Nejlepší způsoby nákupu bitcoinů kreditní kartou 2021

Zloženie: 100% bavlna.

1. Coinmama 2. Coinbase 3. CEX.IO
logo cex.io-square
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

kreditní kartaJste úplným nováčkem v obchodování s bitcoiny a hledáte způsob, jak investovat na tomto vzkvétajícím trhu bitcoinů, ale nevíte, kde začít? Přistáli jste na správném místě. Víme, jak je matoucí najít nejlepší způsob, jak investovat na tomto prosperujícím trhu s bitcoiny. V tomto článku vás provedeme nejlepšími burzami, kde si můžete koupit bitcoiny kreditními kartami.

S rostoucí poptávkou po bitcoinech se mnoho platforem vyvíjí každý den, aby usnadnily bitcoinové transakce. Tyto platformy zahrnují různé platební metody podle pohodlí uživatele, ale ne všechny umožňují kreditní karty pro nákup bitcoinů. Zde je seznam některých z nejlepších burz, které umožňují nákup bitcoinů prostřednictvím kreditní karty.

Nejlepší 14 nejlepších způsobů nákupu bitcoinů kreditní / debetní kartou 2021

1. CoinMama

CoinmamaCoinMama se zaměřuje na provádění transakcí prostřednictvím kreditní karty. Na rozdíl od jiných webů neplatí žádné omezení pro transakce na kreditní kartě.

Uživatel si může koupit bitcoiny v hodnotě přibližně 150 $ bez ověření a přibližně $ 5 000 denně s limitem bitcoinů v hodnotě $ 20000 / měsíc lze koupit prostřednictvím ověřených účtů.

Za služby nabízené touto stránkou bude účtován příplatek. Uživatelé musí za účelem získání bitcoinů přidat adresu bitcoinové peněženky, protože tato stránka nenabízí žádnou bitcoinovou peněženku.

Poplatky

CoinMama nezahrnuje žádný vklad ani poplatek za výběr, ale zahrnuje běžný poplatek účtovaný bankou. Namísto uplatnění různých dalších poplatků účtuje CoinMama paušální poplatek ve výši 6,75% celkově za všechny transakce. Tato stránka podporuje kreditní karty různých bank a k celkovému poplatku za kreditní karty se připočítává poplatek 5%.

Transakce s kreditními kartami provádí procesor s názvem Simplex a poplatek je automaticky přidán na váš účet po vstupu do platebního režimu.

Na kreditní kartu se vztahuje limit až do výše 5 000 USD / EUR za den. Limit pro tento měsíc by byl 20 000 USD / EUR aplikovaný na kreditní kartu.

Ověření a bezpečnost

Proces ověřování Coinmamy zahrnuje čtyři úrovně. Transakce a limity, které se na ně vztahují, jsou založeny na úrovni ověření uživatele.

  • Úroveň nula – vyžaduje, abyste aktualizovali své telefonní číslo, PSČ, stát a město, což vám umožní utratit až 150 $ za bitcoiny.
  • Úroveň jedna – vyžaduje, abyste aktualizovali jasné fotografie obou stran průkazu totožnosti nebo řidičského průkazu, což vám umožní utratit až 10 000 $.
  • Úroveň dvě – vyžaduje, abyste aktualizovali vládní doklad o totožnosti spolu s dalšími doklady o totožnosti. Uživatelé mohou také aktualizovat své pasy. Tato úroveň ověření vám umožní utratit až 50 000 $.
  • Úroveň tři – vyžaduje, abyste aktualizovali osobní uznání schválené notářem nebo právníkem. Toto je nejvyšší úroveň ověření používaná u uživatelů s vysokou úrovní. Tato úroveň umožňuje uživatelům utratit 1 000 000 $ za kryptoměny.

Bezpečnostní systém využívá technologii SSL k maskování všech citlivých informací od třetích stran a hackerů. Transakční údaje a osobní informace jsou uchovávány v databázi, která je zabezpečena pomocí hesel. Další bezpečnostní opatření se uplatňují různými metodami ověřování.

Profesionálové

CoinMama zahrnuje jednoduché uživatelské rozhraní, přičemž hlavní způsob platby je kreditní karta. Proces ověřování zahrnuje obecně předložení dokladu o totožnosti, ale liší se podle nárůstu počtu provedených transakcí. Nejnovější technologie a metody jsou přizpůsobeny pro bezpečnostní účely. Toto je populární stránka, která také nabízí vynikající program doporučení, takže si můžete vydělat nějaké peníze doporučujícími přáteli.

Nevýhody

CoinMama nabízí efektivní metody nákupu bitcoinů, ale nenabízí uživatelům, aby je prodali. Poplatek je poměrně vysoký než u jiných webů a web je třeba upgradovat častěji.

ZAČNĚTE S COIN MAMA

2. Coinbase

Coinbase-GDAX-ETC-výběry-bitcoinCoinbase je největší platforma pro obchodování s bitcoiny na celém světě. Nabízí různé způsoby platby za nákup bitcoinů a také podporuje kreditní kartu jako hlavní platební režim.

Nabízí pokročilá bezpečnostní opatření spolu s nízkým obchodním poplatkem. Nabízí intuitivní rozhraní pro nováčky spolu s různými složitými platformami pro profesionální obchodníky s dalšími obchodními nástroji.

