Jak nakupovat Ethereum pomocí kreditní / debetní karty

S rozmachem hodnot kryptoměn v roce 2017 se mnohé měny ukázaly jako nejlépe hodnocené kryptoměny kvůli obrovskému nárůstu hodnot a rychlému růstu databází zákazníků. Ethereum (ETH) je také jednou z těch kryptoměn, které byly svědky velkého zvýšení hodnoty. Čísla ukazují, že v roce 2017 zaznamenal nárůst hodnoty o 4000%. To mu pomohlo zařadit se mezi tři nejlepší kryptoměny, které se používají po celém světě. Kryptoměna byla vyvinuta v roce 2015 a stala se jednou z nejobchodovanějších kryptoměn po celém světě v dnešní době.

Tato rostoucí hodnota kryptoměny přilákala mnoho investorů k investování do tohoto tokenu. Tito investoři chtějí koupit token poměrně snadno a za méně poplatků. Chtějí také být schopni nakupujte, prodávejte a obchodujte s kryptoměnou na cestách. Dříve nebylo mnoho platforem, které by nabízely uživatelsky přívětivé rozhraní, a přijímaly pouze nákup kryptoměn. Přijímání finančních prostředků na vaše účty kvůli starým a opotřebovaným metodám trvalo déle. Obchodování s kryptoměnami prostřednictvím kreditních karet nyní značně usnadnilo obchodování. Následují platformy, které vám umožňují nakupovat ETH pomocí vašich kreditních karet.

 1. Changelly Super rychlý
 2. Coinbase Nejoblíbenější
 3. Coinmama Populární

Než začneme:

Než si koupíte Ethereum, potřebujete peněženku Ethereum.

Pokud ještě nemáte peněženku, naučte se, jak získat peněženku na kryptoměny hned teď.

Počkáme na vás zde &# 128521;

1-Changelly

měnit kontrolu kryptoměny

Když myslíš na nákup Ethereum kreditní kartou, neexistuje lepší směnárna kryptoměn než Changelly. Důvodem je, že nákup ETH kreditními kartami vyžaduje mnohem menší poplatek. Proces registrace a uživatelské rozhraní výměny jsou navíc celkem snadné. Changelly je česká kryptoburza, která byla založena v roce 2015. Od té doby databáze zákazníků burzy roste konstantní rychlostí. Jedním z největších důvodů tohoto rychlého růstu v databázi zákazníků je míra poskytovaná burzou pro všechny typy transakcí. Tato burza má více než 2 miliony registrovaných uživatelů

Žádná jiná burza po celém světě nemůže Changelly konkurovat, pokud si chcete koupit ethereum kreditní kartou. Burza poskytuje možnost okamžitého nákupu prostřednictvím kreditních karet. Jakmile nastavíte platební metodu prostřednictvím kreditní karty, můžete si po určité době koupit ethereum v jakékoli hodnotě. To znamená, že lidé žijící v mnoha částech světa si mohou koupit ethereum prostřednictvím kreditní karty platbami v různých měnách. Burza je také nejlépe hodnocená, protože podporuje více než 140 tokenů. Za všechny transakce je účtován poplatek 0,25%. 

Jedna věc, kterou stojí za zmínku o této burze, je, že funguje prostřednictvím automatických robotů, které jsou dále propojeny s nejlépe hodnocenými platformami. Následují výhody a nevýhody nákupu ethereum prostřednictvím této burzy.

PŘEČTĚTE si Decentralizovaná burza Uniswap blíží svůj další pětimilionový výsadek UNI

PROFESIONÁLOVÉ

 • Provozování podnikání ve velkém měřítku s obrovskými databázemi zákazníků.
 • Podporuje více než 35 měn a 140 krypto tokenů.
 • Nabízí konkurenceschopné směnné kurzy.
 • Umožňuje nákup, prodej a obchodování.
 • Jednoduché a snadno použitelné uživatelské rozhraní.
 • Poskytuje možnost nákupu kreditními / debetními kartami.
 • Mít partnerství s velkými a renomovanými společnostmi, jako jsou Jaxx, Poloniex atd.
 • Rychlost převodu fondu je poměrně vysoká.

