Recenze Genesis Mining – čestná recenze

Cloudová těžba – „skrytá kapsa vesmíru“. Není jasně uvedeno, jak přesně to začalo, ale spíše, jak uvedly zdroje, vzestup těchto společností začal do konce roku 2013. Je běžnou tendencí pro společnost na těžbu kryptoměn zakládat těžební farmy v oblastech, které mohou využívat levnější elektřinu s maximální účinnost. Jedním z příkladů je společnost Genesis Mining.

ZAČNĚTE TĚŽITÍ GENESIS

Co je Genesis Mining?

Jak bylo zmíněno v roce 2013, zakladatelé se při obchodování a nákupu bitcoinů setkali navzájem prostřednictvím stejné platformy. Zahájení přátelství vedlo k uskutečnění myšlenky, která společnosti umožnila růst spolu s jejich uživatelskou základnou.

recenze těžby genesis

Požehnání po požehnání byly postaveny nové těžební farmy a byl zaměstnán další personál složený převážně z programátorů a inženýrů. Všichni současní členové, zaměstnavatelé a zaměstnanci pocházejí z různých designových proudů a vědeckých oborů, ale jejich společná víra v generování digitální měny a kryptoměny je činí silnějšími v rozvoji online komunity.

Jak to funguje?

Využívá vzdálené datové centrum se sdílením výkonu zpracování dat a vytváří a provádí proces těžby bitcoinů.

Uživatelé by nyní nemuseli kupovat drahý hardware nebo „těžaře“ k těžbě bitcoinů, ale raději to nechali na těchto poskytovatelích služeb, kteří jej místo toho budou těžit. Srovnává to s konceptem agentury, která se stará o nejrůznější záležitosti, než spotřebitel začne službu využívat.

Tato datová centra / těžební zařízení jsou vlastněna a kontrolována samotnými těžebními společnostmi, takže je ponecháno na uživateli, aby se zaregistroval a koupil smlouvy o těžbě.

Podobně společnost Genesis Mining, jak je uvedeno na jejich webových stránkách, poskytuje služby uživatelům; to je snadné získat hashovací sílu, aniž byste museli řešit nákup a řešit složitý hardware a software pro nastavení a instalaci.

Jedním z hlavních hlavních cílů společnosti GM je poskytovat klientům k pronájmu nejefektivnější, nejúčinnější a nejspolehlivější zařízení.

Kroky, které mají být součástí zkušeností GM

  • Zaregistrujte se na jejich webu a vytvořte si účet.
  • Financujte účet prostřednictvím různých platebních metod prostřednictvím bitcoinu, tj. Amazon, Paypal, kreditní karta, bankovní převod
  • Vyberte si vhodný balíček plánu těžby.

Výhody za to, že jste součástí zkušeností GM

  • Dobře pokládaný a nastavený s datovými centry empirickými.
  • Smlouvy dostupné pro mnoho kryptoměn.
  • Často vyprodáno kvůli popularitě jeho služeb.
  • Nejtransparentnější cloudová těžební společnost.
  • Zaregistrován u SEC za to, že mu byly poskytnuty prostředky za bitcoiny.

Fond LOGOS

Podle GM obdržela společnost za poslední dva roky hojné dotazy. Mnoho uživatelů zahájilo vlastní těžbu pomocí jiného hardwaru a provádělo vlastní operace, což však není tak atraktivní pro profesionální investory.

Proto bylo zahájeno vytváření fondu LOGOS. Bylo to považováno za profesionálnější přístup zaměřený na bohaté investory, kteří dosáhli vysokého čistého jmění. Byla to iniciativa, která pobavila investory a ještě více vylepšila image značky GM.

Ceny

Jak již bylo zmíněno na jejich webových stránkách, existuje 6 typů kryptoměn (Bitcoin, Dash, Ethereum, Litecoin a Monero, Zcash), které GM poskytuje spolu s omezenými předprodejními balíčky, jako je Starter, Advanced, Professional a Custom plan.

Bitcoin – nejoblíbenější kryptoměna, která je decentralizovaná a široce otevřená pro registraci uživatelů. Pomocí algoritmu SHA-256 a softwaru ASIC jej lze obchodovat s flexibilitou s jinými kryptoměnami. Poskytované smlouvy jsou variabilní a jsou určovány většinou dvěma až třemi faktory. Bude účtován fixní poplatek za údržbu, který se odečte od denních plateb v BTC.

Pomlčka – Zkratka pro Digital Cash, poskytuje rychlé bezpečné platby online nebo prostřednictvím obchodu pomocí otevřené platformy, která je chráněna. Pomocí algoritmu X-11, který je napsán důmyslnými programátory, umožňuje provádět těžbu dalších kryptoměn současně.

Má funkci automatického obchodování (těžba nejziskovější mince v daném okamžiku a její následné obchodování); který je poté povolen pro další kryptoměny. Smlouvy neúčtují poplatky za údržbu a skládají se z období 24 hodin.

