Recenze Zignaly – robot pro obchodování s krypto kryptoměnou New Age?

Trh s kryptoměnami zaznamenal prudký nárůst kvůli náhlému nárůstu cen v roce 2017. To způsobilo, že velké množství lidí investovalo do kryptoměnek. Nedostatek povědomí o trhu však měl za následek obrovské ztráty těchto lidí.

Vzhledem k tomu, že kryptotrhy podléhají vysoké míře volatility, je nemožné plně využít změny tržních cen, aniž byste byli ve střehu 24 × 7. To je místo, kde jsou užitečné obchodní roboty. Jakmile vytvoříte strategii pro svého obchodního robota, bude provádět transakce vaším jménem.

Automatizovaní obchodní roboti pomáhají lidem získávat obrovské výhody z volatility trhu zvyšováním frekvence obchodování. Jedním z takových obchodních robotů je Zignaly. Prozkoumejme různé aspekty Zignaly a pochopme různé způsoby, jak může pomoci obchodníkům.

ZAČNĚTE SE ZIGNALY!

Zignaly: Jak to funguje?

Zignaly je automatizovaný kryptoobchodní robot, který byl spuštěn nedávno a je v současné době v beta fázi testování. Bere svá data od externích poskytovatelů signálů, což umožňuje uživatelům provádět automatické obchody. Funguje ve spojení s poskytovateli signálů, jako je TradingView, které lze připojit a použít k získání obchodních indikátorů. Kromě TradingView můžete také použít obchodní terminál vyvinutý interně pro nastavení vaší obchodní strategie.

Pokud chcete začít obchodovat se Zignaly, musíte si založit účet poskytnutím základních podrobností, jako je jméno, e-mailová adresa a heslo. Po registraci účtu budete vyzváni k výběru výměny podle vašeho výběru prostřednictvím připojení API. V současné době platforma podporuje pouze burzu Binance. Tým stojící za Zignaly však oznámil, že brzy přidá i další burzy, jako je Bittrex.

Po výběru vaší burzy musíte vybrat své preference. Mezi tyto předvolby patří výběr vaší základní měny, odchylka kupní ceny, stop ztráta, koncové zastavení, minimální objem, maximální počet souběžných pozic atd., Které jsou nezbytné pro to, aby se pro vás obchodování stalo obohacujícím zážitkem.

V současné době je na Zignaly 21 poskytovatelů signálů, které lze použít jako obchodní ukazatele, a v následujících dnech budou přidáni noví poskytovatelé. Některé z těchto signálů jsou zdarma, zatímco jiné jsou placené.

Vlastnosti Zignaly

1) Cloudové rozhraní

Zignaly má rozhraní, které je zcela cloudové. Díky tomu bude celý váš zážitek bezproblémový. Pokud narazíte na nějaké problémy, můžete software snadno aktualizovat odkudkoli a kdykoli během dne. Přidává mnoho na faktoru pohodlí, protože ke svému účtu můžete přistupovat z jakékoli platformy, ať už mobilní nebo stolní. Jakékoli provedené změny se aktualizují v cloudu a projeví se v celém textu.

2) Krypto-signály

Zignaly se dostává do popředí především díky bezproblémové interakci s platformami, které poskytují krypto signály. Tato funkce je docela užitečná pro lidi, kteří nemohou sledovat trh kvůli jiným závazkům, přesto mají sklon investovat. Platformy, které poskytují signály, analyzují tržní podmínky a informují vás, že podmínky jsou příznivé pro maximalizaci vašich zisků.

3) Trailing Stop Loss

Každý obchodník si je vědom toho, jak užitečná je tato obchodní strategie. Většina kryptoburz však tuto funkci nenabízí. Díky vývojářům lze na Zignaly snadno použít stop stop loss.

Jedná se v podstatě o obchodní strategii, která vám pomůže maximalizovat vaše zisky a minimalizovat ztráty. Když cena měny stoupá, nakupuje ji následuje až do okamžiku, kdy dojde ke zvrácení ceny. Jakmile ceny po obrácení začnou klesat, začne prodávat vaše altcoiny. Tím je zajištěno, že si budete užívat vzhůru nohama, aniž byste čelili ztrátám na nevýhodě kryptoměnu.  

4) Žádné omezení obchodů

Jako investor, pokud používáte kryptoměnu na Zignaly, můžete obchodovat s jakýmkoli měnovým párem, který je k dispozici na burzovní platformě.

5) TradingView

Každý obchodní signál na Zignaly probíhá prostřednictvím TradingView, což je jedna z funkcí, která ho odlišuje od konkurence. TradingView je obchodní robot, který vám umožňuje posílat vaše vlastní obchodní signály pomocí automatických indikátorů. K získání obchodních indikátorů můžete také použít doporučení poskytovaná vyhledávačem signálů kryptoměny.

Cenová struktura Zignaly

Právě teď, když je v beta režimu svého testování, účtuje minimální cenu 9 $ za měsíc. Zůstává však vidět, zda cena zůstane stejná nebo se zvýší, když budou přidány nové funkce. Někteří lidé předpovídali, že jakmile se pokročilé funkce stanou funkčními, cena může vzrůst, ale to může být v rozporu s tvrzeními týmu, který stojí za Zignalym.

Zignaly ceny

Společnost tvrdí, že „zmrazí“ ceny na 9 $ měsíčně pro lidi, kteří si ji kupují v počátečních fázích jejího přijetí. To může být dobrý obchod, pokud hledáte krypto robota a připojíte se hned, jak se chystají různé nové funkce.

Mezi funkce dostupné pro členy patří podpora neomezeného počtu výměn, neomezený počet měnových párů, možnost zaujmout neomezené pozice a prioritní podpora. Existuje několik pokročilých funkcí, jako jsou Trailing Stop Loss, Autoclose, DCA ReBuy atd., Které jsou přístupné výhradně prémiovým členům.

ZAČNĚTE SE ZIGNALY!

Zignaly Review: Verdikt

Zignaly nabízí svým uživatelům skvělé obchodní prostředí. Platforma je velmi uživatelsky přívětivá a design rozhraní jí dodává elegantní vzhled. Má také dobré bezpečnostní funkce, protože společnosti Zignaly neposkytuje žádné právo na odstoupení.

Všechny transakce, které provedete, a vaše digitální aktiva se projeví na burzovní platformě. Zabezpečení je dále vylepšeno skutečností, že je založeno na cloudu. Signály fungují docela dobře, protože máte silné poskytovatele signálů, jako jsou signály Mining Hamster, Crypto Quality Signals atd.

Jedinou nevýhodou používání Zignaly je, že je v současné době ve fázi beta testování, která omezuje jeho funkčnost a ponechává jej zranitelným vůči potenciálním závadám. S plánovaným mnoha dalšími funkcemi se však platforma dočká pouze dalších vylepšení, protože růst uživatelů na platformě zaznamenal průměrný nárůst o 70% za měsíc. Jen v prosinci 2018 měla objem obchodování více než 2 miliony USD. Pokud hledáte obchodního robota za přijatelné ceny, Zignaly může být tím pravým pro vás.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me