Nejlepší způsoby nákupu bitcoinů s Venmo 2021

1. LocalBitcoins 2. Paxful
Logo LocalBitcoins.com paxful
ZAČÍT! ZAČÍT!

Jediná věc, na které svět dosud není zcela jasný, je, jak postupovat při získávání bitcoinů pro sebe. Jistě, existuje mnoho způsobů inzerce a velký počet služeb směnárny kryptoměn si získal pozornost veřejnosti, a přesto se zdá, že v této věci stále chybí jasný přístup.

Nyní, jak již bylo zmíněno dříve, se můžete jednoduše rozhodnout pro těžbu kryptoměny, která, jak bylo podrobně popsáno dříve, získala světlo pozornosti díky vzniku bitcoinů a dalších altcoinů. Než však investujete svůj čas a peníze do obchodu, je důležité si uvědomit, že pole není tak ziskové, jak se zdá. I když vám umožňuje získávat bitcoiny, aniž byste je museli kupovat, jediným problémem je, že samotný proces těžby je docela náročný na zdroje.

K odpálení zařízení budete potřebovat spoustu elektřiny, což vážně ovlivní vaše účty za elektřinu a způsobí celkově více ztrát než zisků. Další alternativou, která vám tedy zbývá, je přímý nákup bitcoinů. Ale opět zde čelíte problému, který se může ukázat jako fatální pro vaše bitcoinové podniky, pokud nebude pečlivě řešen.

Trh je plný možností. Najdete nejrůznější směnárenské služby, peněženky a mnoho dalších ochotných vám za vaše peníze nabídnout bitcoiny nebo dokonce jiné kryptoměny. Pro průměrného spotřebitele je to opravdu matoucí situace, protože nemůžete skutečně rozlišit dobré a špatné a často si vyberete špatnou alternativu pro nákup svých bitcoinů. To dále vede k mimořádně vysokým transakčním poplatkům, nezajištěným platebním kanálům a dalším problémům, které jsou s takovými transakcemi obvykle spojeny.

Chcete-li však tyto problémy uklidnit, potřebujete pouze slušný naváděcí kanál, který vás pohotově nasměruje ke správným volbám. A to je přesně to, čím tento článek chce být. Plánujeme řešit každou z těchto metod získávání bitcoinů jednu po druhé a pečlivě analyzovat jejich výhody a nevýhody, abychom zjistili to nejlepší ze šarže. V tomto článku budeme hovořit o tom, jak nakupovat bitcoiny s Venmo, a zaměřit se na nejlepší způsoby, jak toho dosáhnout.

Nejlepší 3 nejlepší způsoby nákupu bitcoinů s Venmo 2021

1. LocalBitcoiny

Localbitcoins Venmo bitcoiny

LocalBitcoins je pravděpodobně nejpopulárnější a nejpoužívanější obchodní platforma pro bitcoiny. Tato platforma typu peer-to-peer vychází z Finska a specializuje se na mimoburzovní transakce nebo obchody v místní měně. Asi před pěti lety se LocalBitcoins rozhodlo integrovat Venmo do svého systému a v důsledku nákupů bitcoinů na platformě Venmo jsou LocalBitcoins právě vaše nejlepší sázky.

Pokyny krok za krokem

Úplně první věcí, kterou musíte udělat, je přihlásit se na oficiální web platformy LocalBitcoins a poté si okamžitě vytvořit účet, pokud ještě neexistuje. Jakmile se přihlásíte ke svému účtu, musíte vybrat svou zemi a dále vybrat svou platební metodu, což bude v tomto případě samozřejmě Venmo, i když si můžete udělat čas a prozkoumat i jiné platební možnosti, pokud chcete.

Jakmile to uděláte, musíte kliknout na Hledat a ihned obdržíte stránku s výsledky. Zde si musíte vybrat z dostupných možností ideálního prodejce a dále navázat kontakt s danou osobou. Jakmile to uděláte, musíte kliknout na tlačítko Odeslat požadavek na obchod po výběru částky, kterou chcete použít. Jakmile se vaše částka dostane na účet prodejce, okamžitě uvolní příslušné bitcoiny do vaší peněženky.

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY!

2. Paxful

hratelné venmo bitcoiny

Můžete si Paxful představit jako novější, ale menší verzi LocalBitcoins. Byl vytvořen s úmyslem vylepšit problémy kryptoměnového giganta a dokonce úplně představit nové funkce.

V návaznosti na model již vytvořený LocalBitcoiny umožňuje Paxful exkluzivní obchodování, nákup a prodej v bitcoinech. Podobně jako LocalBitcoins a dokonce i jiné burzy, Paxful v současné době vážně čelí nedostatku obchodníků ochotných přijmout Venmo jako formu platby.

