Recenze Peněženky KeepKey

Kryptoměny urazily dlouhou cestu od prvního vytvoření bitcoinu. Svět byl svědkem jejich bouřlivé cesty a nyní je svědkem jejich velkolepého úspěchu. Nejsou to jen investice, které podle všeho převzali, ale ve skutečnosti se samy staly obrovským výklenkem. To, co začalo jako pouhý experiment svého druhu od tvůrce bitcoinů, se nyní rozšířilo a nafouklo, aby získalo podobu jednoho z nejvýznamnějších průmyslových odvětví současnosti.

Kryptoměny se ve skutečnosti staly tak obrovskými, že se jim podařilo odklonit do řady ziskových tříd, z nichž všechny jsou stejně uspokojivé, že se s nimi obchoduje, a také odměňují v plném rozsahu. Například pro všechny, kteří nechtějí investovat jejich peníze v bitcoinech nebo jakýchkoli jiných altcoinech jednoduše proto, že se bojí ztrát, které by to mohlo přinést, nebo možná proto, že jim chybí prostředky, aby tak skutečně učinily, existuje další skvělá alternativa, která přímo nepožaduje žádné přímé investice.

Těžba kryptoměny je jedním z takových obchodů, který vyžaduje pouze to, aby si investor koupil slušné těžební zařízení a postavil ho na vhodném místě. Jakmile to uděláte a uděláte to, vše, co musíte udělat, je dávat pozor na ty účty za energii a hluk, které může souprava přinést.

Dobře vybavená těžební souprava se slušnou hashovací rychlostí je schopna přinést uživateli skvělé výnosy bez ohledu na to, s jakým typem kryptoměny máte co do činění. Ale to vše je jen o různých způsobech, jak můžete získat krypto coiny, co ta část, která přijde poté? Vydělává kryptoměny vše, co k tomu patří? Vlastně ne, je třeba se obávat ještě jedné věci, a to úložiště. Vytváření obrovských rezerv kryptoměn je v pořádku a dobré, dokud si neuvědomíte, že je vlastně nemáte kam ukládat.

Abyste se před takovou situací zachránili, doporučujeme vám začít pro sebe nejdříve hledat kvalitní bitcoinovou peněženku. Tyto „peněženky“, o kterých mluvíme, jsou speciálně určené platformy pro držení postavené výhradně pro krypto coiny a fungují skvěle, pokud jde o zabezpečení vaší skrýši. I když je na trhu spousta možností, rozhodli jsme se tuto práci udělat trochu jednodušší pro vás, zkontrolováním jednoho skvělého účastníka závodu, hardwarové peněženky KeepKey.

Nyní se budeme zabývat tím, co jde do výběru peněženek a co přesně máme na mysli pod slovem „hardware“, ale nejdříve se ponoříme trochu hlouběji do toho, co vlastně stojí za tím, aby KeepKey byla pro vás fantastickou volbou.

Recenze KeepKey Wallet

KeepKey-Bitcoin-Wallet-ReviewKeepKey je náhodou hardwarová peněženka určená k ukládání kryptoměn. Pojem hardware zde označuje, že jde o skutečné fyzické zařízení, které můžete nosit s sebou, stejně jako peněženka v reálném světě.

Hardwarové peněženky si stále více získávají na popularitě díky své tendenci chránit vaši kryptoměnu před externími útoky. Důvod, proč pracují tak skvěle, je ten, že mají tendenci být odpojeni od internetu.

To jim automaticky dává imunitu proti virům nebo pokusům o hackování. Softwarové peněženky jsou na druhou stranu náchylnější k pokusům hackerů a kybernetických zlodějů, což z nich dělá méně proveditelnou možnost pro velké hodnoty kryptoměn. Protože je KeepKey fyzickým zařízením, jednu věc si lidé všimnou jako první vše o tom je vzhled.

Peněženka je dodávána s poměrně elegantním a stylovým designem a je vybavena velkou obrazovkou pro snadné prohlížení. Ve skutečnosti se jedná o velké zlepšení oproti dřívějším zařízením, protože peněženky jako Ledger Nano S ve skutečnosti sportují malou obrazovku s nepatrným textem, který je velmi obtížně čitelný. Ale s velkou obrazovkou na KeepKey bude čtení informací o účtu a potvrzení transakcí snazší než kdykoli předtím.

