Recenze Coinmama – čestná recenze

Posílení lidstva, jeden člověk po druhém“. Coinmama, finanční služba, která umožňuje uživatelům zažít rychlejší, bezpečnější a interaktivnější způsob nákupu kryptoměny na mezinárodní úrovni. V této recenzi Coinmama se podíváme na aspekty Coinmama a zjistíme, zda se pro vás skvěle hodí.

Doufáme pouze ve víru, že budoucí pohled na peníze je řízen nikým jiným než samotnými lidmi vhodným způsobem. Což zahrnuje zákaz výrazů „prostředníci, drobný tisk a skryté poplatky“.

Vytváření světa bez jazykových bariér s efektivním zákaznickým servisem, kterému mohou uživatelé porozumět a na který se mohou spolehnout.

ZAČNĚTE S COINMAMOU! Souvislosti s Coinmama

Burza kryptoměn, která byla vytvořena v roce 2013, kdy byla registrována na Slovensku, ale vlastněna společností New Bit Ventures Limited, ve které sídlí ústředí v Izraeli. Působí ve 217 zemích světa a v současné době se nachází ve 24 státech USA. Uživatelé mohou bitcoiny a ethereum nakupovat pomocí debetních a kreditních karet nebo dokonce prostřednictvím Western Union.

Je však třeba poznamenat, že společnost Coinmama neumožňuje uživatelům prodávat nebo obchodovat s kryptoměnami, místo toho jsou všechny nákupy prováděné uživateli odesílány / převáděny z vlastního kapitálu a aktiv společnosti, což umožňuje, aby transakce byly stabilnější a nemovitější než jeho konkurenty.

Coinmama prohlašuje, že vystupuje jako jedna z nejrychlejších a nekomplikovaných metod nákupu bitcoinů nebo ethereum debetní nebo kreditní kartou. To je jedinečné, protože většina burz takové funkce nenabízí.

Registrace u Coinmama

Coinmama se zobrazuje pouze jako web, i když není k dispozici žádná mobilní aplikace. Společnost Coinmama dále nevydala rozhraní API (Application Program Interface), které uživatelům umožňuje generovat obchodní aplikace, které jsou stejné nebo shodné s platformou. Kromě celosvětové dostupnosti je jednou z nejzajímavějších a nejzajímavějších funkcí, které společnost Coinmama uživatelům poskytuje, možnost získat kryptoměnu až do výše 150 USD bez poskytnutí důvěrných informací, které ověřují jejich totožnost. To mezi mnoha jinými konkurenty není k dispozici.

Aby však uživatelé překročili tento limit, budou muset prokázat svoji totožnost pomocí oficiálního státem vydaného průkazu totožnosti z důvodů KYC a AML (obvykle pas, národní občanský průkaz nebo řidičský průkaz), včetně přidání ověřovacích formulářů, jako je celé jméno, datum narození, pohlaví, adresa a číslo kreditní nebo debetní karty. Aby mohly být účty ověřeny, musí být předloženy obě strany dokumentů, přičemž společnost Coinmama se bude muset ujistit, že dané dokumenty jsou:

 • Zobrazeno úplně nebo souhrnně;
 • Vysoce kvalitní obrázky (barevné obrázky s rozlišením 300 dpi nebo vyšším);
 • Platné dokumenty spolu s jasně viditelným datem vypršení platnosti;
 • Maximální velikost souboru by měla být 4 MB.

Všechny dokumenty odesílané společnosti Coinmama k ověření budou zpracovány během několika hodin během pracovní doby a s prodlouženou dobou zpracování během večerů a víkendů. Coinmama přesto zajistí, že jejich pracovníci zákaznických služeb umožní rychlé zpracování, které uživatelům pomůže s jejich ověřením.

Ověření v počáteční fázi obvykle trvá méně než 10 minut. Po této fázi budou uživatelé moci přistoupit k okamžitému nákupu kryptoměny, ve které dojde k dodání objednávek během několika minut po zadání objednávky. To umožní uživatelům využívat pohyblivých cenových pohybů. Nebudete zaseknutí tím, že nebudete moci objednávat, když je trh býčí.

Jakmile jsou objednávky přijímány, směnný kurz v době, kdy došlo k nákupu, bude uzamčen, což interpretuje, že uživatelé získají stejné množství kryptoměny, které si objednali, bez ohledu na jakékoli variace, které mohou nastat mezi časem objednávky a čas dodání kryptoměny.