Poplatek

Coinbase účtuje poplatek ve výši přibližně 1,49% až 3,99%, s mírným zvýšením poplatku za kreditní karty (3,75%). Nákup bitcoinů prostřednictvím kreditních karet je omezen. Uživatelé si mohou koupit kreditní kartou až 150 $ bitcoinů týdně. Platby debetními kartami jsou také povoleny, aniž by byly účtovány poplatky.

Před použitím kreditní karty k platbě musí uživatel předložit doklad o totožnosti jako metodu ověření. Limity nákupu a prodeje pro každého zákazníka se zobrazují na ověřovací stránce. Použitá omezení závisí na věku vašeho účtu Coinbase, vaší aktivitě v historii nákupu a úrovni ověření vašeho účtu.

Ověření a bezpečnost

K ověření zákazníků je vyžadován doklad totožnosti, což by mělo být provedeno prostřednictvím Google Chrome, jak navrhuje Coinbase. Velkoobjemovým zákazníkům tohoto webu bude jako metoda ověření zaslán příspěvek na jejich uvedenou adresu. Příspěvek bude obsahovat kód, který je třeba zadat na stránce pro ověření adresy. Účet uživatele bude zachován, dokud na webu nezadáte tento kód. Kód je platný 14 dní.

Coinbase udržuje bezpečnost na jiné úrovni. Pro konfiguraci všech směrování a čísel účtů uložených na úrovni banky se na všechny servery použije šifrování AES-256. Neexistuje žádný prostor pro přístup k uživatelským datům třetích stran, protože je to ukryto prostřednictvím certifikátu SSL (protokol HTTPS). Coinbase má navíc multisig vault, který poskytuje další zabezpečení 3 klíčů pro váš účet a peněženku Coinbase.

Profesionálové

Coinbase je populární a důvěryhodná stránka mezi uživateli s elegantním rozhraním. Nabízí různé platební režimy pro obchodování s bitcoiny a také relativně nízký poplatek za obchodování. Transakce jsou okamžité a zabezpečené.

Nevýhody

Transakce týkající se bankovních převodů vyžadují určitý čas. Podpora nějakou dobu trvá a tato stránka by měla zahrnovat mnoho dalších zemí.

ZAČNĚTE S COINBASE

(Použijte náš odkaz a kupte si bitcoiny v hodnotě 100 $ a více a získejte bitcoiny v hodnotě 10 $ zdarma!)

3. CEX.IO

cex.ioCex.io je populární platforma pro výměnu bitcoinů, založená jako první poskytovatel cloudové těžby. Nabízí více kryptoměn s více než 450 000 uživateli, kteří jej používají. Má elegantní uživatelské rozhraní s jednoduchým procesem ověření. Bezpečnostní systém je vybudován těsně, aby se předešlo zranitelnostem.

Poplatky

Cex.io je ve srovnání s jinými weby mírně drahý. Za výměnu bitcoinů s přímým obchodováním si účtuje poplatek 7%. Vyplývá z modelu tvůrce-příjemce, podle kterého je naplánován poplatek za obchodování typu peer-to-peer. Tvůrce nezahrnuje žádný poplatek, zatímco poplatek příjemce je snížen podle zvýšení objemu obchodování.

Například pokud objem dosáhne pod 5 BTC, bude účtován poplatek 0,20% a pokud objem přesáhne 6000 BTC, bude účtován poplatek 0,10%. Poplatek za vklad a výběr se pohybuje mezi 1,2 a 5 procenty převedené částky. Poplatek za obchodování s marží je pevně stanoven na 0,2% (otevřený poplatek), 0,01% (poplatek za převrácení), 0% (zavírací poplatek). Kreditní karta zahrnuje další poplatky spolu s minimálním poplatkem a liší se pro různé měny.

Stránka obsahuje různé balíčky pro limity nákupu a prodeje. Základní balíček vám umožňuje nakupovat bitcoiny, etherea za částky 100 $, 200 $, 500 $ a 1000 $. Ethereum (minimálně 0,1 ETH a maximálně 200 ETH) pro jednu objednávku. Bitcoin (minimálně 0,01 BTC a maximálně 10 BTC) pro jednu objednávku. Základní balíčky pro prodej bitcoinů zahrnují 0,2, 0,5, 1 a 2 Bt, zatímco prodej Etherea zahrnuje 10, 20, 50 a 100 ETH.

Maximální a minimální částka za jednu objednávku prodeje bitcoinů zůstává stejná jako částka nákupu. Tento web nabízí čtyři typy typů účtů (Basic, Verified, Verified Plus, Corporate), které se skládají z různých limitů. Základní účet vám umožňuje vložit 300 $ / den na 1000 $ / měsíc, což zahrnuje jediný způsob platby, tj. Visa / Master Card.

Ověřený účet vám umožňuje vložit 10 000 $ / den na 100 000 $ / měsíc, které přijímají platby z karet Visa / Master Card, bankovního převodu, kryptoměny. Na účty Verified Plus a Corporate se nevztahují žádná omezení, pokud jde o denní a měsíční transakce. Platební režimy zahrnují Visa / Master Card, bankovní převod, kryptoměna. Uživatelé by si měli být vědomi dalších limitů každého platebního režimu.

Ověření a bezpečnost

Ověření uživatele je zásadním krokem před výběrem finančních prostředků v nekrytých měnách a zvýšením účtu o další platební limity. Ověření identity zahrnuje 4 kroky, které zahrnují poskytnutí dokladu totožnosti, základních osobních údajů, adresy trvalého a bydliště a skenování kopie dokumentů také pomocí selfie uživatele.

