Recenze Ledger Nano S – je nejoblíbenější opravdu nejlepší?

Než začneme s recenzemi hlavní knihy, pojďme stručně pochopit vzestup kryptoměn. Jsou všude a v tuto chvíli vypadají docela nezastavitelně. Bitcoin debutoval v roce 2009, ale během posledních několika let zažil skutečné uznání, když jeho hodnota doslova vzrostla.

Takový fenomenální úspěch, kterému čelí bitcoiny, okamžitě nastartoval trh s kryptoměnami a dal jim pevné místo ve finančním sektoru, přičemž miliony lidí po celém světě jim nyní aktivně dávají peníze do rukou a dokonce získávají fantastické výnosy doby.

Nyní, pokud máte zájem investovat své peníze také, naštěstí to není tak těžké. Kryptoměny se nyní efektivně podařilo dosáhnout téměř všech zemí a s příchodem tolika skvělých obchodních a směnných platforem není ve skutečnosti o nic obtížnější nakupovat kryptoměny, než je nakupovat běžné potraviny. Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se k jednomu z těchto webů, v případě potřeby si vytvořit účet, zvolit způsob platby a nakupovat podle svého srdce.

Druhá možnost, kterou máte, je o něco komplikovanější a může vyžadovat, abyste učinili některá zásadní rozhodnutí v závislosti na tom, zda vám vyhovuje nebo ne. Možnost, o které mluvíme, je těžba kryptoměn sami. V dnešní době snadno najdete na trhu různé těžební soupravy, které vám práci snadno splní.

Jediné, co musíte udělat, je koupit si jeden z nich spolu se slušným napájením dostatečně silným na napájení zařízení, dostat je všechny domů a postavit je na místo, kde máte pocit, že tomu druhému nebude dělat velký problém obyvatel domu a vy jste připraveni. V této metodě však pokračujte, pouze pokud jste připraveni čelit nákladům na energii, které s tím souvisejí, protože těžební soupravy mají tendenci spotřebovávat hodně elektrické energie, což má zjevně nepříznivý vliv na vaše účty za elektřinu a energii.

Recenze Ledger Nano S.

ledger-nano-s-recenzeAle bez ohledu na typ, který hledáte, realita je taková, že na trhu najdete širokou škálu takových peněženek a upřímně řečeno, ve skutečnosti je hodně matoucí rozhodovat o té, která správně vyhovuje všem vašim potřebám a je dostatečně efektivní na vyřešení všech vašich problémů s držením kryptoměny.

Vzhledem k tomu, že před nákupem je třeba se podívat a zvážit tolik věcí, není žádným překvapením, pokud si někdo přeje trochu pomoci v této věci, a my jsme zde, abychom tuto pomoc poskytli. Tento článek vás seznámí s jedním z nejvýznamnějších hráčů na světě kryptoměnových peněženek, Ledger Nano S, což je nejnovější model ze série peněženek společnosti Ledger Nano, která se prodává jako peněženka a byla byla založena v roce 2014 ve Francii.

Aktuální cenu najdete zde!

Primární funkce

Ledger Nano S je hardwarová peněženka, což znamená, že vám poskytuje flexibilitu offline úložiště a kombinuje to s vyhlídkou na uložení vašich soukromých klíčů uvnitř externího úložného hardwaru. Tento externí hardware lze později připojit ke stolnímu nebo přenosnému počítači pomocí jednoduchého kabelu USB, což znamená, že nebudete mít problémy s přístupem nebo prohlížením svých mincí.

Odvětví hardwarové peněženky pro kryptoměny je v současné době zářivější než kdykoli předtím. Lidé do těchto produktů aktivně vkládají své peníze a spokojenost veřejnosti je na nejvyšší úrovni. Ať už to připisujete úspěchu bitcoinu, nebo jen posunu veřejného mínění, nelze popřít jediný fakt, že sektor zažívá boom jako nikdy předtím a bude v něm pokračovat ještě mnoho let v budoucnosti.

To vše zjevně přináší velký pozitivní posun v kvalitě vyráběných zařízení. Očekávání veřejnosti stoupají, a spolu s tím budeme nuceni zažít rychlá vylepšení samotných zařízení. Ledger Nano S je prostě další skvělá peněženka postavená na stejném modelu.

Je bezpečný, bezpečný a rychlý a navíc podporuje také širokou škálu měn. Bitcoin a ethereum jsou mezi mnoha jinými pouze měnami, s nimiž obchoduje.

