Recenze Bitmain Antminer R4 – Přečtěte si před zakoupením!

Těžba je činnost, která se vždy prováděla s mocnými nástroji a stejně mocnými muži. Doly jsou vždy spojeny se silnými a odvážnými a jsou vlastně pro začátek dost děsivým místem. Vlhké, tmavé a matně osvětlené jeskyně, které fungují jako doly, se téměř vždy setkávají s určitým nepokojem a samotný úkol těžby je často ponechán nejlépe na odborníky, samotné zkušené horníky.

A přesto se časy mění. Toto je doba technologie, doba rozbíjení starých norem a budování nových a vhodnějších konvencí. Toto je doba změn. A stejně jako cokoli jiného, ​​i to všechno se dotklo těžebního průmyslu. Těžba již není spojena s pouhou fyzickou silou a těžkou prací. Ve skutečnosti je to nyní něco úplně jiného a maximálně výnosného. To je doba těžby kryptoměn.

Svět se stále ještě plně nezotavil z obrovského celosvětového fenoménu, kterým se bitcoin ukázal být. Od té doby nám bylo představeno nepřeberné množství dalších podobných měn, z nichž všechny měly své vlastní jedinečné vlastnosti a zisky. A teď, když je celý svět více či méně zamilovaný do potenciálu kryptoměn, jsme uvedeni do další revoluce, která slibuje přinést další zvlnění ve finančním sektoru, těžbu kryptoměny.

Stejně jako běžní těžaři těží drahé kovy, jako je zlato, stříbro a diamanty, těží i tito těžaři new age kryptoměny. Lze vytěžit bitcoiny, litecoiny, Dash, ethereum a mnoho dalších kryptoměn a každý z nich není o nic méně cenný než ten druhý.

Jak to funguje?

Hluboko uvnitř je těžba kryptoměn vlastně docela komplikovaná činnost. Zahrnuje ověření transakcí na blockchainu tak, aby byla zachována maximální transparentnost a nedocházelo k padělání. Jedná se o způsob, jak zajistit, aby bitcoin nebo jakákoli jiná kryptoměna zůstala decentralizovaná a žádný singulární subjekt nebo organizace nezískala pravomoc jednat jako regulační orgán.

Pokud jde o práci horníka, využívají k řešení složitých výpočetních problémů a matematických algoritmů nějaký složitý hardware, nejčastěji nazývaný těžební zařízení. Vzhledem k tomu, že po celém světě je roztroušeno mnoho horníků, stává se to obdobou konkurence a ten, kdo se k řešení dostane jako první, si ponechá určité množství mincí příslušné měny pro sebe.

Na povrchové úrovni však jde o výběr správné těžební soupravy pro sebe, porozumění vašim potřebám a správný nákup. Pokud se nakonec rozhodnete špatně a koupíte si horníka, který neodpovídá vašim potřebám, existuje velká šance, že vaše těžařská kariéra bude neobvykle krátká. Horník je pro úspěch vašeho podnikání stejně důležitý jako palivo pro automobil. Bez správného modelu plošiny, který by podporoval těžbu, se jednoduše nepohnete kupředu.

S ohledem na výše uvedená fakta nyní přejdeme k jádru článku. Naším cílem je poskytnout vám docela komplexní a uživatelsky přívětivou recenzi jednoho z nejnovějších modelů dlouhého řetězce bitcoinových těžařů. Tento model, který spustil jeden z nejsilnějších hráčů v oboru těžby kryptoměn, konkrétně Antminer, slibuje, že vám dá vše, co byste mohli hledat, a další.

Recenze Bitmain Antminer R4

Recenze Bitmain Antminer R4Hlavním prodejním bodem modelu R4 je, že byl zcela optimalizován pro domácí použití. Často, když si člověk koupí horníka, skončí tím, že bude muset provést pouze omezené používání stejného druhu jednoduše kvůli nadměrnému rozruchu, který je součástí balení.

Jakmile je horník zapnutý, generuje neobvyklé množství hluku, který v žádném případě není dostatečně zdravý pro domácí použití. Prodloužená doba aktivace může dokonce způsobit vážné problémy s obyvateli rezidence nebo s jakýmikoli bezprostředními okolními lokalitami.