NEVÝHODY

 • Bere vyšší poplatky za přímý nákup kryptoměn prostřednictvím fiat měn.

Přečtěte si také: Průvodce krok za krokem ke koupi kryptoměny pomocí Changelly

changelly koupit mince

2-Coinbase

coinbase kryptoměna

Pokud žijete v Evropa nebo Amerika a chtějí investovat do ethereum, Coinbase by měla být vaše preference. Je to proto, že burza poskytuje nejnižší sazby v celé Evropě a Americe. Tato kryptoburza byla založena v San Francisku v USA v roce 2012. Během 6 let přilákal web mnoho zákazníků nabídkou bonusů. Burza rozšířila své podnikání ve více než 32 zemích po celém světě. Umožňuje také nákup, prodej a obchodování ethereum s fiat měnami.

V poslední době burza poskytla také zařízení nákup kryptoměn prostřednictvím kreditních karet. Pokud chcete prostřednictvím této burzy koupit ethereum kreditní kartou, budete muset zaplatit paušální poplatek za transakci 3,99%. Výměnu preferují investoři z důvodu vysoké likvidity. Následují výhody a nevýhody nákupu ethereum prostřednictvím této krypto burzy.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Poskytuje maximální limity nákupu.
 • Nabízí také bonusy za nákup v hodnotě 100 $.
 • Mějte obrovské databáze zákazníků.
 • Mějte mnohem vyšší likviditu.
 • Podporuje mnoho kryptoměn a fiat měn.
 • Mají jednoduché a atraktivní uživatelské rozhraní.
 • Přijímá platby různými způsoby.
 • Minimální poplatek za nákup ethereum prostřednictvím kreditní karty.

PŘEČTĚTE SI Rusko připravuje zákaz Crypto jako platebního prostředku – zpráva

NEVÝHODY

 • Sleduje převod prostředků a výdaje.
 • Nákup ethereum s platbou prostřednictvím bankovních účtů trvá hodně času.

Přečtěte si také: Průvodce krok za krokem k nákupu kryptoměny pomocí Coinabase

začněte krypto

3-Coinmama

koupit bitcoin coinmama

Coinmama je široce používaná kryptoburza po celém světě. Tato izraelská kryptoburza funguje téměř ve všech zemích světa. Má databázi více než 2 00 000 zákazníků. Pokud chcete koupit velké množství tokenů ethereum, měli byste použít tuto burzu, protože poskytuje vyšší nákupní limity než všechny ostatní kryptoměnové burzy na světě. Uživatelé si mohou prostřednictvím této burzy koupit ethereum v hodnotě 5 000 $. Kvůli vedlejším operacím po celém světě burza také přijímá velké množství místních měn pro nákup ethereum.

Zde je velmi důležité zmínit jednu věc, že ​​si nemůžete koupit ethereum tokeny v hodnotě více než 20 000 $ za měsíc. U všech druhů transakcí je zapotřebí trochu vyšší poplatek ve výši 6%. Databáze zákazníků burzy rychle roste díky operacím po celém světě. Následují výhody a nevýhody této krypto burzy.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Mnohem krásné a uživatelsky přívětivé rozhraní.
 • Podniká téměř ve všech zemích světa s výjimkou několika.
 • Přijímá platby v mnoha místních měnách.
 • Nabídky ke koupi ethereum prostřednictvím kreditních karet.
 • Poskytuje vyšší nákupní limity než všechny ostatní burzy.
 • Nabízí mnoho bezpečnostních funkcí.

NEVÝHODY

 • Bere vyšší transakční poplatky.
 • Nepodporuje zařízení pro prodej kryptoměn.

Přečtěte si také: Průvodce krok za krokem k nákupu kryptoměny pomocí Coinmama

začněte coiny

Závěr

Abychom to shrnuli, můžeme říci, že všechny tyto kryptoburzy jsou nejlépe hodnocené a poskytují investorům různé možnosti. To vše nabízí dobrou zákaznickou podporu 24/7 v případě jakéhokoli problému. Likvidita těchto burz je vyšší než u jiných malých burz. Podporují také mnoho kryptoměn a přijímají platby v různých fiat měnách.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me