký stupeň soukromí, který někteří uživatelé preferují.

Úložiště bitcoinů

Ačkoli bitcoinové peněženky a směnárny zajišťují vynikající zabezpečení, vždy se dává přednost ukládání bitcoinů do tvrdé peněženky nebo papírové peněženky. Existují různé tvrdé peněženky jako např Ledger Nano S, TREZOR, KeepKey a mnoho dalšího, co lze zvážit pro ukládání vašich bitcoinů. Uživatelé si navíc musí před nákupem bitcoinů zkontrolovat stránky a sekci zpětné vazby.

Závěr

Většina lidí dává přednost nákupu bitcoinů, aniž by předložila doklady totožnosti. Nákup bitcoinů bez jakéhokoli ověření přináší mnoho výhod. Tyto druhy transakcí jsou poměrně rychlé a snižují riziko aktualizace vašich bankovních údajů na webu. Zatímco některé burzy podporují online transakce, jiné platformy, jako jsou bitcoinové bankomaty, jsou fyzické stránky, které většina uživatelů preferuje, protože nabízí úplnou anonymitu.

Existují některé stránky, jako je Bitit, které nabízejí nákup bitcoinů pomocí poukazů, což je opravdu skvělé. Uživatelé, kteří jsou ochotni koupit si bitcoiny osobně, se mohou spolehnout na LocalBitcoins a další, kteří dávají přednost nákupu bitcoinů pomocí vkladů v hotovosti a kreditních karet, mohou zvážit Wall of coins, Bitquick a Coinmama. Doufám, že jste si dobře přečetli a tato příručka vám pomohla s procesem nákupu bitcoinů bez ověření. Pak do toho skočte přímo a získejte bitcoiny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me