To je opět způsobeno skutečností, že transakce na Venmo nejsou bezpečné povahy a bylo prokázáno, že jsou náchylné k podvodům a podvodům, jak je podrobně popsáno výše. Ve skutečnosti před několika lety obdržel sociální mikroblogování a velmi populární web Reddit příliv stížností uživatelů a soustředil se na skutečnost, že na Venmo dochází k rostoucímu počtu podvodů. To dále odrazovalo prodejce a obchodníky, aby považovali Venmo za přijatelnou formu platby.

Nedávno se však lidé za Venmo přihlásili, aby se touto otázkou zabývali, a vyšlo najevo, že Venmo pracuje na lepších ověřovacích postupech a posílení jejich bezpečnosti. To proto může vést ke zvýšení počtu obchodníků, kteří jsou v současné době k dispozici pro přijetí Venmo jako platby.

Pokyny krok za krokem

Přihlaste se na web Paxful.com a vyberte kartu s názvem Koupit bitcoiny. Nyní, v závislosti na tom, zda jste se již ke službě zaregistrovali, musíte vytvořit účet na webu. Proces registrace je poměrně jednoduchý a jakmile to provedete, musíte vybrat svou měnu, preferovaný způsob platby, kterým je v tomto případě samozřejmě Venmo, a poté kliknout na tlačítko Hledat. Opět vás uvítá stránka s výsledky vyhledávání, kde musíte vyhledat svého ideálního prodejce a jakmile najdete prodejce, kterému můžete důvěřovat, jednoduše klikněte na tlačítko Koupit po výběru požadované částky pro nákup. Nakonec vše, co musíte udělat, je počkat, až budou mince uvolněny z účtu prodejce přímo do vaší bitcoinové peněženky.

ZAČNĚME S PAXFUL!

3. LocalCryptos

Místní kryptoměny bitcoin venmo

Pro ty, kteří chtějí koupit bitcoiny s Venmo, nabízí LocalCryptos skvělou platformu s rozumnými obchodními poplatky a dobrým uživatelským rozhraním. 

Toto peer-to-peer tržiště umožňuje kupujícím a prodávajícím bezpečně přenášet své kryptoměny pro většinu platebních metod. Existuje několik způsobů vkladu, což by mohl být skvělý úvod pro nováčky, jak se dostat vpřed a investovat do digitálních aktiv. 

Jak si můžete koupit bitcoiny pomocí Venmo

LocalCryptos nabízí vyhledávací pole, kde si můžete vybrat kryptoměnu, region a platební metodu, což je v tomto případě Venmo.

Jakmile vyberete kritéria vyhledávání, spusťte toto hledání a získejte seznam možných obchodů. 

Přečtěte si podmínky a vyberte obchod, který odpovídá vašemu účtu. Zapojte se do toho a zaplaťte prodejci, aby převedl bitcoiny do vaší peněženky. 

Vlastnosti LocalCryptos 

LocalCryptos je docela populární díky některým skvělým funkcím

  • Má skvělé a snadno použitelné uživatelské rozhraní
  • Je to skvělé pro nováčky i zkušené obchodníky
  • Zákaznická podpora 24/7 
  • Úplný seznam možností vkladu a výběru
  • Je podporováno více platebních možností. 

ZAČNĚTE S LOCALCRYPTOS!

Venmo: Digitální peněženka

logo venmo velkéVenmo se prezentuje jako digitální peněženka. Tuto peněženku lze použít pro všechny druhy měn a používá se především k placení a požadování peněz od přátel a rodiny. Společnost Venmo se připojuje přímo k vašemu bankovnímu účtu a lze ji použít k přidání nebo odeslání peněz na váš bankovní účet a zároveň funguje jako pohodlný způsob platby za večeře, taxíky, filmy a další. To, co uživatelé musí udělat při prvním založení účtu na Venmo, je určit jejich výběr platební metody. Například, zatímco někteří lidé mohou upřednostňovat nákup věcí pomocí vlastního zůstatku Venmo, jiní mohou upřednostňovat používání svých kreditních nebo debetních karet. Je také možné, aby lidé prováděli platby přímo z bankovního účtu, jak bylo vysvětleno dříve. Tato funkce se však týká pouze držitelů bankovních účtů ve Spojených státech. Další věcí, kterou musíte udělat, je připojit váš bankovní účet k vašemu účtu Venmo. Tímto způsobem budete moci snadno zpracovávat transakce a převody na az vašeho bankovního účtu.

Venmo je primárně vlastněno Paypal a jedná se o mobilní aplikaci, která může snadno uvolnit cestu pro rychlé platby v digitálním režimu, ale v menších částkách. Venmo jako služba je v podstatě trochu krátkozraká, to znamená, že se obecně nebude používat k převádění velkého množství převodů, ani k převodům, které jsou podnikové povahy. Ani mezinárodní převody nejsou pro tuto platformu vhodné, ale měla by být spíše použita jako platforma pro místní výměnu mezi uživateli, kteří sdílejí přátelské vztahy. Právě z těchto důvodů několik nejvlivnějších směnárenských služeb kryptoměny, které se dnes používají, jmenovitě Coinbase a Binance, přímo odmítají přijmout Venmo jako formu platby za bitcoiny.