Jak uvádí výzkum od vývojářů, hlavním důvodem by byla skepse a mylná představa, která vznikla v době, kdy byly objednávky fixovány na tržní sazbu, obvykle když spotřebitelé dosáhli nižší měny, než se očekávalo. Pokud existovala možnost zrušení objednávky, systém Coinmama poté automaticky zruší transakci a vrátí částku zpět na bankovní účet uživatele.

Kroky k registraci:

 • Zaregistrujte si účet.
 • Vyberte si množství bitcoinů, které chcete koupit, a klikněte na „Koupit“.
 • Vyberte způsob platby.
 • Vyplňte formulář týkající se platby, např .: hotovost nebo Western Union.
 • Potvrďte platbu.
 • Potvrďte adresu peněženky.
 • Jakmile je Coinmama obdrží a ověří, mince budou doručeny do respektované peněženky.

ZAČNĚTE S COINMAMOU!

Jak nakupujeme bitcoiny na Coinmama?

Za účelem nákupu bitcoinu pomocí kreditních nebo debetních karet nebude společnost Coinmama vyžadovat, aby se uživatelé registrovali prostřednictvím svých debetních nebo kreditních karet za účelem nákupu kryptoměny na burze, ale spíše aby nákup bitcoinů pomocí kreditních nebo debetních karet vyžadoval, aby uživatelé zaregistrujte svou kreditní nebo debetní kartu, abyste mohli na burze zakoupit kryptoměnu.

Alternativně je v postupu uvedeno, že jakmile uživatelé provedou zápis bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou ověřováni svou identitou, budou pokračovat v generování objednávky výběrem částky, kterou chtějí koupit, zadáním adresy peněženky a nakonec vyplněním karty podrobnosti na stránce pokladny. Je třeba poznamenat, že pokud uživatelé již potvrdili svou totožnost, musí se jejich adresa kreditní karty shodovat s adresou zákaznického účtu.

Servery Coinmama neukládají údaje o kreditní nebo debetní kartě zákazníka. Po dokončení platby bude transakce poté zpracována zpracovatelem kreditní karty v maximální délce 20 minut, než bude převedena do peněženky zákazníka. Jakmile je nastaveno potvrzení platby a adresy peněženky, kryptoměna bude převedena na uživatele. Uživatelé nakupují na Coinmama minimální částku 60 USD (ekvivalent v EUR), bude to však záviset na ceně bitcoinu (efektivní nízký nákup je bez ohledu na registrovanou cenu 0,1 bitcoinu).

Navzdory dalším konkurentům Coinmama nenabízí online peněženku, kterou by si uživatelé mohli na burze ukládat do své kryptoměny. Jakmile je tedy zakoupen, uživatelé se budou muset rozhodnout a vytvořit vhodnou peněženku, která bude po zakoupení posílat jejich částku. Bude nutné potvrdit adresy peněženky a uživatelé tak budou muset obdržet e-mailový odkaz od společnosti Coinmama, aby mohli potvrdit, zda je adresa legitimní či nikoli. Kvůli tomuto ověřovacímu protokolu si uživatelé nebudou moci koupit kryptoměnu pro jiné osoby nebo jejich jménem. Uživatelé, kteří chtějí nebo chtějí převést měnu do peněženky jiné osoby, by měli zvážit protokol, aby tak mohli učinit prostřednictvím svého vlastního poskytovatele peněženky.

Poplatky

Ve srovnání se soupeři společnosti Coinmama jsou transakční poplatky relativně vysoké, přičemž za každou transakci vyplacenou společnosti Coinmama je zaplaceno 5,5%. Sazba poplatku bude již zahrnuta v kurzu bitcoinu nebo ethereum, který je jasně zobrazen na webu společnosti Coinmama. Dále bude účtován další 5% poplatek za každou transakci debetní a kreditní kartou. Uživatelé obdrží poplatek poté, co si zvolí způsob platby. Navíc, v závislosti na finanční instituci, pokud by transakce považovala za „hotovostní“ transakci, pak by uživateli jeho banka nebo vydavatel karty účtoval poplatek v hotovosti. Výzkum uvádí, že uživatelé by měli při provádění transakcí prostřednictvím společnosti Coinmama investovat do poplatků dalších 10%.

ZAČNĚTE S COINMAMOU!

