Jak nakupovat NEM (XEM) s USD kreditní / debetní kartou

S nárůstem hodnoty Bitcoin, digitální měny se stávají důležitými po celém světě. Stále více vládních regulačních institucí, bank a dalších finančních institucí používá tyto měny jako způsob platby. To vše kvůli nejnovějším blockchain technologie což je technologie typu peer-to-peer, která usnadňuje transakce. Mnoho kryptoměn a měn zavádí různé společnosti. Hodnoty těchto měn se neustále mění s měnícími se trendy na trhu a burzách. V tomto článku vám řekneme o jedné z nejlépe hodnocených digitálních měn NEM.

NEM (XEM)

nem xem koupit

NEM (XEM) je kryptoměna, která byla spuštěna v roce 2015 s vlastním zdrojovým kódem. Dá se tedy říci, že tato kryptoměna zavedla do blockchainové sítě mnoho nových funkcí a technologií. Jedna z těchto nových funkcí, které se v tom používají digitální měna je použití algoritmu „Proof of Importance“. To umožňuje uživatelům zkontrolovat druhého uživatele, který se chystá vypočítat další blok. Uživatelé také mohou získat spravedlivé rozdělení šancí na výpočet bloku.

Tento nový algoritmus nejen kontroluje mince přítomné v peněžence, ale také kontroluje a zaznamenává všechny probíhající transakce. Toto zaznamenávání transakcí pomáhá vedení společnosti odměňovat uživatele, který hraje zásadní roli ve vývoji a distribuci měny. Zde je třeba zmínit, že proces generování bloku trvá jen minutu. Uživatelé v tomto procesu vidí tři druhy zpráv. Jedná se o šifrované, nezašifrované a hexadecimální zprávy.

changelly koupit mince

Vlastnosti NEM (XEM)

Stejně jako všechny ostatní digitální měny, NEM (XEM) má mnoho zvláštních funkcí, které ukazují jeho světlou budoucnost. Následují některé funkce této kryptoměny.

  • Pro lepší zabezpečení a zabezpečení má NEM dvoustupňové architektury. To znamená, že dvě vrstvy jsou tvořeny NIS a NCC. Oba se spojují tajně a začínají ukládat transakce. Transakce se ukládají bez stahování blockchainu. To dává uživatelům zcela nový zážitek a zvyšuje rychlost transakce.
  • Další zvláštní vlastnost NEM je, že měna je postavena na metodě Test-Driven Development. Tím se zabrání zbytečným kódům a neefektivnosti a zajistí se, že každý kód zasáhne některé z předdefinovaných testů.
  • Důkaz důležitosti je další funkcí aplikace NEM (XEM). Není třeba stahovat řetězec přístupových bloků a jakákoli aplikace může fungovat samostatně pro zabezpečení NEM.
  • Další funkcí je minimální doba transakce digitální měna. Transakce trvá jen 1 minutu. Díky tomu je 10krát rychlejší než bitcoin.
  • Stejně jako všechny ostatní digitální měny, NEM také umožňuje vytváření virtuálních aktiv s pevnými nebo variabilními produkty, popisy nebo adresami.

Jak nakupovat NEM (XEM) s USD kreditní / debetní kartou

Nákup NEM (XEM) kreditní / debetní kartou USD je hodně snadné. Bylo by správné říci, že nákup této digitální měny je podobný nákupu všech ostatních digitálních měn. Uživatelé potřebují registraci u Changelly což je zcela zdarma Web Changelly. Uživatelé také budou potřebovat peněženku NEM (XEM) pro těžbu nebo ukládání mincí. Changelly se objevila směnárna s více měnami, která je široce používána po celém světě. Důvodem jeho častého používání je bezplatný účet, uživatelsky přátelské rozhraní a schopnost platit za vaši kryptoměnu kreditními / debetními kartami. Uživatelé musí platit pouze transakční poplatky 0,25%. Níže jsou uvedeny kroky k nákupu NEM (XEM) pomocí debetní / kreditní karty.

1-Zaregistrujte se u Changelly

střídavě

Úplně první krok dovnitř nákup NEM (XEM) je registrace u Web společnosti Changelly. Je to web, na kterém můžete snadno vyměňovat všechny mince. Nejzajímavější je, že se neplatí žádný registrační poplatek a uživatelé nemusí vést své účty. Pro účely registrace potřebují uživatelé ověřené ID e-mailu. Webové stránky odesílají všechny potřebné podrobnosti týkající se uživatelského účtu na zadanou e-mailovou adresu. Uživatelé se mohou přihlásit ke svým účtům po kontrole podrobností ve své e-mailové adrese.

Výběr dvou měn

koupit nem usd

Jak již bylo řečeno, Changelly nabízí uživatelům mnoho měn. Je jen na nich, jakou měnu si zvolí. Přejděte na domovskou stránku a vyberte NEM (XEM). Po výběru měny musí uživatelé vybrat měnu pro platbu. V takovém případě uživatelé zadají částku v amerických dolarech pro platbu. Kliknutím na tlačítko výměny vedle se uživateli zobrazí nová stránka zpracování plateb. Zde bych chtěl zmínit, že uživatel musí být přihlášen, jinak kliknutím na tlačítko výměny bude nejprve vyžadováno přihlášení.

changelly koupit mince

Potvrzení 3-objednávky

nem xem

V tomto kroku bude uživateli dána možnost zkontrolovat podrobnosti své objednávky. Kontrola Měna USD částka a NEM (XEM) je nutností. Pokud jste si jistí objednávkou, stiskněte záložku potvrzení objednávky.

4-Zadejte adresu peněženky & zpráva

nem xem peněženka

Tuto skutečnost nelze popřít NEM (XEM) je vždy uložen v peněžence, protože jsou uloženy jiné kryptoměny. Changelly je jednou z nejlepších možností zde. Je to zdarma a v době zpracování transakce to vyžaduje malý poplatek. Většina investorů navíc používá tuto peněženku, protože nabízí podporu více měn.

xem peněženka

5 – Potvrzení informací

potvrzení xem

Po zadání adresy digitální peněženka, uživatel je přesměrován na stránku, která je také potvrzovací stránkou. Zde může uživatel znovu potvrdit všechny informace o své objednávce a adrese peněženky. Vždy mějte na paměti, že kryptoměny nemůžete ukládat bez platné adresy peněženky. Stisknutím potvrzovací karty přejdete na platební část.

Podrobnosti o 6-kreditní / debetní kartě

střídavě vízum

Nyní musíte zadat všechny potřebné podrobnosti o vašem Kreditní / Debetní karta. Patří mezi ně číslo karty, datum expirace a bezpečnostní kód. Po vyplnění všech údajů o kartě stiskněte tlačítko „zaplatit“. Opět uvidíte částku odečtenou z vaší karty.

changelly koupit mince

Potvrzení 7-SMS

střídavě telefon

Pro další potvrzení se na registrované mobilní číslo uživatele odešle čtyřmístný kód. Zadáním tohoto kódu do formuláře platbu potvrdíte.

8-příjem NEM (XEM)

Po zadání čtyřmístného kódu je vaše transakce zpracována okamžitě. Zpracování transakce v peněžence obvykle trvá 5–30 minut. Vždy mějte na paměti, že první transakce trvá značnou dobu kvůli různým druhům ověření. Další transakce jsou zpracovány v žádném okamžiku.

changelly koupit mince

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me