Recenze Antminer S9 – Přečtěte si před zakoupením!

Nejznámější těžaři bitcoinů začínají čelit rostoucím obtížím při těžbě a vytváření zdravých zisků. Obrovský růst, který pobídl bitcoinový průmysl, také zvýšil potřebu lepší ziskovosti mezi horníky, kteří hledají okamžité uspokojení. Zdá se, že dochází ke kumulaci zisků v Číně, kde je těžba nejrozumnější a všimli jsme si, že čínská konkurenční výhoda vyústila v extrakci několika těžařů závislých na zisku z trhu. V zájmu zvýšení udržitelnosti pro sebe většina domácích těžařů hledá nejúčinnější možnosti, jak zvýšit ziskovost.

K velké úlevě těžební komunity byl nedávno uveden na trh mimořádně efektivní a výkonný horník – Antminer S9. Antminer S9 si v průběhu let vytvořil pozitivní návratnost investic a ukázal se, že mění hru pro menší a hobby horníky. Stal se nejvyhledávanějším ASIC horníkem v bitcoinovém průmyslu.

Pozadí Antmineru S9

antminer-s9-recenzeNení to tak dávno, co bylo možné těžit bitcoiny pouze pomocí herních GPU. Díky rychlému nárůstu těžařů a těžebních farem byl fond těžby nasycen, čímž se snížila možnost těžby doma, protože žádný GPU nemohl poskytnout požadovanou bitcoinovou hashrate.

To je kdy Bitmain, vstoupila čínská společnost a vydala sadu ASIC, které jsou nejen přístupné horníkovi, ale také zajišťují slušnou návratnost investic, což umožňuje hobby horníkům a obyčejným lidem znovu najít svůj prostor.

Jejich oblíbenými produkty byly Antminer R4 a S7, jejich nejnovější S9 je komplexní řešení všech problémů s těžbou bitcoinů. Špičkový ASIC miner, který využívá 16nm čipovou technologii, poskytuje S9 vynikající hashrate, díky čemuž je okamžitě populární v těžební komunitě.

Zkontrolujte nejlevnější cenu antmineru S9!

Zajímavosti o Antminer S9

Nejmocnější horník na trhu

S hashovací rychlostí 12,93 TH / s je S9 znám jako jeden z nejsilnějších těžařů na trhu. To zajišťuje výnosy kolem 330 $ měsíčně, což znamená, že může každý měsíc generovat přibližně 0,33 bitcoinu, i když sazby jsou vždy v neustálém stavu nejistoty.

Je velmi efektivní z hlediska spotřeby energie a plýtvá nejmenším množstvím energie / elektřiny ze všech ostatních těžařů na trhu. Všimněte si však, že všechny náklady na energii jsou specifické pro vaši polohu a nejsou zahrnuty poplatky za těžbu a hardwarové výdaje.

Nejdražší horník na trhu

Díky svým fantastickým těžebním schopnostem je Antminer S9 jedním z nejdražších těžařů na trhu za cenu 2100 $ a je k dispozici na eBay. Abyste mohli těžit z maximálních zisků, je zapotřebí minimální doba těžby 10 měsíců, a to s ohledem na dodatečné náklady na elektřinu.

Ve zmíněném období může kolísat řada faktorů, jako jsou těžařské potíže a směnné kurzy, což ztěžuje předvídání přesné doby trvání, než lze očekávat, že v investici dojde k obratu. Očekává se však, že cena klesne kvůli konkurenci menších výrobců těžby na trhu, jejímž cílem je prodávat horníky za nižší ceny a podobné vlastnosti.

Zdroj napájení

Antminer nepodporuje zásuvné moduly a je nutné zakoupit napájecí zdroj (PSU), který může stát dalších 150 $. APW3-12 1600 W je doporučen výrobcem Antminers (Bitmain), který se nachází nejen na jejich oficiálních webových stránkách, ale lze jej zakoupit také u online prodejců, jako je Amazon nebo eBay.

Lze také použít napájecí zdroj od starého horníka, jako je EVGA SuperNOVA 1300 W. Vždy je nejlepší koupit napájecí zdroj APW3, který může zvýšit počáteční investiční náklady, ale je v podobném rozsahu jako starý napájecí zdroj, a proto nevytváří příliš mnoho finanční krize.

90denní záruka, pokud je zakoupena od společnosti Bitmain

Bitmain poskytuje svým zákazníkům 90denní záruku, která přichází za určitých podmínek. Záruka se nevztahuje na přetaktování vašeho horníka, tj. Jeho běh vyšší rychlostí, než je navržené a maximální množství, nebo použití nevhodného napájecího zdroje.

eBay také nabízí těžařům dobrou záruku.

