PrimeBit Review 2021: Funkce, recenze a další

Většina z nás již obeznámena s burzami kryptoměn, kde můžeme tyto kryptoměny obchodovat. Existuje tolik burz kryptoměn, kde můžete obchodovat s kryptoměnami. Neexistuje však mnoho burz, které by svým uživatelům umožňovaly obchodovat s deriváty kryptoměny.

Naštěstí PrimeBit zintenzivnil tuto mezeru ve vesmíru. I když to nemusí být první burza, která podporuje deriváty kryptoměny, je to úplně první burza, která podporuje obchodování p2p s deriváty kryptoměny. Pojďme se nyní podrobněji podívat na tuto burzu a pochopit, jak pomáhá obchodníkům s kryptoměnami po celém světě.

Co je PrimeBit?

Většina z nás je zvyklá obchodovat s kryptoměnami na populárních burzách kryptoměn, jako jsou Binance, Coinbase, Bittrex atd. Jen málo z nás je však zvyklých obchodovat s deriváty kryptoměny na burze.

To je přesně to, co můžete na burze PrimeBit udělat. Na rozdíl od ostatních kryptoměnových burz, které pro obchodování nabízejí deriváty kryptoměny, však PrimeBit funguje jako platforma, kde obchodníci obchodují způsobem p2p. 

Díky několika zajímavým nástrojům pro obchodování s kryptoměnami a také jednoduchému systému obchodování p2p, který umožňuje obchodování s pákovým efektem, je burza PrimeBit burzou nabitou mnoha funkcemi. Pojďme dále pochopit, jak může platforma derivátů kryptoměny p2p, jako je PrimeBit, prospět nám všem.

ZAČNĚTE S PRIMOBITEM!

PrimeBit Review 2021: Funkce 

Již jsme řekli, že PrimeBit je burza kryptoměn s bohatými funkcemi. Pojďme se nyní podívat na některé z funkcí, které tato platforma pro výměnu informací nabízí svým uživatelům.

  • Možnost páky: PrimeBit je jediná burza, která nabízí obrovskou možnost využití. Uživatelé mohou na této platformě získat pákový efekt až 200%, což je nejvyšší v celém odvětví.
  • Žádné minimální vklady: Chcete-li začít s účtem PrimeBit, potřebujete pouze e-mailovou adresu. Na rozdíl od jiných platforem, které mají minimální částku vkladu, PrimeBit umožňuje svým uživatelům vložit libovolné množství prostředků. 
  • Nástroj MetaTrader: Většina burz obvykle nenabízí výkonný obchodní nástroj, který můžete použít na stolním počítači a mobilních zařízeních. PrimeBit vás na této frontě pokryl. Díky výkonnému obchodnímu nástroji MetaTrader 5 můžete mít na platformě úplnou kontrolu nad svými obchody.
  • Nabízené smlouvy: V době psaní této zprávy nabízí PrimeBit svým uživatelům tři různé typy smluv. BTC-USD, ETH-USD a LTC-USD jsou smlouvy, které jsou aktuálně k dispozici na platformě. Je však pravděpodobné, že se do tohoto seznamu přidává více párů, jak se platforma pro výměnu zvětšuje a stárne.
  • Spravedlivé značení cen: Je to funkce, která se v dobách vysoké volatility velmi hodí. Zajišťuje bezproblémové zpracování všech obchodů, a to i v dobách velmi vysoké volatility.

Jak začít s PrimeBitem?

Nyní, když jste obeznámeni s funkcemi, které PrimeBit svým uživatelům nabízí, nechte nás pochopit, jak platforma funguje. Obchodníci, kteří se zaregistrují na platformě, tvoří hlavní část burzy.

Po registraci na burze budete muset začít financovat svou peněženku na účtu. Svou peněženku můžete financovat pouze pomocí bitcoinů. Jakmile si zafinancujete peněženku, můžete na burze zakoupit jakýkoli ze tří typů trvalých kontraktů (BTC-USD, ETH-USD nebo LTC-USD).

Během celého procesu směnárna přijímá transakční poplatky pouze v případě, že je na platformě proveden obchod. Veškerý zisk nebo ztráta tedy obchodníci snášejí.

Co dělá PrimeBit jedinečným?

Pokud jste již dříve obchodovali s deriváty kryptoměny, možná jste obeznámeni s burzou BitMex. Zatímco BitMex i PrimeBit usnadňují uživatelům obchodování s deriváty kryptoměny, způsob, jakým se to děje, je zcela odlišný.

Na burze BitMex jsou všechny deriváty zastoupeny ve formě tokenů. To není případ PrimeBit. Na této burze plné funkcí mohou obchodníci obchodovat se smlouvami, které odvozují jejich hodnotu od kryptoměn, jako jsou BTC, ETH a LTC.

Bez minimálních vkladů se uživatelé mohou zaregistrovat na platformě a velmi snadno začít obchodovat s deriváty kryptoměny. Burza také poskytuje svým uživatelům plně vybavený demo účet. 

Pro někoho nového může být velmi užitečné využít obchodování s deriváty kryptoměny. Po experimentování na demo účtu můžete přejít k obchodování na vašem reálném účtu. Tím je zajištěno, že máte nějaké zkušenosti s využitím obchodování, aniž byste museli přijít o své těžce vydělané peníze.

ZAČNĚTE S PRIMOBITEM!

Jak je lepší Peer-to-Peer?

V prostředí peer-to-peer funguje obchodní platforma pouze jako zprostředkovatel obchodu. Se skutečnými obchodníky, kteří určují cenu, nemůže v takovém prostředí dojít k žádné manipulaci.

Když burza funguje jako tvůrce trhu i jako protistrana, může nastat okamžik, kdy by burza mohla ve svůj prospěch manipulovat s cenami derivátů kryptoměny..

V prostředí p2p dostává burza poplatky pouze v případě, že byl na platformě proveden obchod. Burzovní platforma PrimeBit dostává zaplaceno pouze za to, že poskytuje uživatelům výkonnou platformu pro obchodování.

Výhody

Některé z výhod používání PrimeBit jako burzy derivátů kryptoměny jsou:

  • Demo účet: V dřívějších dobách krypto světa bylo třeba experimentovat s využitím reálných peněz, abychom pochopili, jak funguje obchodování s pákovým efektem. U PrimeBit to již neplatí. Nyní můžete použít demo účet a zvyknout si na platformu i obchodování, aniž byste museli přijít o své těžce vydělané peníze.
  • Žádný minimální vklad: Všechny burzy venku vyžadují, aby uživatelé vložili na svůj účet minimální množství finančních prostředků, aby mohli začít obchodovat na platformě. Na PrimeBit neexistuje žádné omezení výše vkladu.
  • Bleskově rychlé vklady: Většina burz tam čeká na potvrzení alespoň 5 uzlů, než se prostředky objeví na vašem účtu. PrimeBit naopak vyžaduje pouze jeden. Vkládání vkladů tedy velmi rychlé.

Závěr

PrimeBit je burzovní platforma bohatá na funkce, která do své obchodní struktury přináší prostředí peer-to-peer. Pokud je broker nastaven tak, aby vydělával peníze až po dokončení obchodů, můžete si být jisti, že na cenu nebude mít žádný vliv.. 

Navíc díky výkonným nástrojům, jako je nástroj MetaTrader 5 a režim demo účtu, budete moci převzít úplnou kontrolu a lépe porozumět obchodování s deriváty kryptoměny. Pokud jste tedy na scéně nováčkem nebo dokonce zkušeným obchodníkem hledajícím změnu, PrimeBit nabízí funkce, které stojí za to se podívat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me