Recenze BitPanda – čestná recenze

Pokud jste posledních pár let nežili pod skálou, neexistuje způsob, jak byste neslyšeli o fenomenálním vzteku, kterým se bitcoiny staly. Poté, co smetly celý svět ze svých nohou, bitcoiny v současné době sedí na vrcholu seznamu nejoblíbenějších věcí, do kterých investovat. Ať už se jedná o finanční firmy nebo finanční odborníky, každý se zbláznil a vypsal mnoho milníků, které bitcoin dokázal porazit v tak krátkém čase.

Po svém debutu v roce 2009, kdy je vynalezla tajemná osobnost, která se jmenovala pseudonymem Satoshi Nakamoto, prošla bitcoiny dlouhou cestou. Ať už jde o vytrvalé, ale jisté stoupání měnových grafů, nebo o získávání chvály od nejznámějších osobností světa, bitcoinům se podařilo dosáhnout všeho ve velkém stylu.

A teď, když si snadno upevnili svoji pozici jedné z nejmocnějších měn světa, je nyní nezbytně nutné, aby celý svět mohl těžit z výhod a užívat si úspěchu, kterého dosáhl, a to také s maximální pohodlností a ulehčit.

ZAČNĚME S BITPANDOU

Potřeba

A k tomu je nejdůležitější věc, kterou svět potřebuje, je platforma, která umožňuje komukoli nakupovat, prodávat nebo obchodovat s bitcoiny. Musí existovat platforma, která se nebude lišit pouze službami, které nabízí, ale také příjemně snadno použitelnou a nekomplikovanou pro průměrného spotřebitele.

Jednou z prvních věcí, kterou lidé v takové službě budou hledat, je, zda potřebujete nějaké odborné znalosti, abyste mohli začít obchodovat, a proto čím jednodušší rozhraní, tím širší bude publikum, které služba přiláká. Tento portál pro obchodování s bitcoiny musí mít také hvězdný tým zákaznických služeb spolu s temperamentem a schopnostmi vyřešit problémy co nejdříve, protože stejně jako u každé nové technologie budou mít lidé určitě spoustu otázek a musí tu být někdo odpovědět jim.

Kromě toho žádná služba není úplná, pokud jim chybí cenová dostupnost, a proto musí tato bitcoinová služba zajistit, aby jakékoli služby, které nabízí, vždy měla zůstat v mezích ekonomicky zdravých a dostupných platebních plánů..

Odpověď: BitPanda

recenze bitpandyPokud hledáte funkce, jako jsou ty, které jsou uvedeny výše, nemusíte hledat daleko. BitPanda je směnárenská služba, která se stará zejména o bitcoiny a může sloužit jako efektivní médium pro nákup, prodej a transakce s bitcoiny.

I když to bylo dříve známé jako Coinimal, později to bylo změněno na BitPanda a od té doby si společnost drží nadvládu nad bitcoinovými burzami v celém evropském regionu. Společnost, která byla založena v roce 2014, se nikdy nevyhýbala tomu, aby znovu objevila sama sebe a čas od času přehodnotila své služby, což z nich dělá nejlepšího kandidáta na pozici nejúspěšnější směnárny kryptoměn v Evropě.

Náklady a další

Nyní, pokud je u služby na BitPandě třeba zvlášť poznamenat, je to, že jejich směnný kurz je nepatrně vyšší než u mnoha jiných směnárenských služeb. To však v žádném případě není něco, co by vás mohlo odradit, protože výměnou za mírně zvýšené ceny vám BitPanda poskytuje další funkci zpětného zúčtování.

Základní cenu účtovanou BitPandou lze ve skutečnosti rozdělit na dvě menší složky, hodnotu tržní sazby spolu s minimálním příplatkem. Částka, kterou za objednávku nakonec zaplatíte, do značné míry závisí na zvoleném způsobu platby. Abychom vám poskytli krátkou představu, zatímco elektronické peněženky, jako je Neteller, vám účtují poplatek, který by mohl být o něco dražší, Giropay, SEPA, Sofort a EPS vám budou účtovat mnohem nižší a přijatelný poplatek.