Hlavními prodejními místy za Ledger Nano S, díky nimž dosáhl úrovně úspěchu, kterou v současné době má, jsou robustní přístup k zabezpečení a flexibilita použití. Co tím myslíme, je to, že kromě použití Nano S jako prostředku pro ukládání vašich kryptoměn, můžete jej také snadno použít k provádění plateb v různých online a offline službách, které přijímají kryptoměny jako platby.

Kromě výše zmíněných se mezi další vysoce charakteristické vlastnosti řadí jeho uživatelská přívětivost, možnost snadných plateb, efektivní bezpečnostní protokoly a další.

Co se týče konkurence, Ledger Nano S má na trhu peněženek s kryptoměnami téměř nadvládu jednou rukou, nebo by měl, ne-li pro hardwarovou peněženku TREZOR. Nano S spolu s TREZOR tvoří většinu prodejů kryptoměnových peněženek a ponechává malý prostor pro cokoli jiného.

Ačkoli je TREZOR na trhu mnohem déle než Ledger Nano S, a proto by měl Nano S předběhnout díky pouhým zkušenostem, které s sebou nese, intuitivní marketingová strategie společnosti Ledger spojená s vynikajícími vlastnostmi peněženky zajistila, že soutěž vždy zůstává na krku.

Veřejný názor

Kdykoli se na trh objeví nový produkt, nejpřesnější odpověď na to, zda se produkt oplatí koupit, pochází od samotných prvních kupujících. Jsou to lidé, kteří nejlépe dokážou zjistit, zda produkt funguje podle očekávání a zda existují nějaké nevýhody nebo chyby v designu, na které je třeba dávat pozor.

Ze stejného důvodu jsme pro vás provedli malý průzkum zákazníků. Zde vám představíme, co mají zákazníci, kteří již zařízení používají, říci o Ledger Nano S a zda by je doporučili někomu jinému. Shromáždili jsme všechny tyto recenze a připravili jsme pro vaši úvahu malou část těchto dobrých a špatných částí.

Pokud jde o veřejné recenze a názory, Ledger Nano S září jasně jako diamant. Téměř všichni uživatelé, kteří si zakoupí jednotku, musí jen chválit a považovat její služby za dokonalé. Nyní je Nano S hardwarovou peněženkou. Hardwarové peněženky jsou ty, které lze přenášet jako kabelku a lze je kdykoli připojit k počítači pouze pomocí jednoduchého kabelu USB.

Protože mají tendenci převážně zůstat odpojeni od internetu, jsou očividně bezpečnější, pokud jde o pokusy o podvod nebo krádež online. To je přesně důvod, proč uživatelé mají tendenci ukládat velkou část svých mincí do hardwarových peněženek, zatímco softwarové peněženky mají tendenci nést malé množství.

Podle některých uživatelů, kteří aktuálně vlastní Ledger Nano S, jim zařízení pomáhá dobře spát v noci, protože dobře vědí, že jejich mince zůstávají v mezích Nano S bezpečné.

Téměř všichni uživatelé, kteří někdy používali Ledger Nano S, nemají žádné stížnosti na toto zařízení a považují je za jednu z nejhladších pracovních peněženek, jaké se kdy dostaly na trh..

Pokud však existuje jedna stížnost, která byla vyslechnuta od dobrého počtu uživatelů, je to s ohledem na malý úložný prostor v zařízení. Pro nadšence kryptoměny, kteří mají tendenci ukládat do svých peněženek více než jeden typ kryptoměny, nemusí být Ledger Nano S tou nejlepší volbou, protože nízký úložný prostor nemusí být vhodný pro více měn.

Způsob, jakým to funguje, je ve skutečnosti docela snadné pochopit. Kdykoli se rozhodnete pokračovat a uložit novou kryptoměnu na Nano S, musíte si stáhnout aplikaci, která je specifická pro daný konkrétní token.

Bez aplikace týkající se přesného tokenu, který chcete uložit, už nemůžete pokračovat. Avšak způsob, jakým je zařízení postaveno, nemůžete nainstalovat více než tři z těchto aplikací najednou.

To znamená, že za účelem přidání čtvrté měny do vaší peněženky budete muset odinstalovat jednu z již existujících aplikací, než budete moci pokračovat v přidávání nové měny.

