Recenze Avalon6 – Stojí tento těžařský hardware za to?

Od doby, kdy se na této zemi uchytila ​​civilizace lidí, existuje-li na lidstvu neustále jedna věc, která ji neustále zajímá, pak je to čin vydělávání zisků pro sebe. Nakonec vždy záleží na tom, abyste vydělali obrovské zisky a rozšířili své zdroje.

A právě toto hledání dalších zdrojů nás často vedlo k řadě aktivit a obchodů, které mohou nebo nemusí přinést žádoucí výsledky za všech okolností. I když to začalo jednoduchou sklizní plodin ze Země, později to zahrnovalo užitečnější, použitelnější a vzácnější kovy, které byly získány z povrchu Země a později prodány s dobrým ziskem..

To dále dalo vzniknout těžebnímu průmyslu. Od starověku člověk toužil po minerálech mimo jejich dosah a skrytých hluboko v povrchu. A abychom se k nim dostali, založili jsme několik docela těžkých průmyslových odvětví, která nám umožňují snadno se ponořit na povrch a vykopat všechno bohatství a rarity, které pro nás Země může mít připravené..

Zlato, stříbro, diamanty a mnoho dalších drahých kovů jsou pořizovány podobným způsobem. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje další, jiná forma těžby, která nevyžaduje, abyste fyzicky vrtali dolů do země, abyste získali zisky ve formě vzácných kovů? Co kdyby existovala forma těžby, kterou by bylo možné provádět z vašich domovů, aniž byste vstali z té židle?

Ve skutečnosti s příchodem technologického věku již něco takového bylo možné a existuje ve formě těžby kryptoměny. Těžba kryptoměny byla dále umožněna pomocí těžařů, jako je Avalon6, který tvoří jádro tohoto článku.

Recenze Avalon6: Čestný pohled

avalon6-recenzeNejvětším mluvícím bodem Avalon6 je skutečnost, že je uváděn jako druhý nejúčinnější horník, který byl kdy spuštěn. Někteří říkají, že je to také jeden z nejtišších horníků na trhu, což mu dává docela velkou výhodu nad velkou konkurencí.

Je to proto, že mezi mnoha žádoucími charakteristikami, které člověk hledá v horníku, se nízká emise zvuku řadí docela vysoko na seznam. Zkombinujte to s účinností, kterou je Avalon6 schopen poskytnout, a my jsme získali jednoznačného vítěze.

Všude, kde jsou klady, však musí být také nevýhody. Pokud jde o Avalon6, naštěstí je jich docela málo. Někteří lidé zaprvé tvrdili, že Avalon6 poskytuje výrazně nižší hashovací rychlost než Antminer S7 nebo Antminer S9, i když zhruba spadá do stejné cenové kategorie. Zadruhé, i když je Avalon6 sám o sobě docela efektivní, nesplňuje standardy stanovené Antminerem S7.

Nyní, když jsme vám poskytli přehled, je čas se ponořit hlouběji a podrobně se podívat na každou z jejích specifikací.

Avalon6 je docela působivé zařízení, pokud o tom přemýšlíte. Být druhým nejefektivnějším horníkem na trhu není žádný zlý výkon, ale tato souprava to dokázala a ještě mnohem víc. Obsahuje až 80 18 nm čipů odrůdy A3218 a běží na docela pohodlných 500 MHz, což mu umožňuje poskytovat hashovací rychlost až 3,5 TH / s. Ačkoli teď není tak vysoká jako Antminer S7, je docela blízko a je dostatečně vysoká, aby byl Avalon6 skvělou volbou pro zkušené horníky.

ZAČNĚME S AVALONEM6

Zdroj napájení

Dobrý napájecí zdroj je páteří jakéhokoli elektrického nebo elektronického zařízení. Dejte mu méně energie a rozhodně nebude fungovat podle vašich požadovaných výstupů, zatímco příliš mnoho energie může často vést ke zkratu nebo rozbití pojistek. Z tohoto důvodu musíte při nákupu napájecí jednotky pro těžební zařízení věnovat maximální pozornost. Ujistěte se, že je dodáván se správnými specifikacemi a je dostatečně stabilní, aby zvládl energetické požadavky kladené vaším minerem.

