Recenze Switchere – nejjednodušší platforma pro nákup kryptoměny?

V dnešním digitálním světě se obchodování s kryptoměnou stalo populární praxí. Existuje několik kryptoměnových burz, které vám pomohou a provedou vás ve vašem obchodním podnikání. Jednou z takových obchodních platforem je Switchere.

Co je Switchere?

Switchere je jednou z nejnovějších platforem obchodování s kryptoměnou, která je známá tím, že umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměnu pomocí svých karet. Poskytuje uživatelům svobodu nakupovat kryptoměny transparentně a bez podstoupení pravidelných postupů, které jsou předpokladem v jiných burzách.

Obchodní robot Switchere sídlí v estonském Tallinnu. Hlavním zaměřením Switchere je poskytnout uživatelům jednoduché rozhraní, které by bylo vhodné pro začátečníky. Switchere je nevazební burza. Místo držení mincí je Switchere převede na vámi zadanou adresu peněženky v režimu offline.

Switchere se stal populárním hlavně pro tři věci. Nejprve má transparentní pracovní postup. Zadruhé dodržuje přísné bezpečnostní politiky a předpisy. A konečně, je v souladu s právními předpisy. Jedním z hlavních problémů Switchere však je, že nepřijímá karty ze všech zemí. Některé z nich jsou Spojené státy americké a Kanada.

ZAČNĚTE S PŘEPÍNAČEM!

Recenze Switchere: Funkce, na které je třeba dávat pozor

1) Bezpečnost Switchere

Switchere je relativně nová obchodní platforma. První otázka, která nás napadne, se proto týká bezpečnosti Switchere. Pojďme se podívat na předpisy a bezpečnostní politiky společnosti Switchere.

Nařízení

Řídí se přísnými předpisy estonských úřadů. Pro burzu kryptoměn je to zcela nový koncept, který má svůj vlastní regulační rámec. Switchere je držitelem dvou licencí vydaných těmito regulačními orgány. Jedná se o licenci poskytovatele služby „Virtual Wallet Service“ a licenci „Virtual Currency Exchange“.

Tyto dvě licence dokládají, že estonské orgány považují Switchere za řádnou výměnu. Tyto licence také stanoví, že všichni ředitelé společnosti musí absolvovat rozsáhlý KYC.

Zabezpečení burzy

Vzhledem k tomu, že společnost Switchere je správcovskou burzou, nemusíte se starat o skladování mincí. V případě bezpečnosti týkající se komunikace, Switchere zahrnuje úplné šifrování SSL a TLS na svých webových stránkách. 

Šifrování SSL a TLS zajišťuje, že veškerá online komunikace probíhá soukromě a je kódována hashováním SHA 256. To znamená, že hacker nebude moci ukrást vaše osobní údaje. 

Po otevření Switchere najdete ve svém prohlížeči zabezpečený visací zámek. Toto je jedno z nejlepších opatření k zastavení hackerství. V případě zabezpečení karty používá Switchere protokol 3D secure.

Zabezpečení uživatele

Switchere nabízí několik funkcí zabezpečení uživatele, aby se zabránilo hackerům a dalším pokusům o phishing. Poskytuje 2FA pro držitele účtu, což znamená, že musíte autorizovat před každým přihlášením. To zabrání hackerům v hacknutí vašeho účtu, i když znají vaše heslo.

V Switchere je další funkce automatického odhlášení, která vás z bezpečnostních důvodů automaticky odhlásí. Můžete také zvolit dobu, po kterou chcete být přihlášeni.

2) Podpora mincí

Právě teď jsou v Switchere k dispozici pouze tři mince. Tři mince jsou litecoin (LTC), ethereum (ETH) a bitcoin (BTC). I když je počet mincí ve srovnání s jinými burzami omezený, v budoucnu bude možné zakoupit více kryptoměn.

3) Switchere poplatky

Poplatky za obchodování Switchere

Na rozdíl od jiných platforem Switchere neumožňuje obchodování mezi různými coiny. Umožňuje uživateli nakupovat ETH, LTC nebo BTC pomocí VISA nebo MasterCard. Switchere ukazuje kupní cenu o něco vyšší než obvyklá cena.

Poplatky za výběr

Na oficiálních stránkách společnosti Switchere nejsou žádné takové poplatky za výběr zmíněny. Nezveřejňuje poplatky na své platformě.

Switchere je známý svou transparentností. Nebudou účtovat žádné další poplatky kromě těch, které jsou uvedeny u pokladny. Všechny náklady jsou zahrnuty v konečné ceně a uvidíte, kolik mincí dostanete za konkrétní částku.

4) Ověření

V Switchere se nevyžaduje, abyste si vytvořili účet nebo se nechali ověřit při zahájení cesty v obchodování s kryptoměnou. Pokud je částka nižší než 100 EUR, můžete přejít přímo k platbě a potřebujete pouze svou e-mailovou adresu a offline bitcoinovou adresu.

V případě, že se jedná o větší částku, musíte před zahájením obchodování podstoupit několik jednoduchých kroků ověření. Čtyři úrovně ověřování prováděné na této platformě jsou:

Ověření e-mailem a telefonem

Poté, co zadáte své e-mailové ID a telefonní číslo, obdržíte e-mail a text k ověření vašeho účtu. To je nutné pro nákup 500 EUR najednou.

Totožnost a bankovní karta

V případě, že částka vzroste až na 1 000 EUR, musíte ověřit svoji totožnost a bankovní kartu. Chcete-li je ověřit, musíte zaslat kopie vaší totožnosti a bankovních dokumentů.

Adresa ověřena

Chcete-li zakoupit až 5 000 EUR najednou, musíte ověřit svou adresu. Chcete-li jej ověřit, musíte předložit kopii některých dokumentů, jako je účet za služby nebo bankovní výpis, na kterém je uvedena vaše adresa.

Doklad o příjmu

Pokud jim můžete doložit svůj doklad o příjmu, budou pro vás zrušeny všechny limity.

5) Zákaznická podpora

Další nejdůležitější funkcí Switchere je jeho tým zákaznické podpory. Tým podpory je k dispozici 24 hodin denně, aby vám poskytl veškerý typ pomoci kdykoli během dne. Poskytují rychlé a užitečné rady prostřednictvím funkce online chatu. 

Tým zákaznické podpory můžete kontaktovat několika způsoby. Můžete je poslat poštou na [chráněno e-mailem] a můžete jim také zavolat na číslo 3726104250.

ZAČNĚTE S PŘEPÍNAČEM!

Závěr

Switchere je celkově působivá obchodní platforma. Má jedno z nejjednodušších rozhraní a jedná se o nevázanou výměnu; s mincemi nehrozí žádná rizika. Kromě toho má efektivní tým zákaznické podpory, který vás provede vaší obchodní cestou. I když má různé nevýhody, je stále jednou z nejlepších obchodních platforem pro začátečníky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me