Recenze Spondoolies-Tech SP20 Jackson

Předpokládejme, že jste pokročili a koupili si několik vlastních bitcoinů, a nyní čekáme, až cena vyskočí o značný počet dolarů, než vyrazíte dopředu a prodáte je, což vám může přinést velké zisky v tomto procesu. Pokud něco z toho děláte, nejste sami.

S nebývalým globálním vztekem, kterým se bitcoiny staly, se miliony lidí po celém světě v současné době zaregistrovali do obchodování a obchodování s bitcoiny. A protože tento jev nevykazuje vůbec žádné známky zpomalení, velmi se spekuluje, že počet zúčastněných obchodníků se v blízké budoucnosti zdvojnásobí nebo ztrojnásobí..

Existuje ale v obchodování s bitcoiny více, než se na první pohled zdá? Probíhají za oponami procesy, které by mohly velmi dobře vést k ještě větším ziskům a vyšším výnosům? Jak se ukázalo, existují.

Přezkoumání Spondoolies SP20

Spondoolies-Tech SP20 Jackson ASIC Bitcoin MinerTento malý vítěz ze Spondoolies Tech je trochu odbočkou z jejich obvyklé sestavy. Má poměrně malou velikost a přichází s působivou hashovací silou 1,7 TH / s. Podíváme-li se na dřívější výkon Spondoolies, zjistíme, že jejich předchozí modely, konkrétně SP10 a SP30, byly sice výkonné, ale také příliš hlasité pro domácí použití.

Nadměrné množství zmatků, které vytvořili, znemožnilo jejich použití v rezidenční čtvrti, ale se zavedením SP20 se vše změnilo. Tento nejnovější model má hladinu hluku až 51 dB ve vzdálenosti 4 stop, což z něj činí optimální volbu pro domácí použití.

ZAČNĚME SPONDOOLIES TECH SP20

Uživatelské rozhraní

Pokud existuje jedna věc, která je společná všem druhům elektronických zařízení a vyžaduje i ten nejzákladnější singulární vstup, pak je to, že všichni potřebují dobře naplánovaný a provedený systém uživatelského rozhraní. Bez dobrého uživatelského rozhraní pro podporu hardwaru a softwaru vypadá celý systém, bez ohledu na to, jak je pokročilý, bezútěšný a nezajímavý.

SP20 naštěstí přichází s intuitivním uživatelským rozhraním, které je nejen dostatečně jednoduché na používání, ale také zajišťuje, že vaše obrazovka zůstane přehledná a nekomplikovaná. Hlavní panel zobrazuje všechny vaše statistiky organizovaným způsobem, zatímco na obrazovce nastavení můžete hrát se všemi možnostmi, jako jsou předvolby napětí a výkonu.

Pak je tu obrazovka statistik ASIC, která vám umožní zobrazit všechny vaše čipy a jejich výkon a dokonce vám umožní deaktivovat jeden, pokud si to přejete.

Všechno dobré

1,7 TH / s hashrate je jistě jednou z nejatraktivnějších vlastností tohoto horníka, protože dává SP20 tolik potřebnou výhodu nad svým nejbližším soupeřem, kterým je AntMiner S5. Faktorem je snadná dostupnost a vy jste získali vítěze. A konečně skutečnost, že je tak tichá, poskytuje velkou podporu její příčině. S úrovní hluku přibližně 52 dB ve vzdálenosti 4 stop si někdy ani nevšimnete, že tam je.

Některé špatné věci

Pokud se vám zdá, že nákup SP20 je trochu kostkovaný, je to, že společnost Spondoolies Co. byla oficiálně ukončena, což znamená, že pravděpodobně nebudete mít velkou zákaznickou podporu a pomoc od samotné společnosti. Další věc, na kterou je třeba dávat pozor, je to, že zařízení má tendenci být při vysokých rychlostech opravdu horké.

Nakonec jej v oddělení efektivity překonal nikdo jiný než S5, který běží na 0,25 W / GH ve srovnání s 0,20 W / GH S20.

Ziskovost

Když už mluvíme o ziskovosti, zprávy nejsou dobré. Ve skutečnosti se zdá být docela přitažlivé představit si, že budete někdy schopni vydělat peníze, které jste použili při nákupu, od skutečného používání SP20 k těžbě bitcoinů. Je to proto, že SP20 spotřebovává hodně vaší elektřiny, což znamená, že pokud ji používáte k těžbě méně než jediného BTC za rok, pak jste pravděpodobně ve ztrátě z účtů za energii, které budete příjem.

Co přesně je tedy těžba bitcoinů?

Těžba bitcoinů je méně známá forma bitcoinových operací, která je výhradně odpovědná za zpracování, správu a dokonce vytváření nových bitcoinů. Tento proces je pro většinu lidí poměrně komplikovaný, ale pokud mu bude poskytnuto správné množství času a energie, může se z toho udělat poměrně výnosný podnik.

Těžba je proces, prostřednictvím kterého jsou sledovány miliony bitcoinových transakcí po celém světě. Bitcoiny jsou koneckonců decentralizovanou měnou. Nejsou vlastnictvím konkrétní vlády státu, za kterou lze nést odpovědnost za dohled nad všemi jejími operacemi a za to, že se vše stane legálně a transakce zůstanou bezproblémové.

To je důvod, proč jsou bitcoinoví těžaři pověřeni úkolem přidávat do veřejné knihy veškeré transakce prováděné kdekoli na světě. To brání lidem ve skutečném používání stejných mincí znovu a znovu pro různé transakce.

Navíc je zajímavé, že těžba je také proces odpovědný za zavádění nových bitcoinů do světa. Aby to bylo co nejkratší a nejjednodušší, těžaři v zásadě dostávají některé opravdu komplikované výpočetní úkoly a matematické problémy, které musí vyřešit pomocí svých vylepšených počítačů a výpočetních zařízení, a kterýkoli horník se dostane ke správnému řešení jako první, dostane prestižní odměnu několika bitcoinů.

Je pravda, že jde o komplikovaný proces, který vyžaduje cenné množství času a energie, ale jakmile si jej osvojíte, může vás ve skutečnosti přimět k podstatnému úspěchu, a proto přinášíme komplexní recenzi na fantastický Spondoolies-Tech SP20 Jackson. Spondoolies-Tech SP20 Jackson je bitcoinový horník, který v poslední době naráží na všechny správné poznámky a vydává ty správné zvuky.

Verdikt

Na vrcholu své vlády byl SP20 jistě impozantním zařízením, které si zaslouží veškerou pozornost, které se mu dostává. Podle současných trendů to však není víc než ztráta peněz. S výkonem, který je vážně narušen problémy s nízkou energetickou účinností, se zdá, že AntMiner S5 je mnohem lepší volbou, pokud plánujete koupit horník. I když to můžete zkusit vylepšit nějakým hardwarovým modem, obáváme se, že stále nepokryje náklady, které do něj nakonec investujete.

ZAČNĚME SPONDOOLIES TECH SP20

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me