Recenze Changelly – Jak se liší od Shapeshiftu

Changelly – „hledá nejlepší kurz mezi burzami kryptoměn.“

V tomto přehledu Changelly se hlouběji zabýváme různými oblastmi Changelly a poskytujeme doporučení, výhody, nevýhody a navrhujeme, zda vám nejlépe vyhovuje.

ZAČNĚTE ZMĚNĚNĚ

Pozadí Changelly

Changelly je platforma pro kryptoměnu, kde si klade za cíl zničit složité překážky standardních obchodních platforem.

changelly-recenze

Společnost zahájila v roce 2013 bitcoinová těžba a její provoz byl zahájen v průběhu roku 2015, kdy její základna je v Praze v České republice. Poskytovaná služba se spojila s týmem Minergrate, ačkoli podle zdrojů uvnitř Changelly jsou tyto dvě společnosti navzájem zcela odlišné.

Pokud jde o Changelly, investovali do automatických obchodních robotů, kteří fúzují s některými z největších obchodních burz, včetně Poloniex a Bittrex. Jejich proces při obchodování nabízí nabídková řízení a poté žádá různé burzy, aby doporučily nejlepší sazby, které jsou k dispozici v obchodních párech.

Ve srovnání se Shapeshiftem jsou tyto poskytované služby velmi podobné. Jednoduše řečeno, Changelly umožňuje svým uživatelům možnost obchodovat s kryptoměnou, aniž by bylo nutné se registrovat nebo registrovat na burzu nebo poskytovat takové ověření.

Jak se zaregistrovat do Changelly?

Krok 1: Rozhodněte se, s kterými mincemi budete obchodovat, a zároveň poskytujte různé možnosti, jako jsou bitcoiny, etherea, pomlčky, litecoiny atd.

Krok 2: Uvedené transakční poplatky budou muset být ověřeny různými způsoby platby.

Krok 3: Uživatel musí uvést adresu pro přijetí transakce.

Krok 4: Uživatelé budou muset provést konečné potvrzení a zaplatit v měně, kterou si vybrali.

Po dokončení transakce získá uživatel požadované mince do své peněženky.

Changelly tvrdí, že přijímá nákupy téměř ve všech druzích kryptoměn a může přijímat výplaty v jiných kryptoměnách.

Kromě toho umožňuje uživatelům nakupovat mince pomocí debetních / kreditních karet, ale není to doporučená a vhodná volba, protože sazby těchto karet jsou velmi vysoké a drahé.

Jak to funguje

Programátoři a vývojáři společnosti Changelly vytvořili jednoduché a jednoduché rozhraní, které zapojuje a vede uživatele krok za krokem různým procesem oplácení aktiv. Kromě toho podporují své uživatele poskytováním dostatečných a jasných pokynů, které by umožnily i těm nejnáročnějším investorům cítit se při používání platformy příjemně a příjemně.

Uživateli budou okamžitě poskytnuty dvě rozevírací nabídky, ve kterých uživatelé dostanou možnost volby mezi dvěma měnami pro výměnu. Jakmile uživatel zadá částku peněz / měnu, ze které si chce vyměnit, zobrazí Changelly přibližnou měnu, ve které budou uživatelé dostávat.

Poté může uživatel změnit a nakonec potvrdit částku, která byla zadána dříve. Jasně se také zobrazí směnný kurz, částka, kterou uživatel získá, a odhadovaná doba příjezdu. Changelly navíc vypočítává a zobrazuje 0,5% transakční poplatek, čímž se vyhne zmatkům při procházení procesu uživateli.

Pomocí následujících kroků je proces téměř hotový. Uživatel bude muset potvrdit všechny informace uvedené z předchozích webových stránek a ověřit, zda jsou správné. Důrazně doporučujeme sledovat předávané informace a zkontrolovat, zda je vše přesné. Poté, co jsou finanční prostředky předány do peněženky Changelly, není možné změnit informace.

A konečně, v posledním kroku budou uživatelé muset převést prostředky měny do peněženky, ve které poskytuje Changelly. Uživatelé si to mohou vybrat replikací uvedené adresy peněženky nebo naskenováním QR kódu.

Poté, co Changelly získá prostředky uživatelů, zašle e-mail s potvrzením. Různá párování výměn trvají přibližně 5–30 minut a uživatelé mohou očekávat, že budou mít finální měnu v peněženkách v časovém rámci.

Na druhou stranu, i když je web dobře navržen a snadno použitelný, několikrát havaroval, protože několik tlačítek nefungovalo dobře. Pokud tým Changelly vyřeší tyto malé, ale citlivé problémy, které budou vyřešeny, bude to vysoce hodnocená platforma z hlediska uživatelské zkušenosti.