Kromě přibližně 2,1% prémie, kterou máte k dispozici, můžete dokonce zaplatit další poplatek v závislosti na zvolené platební metodě. Kreditní karty nebo platby převodem SOFORT povedou k dalšímu poplatku ve výši přibližně 2%, zatímco zákazníci využívající SKRILL budou muset zaplatit dalších přibližně 3,77%. Abychom to uvedli na pravou míru, nejlevnější možnosti nákupu bitcoinů nebo plateb na BitPandě jsou prostřednictvím Giropay nebo uplatněním poukazu.

Ověření uživatele

Jelikož se jedná o kryptoměny, se kterými se zde setkáváme, musí být zásadním aspektem fungování jakékoli směnárenské služby úroveň ověřování, kterou požaduje od svých uživatelů. Zatímco někteří uživatelé mohou během transakce upřednostňovat zůstat v anonymitě a většinu svých finančních transakcí také udržovat v tajnosti, bude existovat také samostatná kategorie uživatelů, kteří se nebudou příliš obtěžovat, pokud jde o druh ověření, kterým musí projít, že jejich peníze zůstanou skryty za zabezpečenými branami firewall a rozsáhlými úrovněmi zabezpečené identifikace.

Je zřejmé, že jakákoli směnárna BTC bude schopna plně obsluhovat pouze jednu ze dvou kategorií zákazníků najednou. Pokud jde o BitPanda, umožňuje uživateli rozhodnout, co je pro něj a jeho peníze nejlepší. U víceúrovňových ověřovacích systémů spočívá možnost zvolit nebo zvolit ověřovací úroveň na spotřebiteli. S nižším ověřením se můžete zachránit před odhalením jakýchkoli osobních údajů na portálu, zatímco vyšší úrovně ověření vám umožňují provádět transakce s vysokou hodnotou..

Než vám služba BitPanda umožní nakupovat, požádá o nejzákladnější ověření uživatele. Nejnižší úroveň ověřování, kterou mají, je jednoduše dotaz na vaše telefonní číslo a nic víc. Jakmile získáte přístup k této úrovni ověření, budete moci provádět transakce až do výše 50 EUR měsíčně a celkem do výše 600 EUR.

Pokud se rozhodnete zvýšit úroveň a přejít na druhou úroveň ověření, budete potřebovat průkaz totožnosti vydaný státem. Jakmile jsou splněny požadované formality, bude váš transakční limit dále pravidelně zvyšován na 2 500 EUR, a to pouze u plateb provedených kreditní kartou. U ostatních typů platebních metod jde limit ještě dále až na 10 000 eur za den.

Design webových stránek

Další věc, která pro takovou službu opravdu záleží, je druh uživatelského rozhraní, kterým se jim podařilo vybavit jejich web. Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou relativně novým oborem, lidé stále váhají s přihlášením ke službě nebo s investováním svých peněz do ní.

A pokud první věc, kterou na webu uvidí, je nějaký komplikovaný žargon, který jim nedává moc smysl, jen to prohloubí jejich pochybnosti o poli. Z tohoto důvodu musí mít služba pro výměnu kryptoměn uživatelsky přívětivé prostředí a skutečně plynulé uživatelské rozhraní, které může nejjednodušší mysl snadno použít. BitPanda náhodou právě takové má.

Struktura a design stránek na BitPandě jsou dostatečně jednoduché, aby kdokoli porozuměl, a většina konceptů byla důkladně vysvětlena na samotném webu. Aby společnost BitPanda dále pomohla svému účelu, nedávno v druhé polovině roku 2016 získala ocenění za vynikající výkon mezi všemi nejnovějšími startupy a novými obchodními aktivitami.

Soukromí

Když mluvíme o kryptoměnách, hovoří se o dalším hodně diskutovaném a zásadním aspektu investic, kterého jsme se zatím nedotkli, a to je soukromí. Mnoho uživatelů kryptoměn má velký zájem na tom, aby byly všechny jejich transakce soukromé, a aby nemuseli sdílet žádné své osobní údaje na veřejné platformě..

Zatímco některé burzy takové služby nabízejí, mnoho z nich v zásadě vyžaduje před nákupem nějaké osobní údaje. BitPanda bohužel náhodou patří do druhé kategorie. Na BitPandě musíte nejprve zadat své ID, než budete moci pokračovat v nákupu bitcoinů nebo s nimi obchodovat.

