Nejlepší způsoby nákupu bitcoinů s kartou American Express 2021

1. Paxul 2. LocalBitcoiny 3. Abra
paxful Logo LocalBitcoins.com
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

Jste jedním z těch, kteří si myslí, že bitcoin je měnou budoucnosti? Pokud ano, pak jste určitě na správné cestě a nejste sami. Takové nálady sdílejí miliardy lidí po celém světě, z nichž mnoho skutečně zaujímá skvělé pozice v některých opravdu velkých firmách a institucích. Není proto žádným překvapením, že bitcoin je dnes jednou z nejmocnějších měn na světě.

I když se dříve ukázalo, že jde o neúspěch, podařilo se mu vytáhnout fénixe na svět jako celek a doslova vstal z vlastního popela, aby dosáhl na docela působivé a měnící hodnoty hry. Bývaly doby, kdy se jediný bitcoin ocenil téměř na dvacet tisíc dolarů. Takový čin ještě nikdy nebyl vidět a stačilo to otřást finančním sektorem a přimět obrovské mezinárodní a místní firmy, aby se posadily a vzaly na vědomí.

Bitcoin dnes ovládá velkou většinu podílu na trhu a je doslova schopen plodit průmyslová odvětví s miliony dolarů úplně sama. Například můžete říci, že doména kryptoměny se prosadila, a to se samo přivedlo k této náhlé popularitě jen proto, že bitcoinu se podařilo získat takové výšky slávy. Dokonce i odvětví těžby kryptoměn nyní vzkvétá, protože stále více lidí je nyní připraveno investovat do bitcoinových těžařů a těžit si kryptoměny pro sebe.

V tomto článku se však podíváme na nejlepší způsob nákupu bitcoinů s AMEX. Pojďme do toho!

American Express: Možnosti, které máte

Obecně řečeno, nákup bitcoinů kreditní nebo debetní kartou může být docela matoucí. Pokud je však provedeno správným způsobem, může se ve skutečnosti ukázat jako docela rychlý a jeden z nejlepších způsobů. Nejprve musíte zvolit slušnou směnárenskou službu, která ve skutečnosti umožňuje uživateli provádět platby pomocí jejich karet. Kromě toho musíte v dotyčné burze hledat některé velmi žádané vlastnosti, jako jsou cenově dostupné směnné poplatky, rychlé služby a dobré výsledky, pokud jde o zpracování bitcoinových převodů.

Abychom vám poskytli trochu pozadí, zatímco nákup mincí kreditními nebo debetními kartami býval v minulosti komplikovaným procesem, technologické úpravy spolu s upřímným úsilím společností jako Coinbase a CoinMama zajistily, že celý proces je nyní mnohem efektivnější a funguje docela hladce.

Následující článek vám představí několik směnárenských služeb, které si zaslouží vaši pozornost a osvědčily se jako účinné, pokud jde o platby za bitcoiny kreditními kartami, zejména kartou American Express. Než začnete kupovat bitcoiny nebo se dokonce k některé z těchto služeb přihlásíte, možná by bylo dobré, kdybyste se skutečně zaregistrovali ke službě peněženky, která je dostatečně dobrá, aby snadno udržela všechny vaše coiny a nedělala žádné kompromisy ohledně jejich bezpečnosti. Jakmile to uděláte, je dobré jít na výběr služby výměny kryptoměn.

Top 5 nejlepších způsobů nákupu bitcoinů pomocí American Express

1. Paxful

paxful

Paxful je další významná platforma pro výměnu kryptoměn, která umožňuje uživatelům provádět platby prostřednictvím karty American Express. Paxful také nabízí burzy Tether spolu s bitcoiny. Je to nepochybně jedna z nejbezpečnějších platforem pro výměnu bitcoinů.

Všechny burzy, které probíhají prostřednictvím platformy, jsou zcela bezpečné. Snižování takových signálů může skutečně trvat dlouho.

Paxful má také živé chatovací rozhraní pro komunikaci s možnými kupujícími a prodejci. Nabízí také spoustu platebních metod. Můžete jej vyměnit za hotovost pomocí soukromého prodejce nebo bez žádného dodavatele. Pokud však chcete nakupovat hromadně, je nejlepší použít metodu online přenosu.