Poplatky za obchodování

Jedinou jedinečnou vlastností Changelly jsou poplatky za statickou sazbu za službu, kterou poskytuje. Všechny obchody zajišťují poplatek 0,5%, ale obecně docela konkurenceschopný. Levnější sazby se však nacházejí, pokud se na platformách pro obchodování na trhu přímo pracuje. Pokud uživatelé provádějí více obchodů za účelem přesunu altcoinů, pak existuje šance, že se Changelly může stát levnější variantou, kterou je třeba zvážit, zejména v případě menších částek.

Zjistí se také 0% výběr a pokračující provize, takže uživatelé neuvidí žádné skryté poplatky. Zde je třeba zmínit obrovské varování: obchody z nekryté měny (tj. Dolarů, eur atd.) Tvrdí, že drží 0,5% poplatek, ale ve skutečnosti to není přesné. Vše závisí na sazbách, které se u této metody liší. Uživatelé s největší pravděpodobností budou obchodovat za vysoké náklady až do výše 40% v daný den.

Changelly vás přesto upozorní na vysoké poplatky, a tým potvrzuje, že je to mimo jejich kontrolu. Za účelem zpracování těchto transakcí by Changelly vyžadovala platební službu třetí strany, která výrazně mění sazbu (v současné době Indacoin).

Je to jistě pobuřující, ale o to větší je důvod dokazovat, proč mají kryptoměny slibnou budoucnost: umožňují světu směňovat aktiva, aniž by umožňovaly třetí straně zvyšovat poplatky, ale spíše udržují poplatky na minimální úrovni.

Pokud uživatelé přijímají coiny s nižší sazbou, než je standardní sazba, je Changelly vhodnou volbou, aby byla rychlá a efektivní.

Výhody a nevýhody

 • Velký seznam podporovaných mincí vytváří pro uživatele rozmanitost.
 • Dobrá podpora péče o zákazníky směřující k problémům, které rychle vyřeší odborníci do 24 hodin.
 • Levné sazby ve srovnání s jinými burzami kromě fiat.
 • Majitelé společnosti changelly jsou anonymní a veřejnosti nejasní, což vytváří pocit nedůvěry ze strany veřejnosti.
 • Poplatky jsou drahé až extrémně vysoké, když jsou vyměňovány z burzy fiat.

Kryptoměny, které jsou podporovány

 • Token základní pozornosti (BAT)
 • Bitcoin
 • Bitcoinová hotovost
 • Pomlčka
 • EOS
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Factom
 • Golem
 • Litecoin
 • Monero
 • NEO
 • Vlnění
 • TenX

Toto je pouze očíslovaný seznam, zbývá 58 druhů mincí. Pokud určitou minci nenajdete, nebojte se, bude přidána a nalezena v blízké budoucnosti.

Díky široké škále podporovaných párů obchodování s kryptoměnami je platforma docela lákavá a zajímavá. Výměna umožňuje vytvořit příležitost k výměně libovolných dvou měn s minimálním konfliktem. Standardní platformy pro obchodování s kryptoměnami obvykle mají výběr, který je omezen na obchodování párů, což interpretuje, že uživatelé musí k provedení požadované kryptoměny provést několik transakcí..

Se společností Changelly dostávají uživatelé možnost používat své vlastní obchodní páry při jedné transakci, a tak se software konečně postará o obchody.

Například „uživatelé jsou schopni obratně obchodovat DOGE pro Steem v jedné transakci. V poslední době byla podpora fiatové měny integrována do Changelly s vložením nákupů z debetních a kreditních karet. To poskytuje vítaný doplněk pro nové uživatele, i když se zdá, že existují počáteční problémy se změnou nebo převodem mezi fiatem a krypto. Je zjevně důležité věnovat pozornost poplatkům v souvislosti s touto funkcí.

Omezení přenosu

Changelly záměrně omezuje množství nekryté měny, kterou si může uživatel vyměnit, je to však pouze dočasné, protože je omezeno pouze během prvního týdne obchodování. Občané USA, Kanady a Austrálie mohou při své první transakci obchodovat s 50 USD.

Tento limit se však zvyšuje na 100 USD, pokud jde o další obchod, který proběhne do 4 dnů. Za jediný týden se limit opět zvýší na 500 $. Poté již nebudou na obchody účtovány žádné další limity.

Pokud jde o limity, neexistují žádné kontroly ani omezení množství kryptoměny, za kterou je uživatel schopen vyměňovat. Uživatelé si však musí být plně vědomi minimálních vkladů pro každou minci. Pokud vklad nestačí k zaplacení síťových poplatků za účelem převodu finančních prostředků, existuje vysoké pravděpodobné riziko, že vklad bude ztracen spolu s výměnou mincí.

