Recenze kryptoměny 2021 – snadné obchodování s kryptoměnou

V této recenzi Cryptohopperu se ponoříme hlouběji do fungování, cen a týmu, který stojí za novým a populárním obchodním robotem Cryptohopper. Jako jeden z našich nejlepších tipů, co se týče obchodování robotů, jsme cítili potřebu poskytnout tomuto zvířeti trochu větší hloubku.

Pojďme do toho přímo!

Potřeba Cryptohopperu

Ne každý je silně vybaven k tomu, aby porozuměl investičnímu sektoru, a pokud se rozhodne vstoupit bez předchozí zkušenosti, může zakolísat. Investice jsou koneckonců nestabilní a žádný z vašich podniků není absolutně jistý.

I když dnes možná zažíváte nejvyšší zisky, možná jste zítra ztratili všechny své peníze. Firmám takové vrtkavé povahy nelze důvěřovat čistě na vašich bedrech. Potřebujete spíše pomocnou ruku a vůdčí sílu, která vás provede.

Nyní se sice můžete poradit s investičním odborníkem, který vám s tím pomůže, ale ani oni nejsou stoprocentně správní a většina z nich vám nakonec účtuje přemrštěné částky peněz. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, kterým se můžete jednoduše uvolnit, zatímco někdo jiný za vás provede veškeré plánování a následné investice?

Co kdybychom vám řekli, že si musíte být vědomi složitosti trhu a vzestupů a pádů, protože někdo jiný se o to všechno za vás postará docela efektivně? A co kdybychom vám konečně řekli, že tento někdo ve skutečnosti nebyl ani člověk? To v podstatě znamená, že veškeré šance na lidskou chybu mohou být zcela vyloučeny. Ano, čtete správně. Ve skutečnosti si můžete najmout roboty, kteří za vás provedou veškeré investiční plány a skutečné investice, přičemž vše, co musíte udělat, je sedět a relaxovat.

Pojďme se přímo podívat na tuto recenzi Cryptohopperu?

Co je to Cryptohopper?

Cryptohopper je většinou definován jako automatizovaný program robotů navržený k provádění všech vašich investičních akcí. Je automatizovaný, protože vyžaduje naprosto minimální lidské zásahy a je zcela soběstačný. Cryptohopper za vás bude efektivně spravovat vaše obchody, a protože se jedná o robota, vyžaduje pouze slušný algoritmus, na kterém můžete pracovat. Jakmile je algoritmus vložen do systému, bit začne fungovat a funguje přesně podle vašeho požadovaného plánu.

Jednoduše řečeno, vše, co musíte udělat, je zaregistrovat se na platformě Cryptohopper a dále ji nasměrovat na jakoukoli směnu kryptoměny, na které chcete pracovat, a vaše práce je hotová. Robot poté zahájí svoji práci na burze a zajistí, že získáte nejlepší návratnost všech vašich investic.

Než však necháte robota volně utéct, musíte se nejprve rozhodnout pro obchodní strategii. Tato strategie představuje algoritmus, který se přivádí do robota. Jakmile to bude hotové, robot přesně ví, co má dělat a jak to dělat.

Jednou z největších vlastností Cryptohopperu je, že k tomu, aby tento robot fungoval, nepotřebujete absolutně žádné technické znalosti ani znalosti programování. Vše, co potřebujete, je jasný pohled na vaši obchodní strategii a kampaň, kterou budete sledovat.

Jakmile robot všechno pochopí, je vaše práce hotová. Byl navržen tak, aby byl neodmyslitelně uživatelsky přívětivý a snadno použitelný, přičemž společnost do něj vložila speciální úsilí, aby zajistila, že rozhraní bude stejně jednoduché jako váš každodenní program, kde jednoduše musíte kliknout na jednu z mnoha možností na obrazovce.

ZAČNĚTE S CRYPTOHOPPEREM

Recenze Cryptohopper: Kompletní přehled

easy-trading-botFungování Cryptohopperu, jak bylo uvedeno výše, je velmi jednoduché. Vše, co musíte udělat, je přihlásit se ke svému účtu. Pak se setkáte tváří v tvář s docela intuitivním a dobře navrženým palubním panelem.

Zde si můžete vybrat svou obchodní kampaň a provést jakékoli nezbytné změny ve svém profilu, pokud chcete. Řídicí panel je vhodný i pro mnoho dalších věcí, včetně přístupu k přehledům o tom, jak si konkrétní měna vede.