Zdá se, že výrobci investovali spoustu času do toho, aby zařízení přitahovalo publikum. Co se týče funkcí, díky nimž je KeepKey skvělou volbou mezi peněženkami na kryptoměny, první věc, která mi přijde na mysl, je jeho schopnost držet více typů mincí a měn. V současné době je peněženka schopna držet mimo jiné bitcoiny, ethereum, litecoiny a Dash.

Rozmanitost, kterou v tomto ohledu zobrazuje společnost KeepKey, vzala dlouhou cestu, když upoutala pozornost veřejnosti a katapultovala ji ke slávě. Ačkoli, pokud existuje jedna věc, která trochu rozzlobí mysl, když se podíváte na seznam, je absence tokenů ERC-20. Faktem je, že tokeny ERC-20 jsou ve skutečnosti podporovány v peněžence.

Jediným problémem je, že software na straně klienta potřebný ke skutečnému použití těchto mincí v peněžence ještě nebyl vytvořen. I když se jedná o problém, který vývojáři uznali, zaznamenali také, že software bude brzy aktualizován, ačkoli pevné datum ještě nebylo dokončeno.

KeepKey navíc nedávno získala společnost ShapeShift, což pro uživatele peněženky není nic jiného než skvělá zpráva. Je to proto, že nyní dostávají flexibilitu, aby kryptoměny skutečně směňovali nebo je vyměňovali za jiné ze samotné peněženky. Potřeba samostatné obchodní nebo směnné platformy byla zcela odstraněna. Jednoduše řečeno, konkurence na trhu s peněženkami kryptoměn je tvrdá..

S tak skvělými zařízeními, jako je peněženka Trezor a Ledger Nano S na trhu, je pro každou jinou peněženku obtížné skutečně zanechat stopu v myslích lidí. A přesto se tvůrcům KeepKey díky jejich neustálému proudu aktualizací a inovativních funkcí podařilo přimět lidi, aby si také všimli jejich produktu. Přestože KeepKey stále není tak populární jako dva výše zmíněné, neustále stabilně stoupá v žebříčcích popularity a brzy se ocitne na stejné úrovni jako nejlepší na trhu..

ZAČNĚTE KLÁVESOU KEEP

Veřejný názor

Vzhledem k mnoha pozitivním recenzím online není těžké odhadnout, že KeepKey je oblíbeným davem. Díky své intuitivní řadě funkcí a nádhernému vzhledu se mu podařilo vklouznout kolem konkurence do myslí lidí. Většina pozitivních recenzí, které uvidíte, se zaměří na skvělý design, čitelný displej a snadné použití.

Navíc, pokud existuje ještě jeden aspekt zařízení, který získává pochvalu ze všech, je to jejich tým reakce zákazníků. Bez zřízení funkčního a schopného týmu zákaznických služeb nemůžete udělat dobré elektronické zařízení. Poruchy a stížnosti jsou zdravé a bezpochyby se budou vyskytovat, ale když k tomu dojde, musí být někdo, kdo bude poslouchat stížnosti zákazníka a co nejdříve vyřešit jeho problémy.

A týmu KeepKey se to právě podařilo. Žádná dobrá věc však nemůže existovat bez malé smůly toho špatného, ​​a to samé je případ KeepKey. Kromě mnoha úžasných funkcí zařízení se objevily i zprávy o negativní povaze, že peněženky KeepKey přestaly fungovat a zveřejňují bitcoinovou vidličku.

Po události zjevně došlo k problémům s firmwarem a softwarem zařízení, které je občas vedly k havárii a obecně fungovaly neustále. Tyto efekty byly obzvláště zesíleny, když se pokoušely posílat mince. Někteří zákazníci navíc uvedli, že se v peněžence cítí omezeni, protože mnoho věcí je zcela automatizovaných.

Lidé neměli rádi skutečnost, že byla zavedena omezení na obnovovací semeno a byly automaticky nastaveny neměnné poplatky. Jednou závěrečnou stížností, která se zdá být téměř jednomyslně mezi všemi skupinami zákazníků, je skutečnost, že peněženka KeepKey je trochu drahá za 129 dolarů , zvláště když to porovnáte s některými z nejbližších konkurentů.