Díky mnoha metodám nákupu a prodeje, které nabízí, se společnost Paxful stala skutečným obchodem. Mince můžete také vyměnit za dárkové karty, přímé platby, jiné digitální měny a zboží a služby.

Má také nejnovější funkce zabezpečení. Pokud kupující nebo prodávající po provedení peněžní transakce ustoupí, Paxful se o to postará. Jakmile bude transakce dohodnuta a zahájena, mince opustí účet prodejce. Nepůjdou však ani na účet kupujícího. Zůstanou v prostoru, dokud nebudou dokončena další vyšetřování, čímž budou mince naprosto k ničemu.

Escrow má velkou zákaznickou základnu kolem 4,8 milionu zákazníků, což ztěžuje udržení kroku se všemi novými funkcemi. 

Spolu s nákupem a prodejem bitcoinů se můžete také stát prodejcem bitcoinů. Jediným důvodem jeho úspěchu je snadno použitelné rozhraní, intuitivní uživatelské rozhraní a čisté UX. Díky Paxful je obchodování s kryptami tak hladké, jak jen to jde.

Všechny obchodní funkce, které Paxful nabízí, a přiměřená sazba provize je to, co dělá Paxful fantastickou platformou pro kryptoměnu.

ZAČNĚME S PAXFUL!

2. Abra.com

abra.comAbra je aplikace pro nový věk, která vám umožní ukládat, nakupovat a investovat do různých kryptoměn a fiat měn na jednom místě. Jedná se o aplikaci bitcoinové peněženky, kterou mohou používat uživatelé Android i iOS. Umožňuje dokonce uživatelům vyměnit až 50 fiat měn a 28 kryptoměn prostřednictvím 100% technologie peer-to-peer a pyšní se touto funkcí. Zajišťuje, že vy jste ten, kdo by měl nad vašimi penězi úplnou kontrolu.

Abra vám také nabízí výběr financování vašeho účtu pomocí bankovního převodu, kreditní nebo debetní karty, litecoin bitcoin nebo bitcoin cash a poté můžete začít investovat do kryptoměn.

Abra umožňuje rychlé a snadné investování celého procesu a obchází tak složitost správy více služeb. Má uživatelsky přívětivé rozhraní a umožňuje vám kontrolovat aktuální ceny, sledovat pokrok a přistupovat k investicím do kryptoměny na jediném místě. Kryptoměny můžete vyměňovat kdykoli a proces je dokončen téměř okamžitě.

Abra vám umožňuje obchodovat bitcoiny za jakékoli jiné kryptoměny na jejich platformě. Společnost Abra používá decentralizovaný přístup, což znamená, že společnost Abra nemá žádnou správu aktiv svých zákazníků – díky čemuž jsou peníze zákazníků méně zranitelné vůči hackerům a také osvobozuje společnost Abra od předpisů o převodu peněz.

Na rozdíl od většiny kryptoměnových burz je Abra plně integrována do bankovních systémů USA a Filipín, protože zde začala Abra poprvé. American Express umožňuje držitelům amerických karet platit za vklady prostřednictvím aplikace Abra.

Způsob, jakým Abra ukládá měnu do peněženky Litecoin a vydělává výnosy z měnových obchodů, však matoucí začínající uživatele, protože jde o neznámé finanční koncepty, jako jsou spready Forex nebo fondy obchodované na burze.

Výhody a nevýhody

Abra nabízí přímé bankovní převody, i když je tato služba k dispozici pouze v USA a na Filipínách. Umožňuje vám také financovat vklady u American Express v USA.

Abra nabízí širokou škálu fiat měn a kryptoměn, ze kterých si můžete vybrat, takže máte doslova zkažený výběr. Mobilní aplikace jsou také poměrně snadno použitelné a zajistily snížení nákladů na remitence.

Abra má také některé překážky. Nenabízí přístup napříč platformami a pro vysokofrekvenční obchodování nejsou k dispozici žádné pokročilé nástroje. Syntetický měnový systém je docela obtížné pochopit a v neposlední řadě je systém převodů peněz k dispozici pouze na Filipínách.