To očividně staví otazník na úroveň ochrany soukromí udržovanou BitPandou a nepříznivě to ovlivňuje počet spotřebitelů, protože poměrně málo z nich jsou nadšenci ochrany soukromí, kteří nemohou dělat kompromisy se svými osobními údaji.

Rychlost

V této doméně není absolutně co stěžovat. BitPanda náhodou nabízí jednu z nejrychlejších směnárenských služeb, takže jakékoli množství bitcoinů, které jste si zakoupili, je připsáno do vaší peněženky téměř okamžitě.

Rychlost je ve skutečnosti jedním z nejžádanějších faktorů pro transakci v kryptoměně. Z tohoto přesného důvodu bitcoin čelí tvrdé konkurenci mnoha dalších alternativních kryptoměn. Jednou ze základních nedostatků bitcoinu je ve skutečnosti to, že dokáže zpracovat pouze několik transakcí za sekundu. Naproti tomu některé další kryptoměny na trhu, jako jsou altcoiny, toho zvládnou mnohem víc.

Pověst

Jak již bylo řečeno, BitPanda byla založena již v říjnu 2014. Poté se jmenovala Coinimal a byla vlastně jednou z vůbec prvních kryptoměnových služeb, které byly spuštěny. Má obrovské množství zkušeností, je schopen efektivně řešit nejrůznější problémy zákazníků a téměř nikdy nesplní slíbené.

K dalšímu upevnění jejich požadavku bylo uděleno ocenění za vynikající výsledky v oblasti startupů, které společnost BitPanda získala v říjnu 2016. Tyto milníky spolu s obrovskou vírou zákazníků, které je podporují, aby se BitPanda stala jedním z nejvíce renomované a financovatelné služby. Pokud se rozhodnete investovat do nich své peníze, můžete si být jisti, že nikam nevedou.

Podporované země

BitPanda je nejrozšířenější v zemích z Evropy a v regionu si udržuje téměř nepopiratelné panství. Je snadno přístupný všem evropským zemím a náhodou zde získá více než polovinu podílu na trhu.

Avšak pro službu, která je tak úspěšná a chválena všemi zákazníky, se jí nějak moc nepodařilo rozšířit. I dnes zůstává BItPanda ve Spojených státech amerických nepodporovaná. Pokud BitPanda neprovede v nadcházející budoucnosti některé zásadní plány expanze, stane se to jednou z nejdůležitějších nedostatků jejich systému.

Závěrečné poznámky

Jako služba pro výměnu kryptoměn nelze vznést žádné otázky ohledně pravosti a účinnosti služeb nabízených BitPandou. Je to v každém případě jedna z nejúčinnějších služeb v okolí. U služby, která se zabývá výhradně bitcoiny, je BitPanda velmi rychlá a zpracování většiny transakcí netrvá déle než pár dní..

Je neuvěřitelně dobře zkušený a dnes si drží dobrou pozici na trhu, spolu s podporou solidní reputace. Poskytuje vám vysoce rozumné a cenově dostupné platební plány, pokud plánujete koupit své bitcoiny kreditní nebo debetní kartou. I když mají mírně zvýšený směnný kurz, jedinečná vlastnost zpětného zúčtování, kterou náhodou poskytují, rozhodně více než tvoří nebo to.

A co dobrého může služba udělat, pokud se neliší v počtu možností, které poskytuje svým zákazníkům? Naštěstí BitPanda v tomto ohledu nezklame, protože ve skutečnosti nabízí docela vyčerpávající seznam platebních možností a platebních bran, které jsou, i když mají různé a různé směnné kurzy, ve své službě stejně efektivní a nákladově efektivní.

Jako další poznámka však společnost BitPanda zachovává určité mlčenlivost v tom smyslu, že svým zákazníkům nikdy neotevře otevřeně částku poplatku, který nakonec účtují, ale jednoduše uvede celkovou cenu v eurech, kterou zákazník musí zaplatit.

Stejně jako u jakékoli jiné služby není ani BitPanda dokonalá, a než bude možné ji skutečně nazvat dokonalou a neomylnou službou, bude potřebovat určité úpravy a změny ve svém designu a funkčnosti. I v současné kapacitě však BitPanda zůstává jednou z nejlepších a nejlépe financovatelných služeb, kolem kterých si skutečně zaslouží vaši důvěru a nezklame vás, pokud do ní investujete své peníze.

ZAČNĚME S BITPANDOU

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me