Úkon

KeepKey je velmi flexibilní v tom smyslu, že jej lze skutečně použít na jednom ze systémů Mac, Windows nebo Linux. Pokud to nestačí, můžete také použít rozšíření Google Chrome. Nejprve si stáhněte klientský software z obchodu s aplikacemi Chrome a následně připojte zařízení k systému pomocí kabelu USB..

Klientský software najdete poměrně snadno použitelný a s rozhraním, které je docela samozřejmé, přímé a křišťálově čisté ve svém přístupu. Krok za krokem najdete pokyny k mnoha věcem, jako je posílání nebo přijímání finančních prostředků, které jsou skutečně skvělé pro začínající uživatele.

Podle ověřovacích postupů a potvrzení transakcí se provádí na samotném fyzickém zařízení na základě velké a přehledné obrazovky.

Důvěryhodné nebo ne

KeepKey je nyní na trhu dobře důvěryhodná společnost. Jsou tu už nějakou dobu a CTO společnosti, Kenneth Hodler je v komunitě uznávanou osobou. Tato renomovaná organizace se snaží zachovat všechny bezpečnostní standardy a konvence kvality, které vytvářejí skvělá zařízení a ještě větší značky.

Kromě toho je veškerý firmware zařízení, která vyrábějí, stoprocentně otevřený zdroj, což znamená, že si každý může zkontrolovat jejich zdrojový kód, a tím je v tomto ohledu zcela vyloučena možnost krádeže soukromých klíčů nebo mezer..

Podle svých standardů pro přepravu a balení využívají smršťovací fólii odolnou proti neoprávněné manipulaci k zabalení produktu před odesláním k odeslání, což vede k minimálnímu poškození při přepravě a absolutně žádnému způsobu otevření balíčku bez manipulace se zabezpečením těsnění.

I když se zdá, že jste ztratili své fyzické zařízení KeepKey, nemáte důvod k panice, protože všechny vaše prostředky zůstávají v bezpečí za velkým množstvím bezpečnostních protokolů, které nelze prolomit bez předchozí znalosti vašeho bezpečnostního kódu.

Jediným způsobem, jak získat přístup ke svým finančním prostředkům, pokud náhodou ztratíte peněženku, je zapamatování si věty o obnovení. Ujistěte se, že si to zapíšete někam na bezpečné místo a mimo dosah těch, kterým nedůvěřujete, pokud se něco takového podaří.

Zákaznická podpora

Jak již bylo podrobně uvedeno, KeepKey se může pochlubit hvězdným týmem zákaznických služeb, který se snaží dodržovat své konvence kvality a dodržovat standardy spokojenosti zákazníků. Ve skutečnosti mají na svých webových stránkách také vyhrazenou sekci odpovědí zákazníků, z čehož by se mohla poučit spousta dalších služeb.

Navíc na jejich webových stránkách existuje spousta článků, které průměrnému uživateli usnadňují navigaci v operacích peněženky KeepKey. Tyto články pokrývají všechny základní funkce a slouží jako skvělý průvodce pro začátečníky pro první uživatele zařízení.

Od běžných tipů a otázek až po podrobné pokyny najdete vše tam. Tématům, jako je inicializace a přidání účtu, byla věnována zvláštní pozornost a byla pokryta do značné míry do hloubky, takže nezůstal prostor pro další otázky nebo pochybnosti. Pokud však existují, neváhejte kontaktovat tým zákaznických služeb telefonicky nebo e-mailem a váš problém bude rychle vyřešen.

Veškeré dotazy týkající se podpory vám budou okamžitě zaslány e-mailem. Nejprve se vygenerují lístky podpory, které se poté předají příslušnému oddělení. Podle většiny recenzentů jsou problémy obvykle vyřešeny do dvou dnů od podání stížnosti.

Výrok

KeepKey je skvělý. I přes veškerou konkurenci a naprostou popularitu společností Trezor a Ledger, které ji musely konkurovat, dokázala obstát a dokázat si dobrý start a stabilní zákaznickou základnu. Díky intuitivnímu designu a skvělým funkcím dokáže zajistit zdravou úlevu od dominance na trhu výše zmíněných modelů a skutečně se ukáže jako skvělý doplněk k vašemu nastavení kryptoměny..

ZAČNĚTE KLÁVESOU KEEP

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me