ZAČNĚME S ABRA.COM

3. Coinbase

coinbaseCoinbase je jednou z největších a nejlépe fungujících směnárenských služeb kryptoměn po celém světě. Rozšiřuje své operace až do dobrého počtu zemí a je obecně považována za vynikající službu pro provádění kryptoměnových transakcí, bez ohledu na typ měny, o kterou máte zájem. Zejména u bitcoinů vám Coinbase umožní koupit až 150 dolarů mincí týdně pomocí kreditní karty American Express.

Stejně jako u jakékoli jiné služby, první věc, kterou musíte zvážit, je poplatek. Bohužel pro všechny spotřebitele je transakce s bitcoiny na kterékoli z těchto burz za cenu. Často se jedná o cenu, která je zhruba kolem 0-5% z vaší celkové hodnoty transakce. Konkrétně pro kreditní karty, jako je karta American Express, o kterou se v současné době zajímáme, byl tento poplatek stanoven společností Coinbase na 3,99%. Hlavním důvodem, proč je to tak skvělé, je to, že pro americké nebo evropské uživatele je ze všech služeb, pro které se mohou rozhodnout, poplatek za Coinbase jeden z nejmenších.

Podrobný průvodce

Registrace na Coinbase a nakupování pomocí kreditní karty Amex není příliš složitý proces. Pro začátečníky se jednoduše musíte přihlásit na web a vytvořit si účet. Jakmile to uděláte, musíte se ujistit, že je vaše kreditní karta připojena k vašemu účtu. Jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je poskytnutí některých údajů o vaší kreditní kartě. Jakmile informace sdělíte, vaše karta bude uvedena a přidána do vašeho profilu Coinbase. Další krok zahrnuje ověření účtu, který jste právě vytvořili, kliknutím na ověřovací odkaz. Nakonec vše, co musíte udělat, je začít s nákupem a zjistíte, že nákup bitcoinů pomocí karet Amex je snadnější než kdy jindy.

Profesionálové & Nevýhody

Zatímco Coinbase nabízí vysoké limity likvidity a nákupu, omezuje vás v tom smyslu, že dokončení všech nákupů provedených bankovními převody může trvat až pět dní. Vzhledem k tomu, že bitcoin byl ze své podstaty navržen tak, aby byl rychlý a bezproblémový, pro většinu uživatelů se jedná o škytavku, že zpracování této transakce může služba trvat tak dlouho. Co se týče nováčků nebo lidí, kteří se právě připojili k platformě, nebo dokonce těch, kteří jsou v doméně kryptoměny úplně noví, Coinbase funguje skvěle, protože jim umožňuje snadno získat bitcoiny. To dále povzbuzuje nově příchozí, aby využívali více bitcoinů, a ve skutečnosti usnadňuje celkový rozvoj domény. Na druhou stranu, protože bitcoiny byly vytvořeny za účelem zachování soukromého finančního obchodování a pomoci určitým jednotlivcům a zúčastněným stranám udržovat jejich transakce pro sebe, určitým způsobem ruší samotný účel těchto coinů, pokud organizace sleduje tyto transakce nebo je dokonce vzdáleně sleduje. Co se týká Coinbase, objevily se zprávy, že služba ve skutečnosti sleduje kupované mince a může sledovat vaše výdaje a nákupy, které provedete s příslušnými mincemi. Pro uživatele Amexu však existuje další velká výhoda, která spočívá v tom, že mohou využívat možnost okamžitého nákupu, která jim umožňuje snadno a rychle nakupovat mince.

ZAČNĚTE S COINBASE!

4. CEX.io

Jako jedna z nejstarších fungujících směnárenských služeb v bitcoinech si CEX.io zaslouží místo v tomto seznamu jednoduše kvůli velkému množství zkušeností s ním spojených. Funguje ve Spojených státech, Evropě a dokonce i v některých zemích v Jižní Americe. Díky službě, která je tu tak dlouho, si můžete být jisti, že získáte ty nejlepší služby. Jediným problémem CEX však je, že přichází s poměrně zdlouhavým procesem ověřování, jehož dokončení může trvat až půl hodiny.