Několik S7 místo jednoho S9

Horníci zvažují model S7, protože má téměř 33% hashovací síly S9 a je k dispozici za mnohem nižší cenu. Očekávaná hash rychlost na S7 je 4,37 TH / s, ale pokud horník uvažuje o použití tří takových zařízení, lze dosáhnout ekvivalentní hash rychlosti S9. Starší model je za nižší cenu a není příliš vyhledávaný, a proto je také snadno dostupný.

Antminer S7 je však méně energeticky účinný než S9, což z něj činí životaschopnou alternativu pouze pro těžaře se spolehlivými a levnými zdroji energie.

Spotřeba energie

Antminer je jedním z energeticky nejúčinnějších těžebních zařízení na trhu. S9 a jeho samostatný napájecí zdroj pracují na 220 V elektřině. Využívá téměř 0,1 Joulu na Gigahash a očekává se, že celková spotřeba energie bude kolem 1350 W. Antminer S9 bude produkovat hodně tepla, a proto je důležité umístit jej na samostatné místo.

Ne všechny S9 jsou vytvořeny stejně

Bitmain prodává své bitcoinové těžaře v jednotlivých dávkách, přičemž každá dávka se liší od druhé, proto je vysoce možné, že si klient může namísto zajištěných 12,93 TH / s obstarat horníka s hash rychlostí pouze 11,85 TH / s. Proto je nezbytné, aby všichni kupující před nákupem věděli přesné specifikace těžby.

Silnější dávky budou pravděpodobně rychle vyprodány, proto většina webů má k dispozici pouze miner na 11,85 TH / s. Platformy pro online obchodování, jako je eBay, však budou mít lidi, kteří chtějí prodat starší a výkonnější model. Šance na scammed vyšších cen je velmi nepravděpodobná, protože verze 11,85 TH / s je cenově mnohem nižší než její výkonnější verze.

16čipová nanometrická technologie

Hlavním upgradem od 28 nm designu je 16 nm výrobní proces používaný při výrobě S9, což mu dává další výhodu lepšího výkonu. Probíhá návrh 10 nm, což vytváří pokračující trend miniaturizace polovodičů jako prostředek ke zlepšení výpočetního výkonu a efektivního využití energie.

Hluk a chlazení

Miner S9 je extrémně citlivý na teplotu a pro zachování stability vyžaduje velké chlazení. Aby se zabránilo snadnému vyčerpání 16nm čipů, doporučuje se umístit horníka do samostatné místnosti nebo na důlní farmu. S9 je také poměrně hlučný a je doprovázen dvěma vysoce výkonnými ventilátory s vysokou revolucí, které produkují téměř 77-80 dB hluku.

S9 funguje docela dobře ve větraných a prostorných prostorách. Systém je chlazen vzduchem a jeho struktura je samostatná, proto je snazší na údržbu a údržbu.

Nastavení S9

Nastavení horníka je poměrně snadné. Integrovaný webový asistent nabízí zjednodušenou a snadnou pomoc s procesem nastavení. Při získávání produktu zkontrolujte, zda nejsou uvolněné chladiče, které by se mohly vyskytnout během přepravy, a proveďte důkladnou kontrolu. S9 je dodáván s 9 konektory pro miner a jedním pro desku, takže nejprve připojte napájecí kabel ovládací desky k kabelu hash desky.

Dalším krokem je připojení napájecího kabelu napájecího zdroje ke konektoru Antminer PCI-e na řadiči. Dokončete nastavení a připojte kabel ETH. Rozhraní je relativně jednoduché a připojení k bitcoinovým uzlům je stejně snadný proces.

Konfigurace peněženky a fondu těžby

Jakmile je miner připojen k internetu, vygeneruje si vlastní IP adresu. Chcete-li konfigurovat miner, musíte se přihlásit na tuto adresu IP. Ujistěte se, že máte ve svém počítači spuštěnou IP Antminer a použijte ji ke zkopírování IP Antminer do webového prohlížeče. Nyní lze zkontrolovat stav horníka, hashovací frekvenci, teplotu a další statistiky.

Uživatel se může přihlásit do Antpoolu pomocí přihlašovacích údajů Bitmainu. Uživatelské rozhraní Antmineru bylo zkonstruováno tak, aby bylo zajištěno jeho snadné použití. Uživatel musí před těžbou zadat pouze svoji adresu peněženky a stav těžby. Lze jej také přizpůsobit a upgradovat pomocí nových verzí.