Platba kreditní kartou zahrnuje také čtyřstupňové ověření. Zahrnuje poskytnutí informací o registrované kartě pro platbu, doklad o vlastnictví ve formě selfie s registrovanou kartou a další fotografie, pokud nebyla ověřena vaše totožnost. Je vyžadováno číslo CVV / CVC a malý poplatek za ověření.

Zabezpečení tohoto webu je chráněno předpisy KYC a AML. Cex.io je zabezpečen technologií SSL a dvoufaktorovou autentizací spolu s PCI DSS, který zaručuje finanční zabezpečení. Osobní údaje uživatelů poskytované na tento web používají pouze Cex.io a třetí strany spojené s tímto webem. Web se řídí přísnými pravidly, která neumožňují třetím stranám a webu zveřejňovat údaje o uživateli. Pro uložení vašich finančních prostředků je k dispozici chladírenský sklad.

Profesionálové

Stránka je uživatelsky přívětivá a nabízí obchodování a výměnu bitcoinů. Je to oblíbený web s velkým objemem obchodování.

Nevýhody

Počet zemí zapojených do této stránky je poměrně menší. Proces ověřování a směnné kurzy jsou docela přehnané. Systém podpory není na úrovni, což není dobré pro růst této výměny, ale to je stejné s jakoukoli výměnou v tuto chvíli (a opravdu doufáme, že zintenzívní svou hru).

ZAČNĚTE S CEX.IO

4. Přepněte

Switchere je jednou z největších platforem na světě pro obchodování s bitcoiny a mnoha altcoiny. Přijímá pouze platby prostřednictvím kreditních karet nebo debetních karet. Bezpečnostní opatření poskytovaná touto platformou jsou opravdu bezpečná a stabilní.

Uživatelské rozhraní této platformy je mimořádně intuitivní, což nováčkům usnadňuje bezproblémové pochopení a zahájení obchodování.

Dokonce nabízí pokročilé nástroje pro ostřílenější obchodníky, aby měli nad celým procesem plnou kontrolu. K účtu máte doslova přístup z kterékoli části světa, protože má globální dostupnost a důvěrnost.

Poplatek

Nejlepší na této platformě pro obchodování s bitcoiny je, že neúčtuje žádné další poplatky ani další poplatky. 

Ověření a bezpečnost

Bezpečnostní systém Switchere je velmi robustní. Používají šifrování 2FA a SSL / TLS, což je vojenské šifrování a pomáhá chránit vaše soukromí online. Platforma běží na hashovacím algoritmu SHA-256, což je kryptografická hashovací funkce. Stručně řečeno, dodává vašim online datům další vrstvu ochrany. Kromě toho má také 3D zabezpečený protokol.

Nyní přichází limit nákupu a jeho vztah k vašemu stavu KYC. Pro neověřeného uživatele nabízí platforma maximální limit nákupu bitcoinů (nebo altcoinů) v hodnotě 110 $. Pokud si necháte ověřit svůj e-mail a telefon, maximální limit nákupu se vyšplhá až na 550 $. A pokud si pomocí této platformy necháte ověřit svoji identitu a bankovní kartu, můžete provést maximální nákup ve výši 1100 USD. Svůj limit nákupu můžete dále posunout na 5500 $, pokud si necháte ověřit svou adresu. Konečné upgrady, které můžete provést ověřením dokladu o příjmu, vám umožní nakupovat neomezené množství bitcoinů bez jakýchkoli omezení.

Profesionálové

Transakce jsou opravdu bezpečné a rychlé.

Nevýhody

Tato platforma přijímá pouze kreditní / debetní karty a není povolen žádný jiný způsob platby.

ZAČNĚTE ZDE PŘEPNUTÍM

5. Coinhouse

coinhouseCoinhouse je pařížská bitcoinová platforma. Zpočátku bylo omezeno na provoz v Paříži, ale nyní působí v celé Evropě. Transakce a platby jsou okamžité kreditní kartou nebo hotovostí pomocí předplacené karty Neosurf dostupné ve většině evropských zemí.

Rozhraní je velmi doporučeno pro nováčky. Tento web zahrnuje pouze dvě kryptoměny (bitcoin a ethereum). Proces ověřování zahrnuje doklady totožnosti uživatelů. Doklad o národním průkazu totožnosti uživatele z jiné země není přijat, ale tento web požaduje pas jako průkaz totožnosti. Transakce bitcoinu je omezena až na 10 000 EUR / měsíc a 2000 EUR / den.

Poplatky

Poplatek za obchodování uplatňovaný tímto webem je poměrně vysoký a závisí na objemu obchodování a platebních režimech. Za bankovní převod se platí poplatek od 6 do 10%, zatímco u kreditní karty se platí poplatek od 8 do 10%. Čím nižší je objem obchodování, tím vyšší je poplatek.

Ověření a bezpečnost

Burza Coinhouse dodržuje předpisy KYC (Know Your Customer) a AML (Anti-Money Laundering). Proces ověření vyžaduje naskenovanou kopii ID uživatele a selfie uživatele, který je držitelem tohoto ID. Další podrobnosti ověření zahrnují telefonní číslo uživatele a důkaz adresy, aby byla zajištěna ochrana osobních údajů a zabezpečení.

