Nejlepší způsoby nákupu bitcoinů u Western Union (WU) 2021

1. Paxul 2. LocalBitcoiny 3. LocalCryptos
paxful Logo LocalBitcoins.com
ZAČÍT! ZAČÍT! ZAČÍT!

S bitcoiny je třeba počítat. Takový je dosah a široké využití těchto mincí, které byly ovlivněny téměř všemi zeměmi a regiony. Lidé, kteří nikdy nevěřili v investice, nyní začali investovat do kryptoměn, protože bitcoin ukázal světu, jak ziskové to může být.

Neustále rostoucí popularita bitcoinů ve skutečnosti také poskytla tolik potřebný tlak na odvětví kryptoměn, které bylo dříve většinou lidí neslýchané, ale nyní je jedním z nejrychleji rostoucích a nejziskovějších obchodních podniků na světě.

Podobný případ je i v odvětví těžby bitcoinů, které nyní pomalu, ale neustále roste v popularitě, protože stále více lidí otevírá možnost těžby svých kryptoměn samotných.

Jeden faktor, který se točí kolem bitcoinů, však zůstává konstantní dodnes. Abych řekl pravdu, svět si stále není úplně jistý, odkud lze jejich bitcoiny koupit. Je zřejmé, že obrovské množství burz a peněženek dostupných na trzích průměrnému spotřebiteli trochu ulehčilo, ale i to vedlo k velkému zmatku jednoduše kvůli velkému počtu dostupných možností.

V tomto článku se snažíme vyjasnit některé z těchto nejasností týkajících se nákupu a prodeje bitcoinů tím, že vám poskytneme komplexní a jasný přehled kanálů pro nákup bitcoinů s převody Western Union. Nejprve se ponoříme do důvodů, proč je Western Union dobrou alternativou k mnoha, které máte k dispozici, a dále uvádíme výhody a nevýhody těchto služeb. Dobře se podívejte na metody, které jsme zmínili někde mezi nimi, které by se vám nejlépe hodily pro vaše potřeby nákupu bitcoinů.

Western Union: Proč je to skvělé

West Union je světovým lídrem v oblasti převodů peněz. Je rozšířen téměř ve všech částech světa a nabízí služby podobné stejně populárnímu Paypalu. Přestože Paypal ukládá omezení lidem nakupujícím bitcoiny z jejich platformy a v zásadě neumožňuje takové nákupy uskutečňovat, Western Union přijímá mnohem otevřenější přístup.

Ve skutečnosti aktivně podporují prodej a nákup bitcoinů prostřednictvím své platformy. To je skvělé, protože mnoho společností poskytujících finanční služby nezačalo otevřeně obchodovat s bitcoiny a zdá se, že Western Union je před křivkou.

Ještě fantastickější vlastností je, že obyvatelé Spojených států amerických mají ve skutečnosti flexibilitu, aby mohli k provádění plateb používat kteroukoli ze svých kreditních karet. To v podstatě znamená, že Western Union umožňuje nákup bitcoinů prostřednictvím jakékoli kreditní karty, což je funkce, kterou byste na jiných platformách zřídka našli..

Nejlepší 3 nejlepší způsoby nákupu bitcoinů pomocí Western Union 2021

1. Paxful

Paxful nabízí snadný a bezpečný způsob nákupu a držení vašich bitcoinů bez jakýchkoli potíží. Nabízí Western Union při nákupu bitcoinů, protože to je upřednostňovaný způsob nákupu kryptoměny. Pojďme se zabývat podrobnostmi používání Western Union k nákupu bitcoinů.

Jak nakupovat BTC se společností Western Union

Vytvořte si účet na Paxful. Získáte přístup do své bitcoinové peněženky. Jakmile to provedete, můžete vyhledávat a nakupovat bitcoiny v preferovaném místě. Jako způsob platby zvolte Western Union a pokračujte v obchodování. 

Vlastnosti Paxful

Paxful nabízí skvělé ceny, dobrou flexibilitu a větší kontrolu nad vašimi obchody. Skvělé uživatelské rozhraní a podpora 24/7 z něj dělají skvělou platformu pro obchodování s BTC. Mezi další funkce patří:

 • Rychlé transakce
 • Přátelský pro začátečníky
 • Snadné uživatelské rozhraní
 • Lze přistupovat globálně
 • Skvělé fórum podpory

Díky tomu je Paxful skvělou volbou!

ZAČNĚME S PAXFUL

2. LocalBitcoiny

Localbitcoiny

Platformu LocalBitcoins můžete použít k nákupu bitcoinů u Western Union. LocalBitcoins je jedním z největších a důvěryhodných peer-to-peer trhů pro nákup bitcoinů. Obchodování s bitcoiny je velmi snadné a LocalBitcoins nabízí obchodníkům s kryptoměnami zabezpečené tržiště chráněné proti úschově. Podívejme se tedy, proč je LocalBitcoins oblíbenou volbou.

Výhody nákupu bitcoinů na LocalBitcoins

 • LocalBitcoins je extrémně bezpečný a soukromý. V některých zemích je to jediný způsob, jak získat bitcoiny.
 • Podporuje několik platebních metod, včetně Western Union.
 • Na LocalBitcoins existují minimální limity nákupu a prodeje.
 • Je to jedna z nejstarších bitcoinových burz.
 • Jako poplatky to trvá jen jedno procento.
 • Skvělá zákaznická podpora. 
 • Skvělá fóra podpory, která uživatelům poskytují pomoc, kdykoli je potřebujete.

Nakupujte bitcoiny na LocalBitcoinech u Western Union

Před nákupem bitcoinů pro Western Union potřebujete účet na LocalBitcoins, ale to je jediný požadavek. S ověřeným účtem se můžete rozhodnout hledat bitcoinové obchody ochotné je prodat za částku prostřednictvím Western Union. LocalBitcoin nabízí skvělou platformu pro vyhledání požadovaného obchodu. 

ZAČNĚTE S LOCALBITCOINY

3. LocalCryptos

Localcryptos je jednou z nejpopulárnějších platforem pro obchodování s bitcoiny. Pro ty, kteří ve skutečnosti neobchodují s jinými tokeny, umožňuje LocalCryptos uživatelům používat Western Union k nákupu bitcoinů. 

Proč je LocalCryptos skvělá platforma

 • LocalCryptos je bezpečná platforma s ochranou úschovy pro kupující a prodávající. 
 • Snadné použití i pro nováčky a ty, kteří nejsou příliš obeznámeni s kryptoburzami a jejich fungováním. 
 • Berou nominální poplatek za obchody a zajišťují bezpečnost.
 • Jedná se o snadno použitelnou platformu s několika způsoby vkladů.

Jak vám LocalCryptos pomáhá nakupovat bitcoiny pomocí WU

LocalCryptos vám umožňuje přístup do peněženky. Jakmile se rozhodnete obchodovat prostřednictvím svého účtu, bitcoiny vám budou doručeny do peněženky, jakmile provedete obchod. Western Union je snadno použitelná platební metoda v LocalCryptos, což z ní dělá preferovanou platformu pro tento druh obchodu pro mnoho lidí, kteří chtějí investovat do krypto prostoru. 

ZAČNĚTE S LOCALCRYPTOS

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me