I když se to může zdát jako složitý úkol, ve skutečnosti je to docela jednoduché a je to jako instalace nebo odinstalování aplikací ze smartphonu. Lze jej dále zjednodušit, pokud máte přístup k počítači.

Uživatelská zkušenost

Jak již bylo vysvětleno dříve, Ledger Nano S je stejně populární, protože je uživatelsky přívětivý. Zkušenost v aplikaci byla navržena tak, aby byla pro průměrného uživatele extrémně plynulá a celkové nastavení je docela podobné tomu, co většina peněženek na současném trhu nabízí.

Při prvním spuštění zařízení požádá uživatele o nastavení hesla k ochraně vašich dat. Později v procesu je k dispozici semeno o 24 slovech, které uživateli pomáhá při vytváření soukromých klíčů.

Vzhledem k tomu, že počáteční nastavení zabralo pouhé tři minuty, nenechává Ledger Nano S kámen na kameni, aby byla spokojenost uživatelů maximálně zachována. V závislosti na digitální měně, se kterou se chystáte obchodovat, budete muset po dokončení instalace nainstalovat aplikace nezbytné pro provoz.

Pokud jde o tyto aplikace, jednoduše fungují jako vysílače nebo přijímače, ale při skutečném ukládání mincí nehrají absolutně žádnou roli..

Aby bylo uživatelské prostředí ještě jednodušší a plynulejší, představili tvůrci také rozšíření Google Chrome. Toto rozšíření snadno umožňuje uživateli přístup k podrobnostem účtu, umožňuje převod bitcoinů a generuje adresy bitcoinů pro příjem finančních prostředků. Umožní vám dokonce si pohrát s různými nastaveními aplikace, jako je směnný kurz a zásady ochrany osobních údajů.

Pokud již máte spuštěnou stávající bitcoinovou peněženku, nemusíte se bát, že ji nebudete muset mazat, abyste mohli používat Nano S. Ve skutečnosti můžete do zařízení začlenit všechny existující online peněženky. . Mezi podporované peněženky patří MyCelium, Electrum, Copay, Bitgo a MyEtherWallet.

Pro každou osobu, která je co i jen vzdáleně obeznámena s fungováním kryptoměn, se bude Ledger Nano S cítit jako procházka v parku. Dokonce i pro úplného nováčka je instalace a operace velmi snadné vybrat a zvládnout za pár dní. Pokud jde o hardwarovou peněženku, jsou na ní pouze dvě tlačítka, a proto neexistuje absolutně žádná rezerva pro ovládání škytavek nebo chyb.

Bezpečnostní

Jak již bylo podrobně uvedeno dříve, pokud potřebujete udržet své kryptoměny v bezpečí, pak jsou hardwarové peněženky tou správnou cestou. Neříkáme, že je zcela nemožné, aby byly hardwarové peněženky kompromitovány, ale i když se problém podaří vyřešit, existuje docela vysoká šance, že bude zaměřen na uživatele a ne kvůli skutečným specifikacím zařízení.

I když neexistuje žádné obecné tvrdé a rychlé pravidlo, které by vám mohlo zaručit bezpečnost před vnějšími útoky, je třeba vědět několik ukazatelů, které vám umožní věnovat veškerou opatrnost, kterou budete potřebovat. Nejprve si musíte své bezpečnostní semeno pozitivně zapsat spíše na kousek papíru než na počítačový systém.

Důvodem je, že počítačové systémy vždy nesou riziko infekce a úniku dat. Zadruhé se musíte ujistit, že kdykoli připojíte peněženku k systému, systém zcela postrádá jakýkoli malware nebo problémy se zabezpečením, protože virus by mohl snadno cestovat ze systému do vaší peněženky kabelem.

Ale buďte si jisti, protože pokud máte nebo plánujete koupit Ledger Nano S, po odpojení od systému bude tato hardwarová peněženka téměř nemožné sledovat nebo najít.

Vzhled zařízení

Ledger Nano S může být právě teď nejlevnější hardwarovou peněženkou, ale vzhledem k vzhledu zařízení nedošlo k žádným kompromisům. Jedním z problémů levných zařízení je to, že možná budete muset dělat kompromisy ohledně několika funkcí nebo kvality sestavení. Ledger Nano S prolomil mýtus působivým designem a kvalitou zpracování.

