Recenze peněženky Trezor – bezpečná peněženka pro uložení kryptoměny?

Časy, kdy tlusté peníze v peněžence byly přesným měřítkem vašeho bohatství, jsou pryč. V dnešní době byly tlusté svazky hotovosti nahrazeny tlustými částkami peněz ve vaší bitcoinové peněžence. To je doba technologií a inovací. Nikdo už rád nese příliš mnoho hotovosti. Pokud vůbec, považuje se to spíše za zátěž než za privilegium.

Od doby, kdy nám byl představen koncept bank a debetních karet, se lidé přizpůsobili natolik, že nyní je téměř každý nákup možný bezhotovostním způsobem. Vše, co musíte udělat, je nosit debetní nebo kreditní kartu s sebou a budete moci koupit téměř cokoli na světě, na které byste dříve použili hotovost.

Peněženka TREZOR: Pohled

Zde vám s tím stejným pomůžeme přezkoumáním jedné z nejvýznamnějších, nejpopulárnějších a nejdůvěryhodnějších peněženek dostupných na dnešním trhu, peněženky TREZOR. Nejprve vám představíme to samé, následované hloubkovou analýzou toho, co dělá TREZOR tou nejlepší volbou pro vaše potřeby kryptoměny.

TREZOR se prodává jako vůbec první hardwarová peněženka pro bitcoiny na světě. Je jedinečný v tom smyslu, že kombinuje vlastnosti horkých i studených peněženek, což z něj dělá ideální volbu pro ty, kterým se dosud nepodařilo vymanit se z dilematu výběru mezi těmito dvěma.

I když TREZOR nabízí vynikající a bezpečnou funkci offline úložiště za studena, zároveň vám dává flexibilitu utrácet žetony na cestách se stejnou lehkostí, jakou byste našli ve studené peněžence.

TREZOR je také skvělý v tom smyslu, že se jedná o peněženku s více měnami, což znamená, že ji lze použít k ukládání více než jedné kryptoměny najednou. Měny, které podporuje, jsou rozmanité a různorodé, přičemž celý jejich seznam je: – Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Zcash, Expanse, Bitcoin Gold, Namecoin, UBIQ, NEM, Dogecoin a všechny Žetony ERC20.

Společnost TREZOR, která byla uvedena na trh v srpnu 2014 přední společností v oboru kryptoměn SatoshiLabs, prošla od svého vzniku dlouhou cestou. Přidáním pravidelných aktualizací do svých programů a zavedením vzrušujících nových funkcí s masivním přitažlivostí pro spotřebitele se jim podařilo zanechat většinu své konkurence a nyní jsou pravděpodobně jednou z nejúspěšnějších a nejpoužívanějších peněženek na kryptoměny vůbec.

ZAČNĚTE S PENĚŽENKOU TREZOR

Velikost

Jednou z největších věcí na Trezu je skutečnost, že je tak kompaktní. Přichází s nádherným designem a je tvarován téměř jako klíč od auta. K připojení k počítači potřebujete pouze jednoduchý kabel USB. Zde stojí za zmínku, že peněženku Trezo lze bezpečně připojit k jakémukoli počítači, dokonce i k počítači infikovanému malwarem. Vlastní brány firewall a bezpečnostní opatření peněženky jsou dostatečné k tomu, aby odolaly a zabránily případným narušením zabezpečení.

Veřejný názor

V této části jsme sestavili spoustu recenzí na peněženku TREZOR, které jsme našli plovoucí na webu, a shrnuli několik klíčových bodů ze všech. Následující body uvedené níže se zdají být obecnou shodou, protože se o nich hovoří v několika z těchto recenzí, a umožní vám dobře pochopit, jaké faktory způsobují, že se peněženka vyplatí koupit, a jaké jsou nevýhody systému, který před nákupem se musíte mít na pozoru.

Plné známky pro základní funkčnost – Pokud jde o základní funkce krypto peněženky; peněženka TREZOR dokáže vyhrát všechna ocenění. Funguje perfektně jako jednorázová destinace pro vaše kryptoměny, které mají být uloženy, a přijímá veškerá nezbytná opatření k zajištění jejich bezpečnosti.

Obtížnost nastavení – Existovaly však některé negativní recenze, které se točily kolem snadnosti nastavení systému, což se zdá být trochu na negativní straně. Počáteční spuštění bylo poněkud matoucí a ohromující, jak poznamenal velký počet uživatelů.

