Recenze Antminer S4 – je to ziskové?

Pokud ještě existuje jeden aspekt kryptoměn, který dodnes zůstává do značné míry neprozkoumaný, pak je to těžba. Je to jen pouhá smršť průmyslu, když to porovnáte s masově populárním a globálně uznávaným gigantem, kterým se staly investice do kryptoměny. Úspěšní horníci však mají jiný příběh.

Když se pustíte do rozhovoru s lidmi, kteří se aktivně oddali těžbě bitcoinů a udělali si pro sebe něco jako povolání, s největší pravděpodobností zjistíte, že pokud budete postupovat správným způsobem, existuje šance, že byste mohli vážně rakeovat ve velkých zisky z těžby kryptoměn.

Dolovat nebo ne dolovat

I když je těžba složitá a obtížná, zvládnutí těžby nabízí fantastické pobídky, které nikde jinde nenajdete. V podstatě vše závisí na tom, kolik jste ochotni za tento podnik utratit. Například, pokud jde o začátečníky, mohli by se vážně zabavit při pohledu na počáteční náklady na založení a začátek s vlastním bitcoinovým horníkem. Nejprve je tu cena samotného horníka.

Jakmile to překonáte, musíte se vypořádat s výrazně zvýšeným účtem za energii, který se ve skutečnosti opakuje. Tyto účty za energii a energii jsou způsobeny skutečností, že těžaři jednoduše přijmou nebo spotřebují obrovské množství energie, když jsou v provozu.

Pracují na obrovských svazcích elektřiny. Určitě však dochází k vylepšení a pokud jde o nejnovější modely zmíněných horníků, ukazuje se, že jsou docela (relativně) energeticky efektivní a bezpečné pro provoz.

Zadruhé, když hovoříte o modelech těžebních souprav, které jsou na trhu již nějakou dobu, zjistíte, že většina z nich ve skutečnosti není vhodná pro provoz v obytném komplexu. To je jednoduše způsobeno skutečností, že vytvářejí hodně hluku, který narušuje klid a harmonii každodenního života.

Takže pokud plánujete mít ve svém domě funkční těžební soupravu, ujistěte se, že vy a vaši sousedé jste v pořádku s rozruchem, který vytvoří, nebo se rozhodněte pro soupravu, která jasně stanoví, že generuje nejmenší minimální množství hluku při běhu.

Další velkou věcí, kterou musíte vzít v úvahu při nákupu těžební soupravy nebo při rozhodování, zda si musíte vůbec koupit horníka, je ziskovost. Součinitel nákladů, které byly vysvětleny výše. Vezměte v úvahu vše od počáteční investice až po všechny opakující se náklady, kterým pravděpodobně budete čelit, a nakonec dospějte k číslu, které bude hrubým odhadem toho, jak moc nakonec na podnik utratíte..

Dalším krokem je důkladné prozkoumání specifikací minerů, které vás zajímají, a zjištění počtu bitcoinů, které dokáže efektivně těžit za rok. To by vás vedlo k množství peněz, které zhruba vyděláte za rok. Nyní porovnejte dvě hodnoty a máte svou odpověď.

Podmínky, které musíte znát

Nyní, když jste připraveni a posouváte se kupředu se svým rozhodnutím koupit si horníka a zahájit těžbu kryptoměn, existuje několik pojmů, s nimiž se musíte seznámit.

Za prvé, Hash rate je rychlost, při které horník řeší výpočetní problémy a složité algoritmy, které dále vedou k těžbě mincí. Je přímo závislá na počtu uživatelů zapojených do sítě. Čím více uživatelů, tím větší bude hash rate pro vašeho horníka. Hash rate je ve skutečnosti přímým měřítkem výkonu vašeho těžebního zařízení.

Bitcoiny na blok jsou prostředky k určení počtu bitcoinů, které budou vytěženy, kdykoli bude výpočetní problém úspěšně vyřešen. Tento údaj začínal v 50 letech a zhruba každé čtyři roky se snížil na polovinu. Těžařská skupina není nic jiného než skupina horníků, kteří se spojili a společně těží, aby dosáhli lepších výsledků při vyšších rychlostech.