Profesionálové & Nevýhody

Nejprve musíte pochválit naprostý dosah platformy, protože je k dispozici v tolika zemích a regionech. Zadruhé, poplatek účtovaný společností CEX.io, jehož cena je pouhých 0,2%, je jedním z nejnižších v obchodě s kryptoměnou. A konečně, jak bylo podrobně uvedeno dříve, CEX.io existuje už docela dlouho a je tedy docela zavedený a důvěryhodný. Nyní, když mluvíme o nevýhodách, proces ověřování je rozhodně trochu bolestivý, protože nikdo nechce sedět půl hodiny jen proto, aby byl ověřen. Rovněž požaduje mnoho osobních údajů, například fotografií. Také trhu GBP pro platformu chybí likvidita.

ZAČNĚTE S CEX.IO!

5. BitPanda

bitpandaBitPanda operuje z Rakouska, protože tam sídlí ústředí služby. V současné době je k dispozici pouze pro obyvatele evropského kontinentu, i když mají plány na jeho další rozšíření v budoucnu. Úplně první věc, která mi na službu přijde, je výše poplatku, který jsou ochotni účtovat, a BitPanda vám účtuje kdekoli mezi 3-4% z celkového poplatku za transakci. Určitou anomálií, pokud jde o služby BItPanda, je to, že poplatek se ve skutečnosti nezobrazuje veřejně na jejich webových stránkách, ale spíše se objeví ve vaší konečné kupní ceně, když budete pokračovat v nákupu.

Profesionálové & Nevýhody

Pokud jde o platby Amex, BitPanda nabízí jeden z nejnižších transakčních poplatků v podnikání a stejně jako CoinMama mají i pro ně spolehlivost a důvěryhodnost. Jediný problém, který jsme mohli najít, je, jak již bylo zmíněno dříve, kupující je poněkud držen ve tmě, pokud jde o poplatek, protože ho vidí pouze po dokončení nákupu.

ZAČNĚME S BITPANDOU!

Závěr

Úplným prvním krokem je, abyste mohli cokoli dělat s bitcoiny a skutečně vydělat něco hodnotného, ​​například obchodní příležitost, abyste mohli tyto mince získat. Nyní, jak již bylo zmíněno dříve, to můžete udělat pomocí těžby kryptoměny, což je v dnešní době rozvíjející se pole. S obchodem však souvisí několik nedostatků, kterých si musíte být vědomi. Za prvé, těžba kryptoměny není vždy zisková. Ve skutečnosti to vyžaduje hodně pečlivého plánování a provádění, aby se věci napravily a vydělaly značné zisky těžbou bitcoinů.

Pro začátečníky tyto těžební soupravy nezbytné pro těžbu často spotřebovávají hodně elektřiny, což znamená, že velké množství všech vašich zisků půjde do kompenzace vašich zvýšených účtů za energii. To pro vaše podnikání znamená, že budete utrácet více, než vyděláte, což samozřejmě není příliš chytrá volba. Druhou bezpečnější a běžněji používanou možností je přímý nákup mincí. Jediným problémem je, že lidé mají často tendenci být zmateni a ztraceni v tom, jak mohou nakupovat tyto mince, když pro ně existují doslova stovky možností a stovky způsobů, jak to skutečně udělat. Může být opravdu obtížné určit, kterou platební metodu zvolit a jaké služby zvolit, zejména pro lidi, kteří jsou v oboru noví a nejsou příliš obeznámeni s normami..

Abychom vás ale z těchto problémů vytrhli, věříme, že je nejlepší řešit problém po jedné metodě, to znamená, že si uděláme čas a každou z těchto platebních metod si důkladně prohlédneme jednotlivě a zároveň uvedeme seznam nejlepších služeb které lze pro tento účel použít. A to je přesně to, co si tento článek klade za cíl. Doufáme, že náš průvodce nákupem bitcoinů pro vás pomůže při rozhodování o nákupu bitcoinů pomocí American Express..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me