Limity nákupu

S Coinmama mohou uživatelé využívat vysoké limity nákupu, konkrétně pokud jde o transakce kreditní kartou. Uživatelé, kteří jsou registrováni u společnosti Coinmama, si mohou koupit až 5 000 $ za den, přičemž v maximálním měsíčním limitu 20 000 $ za měsíc. Denně limity trvají až 24 hodin, dokud není dosaženo limitu, zatímco měsíční limit je kumulovaný součet předchozích 30 dnů. V současné době zobrazuje cenové burzy s použitím USD a EUR, ale v blízké budoucnosti budou přidány další měny . Platforma však bude přijímat různé objednávky ve všech měnách, přičemž je třeba poznamenat, že poplatky za směnu budou účtovány a budou platit v měnách kromě USD nebo EUR.

Nákup určitého množství kryptoměny bude záviset na stupni ověření, ve kterém uživatelé s platformou dosáhli. Aby bylo možné zakoupit větší částky, uživatelé budou muset předložit spoustu dokumentace. Čím více dokumentace bude poskytnuto, uživatelé budou mít nárok na nákup větší měny než obvykle. Na druhou stranu uživatelé budou i nadále podléhat pravidlům, podle nichž jsou účtovány denní a měsíční limity bez ohledu na to, jaké fáze uživatelé při jejich ověřování dosáhli. Body níže ukazují zjednodušenou verzi omezení a požadavků:

 • Úroveň 1: Prostřednictvím této úrovně mohou uživatelé pomocí této služby nakupovat až 10 000 USD. Tato fáze vyžaduje pouze to, aby uživatelé zadali ověřené vládní ID (jak je uvedeno výše)
 • Úroveň 2: Tato úroveň umožňuje uživatelům platit kryptoměnou v hodnotě až 50 000 USD. Pro přístup uživatelů na tuto úroveň je zásadní, aby poskytli dvě platná ID vydaná státem, včetně dokladů, jako je faktura za služby nebo vlastní obrázek, tj .: selfie uživatele se zadrženým ID.
 • Úroveň 3: Toto je nejdůležitější úroveň nebo fáze autorizace a ověření na Coinmama a poskytuje přístup uživatelům k nákupu kryptoměny až do výše 1 milionu USD. Uživatelé mohou tuto úroveň autorizace získat vyplněním krátkého formuláře a jeho zasláním společnosti Coinmama e-mailem pomocí kontaktu: [chráněno e-mailem] nebo poštou.

Země a státy, které jsou podporovány

Jak již bylo zmíněno výše, Coinmama poskytuje vzájemnou podporu širokému spektru zemí, může to být pravděpodobně nejširší šíření mezi burzami kryptoměn a zejména více než většina jejích přímých soutěží, jako jsou Coinbase a Bitstamp. Země, ve kterých není Coinmama registrována a v nichž operují, jsou skutečně schválenými zeměmi. Aby mohli uživatelé v zemích, které nejsou schváleny, nakupovat u společnosti Coinmama, musí poskytnout VISA nebo MasterCard vydaný v těchto zemích. Coinmama je navíc k dispozici v uvedených státech USA:

 • Arizona
 • Kalifornie
 • Colorado
 • Florida
 • Illinois
 • Indiana
 • Kansas
 • Kentucky
 • Louisiana
 • Massachusetts
 • Maryland
 • Michigan
 • Missouri
 • Montana
 • Nevada
 • New Jersey
 • Nové Mexiko
 • Severní Karolina
 • Pensylvánie
 • Jižní Karolína
 • Tennessee
 • Texas
 • Virginie
 • Wisconsin

Vzhledem k tomu, že transakce jsou zpracovávány prostřednictvím Western Union, je společnost Coinmama známá jako web svého druhu, kde uživatelé mohou nakupovat kryptoměnu prostřednictvím „hotovostních“ vkladů.

Bezpečnostní & Zákaznická podpora

Přestože společnost Coinmama zůstává poměrně malá jako výměna v živé síti a ekosystému kryptoměny, stále se nezajímá o žádné známé kybernetické útoky a narušení bezpečnosti, ale stabilně a pomalu si buduje svůj podíl na trhu a výnosy. Bez ohledu na to, jak nádherně to může znít, zdá se, že Coinmama je pod konkurencí, protože průměrně navštíví 600 000 návštěvníků měsíčně, nicméně ve srovnání s tím Coinbase přijímá registrace 34 milionů návštěv měsíčně online, zatímco Poloniex dosahuje kolosálního počtu návštěv, tj. 44 milionů návštěvníků ve stejném časovém období.