Jedná se o způsob, jak zlepšit efektivitu těžby a minimalizovat ztráty jednotlivce. Nyní nelze takovou skupinu udržovat, pokud není každému jednotlivému členovi vybírán jakýsi provozní poplatek. Tento poplatek je často nazýván poplatek za fond, zatímco celkové zisky fondu jsou rozděleny rovnoměrně mezi všechny členy fondu.

Konverzní poměr je pojem, o kterém jsme si jisti, že ho všichni dobře znáte. Zkusme tedy soustředit naši energii na to, abychom pochopili, proč je to důležité. Pro ty z vás, kteří přemýšlejí o tom, že by se měli těžit jen kvůli hromadění mincí nebo bitcoinů, to ve skutečnosti nemá velkou hodnotu.

Ale pro ty, kteří se těší na prodej vytěžených mincí výměnou za skutečnou měnu, se směnný kurz stává rozhodujícím faktorem při určování celkové ziskovosti podniku. Není možné předpovědět směnný kurz BTC / USD z budoucnosti, a proto kdykoli někdo nakupuje nebo těží bitcoiny, musí si nechat zkontrolovat směnný kurz, aby mohl rozhodnout o optimální době prodeje těchto mincí.

Než začnete a vypočítáte ziskovost svého horníka, nezapomeňte si prohlédnout specifikace napájení, které jsou uvedeny v souvislosti s nimi. Pokud jste ještě neprovedli nákup, rychlé vyhledávání na internetu odhalí všechny podrobnosti o horníkovi, který vás zajímá. Klíčovými pojmy, které musíte hledat, jsou spotřeba energie a rychlost elektřiny.

Nyní, když jsme se seznámili s téměř vším, co je pro provozování úspěšného těžařského podniku do jisté míry kritické, je čas se pustit do samotných těžařů. I když je na trhu k dispozici řada skvělých možností, tou, na kterou se dnes zaměříme, je Antminer S4 vydaný společností Bitmain.

Recenze Bitmain Antminer S4

Recenze Antminer s4Teď přímo nahoře vypadá tento docela impozantní a skvělá souprava pro profesionály i začátečníky. Dodává se v šasi namontovatelném na 3U, podobně jako jeden z jeho předchůdců, Antminer S2. Míra hash pro tento je 2 TH / s a ​​používá velmi dobře vyrobený čip BM1382.

Pokud jde o spotřebu energie, S4 neponechává žádný důvod k obavám, protože se jedná o velké zlepšení oproti dřívější verzi této řady. Poměr GH / s k wattům byl výrazně vylepšen, zatímco ventilátor běží na dobrých 3900 ot / min.

Dobré a špatné

Jak již bylo zmíněno dříve, S4 je skvělá jednotka s několika docela fascinujícími specifikacemi. Ale ještě větší je to, že ve skutečnosti funguje jako jeden ucelený celek. Není třeba připojovat další napájecí zdroj, aby byl funkční nebo aby se zvýšil výkon.

Jedna věc, která by vám mohla potenciálně zkazit zážitek, je proces přepravy. Ujistěte se, že jste si objednali návazec ze zabezpečené a důvěryhodné služby, protože pokud si náhodou vyberete neefektivní přepravní službu, jednotka může čelit vážným strukturálním poškozením ještě předtím, než se dostane domů.

Nyní, jakmile uvedete horník do provozu, všimnete si LCD obrazovky, která zobrazuje IP adresu, na kterou je zařízení údajně připojeno, což vám umožní snadnou navigaci na ovládací panel zařízení a zadání vlastního hesla a nastavení bazénu.

Nyní, zatímco podle konvence jsou výchozí hodnoty pro uživatelské jméno a heslo root a root, je velmi vhodné co nejdříve přejít na něco osobního a zabezpečeného.

ZAČNĚME S ANTMINEREM S4

Kontrolní panel

Když mluvíme o ovládacím panelu, nenajdete mnoho změn, protože jsou stále stejné jako v dřívějších verzích linky. Zůstává neuvěřitelně bohatý na funkce a poměrně snadno ovladatelný a srozumitelný. Jednou ze skvělých funkcí S4 je použití DHCP, které uživateli účinně umožňuje snadné připojení k síti. Účinky stejné jsou výraznější při použití nestandardního adresovacího systému.

Úplně první věc, kterou je třeba udělat s minerem, jakmile je zapnutý, je blikat s čímkoli, co se stane s nejnovějším firmwarem. To by znamenalo, že by souprava získala přístup k cgminer 4.6.1, což je mnohem lepší verze než původní firmware nahraný do zařízení.