Zařízení je elegantní, ale velmi robustní a snadno se vejde do kapsy. Zařízení má malou OLED obrazovku, několik tlačítek na boku a kovové pouzdro, které obklopuje celé zařízení.

Získáte zařízení, kabel micro USB na USB a držák klíčenky. Zařízení se v žádném případě necítí neohrabaně v ruce. Ve skutečnosti je kvalita sestavení tak dobrá, že zařízení je schopné bez problémů absorbovat několik náhodných kapek.

Díky přítomnosti obrazovky můžete snadno ověřit jakoukoli transakci, kterou odešlete, než bude vysílána. Tedy zvýšení bezpečnosti zařízení. All-in-all, Ledger Nano S je nejlepší hardwarová peněženka, kterou si právě teď můžete koupit.

Přístupnost

Přístupnost je dalším parametrem, podle kterého jsou často hodnoceny peněženky. Svět se pohybuje docela rychlým tempem. Už nemáme čas na ruce, všechno a všechno, co je třeba udělat, musí být provedeno rychle. Vzhledem k tomu, že náš každodenní život nám nedovoluje dlouho sedět na jednom místě, stává se pro nás zásadní nutností formovat naše gadgety tak, aby nám umožňovaly provádět naše aktivity i na cestách.

Kryptoměny jako technologie se vyvinuly právě z této potřeby; jsou navrženy tak, aby nám usnadnily život a formovaly naše životy pro snadnější zítřek.

Tato čistá malá inovace ve finančním sektoru, považovaná za měnu budoucnosti, již zjednodušila mnoho našich každodenních činností. Aby však kryptoměny dosáhly svého plného potenciálu, musíme se zbavit časových a prostorových omezení, a proto Ledger Nano S přichází s designem, který je vybaven tak, aby poskytoval ty nejlepší služby kdekoli a kdykoli.

Abyste mohli získat přístup k vašim coinům pomocí Ledger Nano S, musíte mít kontrolu nad počítačovým systémem, protože peněženka bude muset být k jednomu připojena. Jakmile připojíte peněženku pomocí vysokorychlostního kabelu USB, musíte spustit aplikační software, který vás poté přesměruje na požadované informace.

Celý tento proces nyní zůstává velmi zjednodušený a pohodlný, pokud jste doma. Pro lidi, kteří jsou stále v pohybu, je však obtížné, protože nebudou mít vždy přístup k počítači.

Ledger Nano S se však vždy prodával jako hardwarová peněženka a hardwarové peněženky podle definice nejsou navrženy pro pohodlí, stejně jako jsou určeny pro dlouhodobé skladování. Pro krátkodobá úložiště, kde můžete snadno získat přístup k mincím na cestách a dokonce je použít pro každodenní transakce, možná budete chtít softwarové peněženky nebo peněženky pro stolní počítače, které jsou navrženy speciálně pro poskytování služeb lidem na cestách, někdy i za cenu vaší bezpečnosti.

Ale i mezi velkou řadou hardwarových peněženek, které jsou dnes na trhu k dispozici, zůstává Ledger Nano S na vrcholu řady, pokud jde o přístupnost. Mince lze snadno uložit, získat nebo zkontrolovat, rozhraní je velmi jednoduché na pochopení a ovládání a displej funguje tak, jak by měl při zobrazování všech příslušných informací.

Jediná věc, která proti tomu v tomto ohledu funguje, je skutečnost, že možná budete muset neustále instalovat a odinstalovávat aplikace pro různé měny podle toho, ke kterým momentálně potřebujete přistupovat.

Co je to hardwarová peněženka?

Všichni víme, že kryptoměny jsou virtuální měny, které jsou uloženy na jedinečných adresách. Peněženka na kryptoměny ukládá tyto adresy, abyste měli přístup ke svým prostředkům, kdykoli je potřebujete.

Hardwarová peněženka je jako každá jiná peněženka na kryptoměny, ukládá adresu, kde jsou uloženy vaše prostředky. Na rozdíl od běžné peněženky s kryptoměnou, která je extrémně zranitelná vůči krádežím, je však hardwarová peněženka bezpečným útočištěm pro vaše prostředky.

Chcete-li použít prostředky ve své peněžence, budete potřebovat soukromý klíč konkrétní peněženky. Na běžné softwarové peněžence nebo papírové peněžence máte přístup k tomuto soukromému klíči. Jedinou nevýhodou je, že pokud někdo dostane váš soukromý klíč, může převést prostředky, kdykoli se mu zachce.