Coinhouse má funkci zabezpečení 3D (3DS), která se aplikuje na kreditní / debetní karty, aby bylo zajištěno, že platbu nelze vrátit, chránící Coinhouse před zpětným zúčtováním.

Profesionálové

Coinhouse je populární obchodní web s plynulým uživatelským rozhraním. Zahrnuje vysoký objem obchodování s pokročilými bezpečnostními opatřeními. Zahrnuje různé platební metody, které jsou přidaným bonusem, a nabízí také okamžité služby.

Nevýhody

Coinhouse nezahrnuje mnoho zemí. Proces ověřování pro uživatele z různých zemí je docela nepříjemný. Směnný kurz nabízený tímto webem je poměrně vysoký a tento web nenabízí žádnou páku jako jiné weby. Transakce bitcoinů je omezena na určitou částku pro každého uživatele.

ZAČNĚME S COIN HOUSE

6. Bitpanda

110-bitpanda-logo-pmBitpanda, rakouská platforma pro obchodování s kryptoměnami, se v poslední době rozrostla mezi oblíbené stránky. Stránka nabízí různé způsoby platby, aby přilákala uživatele na tuto stránku.

Nabízí tři typy kryptoměn (Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash), ale brzy ji rozšíří o mnoho dalších kryptoměn. Jedná se o vysoce spolehlivé stránky a pravděpodobně v evropských zemích. Nabízí službu nákupu bitcoinů pouze evropským obyvatelům a nenabízí tuto službu uživatelům z jiných zemí.

Poplatky

Struktura poplatků zde není zveřejněna, ale zdá se, že nabízí nižší sazbu ověřenou uživatelem. Poplatek se aplikuje automaticky, když si uživatel koupí jakoukoli kryptoměnu. Bitpanda účtuje poplatek 5% ze všech transakcí kreditní kartou. Před prodejem jakékoli kryptoměny je třeba přidat malý poplatek.

Ověření a bezpečnost

Bezpečnostní opatření zahrnují dvoufaktorovou autentizaci a průkaz totožnosti pro usnadnění platby kreditní kartou. Proces ověřování je poměrně přísný a bezpečnostnímu systému chybí metody hierarchického determinismu (HD) a více podpisů. U transakcí je stanoven limit v závislosti na typu ověření poskytovaného uživateli.

Uživatel si bitcoiny nemůže koupit, ale může prodávat bitcoiny v hodnotě asi 1 000 EUR / den v žetonech a až 7 500 EUR / měsíc s ověřeným e-mailem. Uživatel může bitcoiny nakupovat a prodávat pomocí libovolné platební metody kromě kreditní karty s ověřeným telefonním číslem a může nakupovat až 50 EUR / den. Uživatel s úplným ověřením může nakupovat kryptoměnu v hodnotě 350 EUR / den a až 10 000 EUR / měsíc, včetně platby kreditní kartou.

Profesionálové

Bitpanda je plně automatizovaná platforma, která svým uživatelům nabízí řadu platebních možností, přitahuje mnoho uživatelů svým elegantním rozhraním a udržuje jejich bezpečnost..

Nevýhody

Bitpanda není otevřený zdroj a poplatek za obchodování je veřejnosti skrytý. Jedná se hlavně o nákup bitcoinů pouze evropskými uživateli, nikoli o jiné. Hierarchická deterministická (HD) a multi-podpisová opatření se z bezpečnostních důvodů nezohledňují. Limity se uplatňují na základě metody ověření.

ZAČNĚME S BITPANDOU

7. Bitstamp

BitstampBitstamp je nejstarší a pokládaná platforma nabízející více kryptoměn. Pro začínající uživatele může být zpočátku těžké pracovat s touto platformou. Bitstamp podporuje různé platební režimy a slouží více než 50 zemím po celém světě.

Poplatky

Bitstamp poplatky za vklady, výběry a obchodování. Obecně lze vklady a výběry provádět bezplatně, ale výběry pomocí BitGo vám budou účtovat 0,1%. Ačkoli se na vklady využívající SEPA neplatí žádný poplatek, za výběry se stejným režimem se účtuje poplatek ve výši 0,90 EUR. Pro vklady je stanoven minimální poplatek ve výši 7,5 $ a pro výběry u mezinárodních bankovních převodů 15 $, které vás budou stát 0,05% za vklad a 0,09% za výběr.

Poplatek vybíraný z kreditní karty za nákup kryptoměn čistě závisí na částce spojené s transakcí. Stojí to 5% (nákup nad 5 000 $), 6% (nákup mezi 1 000 a 5 000 $), 7% (nákup mezi 500 a 1 000 $), 8% (nákup do 500 $).

U výběrů pomocí kreditní karty je za převody nepřesahující 1 000 $ účtován paušální poplatek 10 $ a za převody přes 1 000 $ je účtován poplatek 2%. Poplatek za obchodování se pohybuje od 0,10% do 0,20%, v závislosti na objemech obchodování.

Vysoký objem obchodování snižuje aplikovaný poplatek za obchodování. Spolu s těmito poplatky vám společnost Bitstamp účtuje poplatky za své služby a provoz, jako je odmítnutý výběr hotovosti, 0,55 USD, měsíční poplatek za účet asi 1,95 USD a poplatek za demokracii asi 5 USD.

