Nejlepší způsoby nákupu bitcoinů s Neosurfem 2021

Zájem o nákup bitcoinů s Neosurfem vzrostl kvůli zvýšenému zájmu o bitcoin jako celek. V tomto tutoriálu vám ukážeme nejlepší možnosti, které máte, když chcete nakupovat bitcoiny pomocí Neosurf. Ale než se dostaneme k výsledkům našeho rozsáhlého výzkumu, projdeme si, co byste měli zvážit při výběru burzy, a také výhody a nevýhody používání Neosurf k placení za vaše bitcoiny.

Pojďme do toho!

Co je třeba vzít v úvahu při výběru směny

Poplatky

Poplatky spojené s používáním Neosurf jako platební metody jsou vyšší než například za použití bankovního převodu (ACH nebo SEPA) jako platební metody. Poplatky se liší od směny k směně, a proto je třeba si dávat pozor. Chcete skončit s co nejnižšími poplatky, aby se váš zisk z investování do bitcoinů neztratil na poplatcích.

Podpěra, podpora

Výměna peněz, nebo v tomto případě bitcoinu, může být zpočátku komplikovaná. Pamatujete si, kdy jste se poprvé pokusili zaplatit účet úplně sami? Na cestě budou otázky a v nejhorším případě i nějaké šukání bez ohledu na to, jak snadné je platforma používat. Nebojte se, pokud výměna získala dobrou zákaznickou podporu, pomohou vám se všemi směšnými otázkami nebo chybami.

Myslíme si, že dobrá podpora je nutností, protože ukazuje, že burza se skutečně stará o jejich zákazníky, a nejen že na nich chtějí vydělat peníze. Ukázalo se, že všechny burzy v tomto seznamu nabízejí skvělou zákaznickou podporu.

Snadnost použití

Snadné použití je také velké, pokud jste začátečník. Nechcete se dostat do komplikované směny, která se těžko používá, a vkládat do ní peníze. Ujistěte se, že procházíme platformou a hodnotíme ji podle toho, jak jednoduché a snadné je použití.

Pros nákupu bitcoinů s Neosurfem

  • Pokud máte předplacenou kartu Neosurf, kterou chcete vyčerpat, je její použití v bitcoinech chytrou investicí
  • Chcete-li zůstat v anonymitě, je dobrá volba platba pomocí Neosurf, protože není možné sledovat, čí je to karta
  • Neosurf je obvykle preferován těmi, kteří nechtějí rozdávat své bankovní informace online

Nevýhody nákupu bitcoinů s Neosurfem

  • Poplatky jsou o něco vyšší než například u bankovního převodu nebo kreditní karty
  • Není tolik možností, s jakou výměnou jít

Celkově si myslíme, že Neosurf je dobrý způsob, jak nakupovat bitcoiny, ale pokud ještě nemáte předplacenou kartu Neosurf, důrazně vám doporučujeme použít jinou cestu, jako je kreditní / debetní karta, bankovní převod nebo hotovost vklad.

Nejlepší burzy, které přijímají předplacené karty Neosurf

1. LocalBitcoins

LocalBitcoins není burza sama o sobě, je to spíše tržiště, které spojuje kupce bitcoinů s prodejci bitcoinů. Na jejich stránkách najdete všechny prodejce a jejich hodnocení, abyste se snadno vyhnuli těm podvodným (ti jsou z platformy rychle odstraněni, ale protože se kdokoli může přihlásit, jsou kolem!). Nezapomeňte si vybrat prodejce s vysokým celkovým hodnocením a budete v pořádku.

Jediným problémem s nákupem bitcoinů u Neosurfů je LocalBitcoins je, že nemusí být vždy k dispozici prodejci, kteří prodávají bitcoiny za karty Neosurf. LocalBitcoins účtuje 1% poplatek za všechny transakce, ale prodejce také přidá malý poplatek za jeho prodej prostřednictvím Neosurf.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY!

2. Bitový člun

Bitcoat lze použít k nákupu bitcoinů u společnosti Neosurf v Evropě. Společnost Bitboat také prodává bitcoiny za hotovost ve Velké Británii, Itálii, Francii, Belgii, na Kypru a v Rumunsku, pokud vás to zajímá. Nabízejí širokou škálu platebních metod, ale jejich limity jsou velmi nízké, pouze 5 000 EUR měsíčně, bez ohledu na to, jaký způsob platby. Jejich poplatky za Neosurf jsou standardní, ale u jiných platebních metod jsou podle evropských standardů považovány za vysoké.

Doporučili bychom Bitboat pro Neosurf, ale u jiných typů platebních metod vám doporučujeme vybrat si něco jiného.

ZAČNĚTE S BITBOATEM!

3. Paxful

Paxful není, stejně jako LocalBitcoins, burzou, ale spíše tržištěm. Pokud jste nenašli štěstí při nákupu bitcoinů kartou Neosurf na LocalBitcoins, zkuste zjistit, zda jsou místo toho na Paxful k dispozici prodejci!

Paxful se snadno používá a můžete si prohlédnout historii a hodnocení prodejců, než se rozhodnete, zda jsou důvěryhodní nebo ne.

ZAČNĚME S PAXFUL!

4. Coinhouse

Společnost Coinhouse, založená a provozovaná společností Ledger, která stojí za přední bitcoinovou peněženkou na trhu, je opravdu bezpečná a snadná možnost nákupu bitcoinů u společnosti Neosurf. Coinhouse má 17% poplatek za nákupy pomocí karet Neosurf, který je opravdu vysoký, ale pokud nemáte jinou možnost platby, je to dobrá volba. Musíte zadat své identifikační číslo do Coinhouse, abyste nemohli zůstat v anonymitě, což maří jeden z účelů používání karet Neosurf k placení.

Celkově snadná a dobrá výměna, ale poplatky jsou trochu vysoké na to, aby konkurovaly LocalBitcoins, Bitboat nebo Paxful o první místo. Coinhouse doporučujeme každému, kdo nemá pocit, že by se výše uvedené možnosti zdály nepovinné.

ZAČNĚTE S COINHOUSE!

Závěr

Doufáme, že vám náš návod, jak najít nejlepší způsoby nákupu BTC s kartami Neosurf, pomohl. Nyní je na vás, abyste učinili konečné rozhodnutí, ať už uděláte jakékoli rozhodnutí z těchto 4 možností, jsme si jisti, že budete spokojeni. Hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me