Na hardwarové peněžence nemá nikdo přístup k soukromým klíčům. Tyto klíče jsou uloženy za peněženkou bezpečnostního protokolu, kterou nelze prolomit. Kdykoli budete chtít použít své prostředky, budete muset zařízení připojit pomocí externího softwaru a zadat PIN na zařízení, abyste potvrdili svou transakci.

Transakce bude podepsána vaším soukromým klíčem a bude vysílána. Během celého tohoto procesu vaše soukromé klíče neopustí ani hardwarovou peněženku. Vaše prostředky jsou tedy v bezpečí, i když peněženku použijete v již kompromitovaném systému.

Co hledat při nákupu hardwarových peněženek?

Hardwarová peněženka je nejbezpečnějším místem pro uložení veškeré vaší kryptoměny. Zejména ve světě zvyšujících se rizik kybernetické bezpečnosti je nesmírně důležité chránit vaše prostředky. Nacházíme se však v době, kdy existuje tolik různých hardwarových peněženek, každá s vlastní jedinečnou funkcí. Proto by rozhodování o tom, které koupit, mohlo být pro mnohé velkým dilematem. Zde je několik funkcí, na které je třeba dávat pozor při nákupu hardwarové peněženky.

1- Podporované kryptoměny

Hardwarové peněženky jsou obvykle peněženky s více měnami. S více než tisíci kryptoměn však žádná z hardwarových peněženek nepodporuje všechny kryptoměny. První věc, kterou chcete udělat, je tedy ujistit se, že hardwarová peněženka, kterou chcete koupit, podporuje kryptoměny, které používáte velmi často.

Dále se ujistěte, že tato peněženka podporuje také několik dalších kryptoměn, které byste v budoucnu mohli mít zájem koupit. V současné době Ledger Nano S podporuje největší počet kryptoměn.

2 – Cena zařízení

Na rozdíl od softwarových peněženek nejsou hardwarové peněženky zdarma. Každá hardwarová peněženka má určitou cenu na základě funkcí, které nabízí. Ujistěte se, že cena, kterou platíte za hardwarovou peněženku, nepřesahuje celkovou kryptoměnu, kterou chcete do těchto peněženek uložit.

V ideálním případě by lidé raději utratili pouze 10% hodnoty kryptoměny držené v hardwarové peněžence. Kromě toho porovnejte funkce nabízené několika hardwarovými peněženkami a až po zvážení všech výhod a nevýhod si kupte konkrétní zařízení.

3- Na displeji zařízení

Malý displej v hardwarové peněžence přidává další vrstvu zabezpečení vašich finančních prostředků. Než skutečně odešlete transakci, můžete ověřit množství kryptoměny, které chcete přenést, a adresu, na kterou ji chcete přenést..

I když je displej velmi užitečný, ne všechny hardwarové peněženky mají displeje. Levnější hardwarové peněženky jsou stejně jednoduché jako USB disk. Snažte se vyhnout takovým zařízením, protože bezpečnostní funkce na těchto zařízeních nejsou příliš dobré.

4 – Vývojový tým

To je další důležitý aspekt každé hardwarové peněženky. Vývojový tým konkrétní peněženky hraje zásadní roli při formování skvělého produktu. Nejen, že jsou zodpovědní za přidávání podpory pro nové kryptoměny, ale také za opravu chyb, které se čas od času nevyhnutelně objevují.

Ujistěte se, že hardwarová peněženka, se kterou se nakonec rozhodnete jít, má velmi aktivní a nadšený vývojový tým, který ji zálohuje. I když hardwarová peněženka nepodporuje mnoho kryptoměn, díky solidnímu vývojářskému týmu si můžete být jisti, že v blízké budoucnosti bude přidáno více kryptoměn.

5- Budujte kvalitu

Když si koupíte hardwarovou peněženku, samozřejmě byste chtěli, aby vydržela celý život. Stejně jako všechny elektronické přístroje však ani tato malá zařízení nevydrží tak dlouho. Výběrem hardwarové peněženky, která je odolná, však můžete zajistit, že vaše zařízení může na cestě snadno narazit nebo narazit.

Zařízení, které je robustní, vám jistě poskytne delší životnost než zařízení, která nejsou sestavena správně. Ledger Nano S je malé, ale extrémně robustní zařízení na rozdíl od svého konkurenta, Trezora, který se cítí velmi plasticky.