Tyto komplexní zprávy jsou připravovány samotným softwarem a ukazují se jako skvělý pohled na to, co funguje a co nefunguje. Umožní vám pohled z ptačí perspektivy na všechny různé měny, se kterými byste mohli být zapojeni, a vyberou ty, které byste mohli chtít pustit.

Kromě toho je na palubní desce také specializovaná rada pro váš účet od zkušených a profesionálních obchodníků, která vám pomůže na vaší cestě k budování slušného obchodního profilu.

Navíc můžete zkontrolovat všechny nejnovější a historické trendy, kterými určité mince a kryptoměny mohly projít. Můžete například zkontrolovat historii cen bitcoinů, pokud chcete, a dále dokonce nahlédnout do svého osobního účtu a získat přehled o své historii obchodování, abyste vyřadili potenciální chyby nebo úskalí.

Zde však mnoho použití řídicího panelu nekončí, protože jej lze použít k účinnému podávání mnoha užitečných informací do robota, jako je výše investic, plánované strategie a cílové zisky.

Pokud jde o nastavení, jednoduše si vytvořte účet na jejich platformě, zaplaťte požadovaný poplatek, nechte robota navázat odkaz na váš bankovní účet a vše je nastaveno.

Pokud tyto intuitivní funkce nestačí, Cryptohopper ve skutečnosti nabízí více. K dispozici je docela úžasná sekce věnovaná vzdělávání, která je přesně tak, jak to zní, protože existuje pouze za účelem vzdělávání průměrného nováčka o všech nejlepších tricích, tipech a strategiích, které je třeba dodržet, aby bylo dosaženo úspěchu při obchodování s kryptoměnami.

K dispozici jsou dokonce interaktivní videa, která jsou nabitá tolika znalostmi a uživatelsky přívětivými pokyny. K dispozici je také vyhrazená komunitní sekce, která není ničím jiným než panelem fór, kde můžete komunikovat a diskutovat o věcech se svými kolegy obchodníky.

Získáte příležitost klást otázky, vyjasňovat pochybnosti a dokonce sdílet své vlastní tipy, což vám výrazně pomůže při sjednocení s komunitou a při zdravém zapojení do diskusí komunity..

Pokud jde o předepsané výměnné služby, v současné době platforma nabízí podporu pro rozmanitou škálu výměn, jako jsou Kraken, Bittrex, GDAX a Poloniex. Seznam však není ani zdaleka úplný, protože služba Cryptohopper jako služba se neustále rozšiřuje a plánuje v budoucnu přidat mnoho dalších takových služeb.

Pozoruhodné funkce

Cryptohopper přichází s jedinečnou řadou dynamických funkcí, díky nimž je práce pro průměrného uživatele hračkou, aby přispěla k bezproblémovým a bezbolestným zkušenostem, kterými může zákazník projít..

Integrace externího signálu je první z těchto funkcí. Ačkoli název zní komplikovaně, ve skutečnosti je to něco docela jednoduchého, ale zároveň v zásadě velmi užitečného. Předpokládejme, že na obchodním trhu došlo z nějakého důvodu k zásadnímu posunu.

Je zřejmé, že uvedená změna ovlivní také vaše osobní obchodní investice. Aby bylo možné upravit váš obchodní účet podle takových změn, aby vedly k minimální výši ztrát nebo vám pomohly využít maximální částku zisků, musíte povolit integraci externího signálu.

Tyto signály v zásadě fungují jako výstrahy pro samotné obchodníky a vyzývají je k provádění určitých akcí, jako je nákup nebo prodej konkrétní komodity. Všechny tyto signály jsou generovány na základě určitých matematických algoritmů nebo některých zásadních změn nebo událostí nebo dokonce nedávného oznámení s potenciálem zanechat trvalý dopad na podnikání. Také si nemusíte dělat starosti s ovládáním, protože kdykoli můžete kdykoli strhnout volant do rukou a provést jakékoli změny, které chcete.

Dále musíme zmínit základní, ale na funkce bohatý design. Jak již bylo podrobně uvedeno, platforma byla vytvořena pro práci i s těmi nejnáročnějšími uživateli a byla navržena jako jednoduchá, ale uživatelsky přívětivá. Bez ohledu na to, do jaké úrovně zkušeností patříte, Cryptohopper má pro vás něco připraveného.

Komunita je dalším velkým klenotem funkce, která byla začleněna do systému Cryptohopper. Umožňuje vám nejen vést diskuse, ale co je důležitější, umožňuje vám komunikovat s ostatními obchodníky a seznámit se s komunitou jako takovou, abyste mohli lépe hledat rady od zkušených..