Coinmama má spojení navázané se společností The Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN), kde byla registrována jako peněžní služba. Na druhou stranu je třeba poznamenat, že Coinmama nedisponuje žádnou kryptoměnou jménem uživatelů, díky čemuž je ve srovnání s jinými burzami méně náchylný k kybernetickým a hackerským útokům. Zachovává však datovou dokumentaci informací o kreditních kartách uživatelů, ačkoli web společnosti Coinmama uvádí, že informace o kreditní a debetní kartě nebudou na serveru výměny uloženy.

Zákaznickou podporu a rozsáhlý seznam často kladených dotazů lze získat prostřednictvím pošty. Celkově lze říci, že většinou všechny burzy kryptoměn zveřejňují webové recenze reakcí svých uživatelů. Je však zajištěno, že nezpůsobí žádné problémy jako takové s dobami odezvy, protože většina dotazů je zodpovězena do 24 hodin, ale dlouhé odpovědi se vyskytují během víkendů nebo svátků. Jeho standardní pracovní doba je od neděle do čtvrtka – 23:00 – 7:00 tichomořského času.

Zastavení

Přestože společnost Coinmama nabízí svým uživatelům řadu výhod, včetně celosvětové dostupnosti, různých platebních metod přes Western Union, okamžitého přístupu k etherea a bitcoinům při nákupu kreditní a debetní karty a nákupu mincí s vysokými limity denně, má také mnoho nevýhod. Například:

 • Coinmama umožňuje uživatelům pouze nakupovat objednávky. Většina burz umožňuje uživatelům obchodovat / prodávat, takže účinnost této platformy ve srovnání s jinými burzami je poměrně jednoduchá. Coinmama si navíc nezachová měnu, jakmile ji zakoupí, kdykoli si uživatel přeje prodat své kryptoměny, bude se muset zaregistrovat u jiné burzy, aby tak učinil.
 • Jak je známo, společnost Coinmama přijímá platby kreditními a debetními kartami z většiny zemí světa, ale neposkytuje rozmanitost v jiných možnostech s neschopností provádět platby bankovním převodem nebo SEPA, což je v konečném důsledku staví do pozadí soutěž se svými soupeři.
 • Coinmama dosud podporuje pouze bitcoiny a ethereum. Vývojáři navíc uvedli, že mají v úmyslu přidat další kryptoměny i v budoucnu, avšak Coinmama projevuje malý zájem o uskutečnění okamžitých plánů k dosažení snu v podpoře jiných měn. To je minuta, pokud jde o akcie nabízené po celém světě jinými platformami. Příklad: Poloniex poskytuje uživatelům více než 70 různých kryptoměn k obchodování. Poloniex například podporuje více než 70 různých kryptoměn.
 • Coinmama také nemá mobilní aplikaci, ve které je nešťastné pro uživatele, kteří si přejí koupit kryptoměnu rychle nebo na cestách, a kontrolovat další problémy, jako je sledování zůstatku.

Ve srovnání s nevýhodami je jednou z hlavních výhod společnosti Coinmama to, že zajišťuje, aby uživatelé byli ovlivněni, aby vytvořili bezpečnou a zabezpečenou digitální peněženku. Web společnosti Coinmama je silným patronem zajišťujícím, aby uživatelé nenechávali své měny na burze, protože je náchylný k hackerům a dalším kybernetickým útokům, u nichž je to dobrá volba, protože částka dosáhne peněženek uživatelů. Vzhledem k tomu, že kryptoměna není vedena na základě uživatelského účtu nebo jeho jména, je společnost Coinmama dostatečně silná, aby umožnila uživatelům být opatrní a zpřísnit své digitální peněženky (nebo si jako další možnost zakoupit hardwarovou peněženku).

Závěr

Coinmama má silnou pozici nebo postavení v online komunitě kryptoměny jako bezpečný, spolehlivý a upřímný makléř. Ačkoli při obchodování s Coinmama může být obchodování nákladné a také nemusí mít všechny další funkce, které mají jiné burzy, co dělají, pokud jde o služby, etika spotřebitele a bezpečnost obchodování jsou bezpečné, spolehlivé a efektivní.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me