6- Nastavení zařízení

Kdykoli si koupíte nové zařízení, chtěli byste, aby počáteční proces nastavení byl bezproblémový a snadný. Totéž platí i pro hardwarové peněženky. Většina hardwarových peněženek se velmi snadno nastavuje a začíná používat.

Několik novějších peněženek však vyžaduje, abyste dodrželi určitý, trochu složitější postup. Zkuste si vybrat peněženku, která má snadný postup nastavení. Díky tomu nebudete muset ztrácet čas pochopením fungování zařízení.

7- Hodnocení zákazníků

To musíte udělat, než si koupíte jakýkoli produkt na světě. Pokud kupujete něco úplně poprvé, pak zjevně nemáte ponětí o tom, co vlastně získáte. Naštěstí je tu internet, který vám s tím pomůže.

Recenze různých hardwarových peněženek můžete snadno vyhledat a najít online. Přečtením recenzí zveřejněných ostatními uživateli si můžete být jisti, co můžete od konkrétní hardwarové peněženky očekávat. To vám jistě pomůže odfiltrovat veškerou nežádoucí hardwarovou peněženku. Díky tomu si můžete snadno vybrat z několika dobrých peněženek.

Potřeba peněženek

Ale jakmile to všechno překonáte a rozhodnete se pro dostatečně dobrý kanál na nákup kryptoměn, který vhodně odpovídá vašim potřebám, musíte si dělat starosti s tím, kam budete ukládat kupované mince, a za to musíte hledat peněženku.

Peněženky nebo elektronické peněženky jsou paměťová média, která vám umožňují ukládat nebo držet různé typy měn. I když začali s poskytováním služeb pro měny v reálném světě, vývojáři brzy pocítili potřebu elektronických peněženek vytvořených výhradně pro kryptoměny, s obrovským sledováním, s nimiž se kryptoměny začaly spojovat..

Peněženky: Potřebujete vědět

A tak se nám dnes podařilo konceptualizovat a vybudovat řadu peněženek, které lze použít k ukládání bitcoinů, litecoinů, Dash a mnoha dalších, přičemž každá z nich má dobrou škálu funkcí, s nimiž si můžete pohrát. Než si ale skutečně koupíte, jsme si jisti, že vám dobře poslouží, pokud nashromáždíte trochu podkladových informací.

Věděli jste například, že existují dvě odlišné kategorie peněženek na kryptoměny, jmenovitě horké peněženky a studené peněženky? A ne, názvy nemají nic společného se skutečnými teplotami peněženek, ale jsou ve skutečnosti údajem o tom, zda je dotyčná peněženka připojena k internetu či nikoli.

Studené peněženky jsou ty, které jsou převážně odpojeny od webu, a proto jsou ve srovnání s horkými peněženkami mnohem bezpečnější. Být odpojen se na první pohled může zdát jako špatná věc, ale ve skutečnosti to tak není. Dává takovým peněženkám skrytou výhodu, že jsou zcela v bezpečí před všemi druhy virových útoků nebo bezpečnostních problémů, protože většina z nich má původ v webu.

Naproti tomu horké peněženky jsou téměř vždy připojeny k internetu, což znamená, že je lze ve srovnání s odpojenými studenými peněženkami mnohem snadněji použít k provádění transakcí nebo obchodů. Obecně bylo vidět, že kupující a prodávající kryptoměny mají obvykle v držení oba druhy peněženek. Zatímco studené peněženky se používají k ukládání drtivé většiny jejich kryptoměn, horké peněženky mají tendenci držet malé množství a jsou upřednostňovány pro účely krátkodobé úschovy.

Závěrečný verdikt

Ledger Nano S je skvělé zařízení. Je plný intuitivních funkcí a je dostatečně bohatý, aby uspokojil i ty nejnáročnější nadšence do kryptoměny a zároveň zůstal dostatečně jednoduchý na to, aby ho mohli snadno ovládat nováčci v oboru.

To je rovnováha, kterou mnoho jiných konkurenčních kryptoměnových peněženek na trhu nedokáže udržet. Díky čistému a jasnému uživatelskému rozhraní, snadnému přístupu k mincím a silným bezpečnostním protokolům není žádným překvapením, že Ledger Nano S je v současnosti světovým lídrem v oblasti kryptoměnových peněženek.

ZAČNĚTE S LEDGER NANO S

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me