Ethereum – Pomocí algoritmu eth-hash spouští aplikace způsobem, který nevytváří překážky v problémech, jako jsou podvody, cenzura, poruchy nebo jakékoli politické zásahy / zásahy třetích stran. Stejně jako Bitcoin a Dash automaticky obchoduje a běží na inteligentních kontraktech.

K času smlouvy nebude přidán žádný poplatek za údržbu a je pravděpodobné, že smlouva bude existovat po dobu 24 měsíců. Budou přijata určitá opatření k vytěžení nejziskovější mince s daným hardwarem na základě nejlepšího úsilí.

Litecoin – Přichází na druhé místo mezi zlatými příběhy bitcoinu, kde je rychlý, spolehlivý a efektivní, který efektivněji funguje při krátkodobých transakcích a každodenních výdajích na výnosy. Využívá algoritmus Scrypt a doly pomocí softwaru ASIC. Podobně jako Ethereum neúčtuje žádné poplatky za údržbu a smlouvy jsou k dispozici až na 24 hodin.

Monero – Pomocí algoritmu CryptoNight rozsáhle využívá kruhový podpis, aby zajistil, že osobní identity zůstanou soukromě. Je postaven od nuly a je zajištěno, že se zaměřuje na 4 faktory – výběr uživatelů, přizpůsobivost, soukromí a decentralizace. Nejsou k dispozici žádné poplatky za údržbu a jsou poskytovány smlouvy na období 24 měsíců.

Zcash – Aplikace finančního systému, který není přísně sledován a otevřen, poskytuje automatický obchod při použití softwaru s názvem algoritmus „Equihash“. Poskytuje, stejně jako Monero, smlouvu na 24měsíční období bez poplatků za údržbu.

Prostřednictvím GM je možné vydělat četné coiny v závislosti na zakoupených kontraktech.

Příklad: Pomocí kontraktů X11 můžete těžit coiny jako Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash, Peercoin, Startcoin a Namecoin. Se smlouvami SHA-256 můžete těžit coiny jako Dash, Zetacoin a Darkcoin spolu s bitcoiny a litecoiny.

Ziskovost

Ziskovost bude záviset na mnoha proměnných faktorech. Cena každé mince, obtížnost sítě a hash rate se mění za den, takže by bylo obtížné určit udržitelnost zisků po celé měsíce.

Pro běžného uživatele se však může zdát nepravděpodobné, že bude dosaženo ziskovosti díky použitému hardwaru, ale jak se věda, inovace a vývoj začnou zlepšovat, povede to ke zvýšení šancí na výdělek zisků prostřednictvím těžařského hardwaru ASIC.

GM používá levnější hardware ve srovnání s hardwarem v tržní ceně. Vzhledem k nákladům na údržbu je skladování horníků důležité, protože hledání levnějších lokalit pomáhá GM snížit náklady na elektřinu. Hlavním cílem společnosti GM v oblasti těžby je získat levné dodávky elektřiny nebo se vyhnout nebo omezit chlazení.

Je běžné, že uživatelé platí za svůj vlastní hardware a začínají těžit, ale jak uvádí výzkum, je tendence zapomenout na několik nákladů, které je třeba zaplatit. Cílem společnosti GM je poskytnout lepší zážitek za nižší cenu.

Pro SHA-256: Očekáváme výplaty 0,37 mBTC za 1TH / s při ceně 0,25 BTC za 1TH / s, proto očekáváme odhadovaný zlom na 650-670 dnech.

Pro X11: Očekáváme výplaty 0,0027mBTC za 1MH / s při ceně 13,6mBTC za 1MH / s, proto očekáváme odhadovaný zlom 500 dní.

Viděli jsme výhody služeb a balíčků GM vůči různým kryptoměnám, ale jak se GM liší od ostatních poskytovatelů cloudové těžby?

Kromě funkce, která poskytuje veškerý potřebný hardware a software k těžbě, je jednou ze zvláštních vlastností společnosti GM to, že uživatelé dostávají možnost nákupu určité hashpower, a proto se mohou rozhodnout, které mince by chtěli těžit. To tedy umožní uživateli rozdělit získanou celkovou hashovou sílu a použít ji pro různé coiny, proto poskytne flexibilitu v investování.

Genesis Hive

Interaktivní webové rozhraní, které uživatelům umožňuje snadné nastavení, sledování bitcoinové a altcoinové těžební farmy. Jedná se o provedení směřující k plánu správy souprav.

Tento systém byl vyvíjen brzy, aby se zvýšila potenciální účinnost hašovací energie a spotřeba energie. Prostřednictvím tohoto systému lze online těžební operace rozšířit na specializované digitální operace. Poskytnutím vhodného uživatelsky přívětivého rozhraní a zkušeností Genesis Hive interaguje a komunikuje s uživateli směrem k budování ziskové zkušenosti s těžbou bitcoinů.