Aby se těmto problémům předešlo, musí horník přijít s vhodně umístěným omezovacím víčkem na zvuk generovaný strojem. Zatímco někteří horníci a výrobci dodržují tuto praxi a vynakládají velké úsilí, aby zajistili, že horník zůstane v předepsaných úrovních hluku pro domácí použití, mnoho dalších výrobců to nedokáže jednoduše proto, že související hardwarové komplikace neumožňují taková změna.

Naštěstí byl Antminer R4 navržen právě pro tento účel. Ventilátory umístěné v R4, které jsou v případě jakéhokoli jiného zařízení primárními zdroji hluku, fungují mnohem bezhlučným způsobem, což vede k vážnému poklesu souvisejícího obtěžování.

Dalším skvělým prodejním místem Antmineru R4 je to, že se stává jedním z nejúčinnějších těžařů, kteří se kdy dostali na trh.

ZAČNĚME S BITMAINOVÝM ANTMINEREM R4

Hash Rate

Jak je vysvětleno výše, jednou z největších vlastností R4 je jeho vynikající účinnost. Jelikož účinnost je přímým produktem hashovací rychlosti horníka, zdá se být zcela přirozené, že se R4 chlubí druhou nejvyšší hashovací rychlostí ze všech těžařů dostupných na dnešním trhu. Pokud jde o čistou účinnost, je R4 na druhém místě za Antminerem S9 a před Antminerem S7.

R4 vám dává hashovací rychlost 8,6 TH / s, což je docela úžasné, pokud o tom přemýšlíte. Taková úžasná hashovací rychlost těžaře vážně ovlivňuje ziskovost související s plošinou a staví ji nad téměř veškerou konkurenci na trhu..

Elektrická účinnost

Dalším přímým měřítkem účinnosti produktu, horníka nebo jiného, ​​je množství elektrické energie, které spotřebovává. Produkt může být superlativní ve všech jeho funkcích a může mít jednoduše nejintuitivnější funkce, jaké kdy byly implementovány, ale pokud se stane, že má nějaké docela nerozumné požadavky na spotřebu energie, pak svým způsobem není o nic lepší než kterýkoli z ostatních rozdíly na trhu, protože čistá spokojenost uživatelů v žádném případě nezaznamená zvýšení.

Množství energie spotřebované R4 je 0,098 J / GHs. To se přesně rovná tomu, co nabízí S9, a který je také pravděpodobně nejefektivnějším horníkem na trhu. Bitmain R4 obsahuje čip BM1387, který je vyráběn pomocí 16nm technologie FinFET nabízené TSMC. Rekordní energetické hodnocení 0,098 J / GHs z něj snadno dělá energeticky nejúčinnějšího horníka, jaký kdy byl v prodeji. Pokud jde o tyto 16 nm čipy, které jsou hnací silou téměř neuvěřitelné efektivity nabízené R4, byly nejprve vyrobeny společností BitFury a později byly nabídnuty TSMC.

Dalším bodem, který je třeba si zde uvědomit, je, že i když na zařízeních můžete najít vysoké hodnoty hash a skvělé energetické hodnocení samostatně, je skutečně docela vzácné najít zařízení, které nenabízí jen neuvěřitelně vysoké hodnoty hash, ale také výrazně omezuje množství energie, které zařízení nakonec spotřebuje. Taková kombinace funkcí snad nikdy nebyla v jediné soupravě nikdy vidět, takže R4 je určitě jedno z nejlepších zařízení, která kdy byla uvedena na trh.

Cena

Antminer R4 není zrovna levný. Pokud se však nad tím zamyslíte, jaká dobrá věc někdy vyšla levně? S úžasnou řadou funkcí, které jsou součástí R4, a neuvěřitelně vysokou hodnotou charakteristik, které nabízí, není žádným překvapením, že R4 přichází za cenu vyšší, než je průměr na trhu..

Pevně ​​však věříme, že ani zhoršená cena není v žádném případě dostačující k ospravedlnění všeho, co R4 nabízí, což znamená, že i kdybyste si ji koupili za současnou cenu, dostali byste hvězdnou nabídku pro sami sebe a zaregistrujte se do jednoho úžasného zařízení.