Ověření a bezpečnost

Bitstamp je centralizovaná burzovní platforma. Zahrnuje dvoufaktorovou autentizaci (2FA) a hesla pro přístup k fondům. V okamžiku, kdy zaregistrujete svůj účet, odešle se e-mail s potvrzením obsahující uživatelské jméno a heslo. Heslo by mělo být změněno okamžitě po přihlášení.

Proces ověření zahrnuje vaše celé jméno, poštovní adresu a datum narození. Pro ověření je třeba nahrát státem vydané ID a tříměsíční účet za služby. Dokončení tohoto procesu trvá webu tři dny.

Profesionálové

Bitstamp je vysoce spolehlivá burzovní platforma s jednoduchým rozhraním nákupu / prodeje s podrobným a trochu složitým rozhraním pro obchodování. Podporuje platby kreditní kartou v mnoha zemích. Objem obchodování je významný, což ukazuje velké burzy. Tato stránka je ve srovnání s místní bitcoinovou transakcí velmi efektivní.

Nevýhody

Centralizovaná burzovní platforma nesoucí soukromé klíče může být zranitelná. Směnný kurz aplikovaný touto stránkou je mírně drahý. Proces ověření může trvat déle než tři dny, což je u většiny uživatelů nepravděpodobné.

ZAČNĚTE S BITSTAMP

8. VirWox

virwox_logoVirWox znamená výměnu virtuálního světa. Byla založena v roce 2007 službami virtuálního světa, specializující se zásadně na Lindens (SLL) a další virtuální měny používané v online hrách.

Později v roce 2011 společnost VirWox začala přijímat bitcoiny a představila PayPal, kde si lidé mohou bitcoiny koupit od něj. Jelikož se jedná o oficiální web autorizovaný jako prodejce Linden Dollar, který také přímo nakupuje / prodává bitcoiny, získal více než 740 000 registrovaných uživatelů. Díky této funkci je tento web jedinečný.

Poplatky

Poplatek za vklad a výběr závisí hlavně na použitém platebním režimu. Poplatek za vklad pro různé platební režimy byl vysvětlen. Pokud používáte můj virtuální komunitní platební terminál (PayPal), pak se neúčtuje žádný poplatek a převody jsou okamžité. kreditní / debetní karty přidat další poplatek (0,96 EUR 3,5%, 0,29 GBP 3,5%), finanční prostředky budou k dispozici po provedení platby.

PayPal Express Checkout bude stát poplatek 0,35 EUR 3,4% a finanční prostředky jsou okamžitě k dispozici. Sofortbanking vás bude stát poplatek 2,5% (min. 0,25 EUR) a prostředky budou okamžitě k dispozici. Paysafecard vás bude stát 20% poplatek a prostředky jsou k dispozici okamžitě. Skrill vás bude stát 0,96 EUR 3,5%, 0,49 USD 3,5%, 0,29 GBP 3,5% a prostředky jsou okamžitě k dispozici. OKPAY je zdarma v některých dostupných měnách, jako jsou USD, EUR, GBP, CHF.

Poplatek za výběr za bitcoiny (0,002 BTC), PayPal (1 EUR 2%), bankovní převod a poplatek Skrill (1 EUR) se zde uplatňují při každém výběru. Navíc je za neaktivní účet uživatele po dobu 12 měsíců účtován poplatek 2 $. Tato stránka má obchodní limit pro vklady (90 $). Limity se používají z bezpečnostních důvodů.

Ověření a bezpečnost

Tato stránka nevyžaduje žádné ověření pro její použití. VirWox pracuje na protokolu HTTP, což znamená, že všechny podrobnosti o uživateli poskytované na tomto webu jsou bezpečné a nebudou sděleny třetím stranám. Tento web je velmi přísný ohledně červené zásady, kterou dodržuje, což často vede k mnoha blokovaným a pozastaveným účtům.

Profesionálové

VirWox funguje po celém světě a nabízí různé a snadné způsoby plateb. Poskytuje okamžité převody prostřednictvím různých platebních metod. Jedná se o jedinečnou platformu, která nevyžaduje žádné podrobnosti o ověření.

Nevýhody

Poplatek za obchodování je mírně vysoký a není vhodný pro seriózní obchodníky s kryptoměnami. Systém podpory je dílčí, což by mělo být vylepšeno.

ZAČNĚTE S VIRVOXEM

9. IndaCoin

indacoinIndaCoin je londýnská platforma pro výměnu bitcoinů. Nabízí několik kryptoměn, které lze zakoupit pomocí kreditní karty a lze je uložit do digitální peněženky nabízené touto stránkou.

Poplatky

Poplatek, který se zde uplatňuje, není paušální, ale liší se podle vkladu, výběru a obchodování. Stránka nabízí tři platební režimy (kreditní / debetní karta, Payza, BTC-e kód). Zmínil jsem poplatky za vklad pro různé platební režimy. kreditní / debetní karta vám účtuje poplatek ve výši přibližně 4% vaší transakce s minimem 2 $. Payza vás stojí 2,9% z vaší transakce poplatek 0,30 $. BTC-e kód vás bude stát nulový poplatek.

Neexistuje jiná možnost než Payza vybrat fiat měnu, což vás bude stát vysoký poplatek ve výši přibližně 12% vaší transakce. Za provedenou transakci (nákup / prodej bitcoinů) se platí tržní poplatek ve výši 3%.