Avalon6 funguje dobře s jakýmkoli decentně vyrobeným napájecím zdrojem s výkonem 1100 W nebo více. Pokud v současné době používáte napájecí zdroj s platinovým hodnocením, můžete si být jisti, že Avalon6 s ním bude perfektně fungovat, zatímco bude mít zhruba 1050 wattů.

Ziskovost

Bitcoin je jistě riskantní obchod, protože má tendenci snižovat hodnotu každých pár let, ale i když to vezmete v úvahu, spolu se skutečností, že ceny bitcoinů mají tendenci kolísat docela rychle a nekontrolovatelně, Avalon v něm stále zbývá dostatek šťávy aby vám přinesl zisk. I když čelí tvrdé konkurenci nedávno vydaného Antmineru S9, s hashovací rychlostí neuvěřitelných 14 TH / s, Avalon6 si stále dokáže udržet vlastní v oddělení ziskovosti.

Cena

Pokud se rozhodnete koupit jednotku z Canaanu, získáte ji až za 550 $. Pokud však plánujete koupit jednotku hromadně, máte velké štěstí, protože získáte slevu 100 $, pokud kupujete 10 jednotek najednou, a slevu 130 $, pokud kupujete celkem 50 jednotek najednou.

Podle poštovného váží jednotka asi 5 kg nebo 11 lb. Použité modely jsou stejné, ale jsou snadno dostupné na Amazonu s cenou 450 $.

Hluk

Pokud stojíte ve vzdálenosti 1,2 m nebo 4 stopy od fungujícího Avalonu6, zažijete zhruba 55 dB hluku. Nyní, i když je to dostatečně tiché pro domácí použití, nedoporučujeme přesně držet to ve vaší ložnici nebo v obývacím pokoji. Dalším způsobem, jak jednotku dále vylepšit snížením vydávaného zvuku, je podtaktování.

Založit

Základním požadavkem pro nastavení Avalon6 je buď systém Raspberry Pi, nebo TP-Link TL-WR703N fungující jako ovladač. Pomocí jednoho RPi lze ovládat a provozovat až 50 těžařů. Avalon6 využívá DHCP, takže je schopen automaticky vyhledávat adresy IP. To výrazně zjednodušuje proces instalace a přidává další pírko do čepice Avalon6.

Teplota

A konečně, teplota je dalším velkým faktorem, pokud jde o výběr vhodného bitcoinového horníka pro sebe. Nemůžete si koupit slušné elektronické zařízení, aniž byste překročili jeho tepelné specifikace. Dokonce i tak triviální gadgety jako smartphony, které vlastníme, mají tendenci se zahřívat, když jsou příliš dlouho připojeny k napájecímu zdroji. Horníci bohužel trpí podobným problémem.

Vzhledem k tomu, že tato zařízení mají vykonávat nějakou těžkou práci, mají často sklon k nárůstu jejich tělesných teplot, což dále vede ke zvýšení rychlosti ventilátoru, aby se postavilo proti veškerému zahřívání. To dále vede ke zvýšení generovaných hladin hluku.

Podle Avalon6 je dodáván s frekvenčním řízením, což znamená, že uživatel získá flexibilitu pro skutečné ovládání frekvence, při které zařízení běží. Standardní frekvence pro Avalon6 je 500 MHz a funguje docela dobře, i když je přetaktována.

Okolní teplota uvedená pro optimální provoz Avalon6 je nižší než 35 stupňů Celsia nebo 95 stupňů Fahrenheita a díky inteligentnímu designu poskytnutému výrobci není jediný ventilátor jednotky při udržování okolní teploty systému absolutně žádný problém..

Výrok

Pro každého, kdo hledá slušný, nerušivý, efektivní, ale zároveň výkonný bitcoinový miner, poskytuje Avalon6 dobrou odpověď. Ačkoli je v mnoha odděleních konkurován Antminerem S7, díky přizpůsobení výkonu, kterým se chlubí, a dalším užitečným funkcím, dokáže Avalon6 dělat cestu své vlastní legii vyhrazených zákazníků.

Když byl bitcoin poprvé spuštěn, ne všichni byli připraveni tomu věřit. Zatímco někteří to považovali za měnu budoucnosti, jiní, ti skeptičtější, věřili, že je to jen výstřelek, který časem odplaví vzpomínky lidí.