Venmo: Komplikace

Venmo byl ze své podstaty navržen jako platforma, která bude použita pouze pro převody na krátké vzdálenosti a malé částky. Proto jej používají pouze lidé, kteří si již navzájem důvěřují, a v důsledku toho Venmo způsobuje na trhu nelikviditu.

Platební systém společnosti Venmo byl navržen tak, aby byl zaměřen na uživatele a byl docela vhodný pro obě zúčastněné strany. Z tohoto přesného důvodu začlenili funkci snadného zrušení, což znamená, že strana může snadno poslat zpět prostředky, které mohla obdržet, a to příliš okamžitě. To umožňuje platformu pro snadné podvody a podvody, což z ní činí špatnou volbu pro nakládání s velkým počtem finančních prostředků.

Systém ověřování ve Venmu je, přinejmenším špatný. Nepožadují ani nejzákladnější ověření a v zásadě umožní komukoli provádět transakce v aplikaci. To je samozřejmě v souladu s jejich politikou zaměřenou na zákazníka, ale riziko těchto krádeží je vystaveno velkému riziku. V případě procesu registrace se společnost Venmo zeptá pouze na vaše jméno nebo váš facebookový profil a heslo, pokud se rozhodnete je použít. A protože Facebook je otevřen každému, kdo si na něm chce vytvořit účet, stává se Venmo také docela zranitelným. Během celé procedury nejsou požadována ani e-mailová ID nebo telefonní čísla.

Nákup bitcoinů pomocí Venmo

Pokud jste ochotni provést platbu profesionální povahy, budete s největší pravděpodobností obtížně hledat obchodníka, který je ochotný přijmout platbu na platformě Venmo, jednoduše kvůli nedostatku bezpečnostních prvků, s nimiž je spojena. I kdyby náhodou přijali platbu na platformě, pravděpodobně to udělají za částku, která je opravdu malá, něco pod 20 $ nebo tak.

Závěr

Pokud si myslíte, že bitcoin je měnou budoucnosti, určitě se nemýlíte. Stejné nálady ve skutečnosti sdílejí miliardy po celém světě. Ale na čem opravdu záleží, je, že mnoho z těchto lidí má docela vliv a jejich víra v bitcoiny spolu s obecnou shodou kolem nich vedly k tomu, že se bitcoin stal jednou z nejmocnějších a nejrozšířenějších měn dnešního světa. Zdá se téměř nemožné si myslet, že něco, co před deseti lety ani neexistovalo, je nyní ve středu jednoho z nejziskovějších obchodů v dnešním světě. Ačkoli se dříve ukázalo, že jde o neúspěch, bitcoin tu nebyl, aby pustil věci, které snadno a brzy povstaly a staly se jednou z nejrychleji rostoucích měn na světě. Je to tak populární, jak je to pohodlné. Zatímco transakce s jinými měnami se mohou ukázat jako narušení vašeho soukromí, protože si nejste úplně jisti, kdo tyto transakce sleduje, transakce, které provádíte s bitcoiny, mají záruku, že jsou zcela bezpečné a bez zvědavých očí. Kryptoměna byla speciálně navržena tak, aby byla zcela decentralizovaná, to znamená, že žádná singulární vláda ani autoritativní orgán na světě nemá pravomoc regulovat bitcoinové transakce, takže je ideální pro lidi, kteří si přejí, aby jejich obchodování zůstalo soukromé.

Bývaly doby, kdy se jediný bitcoin ocenil téměř na dvacet tisíc dolarů. Je ohromující dokonce uvažovat o tom, že takový výkon byl dosažitelný, ale bitcoinu se podařilo pokračovat a udělat to. Výsledkem bylo, že řada finančních organizací a investičních odborníků po celém světě začala sledovat výkyvy v bitcoinech. Začaly plynout investice a lidé se začali aktivně zajímat o doménu kryptoměny. Dnes si bitcoiny drží velkou většinu podílu na trhu a jsou doslova schopny vytvářet průmyslová odvětví s několika miliony dolarů, a to zcela samostatně. Ukázkovým příkladem toho je odvětví kryptoměn, které zůstalo relativně anonymní, dokud bitcoin nezvládl výzvu a doslova neprorazil všechny předchozí záznamy, aby se vrátil zpět do centra pozornosti. I těžařský průmysl kryptoměn zahájil rychlý vzestup ke slávě jen díky náhlému nárůstu popularity kryptoměn. Pole, které dříve poznali jen ti nejoddanější nadšenci kryptoměn, je nyní ve všech částech světa silně uznáváno a lidé se skutečně zajímají o těžbu samotných mincí.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me