Nákup a prodej bitcoinů je omezen. Při první transakci můžete koupit nebo prodat bitcoiny v hodnotě 50 $ s minimem 15 $. U vaší druhé transakce, kterou lze provést až do výše 200 $, je nutná mezera čtyř dnů. Později s odstupem sedmi dnů od prvního nákupu můžete bitcoiny nakupovat nebo prodávat až do výše 500 USD. První měsíc pro nákup je limit nákupu až 5 000 $.

Ověření a bezpečnost

Proces ověření je při použití kreditní karty snadný pomocí ověření mobilního čísla. Bezpečnostní systém pracuje na protokolu HTTP, který chrání uživatelská data.

Profesionálové

IndaCoin nabízí své služby pro více než 200 zemí, přičemž hlavním platebním režimem je kreditní karta. Pokud kupujete bitcoiny z kreditní karty, není nutné si vytvářet účet. Po počátečním provedení několika transakcí neexistují žádná omezení transakcí. Stránka nabízí vklady zdarma spolu s vynikající podporou pro své uživatele a nabízí také okamžité služby.

Nevýhody

IndaCoin zahrnuje vysoké směnné kurzy, které jako fiatovou měnu umožňují pouze americké dolary. Neexistuje žádné vysvětlení výpočtu poplatků a směnných kurzů. Neexistuje možnost bankovního převodu a poplatek za výběr je poměrně vysoký. Omezení nákupu u prvních transakcí může některé uživatele otravovat.

ZAČNĚTE S INDACOINEM

10. 247Výměna

247Výměna247Exchange byla založena v roce 2014 a do té doby se rozrostla jako údajná stránka. Nabízí služby, jako je nákup, prodej a obchodování bitcoinů, uživatelům po celém světě. Bitcoiny lze zakoupit prostřednictvím kreditní karty, okamžitého peněžního příkazu nebo vkladu v hotovosti. Stránka pracuje s předními fiat měnami více než 110 zemí.

Poplatky

Poplatky účtované tímto webem závisí na místě, platebním režimu a službě (nákup / prodej bitcoinů), která je prováděna. Stránka zmínila účtování 1% poplatku za okamžité převody hotovosti. Pro uživatele je k dispozici kalkulačka, kde mohou vypočítat celkovou částku před transakcí. Směnné kurzy se také liší podle změny tržních sazeb. V první transakci je použit limit 500 $, který se zvyšuje podle zvýšení počtu dní.

Ověření a bezpečnost

Založení účtu je bezplatné a web ani nepožaduje žádné ověření. Není nutné se registrovat k provádění transakcí do výše 300 USD, což je pro uživatele výhodné. Pro první transakci kreditní kartou provedenou uživatelem web nepožaduje žádné ověření ID.

U objednávek rovných 1 500 USD nebo méně vyžaduje ověření uživatelů předložením dokladu o vládním ID. U objednávky vyšší než 1 500 $ je pro ověření uživatelů vyžadován doklad o adrese. Dále bude pro ověření požadována selfie, naskenovaná kopie vašeho ID a telefonní číslo.

Web pracuje na protokolu HTTPS, který nepropouští podrobnosti uživatelů o třetích stranách a používá platné certifikáty SSL.

Profesionálové

247Exchange poskytuje služby ve více než 110 zemích s místními platebními metodami. Nabízí několik kryptoměn a má také vynikající systém podpory pro své uživatele. Má nízké směnné kurzy.

Nevýhody

Web není tak uživatelsky přívětivý a vyžaduje určité vylepšení. Web byl před několika lety náhle pozastaven kvůli bankovním problémům a mnoho detailů zmizelo.

ZAČNĚTE S VÝMĚNOU 247

11. Bitcoin.com

bitcoin_com_png_logoBitcoin.com je zavedená stránka, která nabízí službu nákupu bitcoinů, cloudovou těžařskou službu pro bitcoiny. Fungování tohoto webu se zcela liší od ostatních stránek, jeho cílem je být jediným kontaktním místem pro všechny bitcoiny.

Nabízí těžit z hlediska plánů a smluv. Smlouvy patří pouze uživateli, dokud nedosáhne zisku. Pokud denní poplatek za údržbu smlouvy přesáhne zisk uživatele, bude smlouva ukončena. Doživotní plány přicházejí ve třech typech (12měsíční plán, doživotní plán, doživotní předobjednávkový plán1). V současné době tato stránka nabízí těžbu bitcoinů a bitcoinů v hotovosti.

Poplatky

Poplatek za životní plány závisí na zisku. Když váš hashrate přestane být ziskový, vaše těžba bitcoinů bude ukončena. Dvanáctiměsíční plán začíná na 2 TH / s a ​​účtovaný poplatek je 398 $ počáteční cena 0,56 $ denní poplatek (199 $ za TH / s). Celoživotní plán začíná na 2 TH / s a ​​stojí vás 598 $ počáteční náklady% 0,56 denního poplatku (299 $ za TH / s). Cena za TH / s je vždy pevná.

Kromě tohoto účtovaného poplatku vás používání kreditní karty bude stát další poplatek (5%) se servisním poplatkem (2,5%). Směnné kurzy se pohybují kolem 1,5%, což je o něco více než kurzy Bitstamp a Coinbase. Všechny transakce s kreditními kartami zpracovává Simplex, což vám umožní nakupovat bitcoiny přímo z webu.