Nastavení kryptoměny

Existuje spousta konfigurací Cryptohopper, které lze otestovat a vylepšit. Můžete si vybrat mezi různými burzami, na kterých chcete obchodovat, výběrem mezi obchodováním s USDT nebo BTC jako základní měnou, výběrem správného násypky, která odpovídá vaší obchodní strategii.

Vaše obchodní strategie je něco, na co budete muset přijít sami – buď po technické analýze, fundamentální analýze nebo signálech. Konfigurace a obchodní strategie by měly být plně založeny na vaší osobnosti a tržních podmínkách. Tady je dobrý průvodce nastavením Cryptohopperu.

Ceny

Stejně jako u každé nové služby je jedním z aspektů tohoto produktu, ke kterému se musíte zoufale dostat, cenový plán. I zde je Cryptohopper ochoten usilovat o to, aby byl zákazník spokojený a spokojený. Ve skutečnosti nabízejí docela jedinečný a jedinečný plán zajíčka, který je něco jako zkušební doba. Trvá asi měsíc a po celou tu dobu si můžete užívat služeb robota, aniž byste cokoli platili.

Vzhledem k konkurenčnímu boji v dnešním světě se zdá být ze strany Cryptohopperu dost velkorysé nabídnout zákazníkovi tuto dohodu. Jakmile skončí měsíční zkušební období, uživatel si musí zvolit platební plán. Pokud jde o to, jaké jsou tyto plány, nejprve je to plán Bunny Adventure Hopper, který stojí pouhých 19 $ za měsíc a umožňuje vám rozdávat až 15 různých mincí. Dále je tu plán Hare Advanced Hopper, který je stále docela ekonomický na 49 $ za měsíc a umožňuje vám vybrat si z 50 různých mincí.

Pro lidi, kteří stále nejsou spokojeni s žádným z těchto plánů, je tu ještě větší klokan Master Hopper, který stojí dobrých 99 $ za jediný měsíc a umožňuje vám vybrat si ze 75 různých podporovaných mincí. Členové tohoto plánu také získají přístup k některým dalším službám s vysokou prioritou, jako je prioritní zákaznický servis a řešení stížností.

ZAČNĚTE S CRYPTOHOPPEREM

Tým

Pokud existuje jeden aspekt Cryptohopperu, který je trochu stinný, pak je to právě tento. Na rozdíl od všech ostatních kryptoměnových služeb z nějakého důvodu Cryptohopper nebude na svých webových stránkách uvádět jména členů svého týmu. Žádný z členů týmu nenašel zmínku na oficiálních webových stránkách a není zde ani mnoho informací o historii vývoje platformy.

To vše se zdá trochu nepříjemné, zejména pro nové uživatele, protože vždy zbývá ujistit se, že lidé, se kterými jednáte, jsou ve skutečnosti skuteční lidé s legitimními příběhy. Cryptohopper z nějakého nešťastného důvodu neposkytuje toto uspokojení. Zde však stojí za zmínku, že celá bitcoinová říše byla postavena čistě na anonymitě, protože se vývojář rozhodl zůstat skrytý za pseudonymem Satoshi Nakamoto. Možná si Cryptohopper jednoduše klade za cíl udržovat stejnou tradici.

Cryptohopper slevový kód

Existuje mnoho, kteří hledají slevový kód Cryptohopper, ale v tuto chvíli žádný neexistuje. Stále však můžete zaregistrujte se na zkušební účet v Cryptohopperu pokud si chcete vyzkoušet jejich robota, aniž byste za něj museli platit předem. Získáte měsíc zdarma Cryptohopper, abyste zjistili, o co jde. Mluvili jsme s Cryptohopperem o myšlence nabídnout v budoucnu slevový kód, takže pokud je to něco, co byste rádi viděli, vložte komentář níže a my je pobídneme, aby tento proces urychlili.

Závěr

Celkově je to jeden z nejlepších robotů pro obchodování s bitcoiny, jaký jsme kdy testovali. Zvláště se nám líbí, že je tak přátelský k nováčkům, což znamená, že každý mohl dostat své ruce do obchodování s roboty. Je to docela dostupné s různými plány založenými na vašem rozpočtu. Doufáme, že naše recenze na kryptohopper vám poskytla dostatek informací, abyste mohli učinit rozhodnutí o nákupu.

ZAČNĚTE S CRYPTOHOPPEREM

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me