Efektivita a návratnost investic

S9 je extrémně výkonný bitcoinový miner, který může poskytovat výstup 14TH / s. To vede k přibližnému zisku bitcoinu v hodnotě 4,5–5,8 $ každý den, v závislosti na dalších nákladech na elektřinu. Při průměrných nákladech na elektřinu os 0,1 $ / KWH je odhadovaný roční příjem 2100 $. Horník by vyžadoval 1,6 W napájecího zdroje, to vše dohromady, průměrná cena S9 včetně napájecího zdroje je kolem 1500 USD, což je téměř polovina odhadovaného příjmu za rok.

Horníci však musí vždy zvážit možnosti zvýšených obtíží při těžbě v závislosti na počtu lidí, kteří v daném bodě těží současně. Cena mince také vzrostla se zvýšenou úrovní těžby bitcoinů, která vykazuje stabilní stabilitu příjmů navzdory rostoucím obtížím těžby bitcoinů a globálním trendům a hashrate.

Hobby těžba s S9?

Většina těžařů upgraduje na S9 a další pokročilý hardware, čímž zvyšuje obtížnost a snižuje šance na budoucí ziskovost. S9 je vynikající hardware, i když drahý, osvědčil se v univerzální oblasti těžby. Je pravděpodobnější, že zůstane ziskový než předchozí těžaři ASIC, i když kvůli volatilitě těžby bitcoinů je výživa v zisku velmi nepředvídatelná.

Alternativa k S9

Budoucí vydání od Bitmainu a dalších společností vyrábějících hardware pro kryptoměny jsou dobrou alternativou k S9. Další alternativou je verze S7, která přichází s vlastní sadou výhod a nevýhod. S7 je však cenově dostupnější než jeho druhá výkonnější verze.

Výhody Antmineru S9

Masivní hashovací kapacita Antmineru zajišťuje skvělý výkon. Se správnými těžebními bazény a minimalistickými náklady na energii je S9 nejžádanějším a nejziskovějším těžařem, jaký si každý fanda může pořídit. Ve srovnání se svými předchůdci může tento stroj vydělat velkou návratnost investic. Díky pokročilé technologii Bitmain je S9 vysoce energeticky efektivní a ve srovnání s S7 a jakýmkoli jiným hardwarem vydaným před ním.

S9 jsou zjednodušená a vyžadují nízkou údržbu. Takže ať už jste sólo horník nebo dokonce fanda, kvalita vašeho hardwaru je obrovskou nutností, i když to může přijít za vyšší cenu. Vzhledem k tomu, že S9 je samostatná jednotka, potřebujete pro přístup k bitcoinovým uzlům další počítač, protože stroj je vybaven integrovaným portem pro správu webu.

Profesionálové

Má nejvyšší zaznamenanou hashovací rychlost 14 MH / s a ​​je extrémně energeticky efektivní s použitím pouze 0,1 Joule na GH / s. Horníci jsou sami o sobě dobře postavené a robustní stroje a mají velmi málo pohyblivých částí. Jsou doprovázeny třemi hashboardy v každém. Inženýrský tým BitMains zvažoval důležitost každého detailu a zároveň vytvořil nejmocnějšího horníka na světě. Integrovali ovládací desku Antminers s rychlým mikroprocesorem Dual ARM Cortex A9 s CoreSight.

Podporuje také Gigabit Ethernet, aby bylo zajištěno okamžité odeslání vytěžených bloků. Každý čip S9 je připevněn k chladiči, který je vyroben z vysoce kvalitní hliníkové slitiny. Pouzdro S9 je také vyrobeno ze stejného materiálu. Uvolněný horký vzduch je rychle nahrazen chladnějším vzduchem pomocí počítačem ovládaných ventilátorů umístěných na obou koncích.

Nevýhody

Je to drahé, cena 2100 USD a uživatel se musí uchýlit k dalšímu zdroji napájení, který se prodává samostatně.

Zkontrolujte nejlevnější cenu antmineru S9!

Závěr

Antminer je životaschopná a vyhledávaná volba v závislosti na několika faktorech, jako je vaše poloha, rozpočet, který lze utratit, a požadavek zaručeného zajištění zisků atd. Po zvážení je Antminer nejvhodnější a nejbezpečnější volbou pro těžbu bitcoinů a ziskovější způsob přeměny vašich měn na bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me