Ověření a bezpečnost

Zabezpečení tohoto webu je zajištěno certifikátem SSL, tj. Web pracuje na protokolu HTTPS, který je šifrován a skrývá data uživatelů. Dále je nastaveno dvoufaktorové ověřování, které přidává další vrstvu do bezpečnostního systému.

Profesionálové

Bitcoin.com funguje jednoduchým způsobem tím, že poskytuje cloudovou těžbu. Skládá se ze smluv a životních plánů pro výměnu bitcoinů a dalších transakcí.

Nevýhody

Bitcoin.com nenabízí účinný systém podpory. Pro kontaktování společnosti ohledně jakýchkoli dotazů jsou vyžadovány různé kroky. Stránka přichází s mírně vyššími směnnými kurzy.

ZAČNĚTE S BITCOINY

12. LocalBitcoins

LocalBitcoinsMístní bitcoiny byly založeny v roce 2012. Původně se sídlem ve Finsku, ale dostupné po celém světě. Skládá se z peer-to-peer výměny, kde se obchod provádí pouze mezi kupujícími a prodávajícími.

Zde není zapojena žádná platforma a web nabízí přímé obchodování. Tato stránka připomíná seznamovací web. Prodejce i kupující je povinen si na této stránce vytvořit účet. Prodejce musí uvést podrobnosti o bitcoinech, které se snaží prodat.

Kupující může zobrazit seznam prodejců nabízejících bitcoiny podle jimi stanovených cen. Kupující může kontaktovat prodávajícího odesláním zprávy a může provést transakci s jakýmkoli prodejcem podle přání kupujícího. Stránka podporuje více platebních metod a jednou z nich je kreditní karta.

Poplatky

Stránka nastavila velmi jednoduchou strukturu poplatků. Pokud má být zobrazena reklama prodávajícího, bude web účtován provizní poplatek ve výši 1%. Jinak může prodejce poplatek přizpůsobit. Uplatňovaný poplatek se také liší v závislosti na použité platební metodě. Transakce do peněženky místních bitcoinových uživatelů je zdarma a transakce do jiných bitcoinových peněženek vám bude účtovat určitý poplatek v závislosti na bitcoinové síti.

Vklady do místní bitcoinové peněženky vás budou stát nějaký poplatek, který se automaticky použije a odečte. Pokud je částka vkladu nižší než poplatek za vklad, částka nebude vložena a transakce se nezdařila. Pokud je použita služba fakturace obchodníka, bude z částky zaplacené faktury každé faktury odečten poplatek 0,5%. Bitcoinový síťový poplatek se také odečte od částky faktury, pokud je faktura zaplacena z externí transakce.

Limity transakce jsou vzájemně stanoveny kupujícím a prodávajícím na základě dohody.

Ověření a bezpečnost

Web k přihlášení kromě platné e-mailové adresy nevyžaduje žádné ověření ID. Někteří kupující nebo prodejci však mohou požádat o ověření. Stránka je chráněna úschovou. Když je obchod zahájen, bitcoiny v peněžence prodejce jsou automaticky rezervovány úschovou, což znamená, že prodejce nemůže podvádět kupujícího přijetím fondu a neprodáním bitcoinů.

Prodejce by mezitím nikdy neměl uvolnit vázanku, dokud nepotvrdí platbu obdrženou kupujícím. Místní obchod nezpůsobuje žádné problémy, ale při obchodování s jinou osobou byste měli být opatrní, abyste se ochránili před spamováním.

Profesionálové

Stránka je dostupná uživatelům po celém světě a má transparentní strukturu poplatků. Stránka nabízí přímé obchodování mezi kupujícím a prodávajícím. Poplatek a limity si přizpůsobuje kupující a prodejce sám. Stránka je uživatelsky přívětivá a podporuje řadu platebních možností pro uživatele. Povolení služby úschovy poskytuje zaručenou ochranu.

Nevýhody

Uživatel musí být při obchodování opatrný při spamování. Poplatek je zcela stanoven prodejcem a někdy vám může být účtován vysoký poplatek. Některé způsoby platby mohou být riskantní. Před provedením transakcí si musíte být vědomi každé jednotlivé věci.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY

13. Changelly

changelly-recenzeChangelly je nedávno založená stránka, která nabízí obchodování s různými kryptoměnami. Skládá se z automatického robota, který draží a žádá příslušné burzy o dostupné kurzy u obchodních párů. Web se desegreguje s různými největšími obchodními platformami, včetně Poloniex a Bittrex. Changelly již získal více než 700 000 uživatelů. Stránka nabízí okamžitý nákup.

Poplatky

Stránka zmiňuje poplatek za statické obchodování. Na všechny obchody se vztahuje poplatek ve výši přibližně 5%. Práce přímo na platformách pro obchodování na trhu přichází s levnějším poplatkem. Changelly se však zdá levnější, pokud chcete hýbat altcoiny, zejména v malém množství.

Poplatek uplatněný zde nelze předvídat. Například obchod zahrnující fiat měny požaduje poplatek ve výši 0,5%, ale nezůstane stejný. Ve špatný den můžete skončit s obrovskými náklady až 40%. Changelly vyžaduje služby třetích stran, které vám mohou účtovat další poplatek. Proto je směnný kurz zde nepředvídatelný.