Budujte kvalitu – Někteří uživatelé si dokonce stěžovali na řezání rohů, pokud jde o kvalitu sestavení zařízení. Zdá se, že fyzické zařízení není postaveno při dodržení požadovaných standardů kvality a zdá se, že je vyrobeno z nekvalitního plastu.

Uživatelské rozhraní

Chcete-li získat přístup k uživatelskému rozhraní peněženky TREZOR, můžete se buď přihlásit na wallet.trezor.io, nebo k němu přistupovat přes Google Chrome nebo TREZOR Bridge. Peněženka TREZOR okamžitě a automaticky s vaším fyzickým hardwarovým zařízením a umožňuje vám snadno spravovat vaše coiny, prohlížet zůstatky a dokonce provádět transakce. Navíc můžete generovat tolik veřejných adres, kolik chcete pro účely provádění nebo přijímání plateb od ostatních uživatelů.

Za účelem zlepšení zabezpečení je jednou z funkcí, kterou můžete využít, funkce přístupové fráze, což není nic jiného než heslo, které můžete nastavit k dalšímu posílení zabezpečení svých mincí. Musíte to však dělat s opatrností, protože pokud byste náhodou ztratili nebo zapomněli své heslo, nezůstává absolutně žádný způsob, jak získat zpět přístup ke svému účtu nebo mincím, které pak budou navždy ztraceny, jak je uvedeno na oficiálním webu.

Bezpečnostní

Protože bezpečnost je pro úspěch peněženky rozhodující, nenechala společnost TREZOR žádný kámen na cestě k zajištění toho, aby svým zákazníkům poskytovala ty nejbezpečnější služby. Jelikož jde o převážně studenou peněženku, vaše mince jsou uloženy offline, což zcela eliminuje riziko jakýchkoli hrozeb nebo virových útoků přicházejících z internetu.

Kromě toho, pokud si stále nejste jisti bezpečností svých mincí, vše, co musíte udělat, je vložit všechny své mince do peněženky a poté peněženku fyzicky uchovat někde v bezpečí. Tímto způsobem se k nim nikdo nemůže přiblížit, aniž by k nim měl přístup bez vašeho povolení.

Přístupnost

Pro účely obchodování nebo provádění transakcí je třeba připojit peněženku k počítači. K připojení peněženky k počítači použijte vysokorychlostní kabel USB. Nyní, protože TREZOR nabízí omezené připojení USB, znamená to, že i počítače potenciálně postižené malwarem mohou být připojeny k peněžence, protože vaše mince vždy zůstanou v bezpečí na druhém konci jednostranného připojení.

Po úspěšném nastavení připojení je třeba spustit rozhraní peněženky TREZOR na adrese wallet.trezor.io a je to. Jste připraveni zobrazit svůj zůstatek, generovat tolik adres, kolik chcete, odesílat nebo přijímat mince nebo provádět další základní funkce.

Výrok

TREZOR, společnost existuje už dost dlouho na to, aby si získala hlavní spotřebitelskou základnu a popularitu. Existuje také určitá úroveň důvěry, kterou si společnost za ta léta dokázala vybudovat. Samotná peněženka byla navíc navržena s velkou péčí a přichází s energií nabitou čímkoli a vším, o co může nadšenec kryptoměny požádat.

ZAČNĚTE S PENĚŽENKOU TREZOR

Peněženky přes bankovní účty

Jsou však banky a debetní karty největším rozsahem naší inovace? Odpověď je firma ne. Ve skutečnosti jsme prošli dlouhou cestu od jednoduchých bankovních účtů a transakcí v bankomatech. Ve skutečnosti nyní aktivně přecházíme do doby elektronických peněženek. Tyto peněženky jsou jednodušší, rychlejší a někdy bezpečnější než bankovní účty. Umožňují vám přidávat peníze na cestách a poté je utrácet, kdykoli chcete, mnohem plynulejším způsobem.

Zatímco bankovní transakce vyžadují, abyste si nosili kartu bankovního účtu, všechny elektronické peněženky požadují, abyste osobně měli svůj vlastní smartphone spolu se stabilním připojením k internetu. Pokud splníte výše uvedené požadavky, jste připraveni provádět všechny druhy transakcí a dokonce provádět snadné převody peněz přes mezinárodní hranice.

Vzhledem ke všem těmto možnostem a výhodám není divu, že svět jako celek je okouzlen silami a flexibilitou těchto digitálních peněženek. Zde si však musíme položit otázku, zda e-peněženky existují pouze pro měnu v reálném světě, nebo fungují stejně dobře i pro mírně temnější nebo novější formy digitálních měn, například kryptoměny? Vlastně ano.