Specifikace napájení

Specifikace napájeníNyní, abychom se dostali k důležitějším věcem a pochopili, co dělá S4 skvělým zařízením pro všeobecné použití, podíváme se na specifikace napájení a porovnáme je s předchozími modely. S4 spotřebovává zdravých 1450 wattů, zatímco vám dává hashovací rychlost 1,96 th / s. Pokud jde o napájecí kabely, budete si muset pro toto zařízení jeden pořídit, protože S4 se s jedním nedodává.

Musíte však věnovat pozornost druhu napájecího kabelu, který dostáváte, protože jeden o výkonu 16 AWG nebo méně nebude schopen zvládnout výkonové specifikace zařízení. Jednoduše se roztaví a mohou snadno vést k vážnému poškození vašeho horníka a dokonce k poškození pojistkové skříňky.

Chlazení & Úrovně hluku

Pokud jde o chlazení, S4 snadno zastínil S2 pomocí ventilátoru, který je rychlejší a lepší v tom, co dělá. Uspořádání lopatek bylo lépe optimalizováno, a proto zůstává S4 mnohem chladnější než S2. Když už mluvíme o jedné z nejdůležitějších nedostatků a prokletí mnoha jinak skvělých horníků, zvuk generovaný S4 není ve skutečnosti tak hlasitý.

Bitmain ve skutečnosti vstoupil do záznamu před vydáním soupravy a vydal prohlášení, že S4 bude pravděpodobně hlasitější než dřívější modely sestavy. Ale po důkladném testování a experimentování dokáže S4 běžet pouze na 62 dB ve vzdálenosti 4 ft.

To je pozoruhodné, když to porovnáte s některými dalšími horníky. Vnitřní teplota lopatek se může pohybovat kdekoli mezi 45 a 49 stupni Celsia, zatímco okolní teplota zůstává pevně nastavena na 39 stupňů Celsia.

Firmwarové řešení

Přestože je Antminer S4 skvělá souprava, stejně jako u jiných zařízení, má svůj vlastní spravedlivý podíl na nedostatcích. Zaprvé a především, protože firmware nebyl aktualizován na maximum, existují vážné problémy s fondy, které na něm můžete provozovat, aniž byste museli hodně kompromitovat celkový výkon minerů.

Tento problém se však vrací zpět, když vezmete v úvahu snadnost aktualizace firmwaru na S4. Vše, co musíte udělat, je stáhnout nejnovější firmware a poté přejít na ovládací panel, kde najdete možnost aktualizace.

Přeprava a provoz

Pokud jde o otázky snadné přepravy a související obavy, S4 je dodáván spolu s montážními oky, které lze použít pro montáž zařízení na stojan a pro snadnou instalaci. Kromě toho bylo vnitřní rozložení lopatek navrženo tak, aby bylo vodorovné a nikoli svislé, což ve skutečnosti platilo u dřívější verze S2.

Dobrým důvodem, proč byla tato změna provedena, je to, že vertikální čepele S2 se často uvolní a nepřipojí, což zjevně vedlo k problémům pro uživatele. Ale nyní, když byly nože přeorientovány, byla šance na odhození nožů minimalizována.

To jen ukazuje, že Bitmain se ve skutečnosti zajímá o pohodlí svých zákazníků a pravidelně provádí kontroly kvality svých produktů. Displej LCD byl navržen tak, aby byl zcela bezpečný proti selhání a nevykazoval žádné známky poškození ani po několika dnech používání.

Závěr

Přestože těžba kryptoměny může být komplikovaný a nepohodlný úkol, v této oblasti jistě dochází k vylepšení. A když vyjdou všichni tito noví a vylepšení těžaři, můžete si být jisti, že není daleko den, kdy těžba kryptoměn dosáhne úrovně slávy podobné té, jaké se podařilo dosáhnout bitcoinu.

Ale prozatím se uspokojme s tím, co Bitmain Antminer S4 nabízí. Se zlepšeným designem, zvýšenými funkcemi a zlepšenou úrovní spotřeby energie je to určitě jeden z nejpokročilejších kusů hardwaru na trhu právě teď.

ZAČNĚME S ANTMINEREM S4

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me