Ověření a bezpečnost

Changelly vás nenutí, abyste si vytvořili účet pro malou transakci. Vytvořený účet je chráněn pomocí dvoufaktorového ověřování. Stránka funguje na HTTPS, není nutné, abyste potvrzovali svou e-mailovou adresu a prostředky budou přímo uloženy ve vaší peněžence. Myšlenkou funkcí changelly je, že pokud chcete obchodovat na hlavních platformách obchodování s bitcoiny, ale nechcete si tam vytvořit účet, můžete pracovat na Changelly.

Profesionálové

Stránka poskytuje rychlou a snadnou výměnu bitcoinů a dalších kryptoměn. Měny Fiat lze snadno vyměnit za kryptoměny pomocí kreditní karty. Poskytuje svým uživatelům intuitivní rozhraní.

Nevýhody

Zákaznická podpora by měla být vylepšena pro lepší pochopení uživatelů. Není možné získat fiat měny výměnou kryptoměn.

ZAČNĚTE ZMĚNĚNĚ

14. Spektrocoin

Logo Spectro-CoinSpectrocoin je londýnská společnost založená v roce 2013. Zaměřuje se hlavně na evropský trh, pokud jde o vklad / výběr. Nabízí čtyři hlavní služby, jako je výměna bitcoinů, předplacená debetní karta, bitcoinová peněženka a obchodní nástroje. Nabídka debetní karty pro platbu je něco nového, co mnoho jiných burz nenabízí. Před použitím by měla být debetní karta propojena s vaší bitcoinovou peněženkou.

Poplatky

Changelly účtuje určité procento poplatků z vkladů, což zcela závisí na zdroji vkladu. Poplatek za kreditní / debetní kartu je až 5,5%. Bankovní převody se pohybují od nulových poplatků po přibližně 4% poplatek. Poplatek za převod peněz online se bude pohybovat od 5% do 20%. Během výběru bude účtován poplatek 5%, který může být někdy dokonce nižší.

Limit vkladů se u jednotlivých platebních metod liší. U debetních / kreditních karet je limit 1 000 EUR / den, 3 500 EUR / týden, 6 000 EUR / měsíc a 15 000 EUR / rok. Banky mají denní limity od 200 do 1 000 EUR / den, ale nemají žádné týdenní, měsíční ani roční limity.

Online převody peněz také neobsahují žádné týdenní, měsíční nebo roční limity, ale přicházejí s denním limitem 100 až 4 000 EUR / den. Možnost přímého výběru peněz ze Spectrocoinu je omezena na používání online služeb převodu peněz zaměřených na euro nebo na využívání různých evropských bankovních služeb.

Ověření a bezpečnost

Účet na Spectrocoinu lze vytvořit pomocí platné e-mailové adresy. Za účelem nákupu nebo prodeje bitcoinů pomocí kreditní karty nebo bankovního převodu je uživatel požádán, aby ověřil účet poskytnutím fotografie s identifikačním dokladem, buď cestovním pasem pro obyvatele ze zemí mimo EU, a vládou vydaným občanským průkazem pro obyvatele EU. Proces ověření bude trvat až tři pracovní dny.

Nastavení zabezpečení se skládá z dvoufaktorového ověřování pomocí SMS, e-mailu nebo Google Authenticator. Kromě toho je uživatel požádán o nastavení bezpečnostní otázky / odpovědi pro další ochranu. Web také tvrdí, že nabízí ukládání bitcoinů uživatelů v chladírnách, tj. V tvrdé peněžence nebo papírové peněžence.

Profesionálové

Tato stránka se ukazuje jako velmi přínosná pro obyvatele EU tím, že nabízí dobrou nabídku vkladů a výběrů, někdy s vklady s nižšími poplatky. Pokud uživatel chce utrácet bitcoiny ve formě debetní karty, pak se tento web vyplatí použít. Služba obchodních nástrojů je výhodnější pro potenciální obchodníky, kteří čekají na použití bitcoinů. Nabízený systém podpory je spravedlivý s živým chatem a e-mailovou odpovědí.

Nevýhody

Směnné kurzy na tomto webu jsou ve srovnání s jinými weby o něco vyšší. Poplatek za vklady / výběry není vhodný pro nerezidenty. Existuje celá řada platebních možností, pokud jde o rezidenty EU, zatímco rezidenti mimo EU by s tím mohli při používání Spectrocoinu čelit problémům..

ZAČNĚME SE SPECTROCOINEM

Závěr

Nákup bitcoinů je stále velmi podobný hazardu s těkavým trhem bitcoinů. Bitcoin zajišťuje obrovské odměny a také obrovské riziko. Je lákavé investovat ve velkých množstvích, aby prosakovaly dvojnásobně, než bylo investováno. Nebudou tomu tak pořád. Pokud hodnota bitcoinu klesne nebo zůstane stagnující. Mohli byste nakonec dlužit peníze než získat.

Nyní, když si lidé zvykají na tuto technologii blockchain a bitcoin, se každý den vyvíjí řada platforem, které lidem pomáhají několika způsoby. Zpočátku existovaly omezené a komplikované způsoby platby za bitcoiny. Dnes, s nárůstem digitálních platebních metod, získaly ve světě obchodování s bitcoiny význam i kreditní karty. Není vůbec složité používat kreditní kartu k transakcím s bitcoiny, protože různé weby nabízejí různé funkce podle pohodlí uživatele. Uživatel musí mít úplné znalosti o obchodování s bitcoiny, aby zabránil dalším následkům.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me