Zabezpečení Changelly

O podrobnostech jejich bezpečnostních politik není poskytováno příliš mnoho informací, i když při zajišťování fondů toho není moc na starosti. Všechny prostředky uživatelů nejsou uloženy na platformě. Na druhou stranu se aktiva rychle odešlou do peněženky po provedení transakce a po výměně aktiv. Chcete-li přidat další ochranu účtu, Changelly přijala dvoufaktorové ověřování pro přihlášení, aby se zvýšila úroveň zabezpečení.

Zákaznická podpora

Je zcela jasné, že se zdá, že celé odvětví podporuje efektivní a spolehlivé služby zákazníkům. Většina společností jsou hypotetické startupy, které ohromně rozšiřují své uživatelské základny. Problémy s kousáním se běžně vyskytují a zůstávají patrné všude, včetně samotné Changelly. Nanejvýš se zdá, že Changelly odvádí efektivní a čestnou práci.

Členové týmu jsou vyškoleni a připraveni reagovat na dotazy během několika hodin a bylo mnoho případů a případů, kdy byly problémy vyřešeny / opraveny za méně než 24 hodin. Web poskytuje čisté a snadno srozumitelné uživatelské rozhraní, proto uživatelé k obchodování s altcoiny nepotřebují tolik vzdělání jako takového..

Podrobné FAQ dále také pomáhá uživatelům vzdělávat se o celkových a hlubokých částech základních obchodů s kryptoměnami. Podpora a podpora je poskytována prostřednictvím e-mailového formuláře na webových stránkách. Mít zákaznickou telefonní linku by ocenil Changelly, ale v současné době neexistuje ani na žádné jiné konkurenční platformě, včetně Spaceshift.

Ostatní recenze Changelly

Existují převratné odlišné názory a recenze Changelly, což pro platformu vede k trochu chaotickému problému. Odvážné žádosti o poplatky jsou pro uživatele stále katastrofou. Existují jednohvězdičkové recenze týkající se nákladných obchodů fiat-to-cryptocurrency, které se šíří po internetu.

Jak již bylo řečeno, Changelly prokázal, že má 0,5% poplatky, ale ve skutečnosti je to ve skutečnosti nákladnější pro transakce v USD a EUR. Tým však poskytuje platné vysvětlení nepřiměřených nákladů, ale uživatelé nejsou ochotni naslouchat, ale stále dostatečně rychle na to, aby vyjádřili své frustrace.

Na druhou stranu má většina uživatelů při výměně bezpečnou zkušenost. Nepoužívají se žádné podvodné krádeže, neplatné účty ani zvyšování limitu, proto ohledně toho neexistují žádné stížnosti. Uživatelé stále budou muset uvést své e-mailové adresy, nepotřebuje však žádné ověření jako takové, takže si uživatelé mohou přát zůstat v anonymním režimu.

Uživatelé, kteří se svými peněženkami a možnostmi blockchainu dělají četné problémy a chyby, uvádějí, že jejich problémy se rychle mění, kdykoli je to možné.

Existuje zajímavá, přesto podivná kontrola, která naznačuje, že v systému buď chybí prostředky, nebo transakce zamrzly, ale v odvětví to není nic zvláštního ani nedávného, ​​protože operace kryptoměny se stále vyvíjejí a překonávají technologické hranice.

Pokud jsou uživatelé stále opatrní, aby potvrdili a zkontrolovali poplatky a adresy peněženek, je pravděpodobnější, že uživatelé budou mít s Changelly velmi snadný zážitek.

Závěr

Skutečnou položenou otázkou musí být, zda je Changelly dobrá výměna nebo ne? Changelly říká: „Uživatelé mohou rychle a jednoduše obchodovat s altcoiny podle svých potřeb. 0,5% poplatek za obchodování s kryptoměnou není vyděračský – pro takový pohodlný produkt je ve skutečnosti docela levný. “

I přes to, že ukazuje svou jasnou formu, společnost sama o sobě není tak průsvitná, jak by mohla být. Stejně jako u Minergate nejsou majitelé bezprostřední ani sebevědomí při předvádění své skutečné identity, což je vždy trochu stresující, protože nikdo by nebyl připraven převzít vinu nebo odpovědnost, pokud by se objevil nějaký hrozný problém. S ohledem na tuto myšlenku Changelly neukládá mince na účet, protože vyplácí prostředky do velkých výměnných platforem před vložením přímo do respektované peněženky.

Ze subjektivního hlediska nebyly při používání Changelly nalezeny žádné známky extrémních problémů. Byly nalezeny technické problémy, ale tým Changelly byl rychlý a vtipný, protože byli připraveni čelit těmto problémům. Pro obchody s altcoiny, které potřebují neposkvrněné a jednoduché jednoznačné řešení, je Changelly doporučenou volbou.

ZAČNĚTE ZMĚNĚNĚ

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me