Recenze Antminer S7 – Přečtěte si před zakoupením!

Svět se neustále mění. A abyste s touto změnou drželi krok, musíte se neustále aktualizovat a vybavit všemi nejnovějšími znalostmi o tom, co je v trendu a o čem svět kdy mluví. A pokud o světě právě teď mluví jedna věc, jsou to kryptoměny.

Poté, co jsme začali s náhlou, ale pevnou nadvládou bitcoinů nad investičním trhem, se dnes zdá se, že horečku chytila ​​téměř každá. Lidé, kteří nikdy v životě neinvestovali, nyní zběsile hledají lepší portály a směnárny, které se zabývají bitcoiny. Každý chce využít všechny možnosti bitcoinu a získat pro sebe co největší zisk.

A nejde jen o bitcoiny. Mnoho dalších kryptoměn v současné době zažívá to, co lze popsat pouze jako masivní vlnu popularity. Pro všechny, kteří si myslí, že bitcoin je příliš mainstreamový, je k dispozici mnohem více podobných možností. Možnosti jako Litecoin, Dash a Ethereum jsou jen některé z dlouhého seznamu v současnosti výnosných a zajímavých komodit, do kterých se má investovat. Kde to ale všechno začalo?

Někdo by řekl, že se to stalo v roce 2009, kdy Satoshi Nakamoto „vynalezl“ bitcoinovou měnu. Ačkoli bitcoiny po krátké době přestaly být populární a brzy nastalo období, kdy o nich téměř nikdo nemluvil, udělali senzační comeback před pár lety, kdy jejich sazby doslova protrhly střechu na vše – nejvyšší čas, který vypadal téměř neuvěřitelně.

Úspěch bitcoinů nyní otevřel celou doménu kryptoměn dokořán. Lidé se brzy začali aktivně zajímat o všechny druhy těchto měn a dychtili do nich vložit své peníze. Byly založeny korporace, vznikly startupy a dokonce i současní firemní giganti z finančního sektoru se otočili, aby integrovali kryptoměny do svých služeb a produktů.

Otázkou však je, jsou investice jediným možným způsobem, jak se stát součástí tohoto velkolepého plánu? Je nutné kupovat bitcoiny, abyste je vlastně vlastnili? Odpověď je ne. Můžete je dokonce vlastnit těžbou, v této antminerové recenzi S7 budeme hovořit o jednom takovém horníkovi, který to umožní.

Antminer S7: Začínáme

antminer s7 recenze

Nyní, abychom vám usnadnili práci při hledání horníka, přezkoumáme v tomto článku hodně mluvené o Antminer S7. Antminer je značka, která je ve světě těžby kryptoměn poměrně populární, a která se zaměřuje konkrétně na hardware ASIC pro těžbu bitcoinů.

Model S7 je jedním z mnoha dalších v dlouhé řadě těžebních souprav zahájených společností Antminer, přičemž všechny mají své vlastní jedinečné specifikace a uspokojují různé typy publika na základě jejich vlastností a charakteristik..

Jedná se o jednu z nejpopulárnějších sad, kterou společnost kdy uvedla na trh, a přestože byla uvedena na trh v roce 2015, stále si získává zákazníky díky své jedinečné sadě vlastností a masové přitažlivosti..

Jedním z důvodů, proč je model S7 tak populární, jaký je a v současné době vstupuje do 19. výrobní série, je ten, že nabízí poměrně vysokou hashovací rychlost podle množství energie, kterou spotřebuje. U jakéhokoli jiného stroje s podobnou hashovací rychlostí bude spotřeba energie s největší pravděpodobností mnohem vyšší, a přesto to S7 dělá ekonomicky. Cenově dostupná cena a silný výkon, který byl poháněn provozem, jsou další dva velmi vyhledávané faktory, které, jak se zdá, dávají modelu S7 náskok před ostatními.

S7 je napájen 28nm čipem BM1385 ASIC a skládá se až ze 135 takových výkonových čipů, které jsou rozmístěny na třech různých deskách a teplota je regulována pomocí duálních ventilátorů namontovaných uvnitř systému. Jednoduchý systém pera a drážky pro kovové pouzdro umožňuje dokonale čisté a organizované uspořádání několika horníků.

ZAČNĚME S ANTMINEREM S7

Zdroj napájení

Nejvhodnějším zdrojem napájení pro Antminer S7 je možná napájecí zdroj 1600 Watt APW3 od společnosti Bitmain. Tato jednotka byla speciálně navržena tak, aby spolupracovala a dodávala energii bitcoinovým těžařům. Jednou z jeho nejpozoruhodnějších vlastností je vysoká energetická účinnost, protože ztrácí pouze okrajových 7% výkonu mezi horníkem a zásuvkou.