Tím se dostáváme k dalšímu bodu diskuse v tomto článku. Později v článku se pokusíme, abychom vám poskytli veškerý přehled o tom, co dělá dobrou peněženku s kryptoměnou a jaké druhy na trhu obecně najdete.

Problém však spočívá ve skutečnosti, že jich je k dispozici tolik, že průměrný uživatel má obvykle tendenci být před nákupem nebo přihlášením ke službě poněkud zmatený a ve výsledku často skončí nesprávným rozhodnutím. Jediným způsobem, jak lze tento problém vyřešit, je skutečný čas strávený prohlížením různých dostupných peněženek a porovnáním jedinečných funkcí nabízených jednou za druhou. Dobře se podívejte na jejich specifikace a poté se informovaně rozhodněte pro výběr peněženky, která nejlépe vyhovuje vašemu rozpočtu a vašim potřebám.

Kryptoměnové peněženky: nutnost

Vzhledem k naprosté popularitě a fenomenální reakci na doménu kryptoměn po celém světě jsme byli skutečně schopni vyvinout tyto specializované elektronické peněženky, které fungují pouze pro kryptoměny a obecně poskytují mnohem bezpečnější, jednodušší a rychlejší způsob ukládání , posílat nebo přijímat kryptoměny.

Potřeba takových peněženek ve skutečnosti vznikla s úspěchem bitcoinů, které se ukázaly jako zásadní změna hry ve finančním sektoru. Jakmile dosáhla svého triumfálního návratu na trh s tak nebývale vysokými směnnými kurzy, vývojáři z celého světa se zabývali vytvářením rychlých a snadných řešení problémů, s nimiž se při ukládání a načítání bitcoinů často setkávají.

Tato snaha vedla k vytvoření bitcoinové elektronické peněženky, která byla dále upravována a vylepšována tak, aby nyní mohla ukládat i další kryptoměny, jednu po druhé.

Kategorie: Žhavé & Studený

Nyní, než se nadchnete a vydáte se pro peněženku s kryptoměnou, musíte vědět několik věcí. Nejprve zjistíte, že peněženky na kryptoměny jsou k dispozici ve dvou formách. Mohly být buď softwarové, nebo hardwarové.

Pokud jde o softwarové peněženky, existují pouze jako programy a žádná fyzická implementace peněženky vám nikdy nebude předána. Obvykle dostanete uživatelské jméno a heslo, které můžete použít k přihlášení ke svému účtu a přístupu ke všem svým mincím.

Dále máte možnost poslat své coiny na jiný podobný účet, získat více coinů nebo jednoduše provést transakce s aktuálním zůstatkem coinů. Je zřejmé, že celý rozsah těchto služeb bude převážně záviset na peněžence, kterou si vyberete, protože dnes je na trhu několik dostupných.

Na druhou stranu, hardwarové peněženky existují jako fyzická hardwarová zařízení, která jsou bezpečnější než softwarové peněženky a jsou obecně považována za lepší než softwarové peněženky. Ve skutečnosti je za tím spousta důvodů. Nejprve vám hardwarové peněženky poskytují úplnou imunitu proti počítačovým virům a útokům malwaru, ke kterým jsou softwarové peněženky obecně náchylné. Navíc jsou považovány za podstatně interaktivnější než softwarové peněženky.

Kategorie: Hardware & Software

Nyní se dostáváme k další základní, ale kritické klasifikaci, pokud jde o peněženky na kryptoměny, konkrétně horké peněženky a studené peněženky. Hlavní rozdíl spočívá v tom, zda jsou tyto peněženky připojeny k internetu či nikoli. Zatímco horké peněženky mají neustálé připojení k síti, chladné peněženky tuto funkci nemají.

Zatímco horké peněženky jsou obecně považovány za mnohem méně bezpečné než studené peněženky, chladné peněženky se vykupují, pokud jde o uživatelskou přívětivost a snadné použití. Důvodem, proč jsou horké peněženky považovány za nezajištěné, je to, že se internet stává ohniskem potenciálních virových útoků a narušení bezpečnosti, zatímco trezor ve skutečném světě nebo bezpečný jako implementace studených peněženek je činí naprosto snadno použitelnými a provozovatelnými.

Podle rozsahu použití jsou horké peněženky obecně upřednostňovány pro krátkodobé investice a držby, jako jsou každodenní transakce. Studené peněženky jsou naopak vhodnější pro dlouhodobé skladování.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me