Cena R4 je mírně vysoká 1 000 USD a je rozhodně dražší než spousta jiných zařízení, ale také levnější než mnoho méně výkonných souprav. Cena produktu však rozhodně R4 vylučuje z rozsahu průměrného fandy horníka, zejména těch, kteří chtějí nejprve vyzkoušet pouze vody těžby.

Na druhé straně vyhrazení horníci mohou z tohoto zařízení těžit, a to i za zvýšenou cenu.

Používání

R4 byl navržen s jedním jednoduchým cílem, kterým je uspokojit své uživatele. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a hvězdné struktuře webových stránek je toto rozhodně v popředí spokojenosti uživatelů. Portál byl navržen s velkou opatrností a struktura nabídek a panelů umožňuje docela hladkou a plynulou navigaci mezi stránkami.

Aby bylo možné zahájit těžbu, musíte pouze nastavit peněženku a zadat její adresu. Dále musíte upravit a uložit nastavení těžařského fondu, což vám povede k fantastické a osobní pracovní zkušenosti. Několik jedinečných funkcí, které u jiných generických těžařů nelze snadno najít, je schopnost ovládat nebo regulovat aspekty, jako je rychlost ventilátoru nebo dokonce frekvence.

Ziskovost

Jak již bylo vysvětleno, R4 je dnes druhým nejoblíbenějším horníkem na trhu. Je na druhém místě za S9 a ve výsledku je také vysoce výnosný. Důvodem je, že ziskovost horníka je přímým důsledkem jeho hashovací rychlosti.

Nyní, protože většina fandů má zájem pouze o získávání zisků a vydělávání peněz z vytěžených mincí, je R4 navržen tak, aby měl spotřebu energie kolem 845 wattů s napájecím zdrojem APW5 PSU. Pokud jde o tento energetický požadavek, nemusíte se příliš bát, protože většina domácností bude mít zásuvku, která uspokojí elektrické požadavky této objednávky. Nelze však popřít, že jakmile začnete těžit horníka, brzy začnete pociťovat prudký nárůst účtů za energii a spotřeby elektřiny.

Pokud považujete svou celkovou investici za 1 000 $ pro těžaře a přibližně 240 $ za napájení, pak podle kalkulačky těžby vám bude trvat přibližně celkem 527 dní, než své investice vyděláte zpět a začnete vydělávat nějaké skutečné zisky. Výše uvedené informace však podléhají skutečnosti, že vaše účty za energii zůstávají pod kontrolou a musí vždy zůstat pod horním limitem 0,10 USD za KwH.

Co to pro vás znamená, je to, že pokud si koupíte Antminer R4, dříve či později začnete získávat zisky, pravděpodobně po výše uvedeném počtu dní, ale z naší strany vždy existuje velký předpoklad, že všichni zúčastnění faktory zůstávají konstantní.

Ve světě bitcoinů, kde cena za dolar téměř vždy kolísá a rychle roste nebo klesá, je takový předpoklad divoce na místě. Závěrem tedy rozhodně riskujete, pokud plánujete nákup horníka, a nelze zaručit, kolik času bude trvat, než váš horník konečně začne chrlit slušné zisky.

Nízký zvuk

Jedním z velkých faktorů spojených s těžaři je množství zvuku, který generují. I když bylo vidět, že efektivnější těžaři mají tendenci generovat více zvuku, v terénu vždy probíhají inovace, které nyní vedou k vysoce účinným, ale zároveň relativně nehlučným zařízením, která v žádném případě nezpůsobují ruckus pro uživatele. Jedním z takových zařízení new age je Antminer R4.

Důvod, proč R4 funguje tak skvěle, je ten, že tradiční systém ventilátorů, který se často používá u horníků, byl nahrazen systémem rotačních lopatek. Inspirován chladicím systémem a ventilátory rozdělené klimatizace, která je při používání velmi tichá, se R4 podařilo snížit hluk při těžbě až o 50%.

Přesné množství bylo naměřeno pouze na 51 dB, což je docela slušné, když ho porovnáte s některými současníky R4. Kromě toho je rychlost ventilátoru soupravy na automatickém ovládání, což znamená, že generovaný hluk je vždy regulován a řízen.

ZAČNĚME S BITMAINOVÝM ANTMINEREM R4

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me