Ukázalo se, že tito lidé se masivně mýlili. Po několika relativně nečinných letech se bitcoiny skvěle vrátily, když jejich směněné ceny doslova protrhly střechy a dostaly titulky po celém světě.

Několik velkých nadnárodních společností a jejich generálních ředitelů přišlo chválit měnu a začalo ji rozpoznávat ve všech svých službách a produktech. Někteří z nich dokonce řekli, že bitcoin se brzy stane jednou centrální měnou, se kterou svět obchoduje.

Dnes jsou investice do bitcoinů vyšší než kdykoli předtím. Nechtějí zůstat pozadu v této horečné rase, lidé po celém světě rychle investují peníze do bitcoinů a netrpělivě čekají, až se jejich investice stanou plodnými. Ale jakmile překonáte tento počáteční závod o investice, uvědomíte si, že kryptoměny jsou ve skutečnosti mnohem víc než jen bitcoin nebo investice.

Ve skutečnosti jsou velkým výklenkem s obrovskými příležitostmi a velkým množstvím ziskových kanálů, které lze využít k získání obrovských souhrnů zisků a zdrojů pro sebe. Jedním z nich je krypto těžba, což je akt kopání blockchainu, který těží kryptoměny a také řeší složité výpočetní algoritmy a problémy v procesu.

Horníci mají často tendenci podílet se na těžařských bazénech, což není nic jiného než skupina horníků, kteří se spojili, aby spojili své zdroje a společně těží, aby dosáhli lepších výsledků. Jak již bylo dříve podrobně uvedeno, v rámci procesu těžby musíte vyřešit problémy a ověřit transakce na blockchainu. Na oplátku získáte svůj vlastní podíl na odměně, což je obvykle několik kryptoměn sdílených mezi celou skupinou horníků.

Nyní, protože řešení algoritmů není něco, pro co byste byli výslovně vyškoleni nebo vybaveni, je trh plný úžasných modelů horníků, kteří slibují, že za vás udělají práci. Tyto stroje přicházejí v různých velikostech a tvarech, jsou prodávány různými značkami a dokonce přicházejí s opatřením pro těžbu více než jednoho typu kryptoměny.

Zatímco někteří horníci jsou postaveni výhradně pro bitcoiny, jiní jsou vyrobeni pro těžbu litecoinů nebo Dash. Podobně získáte řadu dalších těžařů pro jakoukoli formu kryptoměny, která vás zajímá. Je však třeba mít na paměti několik faktorů, než vyrazíte koupit horníka. Za prvé, jde o otázku zhoršených účtů za energii. Těžařské soupravy mají tendenci spotřebovávat hodně elektřiny, aby fungovaly hladce.

V typickém rezidenčním prostředí by to mohlo znamenat prudký a dlouhý nárůst vašich účtů za energii, což by vedlo ke snížení ziskovosti samotného horníka. Pokud přesto trpíte příliš vysokými účty za energii a nemůžete si za ně dovolit platit více, pak těžba možná není pro vás.

Zadruhé, pokud plánujete provozovat svého horníka u vás doma a pokud je váš dům místem, kde budete provádět všechny své těžební operace, možná by bylo nejlepší, kdybyste si vybrali relativně izolovanou místnost, která je svým způsobem oddělena od zbytek domu. Tímto způsobem jakýkoli hluk, který těžební souprava generuje, nezpůsobí pro ostatní obyvatele domu velký zmatek.

Těžařské soupravy jsou proslulé tím, že jsou při provozu hlučné a hlučné. Jelikož je to stroj, který dělá hodně těžké práce, má tendenci se zahřívat docela rychle. Aby se rozptýlilo veškeré toto extra teplo, jsou do boku stroje často zabudovány ventilátory, které se neustále točí vysokou rychlostí a fungují pouze za účelem udržení stroje v chladu. Výsledkem je, že tito fanoušci generují hodně silného hluku, což dále vede k nepohodlnému používání zařízení.

Pokud máte dost odvahy zažít výše uvedené a věříte, že nestačí na otřesení vaší motivace k těžbě, pak pokračujte a skočte do hry, protože na rozdíl od mnoha věcí v životě bitcoin pravděpodobně nevydrží navždy.

ZAČNĚME S AVALONEM6

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me