Podle požadavků by potřeboval minimálně 205 voltů, aby fungoval na plnou kapacitu, a ve skutečnosti není dodáván s napájecím kabelem 16A, který je nezbytný pro provádění operací. Přestože APW3 v žádném případě není cenově dostupná jednotka, ve skutečnosti se pro vás může ukázat jako ekonomická dohoda, protože bude vždy podporovat všechny budoucí upgrady, které chcete na svém mineri provést. Bude například snadno podporovat tolik mluvené, výkonem poháněné, ale výkonově náročné zařízení ze stejné řady, S9.

Pokud tomu tak není pro APW3, můžete skutečně použít jakýkoli napájecí zdroj ATX, pokud má dostatečný příkon pro spuštění vašeho Antminer S7.

Cena

Nyní, když už byl S7 v obchodech delší dobu, s ním v průběhu let došlo k podstatnému poklesu ceny. Zpočátku to bylo vypuštěno na dobrých 2000 $, podobně jako S9 při současném kurzu. Dnes však cena S7 na Bitmainu podstatně poklesla na 440 $, bez nákladů na dopravu. Kromě toho je k dispozici za 545 nebo 500 $ z eBay v závislosti na tom, zda si vyberete nový nebo ojetý model.

Podle S7-LN bez dopravy a 439 $ na eBay pro nové a použité modely. Nyní, když na trh stále vstupují nové modely a zařízení jako S9 se ukázaly jako nové oblíbené davy, se očekává, že ceny S7 ještě více poklesnou.

Ziskovost

Nyní, pokud je nejdůležitější aspekt bitcoinového těžařského vybavení, je to ziskovost produktu. Provozování těžařské plošiny zabírá spoustu vašich zdrojů. Zaprvé jsou to náklady na zařízení, které nese, a zadruhé nadměrná energie spotřebovaná horníkem, která může vést k prudkému nárůstu vašich účtů za energii a spotřeby.

Nyní pro průměrnou domácnost předpokládáme poplatek ve výši 2,5%, náklady na energii 15 centů za kWh a blokovou odměnu 12,5 BTC za blok, který se vytěží. Nyní by výše uvedené specifikace přicházely o 18 $ za měsíc a přibližně 223 $ ročně. Pokud se podrobně podíváte na výpočty, zjistíte, že kdokoli, kdo platí za energii za běžné ceny, ve skutečnosti nebude bohatší, pokud náhodou použije S7. Pro lidi se sníženými sazbami elektřiny by se to však mohlo zdát jako dobrá volba.

Spotřeba energie

Podle úvah o výkonu čerpá S7 slušný výkon 1293 W při pokojové teplotě. Teplota je přitom jedním z faktorů, protože čím je okolní prostředí teplejší, tím více energie spotřebovávají ventilátory, aby byla jednotka dostatečně chladná. Ve srovnání s S5 je S7 dvakrát efektivnější v energetickém oddělení a vyžaduje pouze slušný výkon 0,25 J na Gigahash.

Pokud jde o verzi Lite nebo S7-LN, čerpá přibližně 700 W a spotřebovává někde kolem 0,25 J / GH.

Teplota

Při provozu BTC minerů musí být udržována okolní teplota. V případě, že se zařízení zahřeje mnohem více, než je předepsaná teplota, bude pro fanoušky stále obtížnější udržovat jednotku v chladu a v důsledku toho se dramaticky zvýší vaše spotřeba energie spolu s nárůstem problémů s výkonem.

Vzhledem k tomu, že verze S7 normal i lite jsou obě chlazeny podobnými duálními ventilátory 12038, je skutečně logické, že pro provoz na plnou kapacitu a bez jakéhokoli škytání oba vyžadují přibližně stejné 40 ^ C-70 ^ C.

Výrok

Pro ty, kteří touží po nákupu a nemohou čekat na pokles ceny S9, je S7 pravděpodobně tou nejlepší volbou pro zisky slušné velikosti. Zatímco původní verze nemusí splnit vaše očekávání, ale v případě, že máte přístup k levnějšímu napájení a jste připraveni na nějaké inteligentní a dobře naplánované vyladění zařízení, můžete S7 skutečně převést na velmi výnosnou a vhodnou těžařskou plošinu pro tebe.

ZAČNĚME S ANTMINEREM S7

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me