Kromě toho byl Genesis Hive postaven na úmyslu přežít extrémní hrozbu tržních podmínek, čímž pomáhá těm, kteří chtějí začít vydělávat bitcoiny, a slouží jako dozorce, který poskytuje ochranu a vedení.

Programátoři integrovali všechny potřebné funkce do jediného řídicího panelu s herkulovskými filtry a inteligentními oznámeními. Vylepšení stále probíhají a doufají, že budou pro GM a online komunitu úspěšnější a efektivnější.

Těžařské farmy

Kvůli bezpečnostním účelům a ochraně spotřebitele GM vydala pouze ¼tou informaci týkající se jejich oborů. Prodej důležitých informací může vést k narušení autoritních a datových informací o Genesis Mining.

Důl Enigma Ethereum

Díky podpoře inteligentních kontraktů jsou tyto farmy navrženy speciálně pro projekt Ethereum. Pomocí algoritmu Skrypt se těží pomocí GPU (grafické karty) a sestavuje soupravy, aby splňovaly specifikace.

Zařízení na těžbu bitcoinů

Pomocí specializovaného hardwaru je navržen tak, aby zvyšoval efektivitu těžebního výkonu. S touto měnou se technologie neustále aktualizují a mění.

Dash těžební zařízení

S využitím algoritmu X11 zpracovává data pomocí těžebního hardwaru GPU (Graphic Processing Units) spíše než zařízení ASIC, která se používají dodnes.

ZAČNĚTE TĚŽITÍ GENESIS

Srovnání těžby Genesis a dalších cloudových těžařů

24. hashing

Společnost H.24, která má být založena kolem roku 2012, odhalila své webové stránky kolem roku 2016. Zejména tato společnost nemá sama žádná těžební centra ani datová centra, ale spíše se spojila se známým poskytovatelem BitFury, kde poskytuje uživatelům hashpower. To poskytuje důvěru a dobrou pověst mezi uživateli, že operace je legitimní.

Pomocí demo verze H.24 pomáhá uživatelům pomáhat při učení o těžbě a zjistit, kolik lze vydělat, ale nutně by uživatelům nedovolilo získat zisky, ale hlavně se používá jako zdroj učení.

Bez ohledu na to, jak jsou smlouvy o těžbě nakupovány, účtuje H.24 servisní poplatek 0,00033 USD za GH / s za den. Kromě toho existuje také jednorázový výnosový poplatek za nákup hashovací síly u určitého hostitele.

Hashflare

Hashflare vám nabízí možnost nákupu hashpower poskytující různé SHA-256 a Skrypt coiny, jako jsou Bitcoin a Litecoin, Ethereum a Zcash. Uživatelé dostávají svobodu zvolit si vlastní těžební fond.

Nabízejí variabilní poplatky, jako jsou například 0,0035 $ za 10 GH / s mincí SHA-256 a 0,005 $ za 1 MH / s mincí Scrypt za den. Tyto náklady se netýkají kontraktů na Ethereum, ale výplaty se budou určovat na těžební skupině, kterou si uživatel vybral, a na tom, kolik hash síly, která mu musela být přidělena.

Dříve byly smlouvy o těžbě neomezeně pro zaručenou hashovací sazbu, ale nyní jsou nabídky poskytovány pouze směrem k bitcoinům a litecoinům. Vytváří se tak bariéra pro uživatele, aby mohl vydělat zisky z původní kapitálové investice.

Hashnest

Společnost Hashnest, kterou v roce 2014 zahájila společnost Bitmain, má těžební farmy rozmístěné po celém světě, čímž využívá nízkou spotřebu elektřiny. Web nabízí smlouvu PACMiC, tj. Smlouvu o zrychlené cloudové těžbě. Existují však alternativní metody, které si uživatelé mohou vybrat, například nákup hash energie ze zařízení Antminer rychlostí přibližně 125 TH / s při současném platbě za fixní poplatek za údržbu ve výši přibližně 0,19 USD TH / den.

Eobot

Vyvinuto a zaregistrováno v roce 2013 a poskytuje dvoufaktorové ověřování, při kterém má uživatel přístup ke svému účtu prostřednictvím kódu zaslaného e-mailem s heslem.

Eobot nabízí smlouvy od 24 hodin do 5 let. Web nabízí odhad, který vypočítává denní zisky po zakoupení určitého množství hash síly. Poplatky za údržbu jsou účtovány ve výši 0,00021 GH / s za den a smlouvy jsou k dispozici pro všechny typy kryptoměn.

Společnost Genesis Mining, která je dobrou příčinou pro veřejnost, hledá inovativní způsoby, jak vytvořit propast mezi podvodnými podvodnými weby a legitimními poskytovateli cloudu..

Jednou z jejich účinných metod bylo vytvořit pohled na plný přístup v jejich těžebních operacích s názvem projekt: „Život uvnitř bitcoinového dolu.“ Tyto iniciativy povzbuzují uživatele, aby se cítili v bezpečí a měli jistotu, že pokud si vyberou nejlepší možnost investovat dovnitř nebo ne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me